21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş
21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş Skor : Başakşehir 2-2 Beşiktaş Tarih : 14.02.2016 Saat : 19:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Ali Palabıyık Yayın :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş  [Okunma sayısı 127062 defa] 21.Hafta / Başakşehir - Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

battal çift sarıdan 45+1de ozzynin ayağına basış 2 tane kırmızı verilmedi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Aykan19o3

Sinirden gözlerim doluyo Allahım yardım et çevirelim şu maçı

Çevrimdışı brkntcnr

Offf yeter be kardeşim kaçıra kaçıra bi hal olduk

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

adamlar bi kere geldi gol oldu , biz 4 5 kere gittik bi türlü gol olmadı , ama olacak arkadaş inanıyorum ben takıma
Mac öncesi yazacaktim en korktugum adam Visca bu adam bize hep atiyor diye ama yazmadim nitekim yine atti..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 14 Şubat 2016, 19:53:03
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Sabırlı olarak kazanacağız şu devre 3-1 bitse niye diyemezdi kimse yine yakalayacağız elbet yazacak Gomez. Ne zaman kanatlardan geldik pozisyona girdik.

Maçın başında neden ortadan zorladık anlamıyorum ki.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Savaş

Gomez ilk pozisyonu atsa mac bitmişti..

Döner bu maç. Tam Quaresma maçı bu. Dönecek!!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

Son 10 dakika dışında doğru oynamadık. Takım boyu uzundu ve bloklar arası mesafe uzaktı. Sadece son bölümde rakibi geriye ittik.

Buna rağmen santraforumuzu 4 kez net pozisyona soktuk. Tempoyu yükseltip, savunmayı öne doğru çıkarmak lazım. Kanatlardan ve koridor oyunlarından etkili oluyoruz. Erken gol maçı döndürür. 

Çevrimdışı Mavi Tuna

Hakemin son dakika yaptığı işe bak. Bu kadar ancak olur. Pozisyona da uzak değil. İkinci yarı iki gol atıp bu işi koparmalıyız. Bu takımlar Fenere karşı süt dökmüş kuzu bize aslan kesiliyorlar. Sırf bunlara inat ikinci yarı goller atmalı takım.

Note 3 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi

Çevrimdışı bjkferhat

Bu hafta ayar çekecekleri belliydi.
Yönetim ayık olsun diye boşuna demiyoruz

Çevrimdışı karakartalım

Adamlar maçın başından beri oyunu yavaslatip bizim hatalarimizda araya girip atmak niyetiyle çıktılar tek düşündükleri toplu savunma yapıp oyunu yavaslatip oyunu kazanmak emre dansozude resmen hırs yapmış sibob görevi yapıyor takımı tutuyor resmennbesiktasi ezberlemisler bizim tek yapabileceğimiz bişey var oyunu hızlandırıp her yerde koşarak inisiyatif alannyetenekli ayaklarla golleri yakamak bunu yapabiliriz ikinci yarıya girerken Şenol hocaya büyük iş dusuyor
[ Son Düzenleme: 14 Şubat 2016, 19:58:34 karakartalım ]
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Tam dirsek değil boy farkından ötürü yüzüne gelmedi ama bir sonrakinde atar.

Yalnız sarı kart aynı hareketi bir daha yapmaması için bir uyarı değil midir? İlkinde sarı kart gösterip ikincisinde göstermemesi tuhaf.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı cursedofdragon

Abi oğuzhan'da 1-2 haftadır düşüş var anlarımda olcay hiçbirşey oynamıyor yazıktır günahtır ya.

Çevrimdışı tangaz

Tolga'da klasik  Tolga golü yedi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Mehmet denen oyuncu müsveddesi ikinci sarıdan atılmadı ilk yarının sonundan hakemin gözü önünde Oğzuhanın bileğine hayvan gibi bastı sarı kart faul vereceğine maçı bitirdi. Hakeme fenere tffye inat çevirin şu maçı be !
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı mülkübey

Hakemin aldığı talimati , başaksehirin  aldığı tesvikle beraber  bugün bu sahaya gomecegiz . azize de haddini bildirecegiz.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sabırlı olarak kazanacağız şu devre 3-1 bitse niye diyemezdi kimse yine yakalayacağız elbet yazacak Gomez. Ne zaman kanatlardan geldik pozisyona girdik.

Maçın başında neden ortadan zorladık anlamıyorum ki.
Kanattan oymamamiz gerekiyor tam Q17 lik mac iste , Aldigi topu ortalasin iceri
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı canU

Ya bunların hepsine koyacağız ya. Futbolun katili türk hakemleri!!!

Başakşehir ahlaksızı da şampiyonluk maçına çıkmış.

Çevrimdışı acan07

arkada necip var diye ne atiba nede ozzi rahat kafayla oynayabiliyo.
tolga nın yediği gol gene fiyasko .
yav töre kardesim sen gecen sene bu takımı rakip kaleye götüren domuz gibi bi adamdın ne oldu sana böyle yaaa .

Çevrimdışı bjkferhat

Ayrıca artık ALLAH RIZASI İÇİN Tolga denen adamı savunmayın

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İkinci yarının hemen başında golü bulalım gerisi gelecek.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Mehmet57

Sanssizlik. Gomez biraz daha konsantre olsa 2-3 tane atmistik.

Alexis fena degil. Sonucta yedek olarak alinirken Ersan gitti ve Rhodolfo sakatlandi. Tek eksigi o erken karttan dolayi dikkatli olmali.

Sosa ve Oguzhan cok yanlis tercih yapiyor, Olcay yine kayiplarda. Ikili mucadelede Emre Belozoglunu gecemiyorsan guluc duruma dusersin. Quaresma veya Kerim girmeli.

Alacagimiza inaniy. Tabii Tolga yine kendi haline donup bacak arasi gol yedi.

Çevrimdışı canU

Ya bunların hepsine koyacağız ya. Futbolun katili türk hakemleri!!!

Başakşehir ahlaksızı da şampiyonluk maçına çıkmış. Geçen seneki akhisar gibi. Mamalanmışlar belli ki. Göksel vasıfsızı gene aziz abisinden almış tarla tohumlarını.

Çevrimdışı karakartalım

Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla

Çevrimiçi Savaş

Maç başladı. 5.dakikada bu maç Quaresma'nın maçı dedim. Maçı Quaresma çevirecek.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Etiketler: