2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 334 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6171818 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca 2 ( iki ) senedir Sol stoper diye bas bas bağırıyor

Marcelo satilip Vida gelirse yine planlama hatası ve Buyuk hayal kirikligi olur Hoca Sol stoper istedikce biz inadina gidip sag stoper aliyoruz :alala:

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu arada Vida , hem Sağ'da hem Sol'da oynayabiliyor.  :ok:
Tek sol değil yani.

Çevrimdışı atakan eraslan

Evet Corluka ile beraber oynadi , Corluka da sag stoper , Mitrovicta sag stoper tekrar ediyorum Vida safkan sag stoper milli takimda Zorunluktan sol stoper oynuyor çünkü ne corluka ne de Mitro sol stoper oynayamiyorlar..

zorunluluktan kısmını boşver Yunus , oynuyor ve hakkını veriyorsa sorun yok. Şenol hoca geçen dedi zaten , solda oynayan stoper illa solak olacak veya illa sol stoper olacak diye bişi yok , rodolfo da solda oynayabilir marcelo da gibi bir laf etti. önemli olan oranın hakkını veriyormusun vermiyor musun diye kastediyor. vida oraya gelsin oynasın marcelo ile beraber mis gibi.

corluka diyorsun abi, vidadan iyiydi eskiden son birkaç yıl ki performansını bilmiyorum tabii.

evet corluka , cenk kafasını yarmıştı hava topunda. çok numaracı bi çocuktu kerata , hep yerlerde yattı etti kafasını sardılar yetmiş kere maçta

zorunluluktan kısmını boşver Yunus , oynuyor ve hakkını veriyorsa sorun yok. Şenol hoca geçen dedi zaten , solda oynayan stoper illa solak olacak veya illa sol stoper olacak diye bişi yok , rodolfo da solda oynayabilir marcelo da gibi bir laf etti. önemli olan oranın hakkını veriyormusun vermiyor musun diye kastediyor. vida oraya gelsin oynasın marcelo ile beraber mis gibi.
Sol da sagdaki kadar verimli degil..

Çevrimiçi underworld

adam hem yetenekli hemde gönüllü scoutluk yapıyor  :photo:

pepe noldu acaba , boşa çıktı mı kaptı mı biri. seneye dünya kupası var,  o da kasar kendini son kupa için portekizle. Ronaldo q7 pepe , bunların son dünya kupası olacak seneye.

Çevrimdışı tangaz

Sol da sagdaki kadar verimli degil..

bence verimli ama belki de hoca vida sağ marcelo sol yapar buda ihtimal. yeni tarsnfer oldugunda ilk maçda rodolfo sağ marcelo sol başlamışlrdı rodolfo sakatlandı işler değişti belki hala rodolfo sağ marcelo sol izliyor olacaktık...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Ben derdimi anlatamiyoeum arkadaş

Vida Marcelonun yanina alinacaksa eyvallah derim ama Marcelo satilip Vida alinirsa büyük sikinti olur

Bize Geriden oyun kurabilen baski yapıldığında paniklemeyen stoper lazim Marcelo bunu fazlasiyla yapiyor , Vidanin ayaklari kötü , Vida hic bir sekilde Marcelonun muadili degil

Marcelo gidip Vida gelince Geriden kim oyun kuracak ?

Biz oyunu one yikan geriden oyun kurarak paslasarak cikan bir takımız burayi surekli atliyorsunuz bize Vida ve Kjaer gibi her gelen topa dan dun vuracak adam lazim degil :busted_cop: :busted_cop:

Vida Marcelonun yanina alinacaksa eyvallah derim ama Marcelo satilip Vida alinirsa büyük sikinti olur

Bize Geriden oyun kurabilen baski yapıldığında paniklemeyen stoper lazim Marcelo bunu fazlasiyla yapiyor , Vidanin ayaklari kötü , Vida hic bir sekilde Marcelonun muadili degil

Biz oyunu one yikan geriden oyun kurarak paslasarak cikan bir takımız burayi surekli atliyorsunuz bize Vida ve Kjaer gibi her gelen topa dan dun vuracak adam lazim degil :busted_cop: :busted_cop:

böyle de canımı ye , marcelo gitsin vida gelsin mümkün değil istemem ben de. vida gelsin marcelo kalsın , marcelo illa kalsın yanına vida mı geliyor pepe mi ona bakılsın.

Çevrimdışı abdusta

Abi uzun uzun yazıyorsun da, adamın sözleşmesi seneye Ocak'ta değil Haziran'da bitiyor.

@sosyalkartal gibi bizi mi kafalıyorsun yoksa.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben uzun uzun yazıyorum ama okunmuyor herhalde..
daha önceki mesajımda belirtmiştim
transfermarkta haziran 2018 olarak yazılmış,ancak Umut Güner röportajında Vidanın sözleşmesinin ocak 2018de bittiğini söylemişti
Alıntı
Umut Güner'den transfer açıklaması
Şampiyonluk kutlamalar yapan Beşiktaş'ta yönetici Umut Güner, önemli bir transfer gelişmesini aktardı. Maç sonunda açıklamalar yapan Güner, “Aboubakar’ın Porto ile bir anlaşması var. İki taraftan da cevap bekliyorum. Net bir şey söyleyemem… Vida’nın ocakta Dinamo Kiev ile bitiyor kontratı. Beklemedeyiz.” ifadelerini kullandı.
http://spor.mynet.com/besiktas/110978-umut-gunerden-transfer-aciklamasi.html

Dipnot:ben burada duyum paylaşmıyorum.sağlam kanal..

saygılar

Çevrimdışı tangaz

marcelo+pepe sağında gg solunda adriano defansı fazlası ile yeterli.
lens kiralık demba kiralık gelen tahtası kapanır.
görünen o ki abubakar transferi pek olacak gibi değil ne porto ne lorient fiyat kırmaya eğilimli değiller.
gidenler ise rodolfo pedro miloş ara veli pettemek ömer
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitrovic iyi oyun kurar.

Çevrimdışı brkntcnr

Vida Marcelo ikilisi acayip kazma ikili olur yalnız. Marcelo bu sezon iyiydi ama çok hatası da oldu. Vida zaten kocaman bir soru işareti. Bize Marcelo' nun hantallığını tolere edebilecek, çabuk, hamleli ve sağlam bir stoper lazım. Hamleli derken Tosic gibi adama basıcam diye savunmayı bozan bir hamleli değil tabi :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben uzun uzun yazıyorum ama okunmuyor herhalde..
daha önceki mesajımda belirtmiştim
transfermarkta haziran 2018 olarak yazılmış,ancak Umut Güner röportajında Vidanın sözleşmesinin ocak 2018de bittiğini söylemiştihttp://spor.mynet.com/besiktas/110978-umut-gunerden-transfer-aciklamasi.html

Dipnot:ben burada duyum paylaşmıyorum.sağlam kanal..

saygılar
Tamam abi, o zaman sudan ucuza kapatırız bu transferi.

Saygılar bizden.

bence verimli ama belki de hoca vida sağ marcelo sol yapar buda ihtimal. yeni tarsnfer oldugunda ilk maçda rodolfo sağ marcelo sol başlamışlrdı rodolfo sakatlandı işler değişti belki hala rodolfo sağ marcelo sol izliyor olacaktık...
Abi Hoca 3-4 macta denedi o dediğini Fakat Marcelo da fena cuvalliyor sol stoperde :tabe:

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Arkdaslar cogunuzun aksine Beşiktaş dısında futbolu cok takip etmem ve sizler kadar anlamam muhtemelen.Vida nın bir kaç macını izledim bana Tosic ten,Ersan dan hallice gibi geldi ve pek güven vermedi.Burda okudugum yorumlar arasında da acıkcası Vida nın sorunumuzu çözecek net oyuncu olmadıgını düşünenler cok.Bu arkadas hakkında net aradıgımız çözüm oldugunu düşünen var mı?

Çevrimdışı tangaz

Abi Hoca 3-4 macta denedi o dediğini Fakat Marcelo da fena cuvalliyor sol stoperde :tabe:

bu sene denemedi, geçen sene ise yanında alexis ve imail vardı bunu atlamayalım sol stoper katili ismayll

Arkdaslar cogunuzun aksine Beşiktaş dısında futbolu cok takip etmem ve sizler kadar anlamam muhtemelen.Vida nın bir kaç macını izledim bana Tosic ten,Ersan dan hallice gibi geldi ve pek güven vermedi.Burda okudugum yorumlar arasında da acıkcası Vida nın sorunumuzu çözecek net oyuncu olmadıgını düşünenler cok.Bu arkadas hakkında net aradıgımız çözüm oldugunu düşünen var mı?

ben  :icool:

Abi bu Vida , Tosic - Skrtel - Ersan tarzında bir adam ama bunlardan 1 tik daha iyi

Ayaklari kötü , Tek hamleli , Hizi iyi , Hava topu iyi , Marcelonun yanina alinacaksa okey ama Marcelo satilip Vida alinacaksa buyuk sikinti

Marcelo - Vida iyi tandem olurlar ozellikle havadan bir tane pozisyon vermeyiz..

Çevrimdışı abdusta

Marcelonun satılmasını Şenol Güneş istemiyordur
dolayısıyla bende sizlerle aynı görüşteyim
Marcelo ve Vida bu yıl bizi şampiyonlar liginden grupdan çıkarır ve Türkiyede çok iş yapar
Cengizle ,viscayı duvara çarpmış gibi yapar

saygılar

Çevrimdışı tangaz

hiç birimizi %100 tatmin etmiyor ama bizde real psg city değiliz sonuçta

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Marcelo 7,5 milyon a Lyon da diyorlar.

bu sene denemedi, geçen sene ise yanında alexis ve imail vardı bunu atlamayalım sol stoper katili ismayll
Denedi abi ,  Hemde Avrupa maçında denedi :busted_cop:

Mitro Sol da elek olunca Marceloyu sola cekti , Mitro duzeldi saga gecince ama bu seferde Marcelo cuvallamaya başladı hangi macti hatirlamiyorum :alala:

Ligde de 1-2 macta mac icinde Marceloyu sol stopere çekti kisa surelerle..

Çevrimiçi underworld

Bu işi pek uzatmaya gerek yok Q7 yi sat gelen parayı stoper konusunda değerlendir.
geriye Ba ve Lens'i kirala iş bitsin.

Kanat için dönen isimlere bakınca Lens, Dudu, Navas falan her biri farklı tipte oyuncular.
Şayet bu isimler gerçekse o zaman kadro planlamamızda bir problem var demektir.
Planlama free yada  şöhret üzerinden gitmez, giderse o bir tıkı atlayamayız.       :steamed:

Etiketler: