Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5669842 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

@keremfrat1 deniz tarafında dışarda firmaların olduğu bir pano vardı onu  çekermisin bakalım skorbordu yapacak firma belli olmuşmu?
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

@ALBATROS neyse ki ben buldum . Metal renkli korkuluklar tribün çıkışlarına yerleştirilmeye başlanmış.

40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı attila_metu

@ALBATROS neyse ki ben buldum . Metal renkli korkuluklar tribün çıkışlarına yerleştirilmeye başlanmış.

Enteresan.
Bu abi spor yapmaya gelmiş gibi.

Çevrimdışı cursedofdragon

güzel gibi gözüküyor korkuluklar :)

Çevrimdışı attila_metu

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Eylül 2015, 13:28:30
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!

göremiyorum ben de niye göstermiyor :by2:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Eylül 2015, 13:30:13
Son 2 cati arka taraf :) ogle fotolarinda gorursunuz
son iki bugün takılacak mıymış :ok:
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı Serdar

Abiyi bir an Tolunay Kafkas sandım. Baya benziyo  :D

Çevrimdışı ozan062

tribün ile çatı arasında boşluk olmayınca böyle oluyor.

45 bin erkeği bağlıyorsun oraya

amanın kokuyu düşünebiliyormusun hocam

oraya aileler gelmez zaten bursadaki taraftar kitlesi sebebiyle :))
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı SDemirsoy

Dikey Çelik borular Mickey mouselara bağlı ve mouselarda her iki taraftaki boruyu çeken çok güçlü halat var bunlar boruların salınım yapmasını önleyecektir.iç dikey borular içerde bir çember oluşturduğundan düşme kopma şansı çok az kaldı ki kaza olduğunda bile borular kırılmadı boru bağlantıları sağlamdı ki zincir şeklinde teker teker aşağı devrildi burda kafama takılan tek şey var dışardaki yatay çember borular.bunları tutan tek şey dikey boruların tepesindeki bağlantı o bağlantıda civata ile mi kaynak yaparak mı yapıldı bilemiyorum.ama fikrimce o dış çember bir şekilde sabitlenmezse bu borular başımıza sıkıntı çıkarır benden söylemesi(inşallah kazasız belasız kaldırırız)
sanırım bahsettiğin olay kaynak ile yapıldı bu düşündüğünü mühendis düşünmeyecek değildir tabi ki sonuçta profesyonel bir firma rahat olalım  @osman1903 

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Eylül 2015, 13:38:51
45 bin erkeği bağlıyorsun oraya

amanın kokuyu düşünebiliyormusun hocam

oraya aileler gelmez zaten bursadaki taraftar kitlesi sebebiyle :))
taraftarları ertuğrulu istifaya çağırmışlar.
yönetimleri açıklama yapmış 5 maçlık değil hep arkasındayız diye.
şenol güneş taraftarımızı ayarttı dememişler hayret :D
malum herşeyi bizden biliyorlar.
kupa finali bu sene sanırım bursada olacak muhakkak finale kalmalıyız ve orda olmalıyız.
o stat taraftar görsün yazık boş boş kalacak yoksa...
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı megiddo

korkuluklardan önce betona bir kaplama epoksi tarzı bişey yapılmayacak mıydı? böyle kalmaz herhalde (inşallah)

Çevrimdışı Ferhat Türk

taraftarları ertuğrulu istifaya çağırmışlar.
yönetimleri açıklama yapmış 5 maçlık değil hep arkasındayız diye.
şenol güneş taraftarımızı ayarttı dememişler hayret :D
malum herşeyi bizden biliyorlar.
kupa finali bu sene sanırım bursada olacak muhakkak finale kalmalıyız ve orda olmalıyız.
o stat taraftar görsün yazık boş boş kalacak yoksa...

geçen sene timsah arena'daydı yetişmedi bu sene antalya stadı diye aklımda kaldı benim
Beşiktaş'ım sevmişiz seni...

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 29 Eylül 2015 (13:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Eylül 2015, 13:45:05
geçen sene timsah arena'daydı yetişmedi bu sene antalya stadı diye aklımda kaldı benim
antalya ise o da olur akın akın ineriz güneye
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

korkuluklardan önce betona bir kaplama epoksi tarzı bişey yapılmayacak mıydı? böyle kalmaz herhalde (inşallah)
pabuçları sıvanın içinde kalsın diye bu şekilde yapmışlardır bunun üzerine sıva çekilir içerde gömülü kalır @megiddo

Çevrimdışı keremfrat1

@keremfrat1 deniz tarafında dışarda firmaların olduğu bir pano vardı onu  çekermisin bakalım skorbordu yapacak firma belli olmuşmu?
Yagmurdan oraya zor giderim musait olunca cekerim :)

Çevrimdışı megiddo

pabuçları sıvanın içinde kalsın diye bu şekilde yapmışlardır bunun üzerine sıva çekilir içerde gömülü kalır @megiddo
hmm, korkuluğa zarar geldiğinde (eğilme, bükülme, kırılma) değiştirilmesi, sökülmesi falan zor olmaz mı o zaman :)

Çevrimdışı ozan062

merdivenler yerleşti dimi onları beklemiyoruz ben takip etmeyeli cok oldu cnk?

Çevrimdışı ahmetx

Yagmurdan oraya zor giderim musait olunca cekerim :)
eyvallah teşekkürler unutma ama  :D :D

Çevrimiçi Necmi

sanırım bahsettiğin olay kaynak ile yapıldı bu düşündüğünü mühendis düşünmeyecek değildir tabi ki sonuçta profesyonel bir firma rahat olalım  @osman1903 
yok kaynak değil zaten kaynak olsa kırılır esneme payı olmalı onların

Çevrimdışı Doğuhan

Baskan yillar sonra ilk defa verdigi tarihi tutturuyor futbol takimi cok formda nevzat demir hazir durumda fazla iyi seyler oluyor bizim bunye daha bunlara hazir degil :D

Çevrimdışı ozan062

Baskan yillar sonra ilk defa verdigi tarihi tutturuyor futbol takimi cok formda nevzat demir hazir durumda fazla iyi seyler oluyor bizim bunye daha bunlara hazir degil :D

daha dur bakalım yagmurlar kıslar agır gecerse  bircok seyde aksama olaaktır ki Türkiye şartlarında verilen hiçbir tarihin yanına bile yaklasılmaz o sebeble biz mayısa hazırlayalım kendimizi:D

Çevrimdışı ahmetx

Çevrimdışı ahmetx

zeminin parça parça yapıldığını da ilk defa gördüm.Zamana karşı yarış güzel bir şey yahu . :)