Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 163 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680720 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

yok be kardeşim abarttığım falan yok bütün suş quaresmanın biraz adam olsa ben lensin adını bile almam ağzıma
ama şimdi şu duruma bakınca lens mantıklı geliyor ama diyorsan daha iyi bir kanat oyuncusu alalım buna eyvallah derim ama eldekilere bakınca quaresma yerine lens derim kendi performansı için de değil takıma vereceği performans artısı nedeniyle
düşün lens her topu almayacak diğer oyuncuların aktif olması sağlanacak takımın hücum alternatifleri çoğalacak siz direk oyuncu
performansıyla bakıyorsunuz bireysel bakış ben takımı düşünüyorum katacağı artı sadece kendi oynaması değil takımın diğer oyuncularını
oyuna katma konusundada avantaj.
Abi alanyadaki fernandesi kesemez lens
Bugun maasini odeyip kiraya versen turkiye liginden kimse almaz bizde oynasin diyorsun
Top versen 3 sefer sektiremez

Çevrimdışı mylife1903

visca olmaz bizde insanlar başka takımdaki performansa bakıp değerlendiriyor kendi oyunumuza hiç bakmıyor
viscanın olacağı takımda lensde olur. başak kontra oynuyor visca gibi oyuncular önleri açıkken iş yapar bizde kapanan takıma karşı visca ne yapacak onu düşünmek lazım.
Sagbek oynatacaz abi

Çevrimiçi Necmi

Sponsora bir hizmet satıyorsun, reklamda bir hizmet ya da ürün sonuçda, mesela stad isim hakkını satıyorsun. Karşılığını henüz ödemediğin gelecek yıllarda  vereceğin hizmetin  parasını  önden alırsan borç görünür. Sonuçda bir nedenle o hizmeti  ya da ürünü veremezsen adam parasını geri ister ve icra yoluyla alır.
Ali Koç ve Aziz Yıldırım bu konuda tartıştılar ya, Adam hepsi peşin alınan 10 yıllık stad isim hakkını borç yazdırmış Ali Koç diye basın toplantısı bile yaptı..
Ne borcu bunu geri ödemeyeceğizki dedi..

borç görünmez aslında alacakta görünmez burda yanılıyoruz bilet sattığında karşılığında bir ürün satıyorsun bunun kar
hanene girmesi için ürünü teslim etmen gerekiyor. sponsorlukta sezonluk reklamı satıyorsun bir sınırı ve ölçüsü yok bir maçta oynasan o sezon 40 maçta oynasan aynı vermişsin verdiğin anda hakkını kullanmış oluyor. ama bu gelire bir sonraki seneyi gösteremiyorsun o nedenle gelir olarak
sadece o sene hak edilen kısmı giriyor oda kasaya girdiği anda geçerli oluyor. ürünü satmış oluyorsun. bilet öyle değil
banada gereksiz geliyor bu ama mantıklı kısmıda var bir kısmını sezon öncesinde satıyorsun bir kısmınıda sezon boyu satmaya devam ediyorsun
bunun geliri sattıkça gösterilir her maç düşmesi gerekir kombine bir sezonu kapsadığı için sezonun sonunda ürünü satmış görünüyorsun
ürünü vermeden fatura kesilmez. bizde ürünü satıyoruz ama faturasını kesemiyoruz taki ürünü teslim ettiğimizde fatura kesebiliyoruz
ama yazılım senelik hakkını sattığımızda bunun hemen faturasını kesebiliyoruz birinde ortada faturalı ürün var diğerinde hizmet var.
hizmeti parayı aldığın anda faturasını kesebiliyorsun ama ürünün kesebilmek için sana girişi olması lazım sponsorlukta böyle hizmeti satıyorsun ve faturasını kesebiliyorsun ama maçı sattığında oynanmadan faturasını kesemiyorsun karşılığı yok çünkü forma isim hakkını sattığında formaya ismini yazıyor ve bunun karşılığı ödenmiş oluyor. ama gs bileti sattığımda bunun oynanması lazımki ürün teslimi yapabilmiş olayım. sezonluk kombine sattığımdada sezonu bitirmem lazım. sponsor sezon yarım kalsa parasını geri alamaz ama kombine sahibi hak talep edebilir. kupa maçı için edemez avrupa için edemez onların ucu açık ama ligin açık değil 34 maçı satıyor sana bunu teslim etmesi gerekiyor. teslim edene kadar havuzda kalıyor gelir. kulüpde aslında bu havuzdaki geliri kullandığı için borç hanesinde görünüyor. ürünü teslim ettiği anda muhasebeleşiyor.

Çevrimdışı mylife1903

borç görünmez aslında alacakta görünmez burda yanılıyoruz bilet sattığında karşılığında bir ürün satıyorsun bunun kar
hanene girmesi için ürünü teslim etmen gerekiyor. sponsorlukta sezonluk reklamı satıyorsun bir sınırı ve ölçüsü yok bir maçta oynasan o sezon 40 maçta oynasan aynı vermişsin verdiğin anda hakkını kullanmış oluyor. ama bu gelire bir sonraki seneyi gösteremiyorsun o nedenle gelir olarak
sadece o sene hak edilen kısmı giriyor oda kasaya girdiği anda geçerli oluyor. ürünü satmış oluyorsun. bilet öyle değil
banada gereksiz geliyor bu ama mantıklı kısmıda var bir kısmını sezon öncesinde satıyorsun bir kısmınıda sezon boyu satmaya devam ediyorsun
bunun geliri sattıkça gösterilir her maç düşmesi gerekir kombine bir sezonu kapsadığı için sezonun sonunda ürünü satmış görünüyorsun
ürünü vermeden fatura kesilmez. bizde ürünü satıyoruz ama faturasını kesemiyoruz taki ürünü teslim ettiğimizde fatura kesebiliyoruz
ama yazılım senelik hakkını sattığımızda bunun hemen faturasını kesebiliyoruz birinde ortada faturalı ürün var diğerinde hizmet var.
hizmeti parayı aldığın anda faturasını kesebiliyorsun ama ürünün kesebilmek için sana girişi olması lazım sponsorlukta böyle hizmeti satıyorsun ve faturasını kesebiliyorsun ama maçı sattığında oynanmadan faturasını kesemiyorsun karşılığı yok çünkü forma isim hakkını sattığında formaya ismini yazıyor ve bunun karşılığı ödenmiş oluyor. ama gs bileti sattığımda bunun oynanması lazımki ürün teslimi yapabilmiş olayım. sezonluk kombine sattığımdada sezonu bitirmem lazım. sponsor sezon yarım kalsa parasını geri alamaz ama kombine sahibi hak talep edebilir. kupa maçı için edemez avrupa için edemez onların ucu açık ama ligin açık değil 34 maçı satıyor sana bunu teslim etmesi gerekiyor. teslim edene kadar havuzda kalıyor gelir. kulüpde aslında bu havuzdaki geliri kullandığı için borç hanesinde görünüyor. ürünü teslim ettiği anda muhasebeleşiyor.
Abi vergiden dolayi boyle bir yaklasim olmasi disinda iyi niyet goremiyorum sanki.
Cunku 10 senelik de kombine satsan fiyat dagilimini 1 mac + 10 sene diye duzenler alir parayi kullanirsin
3 senelik yediriyorlarsa belki buyuk masraf gosterip mac mac gelir vergisinden nasil desem tasarruf mu etme pilanjndalar acaba
Cok arada bi konu bu
Su an o alinan paranin ne kadari borc gozukuyor falan ilginc isler
Neden borcu sisirme yapsinlar durup dururken
Borcu dusuk gostermek varken

Çevrimiçi Necmi

En verimli santraforda kullanilir zAten, tek vurus yapar
Soyledik bir suru macini izledik santraforda diye
Hoca denemiyor, babeli atiyor oraya
Hoca arastirmistir lensin santrafor oynayabilecegini biliyordur ama adama guvenmiyor senol gunes
Ha bu oynAtip oynatmama konusunda da ben senol gunese guveniyorum cunku hep hakli cikiyor
Adam yatmaya gelmis sonucta ustelik aldigi parayla diger hollandaliyi da bozdu
Kanat oyuncusu falan zaten fazlada seetmemek lazim yok hukmunde oyuncular
Senin iyi santraforun olsun kanatta caneri de oynatsan yeterli katki verir
Hocayi kovup 352 oynatacak adam getirelim dedigimizde yillardan sampiyonluk yiliydi hic bu masraflara girmeyecektir quaresmayi da 2-3 okuturduk yasi 40 falandi
Ya da hocayi gondermeyip bir futbol calisma gurubu kurul ikna odasina alacaktik
Simdi fikret orman metin albayrak falan hocayi karsisina alip, senol hocam efenim biz boyle dusunduk dese
Senol gunes lutfen dusunmeyin, der
Ha cikartirsin karsisina devrelerini mustafa denizliyi falan oturup sitrTeji belirleyin dersin, senol hocam sen de bunlari cekip cevir dersin
Beyin cimnastiki yaparlar
Bisiler cikar
benmde en verimli santrafor olarak kullanılır demişdim bu konuda haklısın babelmi lensmi dediğinde on defa lens olur ama hoca bir kere bile denemedi. bence güven olayı değil hoca hiç bir zamanda haklı değildi alın bakın demek için oyuncuları ateşe attı. lmadık zamanda sokup olmadık anda oyuncuyu alıp sonra bak deniyorum olmuyor denmez
madem böyle sokup olmuyor diyorsun iki senedir neden ozi için demedi bunu bir hafta 30. dakikada oyundan alıyorsun haftaya tekrar oyunda 45 olmadan gene olmadı diye değiştiriyorsun bir sonraki hafta yine oyunda sen yine olmuyor yine çıkarıyorsun ama kenarda onun için bekleyen bir dorukhan var bir kere bile o şansı vermiyorsun yarın kritik zor bir maçta sürer çocuk yapamaz bak denememe sebebin buydu der bir çok taraftarda senin gibi hoca haklıymış der.
ama haklımıdır

Çevrimdışı mylife1903

Sponsora bir hizmet satıyorsun, reklamda bir hizmet ya da ürün sonuçda, mesela stad isim hakkını satıyorsun. Karşılığını henüz ödemediğin gelecek yıllarda  vereceğin hizmetin  parasını  önden alırsan borç görünür. Sonuçda bir nedenle o hizmeti  ya da ürünü veremezsen adam parasını geri ister ve icra yoluyla alır.
Ali Koç ve Aziz Yıldırım bu konuda tartıştılar ya, Adam hepsi peşin alınan 10 yıllık stad isim hakkını borç yazdırmış Ali Koç diye basın toplantısı bile yaptı..
Ne borcu bunu geri ödemeyeceğizki dedi..
Abi aziz basgan gibi dusunuyorum bende
Aldin kullandin gelirin yok tamam ama borcun da yok
Ha zarar muhasebesi yapilacaksa o konu tartisilir tabi

Konusu gelmisken
Artislik yapmasin fb camiasi aziz basganimin parasini odesin, el kadar cocugu var adamin, ayiptir gunahtir kokuya tazminat falan vereceginize basganin parasini iade edin

Çevrimdışı mylife1903

benmde en verimli santrafor olarak kullanılır demişdim bu konuda haklısın babelmi lensmi dediğinde on defa lens olur ama hoca bir kere bile denemedi. bence güven olayı değil hoca hiç bir zamanda haklı değildi alın bakın demek için oyuncuları ateşe attı. lmadık zamanda sokup olmadık anda oyuncuyu alıp sonra bak deniyorum olmuyor denmez
madem böyle sokup olmuyor diyorsun iki senedir neden ozi için demedi bunu bir hafta 30. dakikada oyundan alıyorsun haftaya tekrar oyunda 45 olmadan gene olmadı diye değiştiriyorsun bir sonraki hafta yine oyunda sen yine olmuyor yine çıkarıyorsun ama kenarda onun için bekleyen bir dorukhan var bir kere bile o şansı vermiyorsun yarın kritik zor bir maçta sürer çocuk yapamaz bak denememe sebebin buydu der bir çok taraftarda senin gibi hoca haklıymış der.
ama haklımıdır
Haklidir, dorukhan ne be abi
Orkan orkan dedik adam adana da kadroya giremiyor
Senol gunes salak mi kendi ayagina siksin, adama veriyon sonra biz kiziyoz neden oynatmiyor
Yahu kerimden baslayarak yaptik ayni seyleri arasina kadar.
Oyuna sokmus oyundan cikartmis
Yahu adam sirf oyunda degil antremanda da goruyor
Valla bah adam gitsin yabanci hoca gelsin bu oguzhan falan bu sansi da bulamaz bu haliylen
Senol gunes eski tufek oynata oynata kullana kullana verim almaya calisiyir
Milne zamanini hatirla abi, metin formsuz dokuluyor milne degistirmez biz de bilirdik 4-5 haftaya fena kizak yiyecek diye sonra 2 ay oynayamazdi tabi

Çevrimdışı mylife1903

ladi leynn ordan öylemi dedim.
Forumun su resim ekleme olayina hastayim hemen muhtassaam sol elimle yapistirAm
@tangaz reyis sen santraya kos

Hala temlik yok dedigin zamanlar be necmi abi
Zor ikna etmistik temlik olduguna

Çevrimiçi Necmi

Abi vergiden dolayi boyle bir yaklasim olmasi disinda iyi niyet goremiyorum sanki.
Cunku 10 senelik de kombine satsan fiyat dagilimini 1 mac + 10 sene diye duzenler alir parayi kullanirsin
3 senelik yediriyorlarsa belki buyuk masraf gosterip mac mac gelir vergisinden nasil desem tasarruf mu etme pilanjndalar acaba
Cok arada bi konu bu
Su an o alinan paranin ne kadari borc gozukuyor falan ilginc isler
Neden borcu sisirme yapsinlar durup dururken
Borcu dusuk gostermek varken

bu işin karı yada zararı yokki uygulama böyle kötü niyet iyi niyet aranmaz bunda
kaldıki borç hanesinde görünmesi daha kötü borcu şişkin göstermekten başka ne faydası var
mali zorunluluktan kaynaklıdır bence bizim uygulamamız renklilerden farklı o nedenle borsa katılımımızda farklı oluyordu.
şimdi renkliler bizim gibi yapmaya uğraşıyorlar. zamanında doğru uygulamayı biz yapmışız aslında.
bu sene geliri gösteremiyorsun ama bir önceki seneyi gösteriyorsun değişende çok birşey olmuyor.
mayıs ayında geçen sezonun gelirini gösterdik bu futbol bütçesi açısından bizim için bir avantajdı
sonuçta uefa futbol mali yılına bakıyor. biz esas mali yıldada aynı uygulamadan devam ediyoruz
üstünde durulacak birşey değil sadece biz hesap yaparken kafamız karışıyor :D

Çevrimiçi Necmi

iyide ben yıl içindeki olaylara bakmıyorum aynı mali yıl içindeki para git gelleri olabilir önemli olan esas temlik olarak göreceğimiz
gelecek yılların gelirlerinin temlikidir.senin gösterdiğin raporlarda bu yılki temliklerden bahsediliyordu.
yıl içinde ödeme ve gelir dengesini kuramadılarsa bunlar normal olur. alternatifide kredi çekmektir.
yıl içindeki gelirini temliklemeyi mi krediyimi daha uygun görmenle alakalı durum olur
ama gelecek senelerin gelirini gösterip para aldılarsa bu durum sakat işde hem bu seneyi hemde gelecek seneleri kullanmış olursun bu geleceği ipotek etmektir.

Çevrimiçi Necmi

caneri milli takıma neden çağırmadığını açıkladı luce. zaten topa sahip olan bir takım değil milli takım caner uzun oynadığı için hemen topu rakibe veriyoruz zaten zor alıyoruz birde böle verdik mi hepten sıkıntı oluyor dedi. bu milli takım için doğru bizim için tam doğru değil zira bizim Aplanı adri olup caner onun yedeğidir. bu yedeklik bazı maçlarda sonradan oyuna girip hırs katıp doldur boşalta dönen maçlar için doğru plandır adrinin yoklugunda el mahkum 11de kaldı ki aşil öncesi ve sonrası die ikiye ayırırım ben caneri mevzusunu. sol ayaklı birinin sağ açıktan korner atmasını neden yadırgıyorsun ben onu hiç çözemiyorum zaten altı pasa topu indirmek için doğru seçim zaten solak birinin ordan korneri kullanmasıdır bunun nesi yanlış  :alala:
solak birinin korner kullanmasını garip karşılamıyorum sol bekinin sağdan korner kullanmasını garip karşılıyorum
o korner atışında top dönerse bu risk her zaman var sol koridorumuz hangar oluyor
caner korner atsın diye böyle bir riske girilmez serbest vuruşda attığı iki üç atıştan birini içeri sokuyordur o zaman riski görürüm ama onun dışında
o toplara vuracak 9 oyuncu daha varken bana gereksiz geliyor soldan atmasına karşı değilim

Çevrimiçi Necmi

Abi alanyadaki fernandesi kesemez lens
Bugun maasini odeyip kiraya versen turkiye liginden kimse almaz bizde oynasin diyorsun
Top versen 3 sefer sektiremez
alanyadaki fernandesi nasıl kessin adam Beşiktaşda oynuyor kesemez tabiki :D

Çevrimdışı mylife1903

solak birinin korner kullanmasını garip karşılamıyorum sol bekinin sağdan korner kullanmasını garip karşılıyorum
o korner atışında top dönerse bu risk her zaman var sol koridorumuz hangar oluyor
caner korner atsın diye böyle bir riske girilmez serbest vuruşda attığı iki üç atıştan birini içeri sokuyordur o zaman riski görürüm ama onun dışında
o toplara vuracak 9 oyuncu daha varken bana gereksiz geliyor soldan atmasına karşı değilim
Takimda solak oyuncu mu var be abi
Bah gecen fb gsyi tokatlayacaktir derken consonun gol attigi macin ozetini koymustum
Gsnin solaklari hagi emre sergen daha ergunu hakan unsali falan vardi
Oha yani sergen emre hagi allstar yapmis adamlar
Solak sayisi arttikca sampiyonluk yaklasir be abi ahh ahh

Çevrimdışı savaş altay

:upto:

Çevrimdışı mylife1903

iyide ben yıl içindeki olaylara bakmıyorum aynı mali yıl içindeki para git gelleri olabilir önemli olan esas temlik olarak göreceğimiz
gelecek yılların gelirlerinin temlikidir.senin gösterdiğin raporlarda bu yılki temliklerden bahsediliyordu.
yıl içinde ödeme ve gelir dengesini kuramadılarsa bunlar normal olur. alternatifide kredi çekmektir.
yıl içindeki gelirini temliklemeyi mi krediyimi daha uygun görmenle alakalı durum olur
ama gelecek senelerin gelirini gösterip para aldılarsa bu durum sakat işde hem bu seneyi hemde gelecek seneleri kullanmış olursun bu geleceği ipotek etmektir.
Abi kac sefer uzerinden gectik o temliklerin
Once yok diyordun simdi yillik diyorsun da ordaki rakamlar yillik olabilmek icin fazla buyuk ayrica 300milyon civari da finansman gideri cakmislar zaten rapora, hem temlik hem kiredi
Hem gol hem penalti gibi olmasin sonra

Çevrimdışı mylife1903

Kesin konusurum ben abi, kesemez dediysem kesemez tabi

Çevrimiçi Gökhan Kurt

:kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı cursedofdragon

Akıl sağlığımı yitiricem.bu nasıl arsızlık yüzsüzlüktür arkadaş kaç gündür gram utanma sıkınma yok.adamlar haksızken bile nasıl algı yaratıyorlar kaç gündür.
Allah’a binlerce kez şükürler olsun iyi ki Beşiktaşlıyım!!!

doğrusu bu bizim ülkemiz de malasef haksız iken bile ses çıkartıcaksın yoksa üstüne basıyorlar.

Çevrimdışı mylife1903

Ya bu renklilerin aciklamalarini hangi baslikta tartisacaz

Herifler cl ulke menfaati falan diyir
Bir tane babayigit yok mi bizim kulupte cikip gecen seneden ornek versin
su mahmut uslu kadar cesur olamiyor mu bizim yoneticiler
Taraftara ezik ve renkli hayrani diyen yoneticimizi pistlere davet ediyorum
Buyrun efenim siralama turlari basladi

En cok laf sokan sampiyon olur bu ulkede
Haftasonu hakemleri izleyecez bi fikir verir sene sonu siralamasi icin

Çevrimdışı tangaz

iyi de korner atılırken zaten beklerden biri ilerdeyse diğeri arkada bekler gerekirsede diğer bekin kademesine koşar bu dünya futbolunda hep olan standart bişey korneri dışa keseceksen soldan solak ortalar ama içe keseceksen ters ayaklı biri yapar bu işi bizde de caner dışında solak yok üstelik orta performansı da ortalamanın çok üstünde dolayısı ile sağdan içe kavisli orta yapacaksak bunu beşiktaşta canerden başkası yapamaz abi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

reis voleyi yapıştırınca ne tarafa koşalım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

reis voleyi yapıştırınca ne tarafa koşalım
Seref tiribununun onune kosak abi koray avci gibi deneyecem

Bu korayin da o gun cocugu dogmus olsa simdiye torun sahibi olurdu

Çevrimdışı tangaz

en sevdiğim delikanlı topçulardandı yiğidim

Çevrimdışı alperenn58

koray o golu attıgında   hıssettıgım zevkı  hala tatmıs degılım  unutulmaz bı geceydı