2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 335 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6172176 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Marcelo 7,5 milyon a Lyon da diyorlar.
:s20: :s20:

9 milyondan bir kuruş asagiya verilmemeli hele bu lyonsa yarim kuruş bile asagiya verilmemeli
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Zafer55

5 yılda elle tutulur tek bir(1) stoper transferi yapmışız.Onu da adamlar devre arasında ,siz bunu daha önce istemiştiniz isterseniz şimdi verelim demişler de almışız.Şimdi bu adamı gönderip yerine iki(2) stoper transferi yapacaz hemi.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu arada Vida , hem Sağ'da hem Sol'da oynayabiliyor.  :ok:
Tek sol değil yani.
vida olmadı da, vidal oldu o da olumlu @mylife1903  :D

Çevrimdışı tangaz

bir mangala yada sakho alamayacaksak bizim seviye için vida ideal bir seçenektir...

diğer taraftan talisca 2 mio caner 0,75 mio vida 4mio+boyko gibi rakamlara işi bitirecek olsak  7 mioluk satış yapmamız gerektiğini de hatırlatayım.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

5 yılda elle tutulur tek bir(1) stoper transferi yapmışız.Onu da adamlar devre arasında ,siz bunu daha önce istemiştiniz isterseniz şimdi verelim demişler de almışız.Şimdi bu adamı gönderip yerine iki(2) stoper transferi yapacaz hemi.
Maalesef :s20:

Çevrimiçi underworld

Marcelo 7,5 milyon a Lyon da diyorlar.

:uhohu:    Q7 de giderse ben kabulüm 

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bir mangala yada sakho alamayacaksak bizim seviye için vida ideal bir seçenektir...

diğer taraftan talisca 2 mio caner 0,75 mio vida 4mio+boyko gibi rakamlara işi bitirecek olsak  7 mioluk satış yapmamız gerektiğini de hatırlatayım.
abi 6 ay sonra sözleşmesi bitiyor, 6 ay beklemek problem değil bence.

Çevrimdışı brkntcnr

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı abdusta

:uhohu:    Q7 de giderse ben kabulüm
q7 gitmiyor,ama ikna olursa Adriano çine 9milyon euroya satılacak

saygılar

Çevrimdışı tangaz

marcelo+adriano defansın en iyi 2 adamının ayrılması demek. gomez ve sosanın ayrılmasından daha kötü olur.

Çevrimdışı atakan eraslan

sakho ya, ayıboğan , pepe vida vazgeçtim o gelsin başkan , sakho gelsin dertler bitsin, gelebilitesi varsa.

Çevrimdışı tangaz

sakho ya, ayıboğan , pepe vida vazgeçtim o gelsin başkan , sakho gelsin dertler bitsin, gelebilitesi varsa.

epl.den ayrılmak istemiyor

Çevrimdışı Kalyoncu

bu sene denemedi, geçen sene ise yanında alexis ve imail vardı bunu atlamayalım sol stoper katili ismayll
Hoca Marcelo ve Mitrovic'in solda oynayamadığını söyledi abi. Mesela Rhodolfo iki yerdede oluyor dedi.Ntvspor spor servisinde söylemişti.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

q7 gitmiyor,ama ikna olursa Adriano çine 9milyon euroya satılacak

saygılar
umarım olmaz, Oğuzhan , Adriano ve Atiba bu takımın olmazsa olmazları.

saygılar

Çevrimiçi underworld

Profesyonel futbolcumuz Ricardo Quaresma'nın sözleşmesi 3 yıl daha uzatılmıştır.
Buna göre oyuncuya;
2017-2018 Sezonunda 2.100.000 Avro
2018-2019 Sezonunda 2.100.000 Avro
2019-2020 Sezonunda 1.750.000 Avro garanti ücret
Ayrıca oynadığı maçlarda puan başı 4.000 Avro ödenecektir.

Bunun hesabını kim verecek o zaman ???

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

epl.den ayrılmak istemiyor
pepe olur bence tertemiz olur hatta.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Profesyonel futbolcumuz Ricardo Quaresma'nın sözleşmesi 3 yıl daha uzatılmıştır.
Buna göre oyuncuya;

3 yıllık uzatmak majör hata bana göre bir şekilde satılmalı bu adam. bu sene olmazsa seneye %100 satılmalı.

Çevrimiçi Zafer55

O 7 mio Cenk olmalı.

Çevrimiçi Necmi

gese ve kayseri vardı gözgöz ve şikecimalatyada geldiler bu sene bolbol sarı kırmızı tokatlayacaz  :icool:
yeni malatyanın takım rengi sarı siyah

Çevrimdışı brkntcnr

Buna göre oyuncuya;

Bence quaresma kesinlikle satılacak. Yoksa stoper, sağ kanat, Aboubakar' ın bonservisini nasıl çıkartacağız? Adriano kalmalı ama 9 milyon da o yaşta oyuncuya güzel para.

Çevrimdışı abdusta

q7 ye 3 yıllık kontrat ve 10milyon euro teklif gelsede
kabul etmeyecektir.
O beşiktaşı çok seviyor,bunun yanında avrupa şampiyonu Portekiz milli takımı ile
2018 dünya kupasına en formda gideceği takım Beşiktaş.

Beşiktaşı küçümsemeyelim,Geçen sene Löw -Gomezi davet ederken Beşiktaşda oynadığı için çağırmiştı
Hollanda milli takım T.D ne diyor Milli takım aday kadrosuna çagrılmak istiyorsanız Beşiktaşda oynayın
şimdilerde Moda slogan oldu bu.

Saygılar

Beşiktaş'ımızın Şampiyonluğu ve kutlamaları Dünya basının da gündem oldu.  :mj: :mj: :mj:

#BeşiktaşOrdusu #BeşiktaşDonanması #ŞampiyONBEŞiktaş 🦅🏆

Çevrimdışı abdusta

Buna göre oyuncuya;

Ben veririm

saygılar

Çevrimiçi underworld

3 yıllık uzatmak majör hata bana göre bir şekilde satılmalı bu adam. bu sene olmazsa seneye %100 satılmalı.

hani q7 satılacak diye sözleşme uzatılmıştı  :bawling: :bawling:

Etiketler: