Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 128 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8379211 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı panic13

bu fbliler de ayri cins, sen caneri gonder sampiyon takimdan solbek al sonra buna yediyimidort kufur et, ayip. robertto karlos vardi bunlarda ismailin ne eksigi var ondan, tempolu, yanyan kosuyor alfa kurt cocuk, preslen top caliyor, isabetsizde olsa orta kesiyor devamli, dana ne istiyonn

ezeli rekabet zaten fb ile bu kadikoydeki mactan sonra bitmisti de ismaile ragmen sampiyon olabilecek besiktastan baska camia yoktur. elin fblisi bizim gibi mi 3 mac sonra ismaele kufuru basarlar kadikoyde, antreman cikisi cipinin icinde tekme yumruk doverler

Beşiktaşlı iyimserliği.

"İsmail çok formda.

2 ay kadar önce dereağzı tesislerinde dövülmek sureti ile form tutması sağlanan milli sol bek köybaşı son 6 maçta 4 asist 2 gol ile oynuyor. görüşlerini sorduğumuz milli sol bek "dayak beni kendime getirdi, dövenlerin elleri dert görmesin. Hedefim meydan dayağı yiyip, onun vereceği form ile Barselona'ya gitmek". foromaç"
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abi o terbiyesiz o kilibik ispanyol motorlu alaman tanki rivayete gore son 6 final macinda sadece gol atmamis gidip asist falanda yapmis, densiz
ispanyol motorlu alaman forvet haber yollamış diyolar  :iblush:

Çevrimdışı tangaz

renkli medyadaki fb yazarları hiiiç ismaile bişi dememişler demek ki memnunlar.
haa hakkını yemeyeyim m.demirkol şampiyon beşiktaşdan gelmiş gibi değilde kütahyaspordan gelmiş gibi duruyor sahada demişti
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

İnşallah inşallah.

Sabah da yazdım, bir de maç kazanamamamızın sebebi Tolga'dır. Hoca tolga'yı kaleden kestiğinden beri daha rahatız. Bize yakışmaz bu kadar rahatlık. Hemen Fabri'yi kesip, Tolga'yı kaleye koymamız lazım. tolga bir defa efendi adam. sonra... sonra... ehem.. aklıma bişey gelmedi. İyi şey yazıverin işte...
bu tolganin yoklugu takimi etkiliyor, eskiden tolga gol yediginde takim hemen ciftturboya geciyordu ve kaptanlarinin hatasini kapatmak icin can siperane, terinin son damlasini akitarak savasarak mucadele ediyordu, simdi oylemi, rolantide oynuyorlar nede olsa biri 25mden vurur atar, fabri de gol yemiyor, aheste aheste oynuyoruz. boyle besiktas mi olur, olmaz

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

haa hakkını yemeyeyim m.demirkol şampiyon beşiktaşdan gelmiş gibi değilde kütahyaspordan gelmiş gibi duruyor sahada demişti
abi demirkol objektif adam yorumları gerçekten mükemmel bence :)

Çevrimdışı tangaz

abi o terbiyesiz o kilibik ispanyol motorlu alaman tanki rivayete gore son 6 final macinda sadece gol atmamis gidip asist falanda yapmis, densiz

tam densiz, biz ki stresi gerilimi seven camiayız ne o öyle her maç 1-2 sokuşturmak öyle golcü dediğin ebubekir gibi olacak saç baş yoldurmayan golcü mü olurmuş öyle...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

kutahyasporun maclarini izlemistim abi canli canli mumkun degil oynayamaz ismail orda belki hataysporda oynar, babasi ketring islerini falan alir, 3 tane top ve antreman malzemesine kadroya girebilir, memleketinin takiminda.

Çevrimdışı panic13

bu tolganin yoklugu takimi etkiliyor, eskiden tolga gol yediginde takim hemen ciftturboya geciyordu ve kaptanlarinin hatasini kapatmak icin can siperane, terinin son damlasini akitarak savasarak mucadele ediyordu, simdi oylemi, rolantide oynuyorlar nede olsa biri 25mden vurur atar, fabri de gol yemiyor, aheste aheste oynuyoruz. boyle besiktas mi olur, olmaz

Bir defa kendisi aşırı adam olduğu için, aşırı adamlığının yaydığı enerji sebebi ile rakibin gözü kamaşıyordu. bu yıl o efsundan yoksunuz. Yoksa çok iyi çocuktur.

Çevrimdışı tangaz

abi demirkol objektif adam yorumları gerçekten mükemmel bence :)

öylesine de alışkın değil bu bünye bu ülke skor yazarı dediğin taraflı olacak  :D

Çevrimdışı mylife1903

tam densiz, biz ki stresi gerilimi seven camiayız ne o öyle her maç 1-2 sokuşturmak öyle golcü dediğin ebubekir gibi olacak saç baş yoldurmayan golcü mü olurmuş öyle...
dogru abi numarali tribunde ustunu basini yirtan gormedim ben 2 senedir, belki eksikligim hissediliyordur tribunde o da olabilir ama yok yok boyle gomez falan, balotelli, etoo ne gerek var. ebubekir bizi kivama getirecek, iki senedir iyilesmisti camia, kanser olacagiz gene ustelik sigara ve alkol ureticileri fikret ormana nota vermis

demisler bu ne bicim takim baskan, sen bu sosa,gomez,tore falan sat sat sat quaresmaya iki tane fazladan pirim ver kimse sigara tuketmiyor sizin taraftarlardan.
baskan demis yahu sigara tuketimi yok ama bizim taraftar mutluluktan tiner cekiyor, tiner ureticileri cok memnun

orta yolu boyle bulmuslar abi, hem sigara hem alkol tuketecez abubakar ve taliska sayesinde ama yil sonuna dogru bu arkadaslar form tutup takima alisinca, hasat zamaninda 3 kupa icin buyuk katki verip mutluluk tineri yolu acacaklarmis.

Çevrimdışı 38life

Ciddiyetsiz ve plansız diyerek Yönetim'e karşı haksızlık yapıyorsun. Bu şartlarda ben bu transferleri beklemiyordum.
2.ci sol bekten ve yedek ön liberodan daha önemli olan stoperdi ve alınmadı. Aynı şekilde kanat transferi de daha mühimdi. Aslında muhimlikten ziyade  kucağa gelen yüzyılın firsatiydi.

Şimdi Caner ve İnler 50şer gol ve 50şer asist yapsalar bu gerçek değişmeyecek.

Stoper transferinde plansız ve ciddiyetsiz davrandılar. Kocamaaaaaaaan bir fiyasko yaşandı. Nasri ise elzem değildi büyük bir isimdi ama kucağa kadar gelmişti. Böyle bir nimeti yakaladığında kartal gibi kapacaksın. Hala 3'ün 5'in hesabını yaparsan böyle bir fırsatı kaçırırsin. Bunu adı ciddiyet eksikliğidir. Veya siz fazla özgüven diyin buna...
[ Son Düzenleme: 03 Ekim 2016, 10:52:50 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tuncaboylu

yok bir ismail degil olamaz kimse ismail olamaz ama pektemek gibi aldigi paradan vuruyoruz suan.
cok o para cok.
pozisyona girmeye basladi 6. hafta gol atmasi bu tempoyla 12. haftayi bulacak herhalde.
diyon ya iste @tuncaboylu beceremedi, edemedi, zor vurus vs. simdi turkcede bir deyim var yiyemeyecegin sopanin falakasina yatmayacan, madem beceremeyecen ona gore vur gardasim.
bana son maclarda eneramoyu hatirlatti bu aboubakar, daha gelmeden nickname olarak mert dombrayi secmistim aboubakar icin su hali eneramonun iki tik alti. insallah toparlanir, golleri siralamaya baslar, aradigimiz tip forvet mi? bu sorunun cevabi attigi gollera bagli degil bence.

Orada yaptığı vuruş tercihi doğruydu. Top zaten kaleye yönelmiş, az bir dokunuşla kalenin içine göndermek mantıklı seçimdi.

Alternatif olarak topun göbeğine kafa atıp yönünü değiştirmek ki, bu hem topun şiddetini hem de gol olma şansını azaltırdı. Asıl öyle bir vuruş yapsa, umudum kırılırdı.

Bakın aldığı kısa sürede gösterdi ki bu adam aptal bir futbolcu değil, ne yapması gerektiğini biliyor.

Yapabiliyor mu, yapamıyor mu; göreceğiz.

Fırsat verin takımı bir tanısın. Kim pas verecekken şut atar, kim şut atacakken pas verir, kim pas vermek isterken veremez, kim kaleye doğru orta yapar, kim dışarı doğru top şişirir, öğrenecek.

Çevrimdışı mylife1903

öylesine de alışkın değil bu bünye bu ülke skor yazarı dediğin taraflı olacak  :D
mehmet demirkola en guzel cevabi emre belozoglu vermisti ne o oyle seviyesiz seviyesiz yorumlar, kimse bisi anlamiyor adamin yorumundan ama bak emre belozoglunun demirkole yorumunu butun millet anladik, hemen kaptanlik verdik. cins cins yorumlar, tarafsiz falan filan

Çevrimdışı tangaz

dogru abi numarali tribunde ustunu basini yirtan gormedim ben 2 senedir, belki eksikligim hissediliyordur tribunde o da olabilir ama yok yok boyle gomez falan, balotelli, etoo ne gerek var. ebubekir bizi kivama getirecek, iki senedir iyilesmisti camia, kanser olacagiz gene ustelik sigara ve alkol ureticileri fikret ormana nota vermis

demisler bu ne bicim takim baskan, sen bu sosa,gomez,tore falan sat sat sat quaresmaya iki tane fazladan pirim ver kimse sigara tuketmiyor sizin taraftarlardan.
baskan demis yahu sigara tuketimi yok ama bizim taraftar mutluluktan tiner cekiyor, tiner ureticileri cok memnun

orta yolu boyle bulmuslar abi, hem sigara hem alkol tuketecez abubakar ve taliska sayesinde ama yil sonuna dogru bu arkadaslar form tutup takima alisinca, hasat zamaninda 3 kupa icin buyuk katki verip mutluluk tineri yolu acacaklarmis.

bi rivayete göre başkan kanser hastanesi açmış hasta masta gelmiyormuş işler kesatmış hastaneye ebubekiri transfer etmiş halkla ilişkiler departmanına sonra potansiyeli görmüş satış müdürü yapmış bunu şimdi hastane önünde kuyruklar oluşacak die ellerini ovuşturuyormuş

Çevrimdışı panic13

bi rivayete göre başkan kanser hastanesi açmış hasta masta gelmiyormuş işler kesatmış hastaneye ebubekiri transfer etmiş halkla ilişkiler departmanına sonra potansiyeli görmüş satış müdürü yapmış bunu şimdi hastane önünde kuyruklar oluşacak die ellerini ovuşturuyormuş

doğru ama eksik duymuşsun;

Hastahane
Rakı fabrikası
Sigara fabrikası
bira fabrikası

Çevrimdışı tangaz

Orada yaptığı vuruş tercihi doğruydu. Top zaten kaleye yönelmiş, az bir dokunuşla kalenin içine göndermek mantıklı seçimdi.

Alternatif olarak topun göbeğine kafa atıp yönünü değiştirmek ki, bu hem topun şiddetini hem de gol olma şansını azaltırdı. Asıl öyle bir vuruş yapsa, umudum kırılırdı.

Bakın aldığı kısa sürede gösterdi ki bu adam aptal bir futbolcu değil, ne yapması gerektiğini biliyor.

Fırsat verin takımı bir tanısın. Kim pas verecekken şut atar, kim şut atacakken pas verir, kim pas vermek isterken veremez, kim kaleye doğru orta yapar, kim dışarı doğru top şişirir, öğrenecek.

şey gibi olmuş hoca koyun tel örgü çit dikenli tel yün ip kazak pazar satış dolar borç ödeme

Çevrimdışı tuncaboylu

Aziz hepsini terbiye etti bunların.

İsmail kendi kalesine 5 gol atsa, teknik direktörü suçlarlar.

Çevrimdışı panic13

Şu an bu satırları yazarken Tolga'nın aşırı adamlığı aklıma geldi ve bir anlık kör oldum arkadaşlar. Aşırı adamlık enerjisi sebebi ile yazamıyorum, okuyamıyorum.

Çevrimdışı mylife1903

@tuncaboylu ya antremanda ogrensin aksam macta uygulasin iste. macta mi ogrnecek bu kimin nereye pas atacagini, karijmayla beraber oynamadi mi bu taliskayi ligden tanimiyor mu?

bu cocuk gidip becki, tosici, marseloyu tanisa ne olur yilda 2 tane orta ya keser ya kesmezler.
hepi topu 3-4 adama bakacak yapma gozunu seveyim, formsuz de taniyacak falan olmuyor. amokachi ornegi veriyoruz. iyi futbolcu sahaya cikti mi kimseyi tanimasina falan gerek yok, yapilacak basic isler vardir onlar yapilir.

Çevrimdışı tangaz

doğru ama eksik duymuşsun;

Hastahane
Rakı fabrikası
Sigara fabrikası
bira fabrikası

way kerata demek holdingleşiyor  :money:

Çevrimdışı tuncaboylu

2.ci sol bekten ve yedek ön liberodan daha önemli olan stoperdi ve alınmadı. Aynı şekilde kanat transferi de daha mühimdi. Aslında muhimlikten ziyade  kucağa gelen yüzyılın firsatiydi.

Şimdi Caner ve İnler 50şer gol ve 50şer asist yapsalar bu gerçek değişmeyecek.

Stoper transferinde plansız ve ciddiyetsiz davrandılar. Kocamaaaaaaaan bir fiyasko yaşandı. Nasri ise elzem değildi büyük bir isimdi ama kucağa kadar gelmişti. Böyle bir nimeti yakaladığında kartal gibi kapacaksın. Hala 3'ün 5'in hesabını yaparsan böyle bir fırsatı kaçırırsin. Bunu adı ciddiyet eksikliğidir. Veya siz fazla özgüven diyin buna...

Transfer dönemi bitti, şu muhabbet bitmedi.

Nasri'nin gelmemesinin sebebi 3'ün 5'in hesabı değildi, adamın son opsiyonu olmandı. Adam son ana kadar bekledi, sonra da Sevilla talip olunca oraya gitti.

Ayrıca kucağımıza stoper fırsatı mı düştü de biz kaçırdık? Hala N'kolou demeyin, kalbinizi kırarım artık.

Stoperlerdeki en temel tek sorun yan ve duran top savunması, onu da Tosiç'in yerine 1.80'lik N'kolou'yu önermeyin artık. Nazar değmesin Tosiç, N'kolou'nun yapacağı her şeyi yapıyor, 4 milyon euro imza parası da istemedi.

Çevrimdışı tangaz

gomez önceki gün alman basınına yeniden yurt dışına çıkabilirim demiş diyollaaaa

Çevrimdışı mylife1903

Transfer dönemi bitti, şu muhabbet bitmedi.

Nasri'nin gelmemesinin sebebi 3'ün 5'in hesabı değildi, adamın son opsiyonu olmandı. Adam son ana kadar bekledi, sonra da Sevilla talip olunca oraya gitti.

Ayrıca kucağımıza stoper fırsatı mı düştü de biz kaçırdık? Hala N'kolou demeyin, kalbinizi kırarım artık.

Stoperlerdeki en temel tek sorun yan ve duran top savunması, onu da Tosiç'in yerine 1.80'lik N'kolou'yu önermeyin artık. Nazar değmesin Tosiç, N'kolou'nun yapacağı her şeyi yapıyor, 4 milyon euro imza parası da istemedi.
Tosic boyle oynamya devam ederse seno ister 4milyon euro imza parasi.

ya arkadaslar onu anlamiyorum bu nasri olayinda adamlar bana dese turkiye ispanya maas ayni aahaha ilk madrid ucagindayim abi elimden her is gelir moduna girerim. yonetime kizmaya gerek yok, nasriye iki teklif biri istanbul birisi sevilla
sevilla 3 verse yillik biz 4 versek gene gelmez adam. ha 5 falan verirsen belki dusunur, belki

Çevrimdışı tuncaboylu

@tuncaboylu ya antremanda ogrensin aksam macta uygulasin iste. macta mi ogrnecek bu kimin nereye pas atacagini, karijmayla beraber oynamadi mi bu taliskayi ligden tanimiyor mu?

bu cocuk gidip becki, tosici, marseloyu tanisa ne olur yilda 2 tane orta ya keser ya kesmezler.
hepi topu 3-4 adama bakacak yapma gozunu seveyim, formsuz de taniyacak falan olmuyor. amokachi ornegi veriyoruz. iyi futbolcu sahaya cikti mi kimseyi tanimasina falan gerek yok, yapilacak basic isler vardir onlar yapilir.

Maçla antrenman farklıdır abi, antrenmanlarda Sabri bile rövaşata atıyor.

Amokachi'yi ben de izledim abi. Adam takımı tanıyana kadar 10 maç geçti. 3 kişiyi çalımlayıp çizgiye kadar gidiyordu, kafayı kaldırıp baktığında Ertuğrul'un kıçından soluya soluya ceza sahasına girmeye çalıştığını görüyordu.

Sonra anladı, kendini takıma göre ayarladı adam.

Çevrimdışı tuncaboylu

gomez önceki gün alman basınına yeniden yurt dışına çıkabilirim demiş diyollaaaa

Bilemiyorum açıkçası, Wolfsburg'ta 540 dakikada 0 gol 0 asist.

2013-14 ve 2014-15 sezonlarında da Fiorentina'da 7 lig golü atabilmiş toplamda.

Menajer kazığı gibi bir transfere benziyor, yine menajerlerin kucağına oturmaya niyetli bizim yönetim galiba.  :bandit:

Etiketler: