Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5669640 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı adnan

bugün fare kulağı falan takılmadı mı hiç?bi durgunluk var yine topikte
ARMAYA ENDEKSLİ HAYATLAR...

Çevrimiçi Savaş

Çatı gelmeden bizim stadın üstüne, heybetini anlamak güç olacak fotoğraflardan videolardan falan.
Aynen aynen şuan çok havadar, ferah bi stad olarak görünüyor ama çatı geldiğinde o zaman belli olacak basıklığı ve çukurluğu. Stadı gösterecek olan ne tribün ne zemin.. Çatı gösterecek stadı. O yüzden çatıyı koyalım çatıyı :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Serjo

bugün fare kulağı falan takılmadı mı hiç?bi durgunluk var yine topikte

12-13 arası emekçiler yemekte
2 sene oldu örenemediniz  :biggrinking:
sabah takıyorlardı fare kulağını  :)
Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Taraftar atmosferi ve tribun yapisiyla Turkiyedeki en Guzel stad Bursa oldu!

Bizim stadin konumu ve tribunlerin dikligi disinda baska Bir ozelligi Yok..

Diger akilli stad ozellikleri butun yeni stadlarda var!
Derdin ne senin arkadas. Eminim bursa stadini gercekten gormedin bile. Hos neden cevap yaziyorum sana. Bildigin trolsun ama bizim forum fazla demokratik iste..

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Sedat_BJK

desibel hikayesi
sibel birgün bursa zeminine gitmiş oturmuş.
görevliler
sibel de sibel
sibel de sibel
bağırmışlar ezme çimleri diye.
sibel demek desibel kelimesi böyle ortaya çıktı diye kendiyle gurur duymuş.
şimdi yazdım çok saçma bir hikaye oldu :evillol:
Alin bunu burdan, alin bunu burdan..

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Mustafa_UK

Ben bu fromun ilk uyelerindenim uyelik tarihime bakabilirsiniz!

Burasi Ilk acildigin da cok kiymetli arkadaslar vardi onlar sirf bu mesaj silme elestiri KALDIRAMAMA gibi durumlardan dolayi kusturulerek ayrildilar!Simdi onlari daha iyi anliyorum!

Benim gorusum stada bu kadar loca yapilmasi yanlis stad ticaret hane degildir!Bunun en buyuk ornegide Dortmund stadi dir bakin kac locasi var ve neden okadar var inceleyin!

Localar yuzunden tribunlerde butunluk Yok!
Ha geliri ne olacak derseniz alt yapiya onem verirsin Her sene Bir Atinc satarsin o localarin parasi cikar!

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Bursa stadını daha fazla beğenmiş olabilir, nispeten haklıdır da. Sonuçta ortada bir stat var. çimi bile serilmiş, çatısı tamamlanmış.

bizim stat tamamlandığında bir kez daha düşünür, şuan eksik bir stat beşiktaş stadı.

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Bursa stadını daha fazla beğenmiş olabilir, nispeten haklıdır da. Sonuçta ortada bir stat var. çimi bile serilmiş, çatısı tamamlanmış.

bizim stat tamamlandığında bir kez daha düşünür, şuan eksik bir stat beşiktaş stadı.

Abi sence burdaki insanların kızdığı şey o arkadaşın bursa stadını daha çok beğenmesi mi?
"Beşiktaş için bir şeyler yapmak istiyorsanız, kimsenin adamı olmayın."

Çevrimdışı Zoro

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Çevrimdışı Armağan Bozkurt

Abi sence burdaki insanların kızdığı şey o arkadaşın bursa stadını daha çok beğenmesi mi?

Bilmem, bizim stadı beğenmemesi de olabilir.

Beğenmeyedebilir, doğaldır. Sana göresi bana göresi olan konu bunlar.  :tabe:

Çevrimdışı Easthanbool

" H a s t a l ı k l ı  k o n g r e l e r d e n  s a ğ l ı k l ı  y ö n e t i m l e r  ç ı k m a s ı  b e k l e n e m e z "

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Bilmem, bizim stadı beğenmemesi de olabilir.

Beğenmeyedebilir, doğaldır. Sana göresi bana göresi olan konu bunlar.  :tabe:

O konuda sıkıntı yok abi tabi beğenmeyebilir. Dediğin gibi sana göresi bana göresi olan konular bunlar.
Bence burda önemli olan ve burdaki insanların kızmasının sebebi ne söylediği değil, neyi nasıl ne amaçla söylediği  :)

Çevrimdışı kralkartal

1. Bursa stadi tribunleri sahaya uzak.. 2. Bursa stadi boyut olarak cok büyük ve geniş 3. Bursa stadinda cati ile tribun arasi mesafe cok yüksek. 4. Bursa stadini bursa buyuk sehir belediyesi yapiyor ve numarali tribunde bursaspor degil bursa yaziyor

1. Besiktas stadi besiktasin kendi kazandigi sponsorluk loca vip kombine vs. paralariyla kendi yerinde tarihi mazisi üzerine yeniden insaa ediliyor.

Karsilastirma kabul etmez.

Çevrimdışı gkn190334

aynı kapasitede stadlar juventus arena-vodafone arena.Vodafone arena da böyle bir atmosfer yaratılsın daha fazlasına gerek yok .  :ok:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

O konuda sıkıntı yok abi tabi beğenmeyebilir. Dediğin gibi sana göresi bana göresi olan konular bunlar.
Bence burda önemli olan ve burdaki insanların kızmasının sebebi ne söylediği değil, neyi nasıl ne amaçla söylediği  :)
Hepiniz kızdınız haklısınız. Bence nedeni tek o mesaj değildi. Diğer mesajları da aynı çizgideydi. Yoksa Bursa'nın kale arkaları göze hoş geliyor tamam ama ona bakarsan TT Arena da göze hoş geliyor. Oysa gs liler bile memnun değil statlarından. Gider 2 statta da maç izler yorumunu öyle yaparsın. Burada asgari 500 mesaj atan arkadaşlardan böyle yorum görmüyoruz nedeni de kalıcı olmaları. Bu gibilerin amacı belli sanırım
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Hakan Gülcan

Hepiniz kızdınız haklısınız. Bence nedeni tek o mesaj değildi. Diğer mesajları da aynı çizgideydi. Yoksa Bursa'nın kale arkaları göze hoş geliyor tamam ama ona bakarsan TT Arena da göze hoş geliyor. Oysa gs liler bile memnun değil statlarından. Gider 2 statta da maç izler yorumunu öyle yaparsın. Burada asgari 500 mesaj atan arkadaşlardan böyle yorum görmüyoruz nedeni de kalıcı olmaları. Bu gibilerin amacı belli sanırım

Abi hiç laf anlatmaya, stadımızı övmeye veya diğer statların eksikliklerini belirtmeye gerek yok aslında, dediğin gibi amaç belli.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bu stadı her aşamada izlemek insanı çaktırmadan geriyor  :) Akşam dilimde tekerleme " çatı kalkar halat sarkar kartal kalkar "  :lol: Bir de Dzsudzsak a taktım. Dz Su Dz Sak birleştir olsun Dzsudzsak  :evillol: Gülmeyin ha insan orta yaşlara gelince takıntılar artıyor  :icool:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı carsi

Bu stadı her aşamada izlemek insanı çaktırmadan geriyor  :) Akşam dilimde tekerleme " çatı kalkar halat sarkar kartal kalkar "  :lol: Bir de Dzsudzsak a taktım. Dz Su Dz Sak birleştir olsun Dzsudzsak  :evillol: Gülmeyin ha insan orta yaşlara gelince takıntılar artıyor  :icool:

Çevrimdışı MamiReyiz_39

canlı yayında sorun mu var açılmıyor?
Mermiler Atılacak Gökyüzüne..Şampiyon Olduğun Gece..Piuvvv Piuvvvv Piuvvvvv
İletişim Adresi: http://instagram.com/muhammetrslan

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Temmuz 2015, 14:04:15
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
orta yaş derken abi ben ilk çeyrek mi oluyorum :o_o:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Hasan Tahsin

orta yaş derken abi ben ilk çeyrek mi oluyorum :o_o:

Konu dışı yapıyoruz atacaklar bizi  :) Her yaş ayrı güzel de . 40 ından sonra azanı ..... diye laf var ya. Ona göre ikinci çeyreği iyi kullan  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 09 Temmuz 2015, 14:12:50
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Konu dışı yapıyoruz atacaklar bizi  :) Her yaş ayrı güzel de . 40 ından sonra azanı ..... diye laf var ya. Ona göre ikinci çeyreği iyi kullan  :)
ikinci çeyrekte atak oynamayı düşünüyorum :evillol:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Ben bu fromun ilk uyelerindenim uyelik tarihime bakabilirsiniz!

Burasi Ilk acildigin da cok kiymetli arkadaslar vardi onlar sirf bu mesaj silme elestiri KALDIRAMAMA gibi durumlardan dolayi kusturulerek ayrildilar!Simdi onlari daha iyi anliyorum!

Benim gorusum stada bu kadar loca yapilmasi yanlis stad ticaret hane degildir!Bunun en buyuk ornegide Dortmund stadi dir bakin kac locasi var ve neden okadar var inceleyin!

Localar yuzunden tribunlerde butunluk Yok!
Ha geliri ne olacak derseniz alt yapiya onem verirsin Her sene Bir Atinc satarsin o localarin parasi cikar!
kimmiş o küstürülenler açıklada bilelim ben küsüp giden eski üye bilmiyorum
foruma hakimmiş gibi büyük laf etme
@Mustafa_UK  birde insanlar küsmesin diye her istediklerini söyleme hakkı vermeyeceğiz herhalde
Beşiktaş forumunda olduğunu unutma

Çevrimdışı Cenk Mert İnanç

canlı yayın sadece bende mi çalışmıyor yoksa genel bir sorun mu var ?