Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5007006 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı panic13

Birolcan'la Hayko Cepkin tirbünlerden geldiği için havaya ve jargona hakim. Ben o ikisinden birinin marş yazmasından yanayım :D Tabii ki teklif gitti ise..
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı nusretaslanturk

sahayı tam ortalayıp yeni açıktan eski açığa bir çizgi çizersek, çizginin sol tarafında kalan çim şeritlerinin koyu renkte olanları 4 tane, baktım şimdi arsenal stadında'da 4 tane koyu çizgi var..sanırım bire bir aynısını yapmaya çalışıyorlar.

Çevrimdışı ddc1979

Şu müzik muhabbetinden gına geldi yemin ederim ...
ağaçlı yoldan yürümek...mabede varmak...

Çevrimdışı Ayberk

15bin ortalama 500 den 7.5 milyon tl eder. Beklenti 30 milyondu. 14bin civari kombine satildi. Ortalama 2000 tlden 34 milyon tl. Bugun itibariyle 40 milyon tl girdi klubun kasasina. 20 bin biletten de en az 10 milyon tl daha gelecektir 5 gune kadar. 30 nisana avilsaydi bu para bir ay sonrasina sarkardi.
kaç saniye kaldı @tayfunyasar kardeşim  :) senin bu hesaplamalara hastayım  :super:
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı RevivaL

Extacy Şampiyonlar Ligi için mükemmel olabilir ama lig maçları için Haydi Kalk Ayağa'nın yerini tutamaz.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Erdem Çözer

Şu müzik muhabbetinden gına geldi yemin ederim ...

bana da bu memnuniyetsiz tavırlardan gına geldi..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı SDemirsoy

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mart 2016, 14:46:06
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Arkadaşlar ara ara konuşuluyor bu yerine oturma muhabbeti
forum geneli 121. blokta olduğu için biraz birliktelik olur en azından, birlikten kuvvet doğar yani.
ben 421. blok tayım ve tekim bu yer mevzusu canımı sıkıyor,
6 yaşında oğlumla gidecek olmam da ayrıca sıkıntı.

hadi orada güvenliğe şikayet ettik adamı kaldırdılar yerimize oturduk.
peki daha sonrası ne olacak? bu adamların nasıl yaratıklar olduğunu çoğumuz biliyoruz.

bu tedirginlik kafamı kurcalayıp duruyor açıkçası....
en iyi çözüm 1 saat önce oğlunla stada girip yerine oturup güzelliği temaşa edip atmosferi yudumlamak.
erken gittiğin halde yerinde biri olupta kalkmıyorsa güvenliği olmadı polisi bilgilendir.
6 yaşında çocuğun yanında mevzu çıkarıp çocuğu korkutup ağlatacak adamda insan değildir...

Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı Fatih Yağdoğan

bizim sahaya giriş müziğimiz hemen müzik ile başlamalı yüreyecek yer yok o kadar :)

Geçenlerde bir arkadaş atmıştı bu gayet hoş ufak 1-2 edit yapılarak çok güzel olabilir  :ok:

müthiş bence  :money:
Banane abi en büyük BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Mehmet92

Abiler stad bitti işte yav milletin keyfini ne diye kaçırıyorsunuz ki müzih konuşmayın diyip,napalım testere kiriş prekast mı konuşalım?

Bu tavırlar devam ederse çok insanı kaçırtıcaksınız burdan stad açıldıktan sonra,içinizden biri olarak nacizane söylüyorum :)

Çevrimdışı sallapati

stat içindeki duvarlara yapılacak illüstrasyonları vodafone ekibi yapar umarım.. zevkli şeyler çıkarıyorlar..

aşağıdaki gibi şeyler bekliyorum iç mekan duvarlara

Çevrimdışı kutalmis.pinar

KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı nusretaslanturk

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
ilk 3 maça gidecek olanlar extra para almadan çıkmasın bence :) kartal yuvasıda 11 nisana yetişiyor anlamına geliyor mu bu haber?

Çevrimdışı ahmetozgurak

öncelikle devrik cümleler kurduysam affola.arkada sürekli marşlar çalıyor.bazen yazdıklarıma odaklamıyorum.aşağıda yazanların tamamı benim şahsi düşüncelerim.

arkadaşlar beşiktaş marşları içerisinde kabul edelim en etkili olan marş haydi kalk ayağa.ama sorun şu ki marş dediğimiz şey sert ve senfonik ezgilere sahip olmalıdır.haydi kalk ayağa'yı dinlerken bile gözlerim doluyor evet ama bu kadar işte.

marştaki davul vurduğunda ses derinden gelmeli böyle ayaklarınızı titretmeli göz bebekleriniz büyümeli.arka planda ki ezgi sürekliliği (the last of the mohicans gibi) insanların bedeninde kitlesel olarak istemsiz ve aynı salınımlar yaratmalı.sanki bir ayin yaparmışcasına.
mesela
The Last Samurai - 'Red Warrior' : Hans Zimmer sizi bir savaşa hazırlar
King Arthur Soundtrack - 'The Battle' : Hans Zimmer size güzel bir video arka plan müziği olur

işte haydi kalk ayağa da bu tarz duygular içerisinde sanki bitmiş bir takıma gaz verme ona hedef koyma hissiyatını veriyor.ama yukarda anlattığım kitleleri tek bir vücutmuşcasına harekete geçiremiyor.

o yüzden buu çıkış müziğinin değiştirilmesinden yanayım.

Bu asla VEDA değil BİZ yine GELECEĞİZ

Çevrimdışı Erdem Çözer

öncelikle devrik cümleler kurduysam affola.arkada sürekli marşlar çalıyor.bazen yazdıklarıma odaklamıyorum.aşağıda yazanların tamamı benim şahsi düşüncelerim.

arkadaşlar beşiktaş marşları içerisinde kabul edelim en etkili olan marş haydi kalk ayağa.ama sorun şu ki marş dediğimiz şey sert ve senfonik ezgilere sahip olmalıdır.haydi kalk ayağa'yı dinlerken bile gözlerim doluyor evet ama bu kadar işte.

marştaki davul vurduğunda ses derinden gelmeli böyle ayaklarınızı titretmeli göz bebekleriniz büyümeli.arka planda ki ezgi sürekliliği (the last of the mohicans gibi) insanların bedeninde kitlesel olarak istemsiz ve aynı salınımlar yaratmalı.sanki bir ayin yaparmışcasına.
mesela
King Arthur Soundtrack - 'The Battle' : Hans Zimmer size güzel bir video arka plan müziği olur

işte haydi kalk ayağa da bu tarz duygular içerisinde sanki bitmiş bir takıma gaz verme ona hedef koyma hissiyatını veriyor.ama yukarda anlattığım kitleleri tek bir vücutmuşcasına harekete geçiremiyor.

tekrar düzenlenmesi de bir seçenek..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı Turgay.BJK

• Yavru Kartal
  • *
  • 31 Mart 2016, 15:00:36
  • Kafanın Tavana Değdiği Yer...
  • Aslolan Hayattır! Hayatta BEŞİKTAŞ!
Skorbordları hangi akla hizmet köşelere denediler de şimdi vazgeçip çatıya alıyorlar? :)

Bu arada Juve'nin stadı gibi allahını seven Kapalının Çatıya Arma koydursun :)

| Beşiktaş JK |

Çevrimdışı sallapati

mesela

:claps: :claps: haydi kalk ayağa güzel ama giriş müziği olmamalı.. haydi kalk ayağayı dinleyince insan gaza gelmiyor.. 2 duble rakı koyup tokuşturası geliyor...

giriş müziğini duyduğun zaman kılıçları kuşanıp savaşa gitme hissi yaratmalı

Çevrimdışı Serdar

güncel

Scorboard bu şekilde iplerle askılı mevcut yerinde kalsa çok hoş durur bence :ebebe:

Çevrimdışı aktuğ

belki senfonik bir beste daha iyi olabilir arkadaşlar.biraz da bu tarz eserlere yoğunlaşalım. dvorak" yeni dünya senfonisi"giriş kısmı olabilir buarada ki.

Çevrimdışı cagri03

Aslında mabet içinde bir sıkıntı olacağını bende düşünmüyorum,
aksi adamım zaten hayatta kalkmam yerimden kesin mevzu olur diye çekiniyorum oğlanın yanında.
gerçi statta bişey olmaz da, stat dışı da var bu işin...   :D   @Oktay , @osvaldo nartallo  , @ahmetemre

Çevrimdışı zekotha

Bizim taraftarda mı yoksa genelde mi böyle bir olay var bilmiyorum ama yenilik istenmiyor. Çok zor kabul ediliyor bu tarz şeyler. Sahaya çıkış müziği sadece bizi etkiliyorsa bi anlamı olmuyor. Bu müzik bizi etkilemeli ama daha çok sahaya çıkan futbolcuları özellikle karşı takımı etkilemeli. Müzikle beraber taraftarı görünce ayakları titremeli ve "Haydi kalk ayağa" bu etkiyi yaratmıyor. Umarım yeni stadyumla birlikte takım bir farklı öndeyken bile yapılan laylaylomlar, hakemi baskı altına alamama sorunumuz ve rakibi baskı altına alamama sorunumuz son bulur ve işe çıkış müziğinden başlarız.