13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor
13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor

Beşiktaş Forum|13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor Skor : Beşiktaş 0-2 Akhisar Belediyespor Tarih : 29.11.2015 Saat : 17:00 Stadyum : Başakşehir Fatih Terim Stadı Hakem : Barış Şimşek

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor  [Okunma sayısı 82991 defa] 13.Hafta / Beşiktaş - Akhisarspor

Çevrimdışı Kutay

3 aydır maç kaybetmiyorduk hemen enseyi karartmaya gerek yok bu akşam kasımpaşa gs'yi yensin hele bir o zaman moraller düzelir
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı Deniz

Son yillarda izledigim en sacma maclardan biriydi.ilk devrede 2 kez geldiler 2 si de gol oldu.buna ragmen biz 12 kez gidip 1 tane atamadik.ikinci devre de aynı şekilde top bizdeydi ama hicbir atagi olgunlastiramadik.
Cok yazik oldu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı f_madida

Maçı 2.gol bitirdi. Eger bir sorumlu olacaksa Tolga'dır bu maçın sorumlusu.

Bu takım toparlar lakin kalede kaleci olmalı.

Kalede kaleci olmalı.
Kalede kaleci olmalı.
Kalede kaleci olmalı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maci cift forvet hamlesi bitirdi bence...Bir de cok cok cok cok cok onemli UEFA maceramiz, (sanki kupayi alacakmisiz gibi zar zor 11 kurdugun takimi haftaici de zorlamak) ki iki turu dahi zor geceriz... Ben Senol hocaya sinirlenemiyorum yalniz, istedigi transferi yapma, Necip'e muhtac ol...Yani bugun hakkaten Necip olsaydi keske diye dovunuyorsak bu Necip'i parlatan Senol Gunes'in becerisi kadar transfer yapmamayi marifet sanan yonetimin beceriksizligidir. Bir transfer icin 3 hafta harcayip olmayinca ikincisi icin tekrar 2 hafta bekleten sonra da isi donup dolastirip stada getiren yonetim... Ha bir de arkadas madem defans almayacaktin Atinc'i niye sattin??!? Atinc su Tosic'ten kat ve kat iyi oynardi bugun..

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 29 Kasım 2015, 19:02:38
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı gastrula

eleştiri tabi yapılmalı ama duygular bu kadar uçlarda yaşanmaz. takımın çok kırılgan olduğuna dair eleştirilere katılıyorum, ama taraftar daha da beter.
şurada 3-5 aklı başında yorum da olmasa iyi gün taraftarı dediğimiz gs taraftarından farkımız kalmayacak malesef.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Artık onlarda elini taşın altına koysunlar bir zahmet. Kaç haftadır arkadaşlarının sırtından geçiniyorlar. Ben Kayseri maçında takılacağımızı düşünmüyorum.
Neyse en azindan Atiba - Necip çift on liberosuyla oynayacagiz en azindan Ozi olmadigi icin..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Son yillarda izledigim en sacma maclardan biriydi.ilk devrede 2 kez geldiler 2 si de gol oldu.buna ragmen biz 12 kez gidip 1 tane atamadik.ikinci devre de aynı şekilde top bizdeydi ama hicbir atagi olgunlastiramadik.
Cok yazik oldu.

Bizim her maçımızın en az bu kadar saçma olma ihtimali var zaten.

Bunda maksimuma ulaştık helal olsun emeği geçenlere :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı EMİR EMRE

@Yunus Emre Dökmeci Quaresma maçın en isteklisiydi iyi veya kötü olması fark etmez ki bence en iyisiydi de açık ara.

Tolga ya kötü laf söylemeye gerek yok daha fazla, artık Beşiktaş'ta işi olmamalı sene sonu posta.

Oyuncu bazında konuşmaya gerek yok takım olarak kötüydük yenildik.

Maçı çevirecek kalitede oyuncularımız da var ama kalitelerinin altında olunca yenildik, aslında hayırlı bir mağlubiyet oldu balon şişmişti. Patlayınca kendimize geldik.

Sonuç şu, bu kadro ligi domine ederek şampiyon olacak kapasitede değil. Defansif anlamda ortanın biraz üstüyüz o kadar daha fazlası değil.

Kaleci ve stoper alınmazsa yine tekrar ediyorum şampiyonluk malesef seneye kalır.

Çevrimdışı GörkemGörkem

mac 2-0 diger maclara oranla daha iyi oynayan bir sosa var. rakibin kalemize gelme gibi bir düsüncesi yok. bir stoper cıkarılıp töreyi almak yerine oyundan sosa alınıyor.ve arkadaki 2 tane stoper sadece duruyor hic bir katkıları yok. adamlar bulucakları pozisyonları zaten buldular becerisizlikten kacırdılar yani stoperlerin hic bir etkisi yoktu.

Evet tolga hatalıydı fakat baş sorumlu senol günestir.

olcayın ismailin tolganin bu takimda işi yok.

Çevrimdışı sabriozyurt

yenilmek de var bu isin icinde.dunyanin sonu degil.kelle almaninda anlami yok bence.ama sezon basindan beri dedim, anadolu takimlarinin her birinde rhodolfo ve beck gibi oyuncular var.besiktas ta onlar anca yedek olur.
Besiktaslisin sen!!   GururLAN

Çevrimdışı FuLL_MaNiAc

Üzüldüğüm Rakibe 2 Golude Hediye Etmemiz.Gollerde Rakibe Hiç Bir Şekilde Helal Olsun Diyemiyorum Yoktan Gol Attırdık Adamlara. :akuma: 

Çevrimdışı AmaralGürses

Başımın üstünde yerin var adam gibi adamsın ama Lizbon deplasmanına as kadroyla çıkarsan işte o zaman ilk defa sert eleştiririm seni hocam.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Neyse en azindan Atiba - Necip çift on liberosuyla oynayacagiz en azindan Ozi olmadigi icin..
Elbet yenilecektik. Önemli olan ders çıkarıp önümüze bakmak. Beşiktaş dışında hiçbir takım bu ligde namağlup şampiyon olamaz zaten. Gökhan ve Gomez atar yener Sporting maçına bakarız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı can1903

Macin basindan beri attigin butun mesajlarda Quaresmaya salliyorsun bilinclimi yapiyorsun yoksa beni tahrik edip cezami aldirmaya çalışıyorsun :alala:
Ozellikle cevap vermeneye çalışıyorum ama artik yeter !! Kendine gel..
Bilinçli yapmıyorum, boş kaleye kaçırdığı için sinirliyim.

Sessize alabilirsin. Sağdan devam.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı f_madida

Hocam istemesin bomboş kaleye sırf Artistik vurucam diye vurup auta atacağına gol yapsın ama gerekirse istemesin kazanmayı falan valla usandırdı artık. Tek suçlu değil tabi ki ama Quaresma en iyisiydi falan lafları infial yaratır şu anki forum ruh halinde gibi geliyor. Aman diyim.

Ben gordugumu yaziyorum hakkaten cok calisti, ugrasti bugun...Ha o vurusu kotu yapti ama suclu arayacaksak hele ki kacirilan pozisyonlar ustunden bakacaksak bir numaraya Mario Gomez'i yazarim... Bombos kafa vurusunu auta atti, dondu altipastan yine auta, onunden gelen topa agir cekim hamleler yapmasi vs...

Bu takimin paslasarak pozisyon yaratan bir ideal dortlusu var aslinda--- Olcay-Cenk-Oguzhan-Tore.... Bunlari bir arada oynat, en azindan ceza sahasi icine sallama ortalarla degil paslarla girip karsi karsiya 5-6 pozisyon bulursun...ama israrla Sosa, Mario diye gidersen boyle yandan garip ortalara donen toplara kalir is..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ozan062

tespitlerime devam edeyim

gökhan töre varsa maçta biz pozisyona girmekte zorlanıyoruz pozisyon sayısı hayli düsüyor

kaleci değil bu tolga bey biz baska adam bulmamız lazım bi rakip kaleciye bakalım birde bu eldekine

bu cezalılarla bana gore kayserii macıda kabız gececek o sırada bir puan kaybı daha olursa gs macı alır goturur bizde yerle bir oluruz takım ve taraftar olarak

cok kritik bir zamana giriyoruz top senol hocada
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı kartalBaz

Abartmayin arkadaslar bu kadar. Olan oldu. Bu tarz maclar hep olacaktir ama ligin ilk yarisinin bitmesine hala varken ve tolgaya muhtacken gidip onu isliklamak takima ihanettir benim gozumde. Kimse kusura bakmasin. Sanki tek sucluymus gibi gosterilmesi yanlis. Bir aydir oyuncularimiz gol atamiyor pozisyon harciyor sacma sapan hemde. Kimse kimseyi isliklamiyor. Adam 3 ay sonra bi hatali gol yemis hemen adami asalim istiyorsunuz. Ayip ediyorsunuz bence tolgaya.

Çevrimiçi mellfred

takımı öldürmeyelim. yol kazasıdır geçer. ölüm yok ucunda yeri geliyor real evinde barcadan 4 yiyor yeri geliyor city wba'ya kaybediyor.
ancak; kaleci alınır artık sanırım. bir de tolgay gibi kreatif bir oyuncu çok elzem şu sıralar. kadromuz dar ve yorgunduk
hakem kendi evimizde dayak yememize izin verdi ayrıca. sarı sarı diye bağırmak çok mu zor tribünden ?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Elbet yenilecektik. Önemli olan ders çıkarıp önümüze bakmak. Beşiktaş dışında hiçbir takım bu ligde namağlup şampiyon olamaz zaten. Gökhan ve Gomez atar yener Sporting maçına bakarız.
zaten hafta basindan beri kaybedersek bir tek Akhisara kaybederiz demistim maalesef haklo ciktim
3 Gundur burada ozellikle Guraya dikkat etmemiz lazim dedim Ilk golu o atti..
Tabiki yenilecegiz tek tesellim rakiplerimizinde zor maclara cikacak olmasi..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ozan062

ayrıca rhodolfo sivok abisi gibi rakibi yanından geçirir dedim bana laf söyletmediniz zat için fakat bugun daha düsük kalibreden biriyle girdiği mücadele sonunda gol oldu o pozisyon...

Çevrimdışı Ensar

Beşiktaşımızın canı sağolsun , arada yol kazaları olacak elbet.

Bir gün değil hergün BEŞİKTAŞ !
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı can1903

Bu takım Olcay varken daha farklı oynuyor.

Beşiktaş'ın orta alanı

Atiba - Ozi
                               Sosa
                       Töre   -     Olcay

olmalı.

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kartal43

Sorun bir maç yenilmek değil. Öyle bir algı yönetimi varki bu spor medyasında. 33.haftaya lider girsek yinele beşiktaş sonunu getiremez diye algı yapıyorlar. İşin kötü yanı bizde buna çanak tutuyoruz. Şu maçlara öyle bir başlamalısın ki rakip takım bırak kazanmayı gol bile atamayacağını anlamalı. Üstüne kadro eksikliğide eklenince arka arkaya bu tip skorlar geliyor yıllardır

Çevrimdışı ozan062

Taraftar yönetim teknik heyet hepsi icin tam derslik bir mac.
Bu maçı unutmamamiz lazım .unutturmamaliyiz.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yönetim transfer konusunda bu macı referans almalı kaleci stoper öncelik hatta ortasaha içinde alarm veriyoruz cnk cezalılar var

Çevrimiçi Mehmet57

Olcay'in her mac kaleden 35 metrede hep yan pas yapmasindan neden kimse bahsetmiyor. Neden kimse birkerede topu dikine getir, orta ac demiyor.

Ondan sonra pozisyon yaratmakta zorlaniyoruz.

Etiketler: