Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 66 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007504 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Kartalim

Kapalı alt niye boş acaba? :)
Bunu ben yapmıştım iki sene önce dersteyken. nerden hortlamış acaba :)
O bos dediğin yer kartonla kareografi  aslında :)

Çevrimdışı ZEKI

Abi  bak sipariş veriyorsunuz sonra yapınca troll diyosunuz olmuyor ama

Trolleyen sen ol @Emre.Guler

Çevrimdışı Kartal1903

yarın veya ctesı takım antreman yapacakmıs tıwtterda söylentı dönuyo
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı okkybjk

Foruma çok yazmamakla birlikte sürekli takipteyim ama kapasiteye bu kadar takılan arkadaşları anlamakta güçlük çekiyorum!
arena'ya kaç kişi gireceğinin ne önemi var? Yıllarca az kapasiteli stadımızda işlevimizle övünmedik mi? Şimdi nereden çıktı bu kapasite mevzuu? Kendimize güvenimiz mi azaldı yoksa burjuva moduna mı geçtik?

Çevrimdışı cursedofdragon

fikret ormandan hoca böyle bir proje varmış :)

Çevrimdışı cisse557

Benim anlamadığım henüz çatı bile yokken bizim stadın Ülker Arena ile ayni boyutta olduğu söylendi devlet 40 bine izin veriyor ama 50 bin kişilik olarak tasarlandı dendi nasıl oluyor da kapasite bu kadar çıkıyor şimdi uydurmaydi o zaman? Kapasiteye taktığım yok bu arada 42 bin ideal benim için.

GT-I9301Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı no mames

Neyse konuyu başka yerlere çekiyorsun, düşünceni savunabilmek adına, kimse sana başarısızlığı kabul ediyoruz demedi, sadece bu işin realitesi var dedi, başarı ve büyüklük takıntısı olanlar, başarı gelmeyince o stada ilk terkedenler olacaktır, stadın kapasitesi 45 bin olmalı diyorsun peki 3 bin kişilik eksik seni rahatsız etmişse devam et

Çevrimdışı mert_

yarın veya ctesı takım antreman yapacakmıs tıwtterda söylentı dönuyo
ben de gördüm hatta taraftara açık olacakmış diyorlar ama şu şartlarda yarın veya bu hafta sonu pek imkan dahilinde görünmüyor.

Çevrimdışı Aydemir54

Çevrimdışı Kartal1903

ben de gördüm hatta taraftara açık olacakmış diyorlar ama şu şartlarda yarın veya bu hafta sonu pek imkan dahilinde görünmüyor.

Fatıh Dogan haftaya cuma veya ctesı dedı bakalım
BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı ZEKI

2 nisan cumartesi antrenman yapacagini ogrenmistim ama taraftara kapali olacagi soyleniyordu.

Çevrimdışı Dr.Zeck

Abi Bi kapasitedir almıs basını gidiyor bırakın artık ha 40 bin olmus ha 45 bin olmus 3 sene ozlemle beklediğimiz stadımız acılıyor 10 gun sonra neyin tartısmasıdır bu.

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben yönetimi bu güne kadar 3 kere çok ciddi eleştirdim birincisi Dany transferi
sonrasında hata olduğunu kabul ettiler ikinci eleştirim köşe koltuk dizilimiydi zaten apar topar düzelttiler
üçüncü eleştirim son bilet olaylarınaydı bunuda kısmen düzelttiler hala eleştiriyorum ama haklı nedenleri olduğunuda kabul ediyorum
Ben bu güne kadar neden eleştirdiysem sonucunda bir cevap alabildim eleştirilerim haklıydı.
ama kalkıp neden pikselli yapıldı diye eleştirirsen hadi len derler yada arazi sıfıra sıfır kullanılmışken bu stad neden daha büyük
yapılmadı dersen yada anıtlar kurulu kararı varken eski açık neden alçak yapıldı dersen bu stad 27-28 ayda bitiriliyorken neden uzun sürdü dersen
yada ceviz yetiştirerek Beşiktaşın borcunu ödemeye kalkarsan daha uzatırım ama kısa keseyim adam yerine konup ciddiye alınmazsın
@Abdullah  ciddiye alınmak istiyorsan ciddi konularda eleştiri yapacaksın
mesela yönetim kurulu Başkanı varken yönetim kurulu üyesine alkış tutup bütün övgüleri verirsen
biraz iş dünyasını ve yöneticiliği bilen biri sana kıçıyla güler o zamanda bozulmayacaksın
tabi sanada hak veriyorum üniversitede okuyup sallamak kolay oluyor mesela senin mantığınla
hocalarınında övgüye ihtiyacı yok kitapları okuyan sensin beyin sende sen öğreniyorsun hocalar kimki
neden seni diş hekimi olarak yetiştirdikleri için övgü alsınlarki yada ne bileyim şirketler neden yönetimlerine başkan atarlarki
boşuna para veriyorlar zaten işleri alttaki kişiler yapıyor. bütün firma sahipleri salak boşa para saçıyorlar

Muhteşem bir yazı, zihnimdekileri daha iyi dökemezdim ortaya.  :claps: :claps: :claps:

Yarın eski açıktaki skorbordun ledleri takılır.Haftasonu ikiside yukarı çekilir.

Çevrimdışı gurmeninoglu

İyi geceler. İki sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.
1 - Loca kat arası ledler eski açık dahil kadar mı yoksa numaralıyı da dönecek mi?
2 - Açılış için özel formalar çıkacak falan deniyor üreten Kartal Yuvası şeklinde. Tt arena açılışında adidas gsye forma çıkarmıştı sezonun kalanında giyilebilecek durumda. O tarz birşey yapılacak mı adidas tarafından bize?

Çevrimdışı ilhancelebi

Biri bizi gözetliyor, baskan soylemisti ama bu kadarinida sanmiyordum. :)

Bir fotograf 4 guvenlik kamerasi, stadyum genelinde ne kadar var merak ettim dogrusu.

Kaynak: Fatih Dogan twitter adresi
[ Son Düzenleme: 01 Nisan 2016, 00:38:11 ilhancelebi ]

Çevrimdışı selçukaras

Bugün yapılan kap bildirimine göre klübün 1 haziran-29 şubat tarihleri aras toplam geliri 302 milyon TL. İnşallah şampiyon olursak bu yıl ve önümüzdeki yılı kar ile kapatmamız uzun yıllar sonra mümkün görünüyor. Bu tablo borcun artık aşağı inmeye başlaması demek.

Bu kadar önemli bir konu hakkında hiç yorum yapılmamış şaşırdım açıkçası. Kap paylaşım linkini buraya atarsan sevinirim arkadaşım. Gelir kalemleri gösteriliyor mu acaba. Bence çok büyük bir gelir olmuş bu süre içerisinde.

Çevrimdışı can1903

Bu konunun muhalifi, hükümeti olamaz. Bu konuda istisnasız herkesin tepki göstermesi lazımken amatör şube diyip kenara atılamaz. Ezeli rakiplerimiz basketbolda da, voleybolda da kadın erkek farketmeksizin gerek domestic, gerek ulusal alanda hep en üst seviyede mücadele ederlerken biz daha domestic alanda ilk 8'e giremiyoruz hiç birinde. Kaldı ki bu iki kulüpten bir tanesi de batıyor diye dalga geçtiğimiz takım. Beşiktaş sadece futbol takımı değildir. 17.000 biletin 5 dakikada bittiği bir dönemden maçlara 50 kişinin gittiği döneme gelmeyi eleştirene de muhalif demek nasıl bir düşünce ben anlamadım.
O zaman hafta sonu istanbuldaki taraftarlarımız gidip hakan özköseyi protesto edecek. 100-200 kişi protesto ettikten sonra korumalarını gönderiyor adamlar. 5000 kişi olsa bu olur mu?
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

İyi geceler. İki sorum olacak, cevaplarsanız sevinirim.
1 - Loca kat arası ledler eski açık dahil kadar mı yoksa numaralıyı da dönecek mi?
2 - Açılış için özel formalar çıkacak falan deniyor üreten Kartal Yuvası şeklinde. Tt arena açılışında adidas gsye forma çıkarmıştı sezonun kalanında giyilebilecek durumda. O tarz birşey yapılacak mı adidas tarafından bize?
Sanada Iyi Geceler. Loca kat arasi ledler Kapali,Eski Acik ve Numaralida olacak demisti baskan ama Numaralidakine Bence gerek yok.Cunku televizyonda veya stadda hicbir turlu dikkat cekmeyecek ama olacaksa olsun. 2. Hakkinda fikrim yok.

Iyi geceler forum ahalisi.Yarin insallah ozellikle membran bakimindan verimli bir gun olur. :uyucam:

Çevrimdışı Kartal66

İyi geceler arkadaşlar, zemin ne durumda? Ne zaman oynanır hale gelir acaba : ))

Çevrimdışı can1903

Yarın zemin,membran,led,scoreboard açısından güzel bir gün dileğiyle.. arv.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı OrkunCoskun

Bazı arkadaşların ukalaca gülüp eleştirilerle dalga geçmesine anlam veremiyorum. Kapasite 40.000 yeter diyorsunuz. Bunun içinde Localar VİP ve deplasman taraftarları da dahil. Bunları çıkarınca elimize 35 bin civarı bir koltuk kalıyor. Bu beni üzdü sadece olay bundan ibaret.

Fikret Orman'ın elindemiydi istese 50 bin yapmazmıydı diyorsunuz ? Tamam ona da kabulum. Bana 42 bini biraz geçecek demesin o zaman. Arkadaşlar yeni stadımız 39 bin olcak desin ama daha modern para kazandıracak desin. Ben kendi muhasebemi ona göre yapıp zaten hak veririm. Beşiktaş Türkiye'nin en büyük camiası, en köklü camiası diyor her kanalda. Haklı da. O zaman yakışır davransın. Ben zaten başkanımın sonuna kadar arkasında olurum. Pembe yalanlar bir yere kadar sempatik kalıyor çünkü.

Resmi rakam değil tamam onuda anlıyorum ama bunun düşüncesi bile yıktı beni yani. Hele aranızda;
 40.000 iyidir ya.
 Olimpiyat 80 bin orda oynayalım isterseniz
Konyacılar Bursacılar

gibi konuşmak için konuşan insanlar ayrı zaten.

Yaşınız kaç olursa olsun şunu unutmayın , Saygı sevgi karşılıklı şeyler. Eleştirilirken ve eleştirirken konuşma tarzınıza dikkat edin kimse size 30 küsür yaşındasınız diye saygı duymak zorunda değil.

Cidden özür dilerim hepinizden çok üzgünüm o yüzden yazıyorum.

Çevrimdışı Mustij1903

Dayı gahh dayııııaaauuvvv :akuma:

sabah baktığım foto gece gece aklıma der oldu :)
Bu abimiz çimlere oturup foto çektirmiş ama derdi beni gerecek. Çimlerin bittiği yerde kökleriyle beraber görünüm söz konusu. acaba diyorum, hani olmaz ama bu çimlerin son noktasında kopma olmaması için sadece suni çimle mi bunları koruyacaklar yoksa işin başka bir mantığı  varda benim mi aklıma gelmiyor. Bazı statlarda beton ile ayrılıyordu ya hani.. tabi ki şuan ki teknoloji onu gerektirmez ama acaba o kenar çimleri nasıl korunuyor merak ettim.
şşşşşşşşşşş bbbiiiiiir   kiiiiiiii üççççç BEŞİKTAŞ..... Lay lay lay lay lay lay lay lay layyyyyyy.