2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 888 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11356575 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şu Kolarov'u alıp kanatları kapatırsak gerisini çok düşünmüyorum. Yıllardır çektiğimiz bek sıkıntısını çözmemize ramak kaldı. Yeter ki alalım Kolarov'u.

Gomez kalıcaktır. Sosa'nın boşluğu bir şekilde rotasyonla doldurulur. Gerekirse Manu'da ki Rooney gibi o bölgede Cenk bile denenebilir.

Yeter ki gelsin Kolarov. Şu yılların bek sorununu halledelim oh çekicem.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
10 numara bölgesinde Mustafa Pektemek'e ne dersiniz?  :by2:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Librarius

Hurriyet gazetesi yine FB taraftarliginin dibine vurmus. Gittigi icin Aziz Yildirim'a duaci oldugumuz Ismail haberini mansete cekmis internet sitesinde ve guya Ismail beycigimiz Gokhan'a verilen paraya kizip gitmis. :)

iyiki de gitmis, Allah razi olsun...

Yok yani Gokhan Gonul transferi FB camiasina feci koymus, rencide etmis, kalplerini kirmis... :evillol:

Bu kalp kirici, rencide edici durumdan kurtulmak icin olmadik yollara tevessul ediyorlar. :)

Ofkeden akillari baslarindan gitmis, misilleme yapalim derken kendi kendilerine kitlemisler Ismail'i...  :lol:

Ve bu acinacak durumlarina Hurriyet gazetesi de eslik ediyor... hahaha  :evillol:

Gokhan Gonul'un imza toreni bir cogunu kalpten goturecek gibi...  :claps:
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2016, 08:51:09 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Mavi Tuna

Fener taraftarı bile İsmail transaferinin nasıl olduğunu bilirken bu renkli medya bunu rövanş olarak algılatmaya çalışıyor ama şaşırıyormuyuz hayır. Ben de şöyle diyorum böyle rövanşa can kurban... 😆😈 Bu rövanş yetmez Pektemet'i de üstüne verelim. 😬

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Librarius

Aziz Baskan Gokhan Gonul transferini bizim yanimiza komaz, Ismail'den sonra Mustafa Pektemekide alir. Benden solemesi... :evillol:
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Aziz Baskan Gokhan Gonul transferini bizim yanimiza komaz, Ismail'den sonra Mustafa Pektemekide alir. Benden solemesi... :evillol:
Mustafayi takasta kullanabiliriz sadece fbnin parasi yetmez mustafayi almaya.
Mesela, mehmet topal ile takas olursa mustafa pektemek olumlu

Çevrimdışı tuncaboylu

Kolarov konusunda adamin bizim aradigimiz tip sol bek olmadigini yazmistim, iyi ve pahali bir futbolcu insallah tutar.
Eger gelirse ilk senesinde sov yapacaktir cunku seviyemiz cok dusuk ama ikinci sene kendisi butun ligi kendi seviyesine cikartamayacagi icin kendisi bizim seviyemize inmeye baslayacaktir, hep boyle olmustur. Ernsti hatirlayin adam bundesligadan gelir gelmez yardiriyordu iki 90dakika oynar gibiydi, antremanlari bizim futbolcular ile yapmaya devam ettikce koreldi adam.
Ayni quaresmada oldu herif ilk geldiginde o sakatlandigi antalya macina kadar 4 kisilik oynuyordu, tekmeleye tekmeleye sakatladilar o da saldi birakti. Simdi akillandi salmiyor, domuz gibi herif.

Kolarofa donersek,
Ismail herkesin uzerinde anlastigi gibi bir hucum bekiydi. Ne demekse hucum beki iste. Savunma yapamayan ama hucumda katki veren bek! :uyucam:
6 sezonluk hucum bekligi kariyerinde ismail beyin ligde yaptigi asist 2 gol 2. Gollerin videosunu bulamadim lig tv ufak ufak eski mac ozetlerini silmeye baslamis.
Anlatmak istedigim savunman kotuyse, yilda 1-2 mac veriyorsan, cikip 3-4 maci alacaksin. Beck gibi, adam top kullanmiyor, devamli ataklaramdestek veriyor butun gorevlerini yapiyor savunmasi tas gibi hucum katkisi 1 asist. Ismail,15 tane gol yediriyor, defansif katki yok, butun rakipler onun kanatlarindan yuklenir, devamli hucuma cikar, devamli top kullanir sonuc 1 asist. Ne anladim ben bu seeeeyden?
Kolarov gelirse yapi olarak hucuma yatkin, ayagi iyi, uzun bacakli bir oyuncu. Defansta biraz eksik kalacaktir ama ismail kadar degil, hucuma katkisi olacaktir ama ismail kadar degil, kolarof ust seviyede yillardir oynayan bir oyuncu aptal aptal ofsayt bozmaz, arkasina adam kacirmaz, hucumu defansindan iyidir ama bu defans yapamadigi anlamina gelmesin. Sezonda da 2 gol 5 asist kesin yapar.

Benim bazi cekincelerim var, pahali bir oyuncu oldugunu dusunuyorum. Sol bekte umit karaal oynasa sesimi cikartmam cocuga. Atibanin kaldigini varsayarsam gomez ve sosanin durumu daha onemli bir solbekten. Gol yemeyen degil bizim ucube ligimizde gol atan sampiyon oluyor.

Komik bir şey ama İsmail'in Beşiktaş kariyeri boyunca attığı 2 gol de savunmaya çarparak girmişti.

Biri 2009 yılında 1-0 kazandığımız Ankaragücü maçıydı, diğeri de 2010'da 1-1 biten Kasımpaşa maçıydı.

Çevrimdışı mylife1903

Komik bir şey ama İsmail'in Beşiktaş kariyeri boyunca attığı 2 gol de savunmaya çarparak girmişti.

Biri 2009 yılında 1-0 kazandığımız Ankaragücü maçıydı, diğeri de 2010'da 1-1 biten Kasımpaşa maçıydı.
Du bakayim mac ozetlerini bulabilecek miyim. Hele bi izleyelim gol attigi maclarda nasil oynamis ismail.

http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/ozet/2010-2011/11/besiktas-1-1-kasimpasa-mac-ozeti
Aha kasimpasa macinin ozetini buldum, ara ara izlemek lazim boyle maclari ne kanserler yasattirilmis bize, yuh. Bulent yildirim hakem ustelik. Ismailin sutu guzelmis yalniz ama taca gidecek top adama carpip gol olmus. Ismail ayni ismail, arkasina adam kaciran sol taraftan gelen ortayla rustunun hatasiyla yedigimiz gol falan filan.
Simdi ankaragucu macini ariyorum

Hah buldum onu da,
http://www.ligtv.com.tr/lig/spor-toto-super-lig/goller/2009-2010/11/besiktas/ismail-koybasi-2530
Bu gol guzel ama adam kafayla ters koseye birakmis. Ismail ozamanlar yeni tribunler "vurma ismail"diye bagirmiyor tabii

@tuncaboylu iyi cikarmis golleri, ilk asistini bulmak lazim ikincisi bu sezon zaten
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2016, 10:08:48 mylife1903 ]

Çevrimdışı panic13

Kolarov konusunda adamin bizim aradigimiz tip sol bek olmadigini yazmistim, iyi ve pahali bir futbolcu insallah tutar.
Eger gelirse ilk senesinde sov yapacaktir cunku seviyemiz cok dusuk ama ikinci sene kendisi butun ligi kendi seviyesine cikartamayacagi icin kendisi bizim seviyemize inmeye baslayacaktir, hep boyle olmustur. Ernsti hatirlayin adam bundesligadan gelir gelmez yardiriyordu iki 90dakika oynar gibiydi, antremanlari bizim futbolcular ile yapmaya devam ettikce koreldi adam.
Ayni quaresmada oldu herif ilk geldiginde o sakatlandigi antalya macina kadar 4 kisilik oynuyordu, tekmeleye tekmeleye sakatladilar o da saldi birakti. Simdi akillandi salmiyor, domuz gibi herif.

Kolarofa donersek,
Ismail herkesin uzerinde anlastigi gibi bir hucum bekiydi. Ne demekse hucum beki iste. Savunma yapamayan ama hucumda katki veren bek! :uyucam:
6 sezonluk hucum bekligi kariyerinde ismail beyin ligde yaptigi asist 2 gol 2. Gollerin videosunu bulamadim lig tv ufak ufak eski mac ozetlerini silmeye baslamis.
Anlatmak istedigim savunman kotuyse, yilda 1-2 mac veriyorsan, cikip 3-4 maci alacaksin. Beck gibi, adam top kullanmiyor, devamli ataklaramdestek veriyor butun gorevlerini yapiyor savunmasi tas gibi hucum katkisi 1 asist. Ismail,15 tane gol yediriyor, defansif katki yok, butun rakipler onun kanatlarindan yuklenir, devamli hucuma cikar, devamli top kullanir sonuc 1 asist. Ne anladim ben bu seeeeyden?
Kolarov gelirse yapi olarak hucuma yatkin, ayagi iyi, uzun bacakli bir oyuncu. Defansta biraz eksik kalacaktir ama ismail kadar degil, hucuma katkisi olacaktir ama ismail kadar degil, kolarof ust seviyede yillardir oynayan bir oyuncu aptal aptal ofsayt bozmaz, arkasina adam kacirmaz, hucumu defansindan iyidir ama bu defans yapamadigi anlamina gelmesin. Sezonda da 2 gol 5 asist kesin yapar.

Benim bazi cekincelerim var, pahali bir oyuncu oldugunu dusunuyorum. Sol bekte umit karaal oynasa sesimi cikartmam cocuga. Atibanin kaldigini varsayarsam gomez ve sosanin durumu daha onemli bir solbekten. Gol yemeyen degil bizim ucube ligimizde gol atan sampiyon oluyor.

Abi bizim taraflarlar arasında "Hilbert neden gitti, kalsa 10 numara olurdu" diyen adam var. Bu forumda bile gördüm.

İsmail'den kurtulduk, iyi oldu. Takımda 2 vasat daha var herkesin bildiği, onlar da gitti mi?....

Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı onder23

Kasımpaşa maçında tribün deydim hatırlıyorum o maçı 90. Dk da bir golümüzü vermemisti hakem ofsayt diye Nihat atmıştı. Uzatmalarda da Guti penaltı kacirmisti

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

@Yunus Emre Dökmeci kızı buldunuz mu  :evillol: yoksa @mylife1903 ın ist.da ekip var onlardan teknik destek isteyelim   :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Abi bizim taraflarlar arasında "Hilbert neden gitti, kalsa 10 numara olurdu" diyen adam var. Bu forumda bile gördüm.

İsmail'den kurtulduk, iyi oldu. Takımda 2 vasat daha var herkesin bildiği, onlar da gitti mi?....

Yok islem tamam. Diger vasat zaten zararsiz oynamiyor, oburu konusunda ise endiselenmeye gerek yok, rekabete girince cok iyi oynuyor

Çevrimdışı tangaz

ismail GG ye verilen paraya kızıp gittiyse GG aldığı parayı çoktan haketmiş demektir. Forza GG  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı s4rc4stic

Benim şahsi fikrim yönetim maksatlı olarak medyaya bu iş olmaz bonservis bedeli yüksek gibi bilgiler sızdırıyor..ismail'in fb'ye imza atmasını bekliyorlar belkide bu süreci hızlandırmaya çalışıyorlar..amaç fenere ismail'i kakalamak..dikkat ettiyseniz Başkan önce rakibine birkaç futbolcu itekleyip sonra tranferleri yapıyor geçen senede düştü fb bu tuzağa..fb'yi finansal olarak bozmaya çalışıyor..dikkat ederseniz geçen sene rvp bu sene skrtel ilk bizimle anıldı..GG konusu ise ayrı bi parantez..

bu denyolar ismaili borsaya bildirmiş..benim teori yüzde 90'dan yüzde 100 doğru gidiyor hadi bakalım...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İsmaili kapa bildirmişler

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ismail GG ye verilen paraya kızıp gittiyse GG aldığı parayı çoktan haketmiş demektir. Forza GG  :claps:
Kazan Kazan oldu tam. Adamın duruşu bile futbolculuktan o kadar uzaktı ki.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

İsmaell gg'den fazla para alacak abi

Çevrimdışı mylife1903

@Yunus Emre Dökmeci kızı buldunuz mu  :evillol: yoksa @mylife1903 ın ist.da ekip var onlardan teknik destek isteyelim   :bandit:
Abi bizim ekip zaten aradi, ismail konusunda diyor cocuklar biz borcluyduk, gittik becki aldik yanlislikla ona mahsuben tatilde biz bunu yakaladik, fikret ormanin telefonlarina baktirmadik, hatta yuzune kapattik, ustune aziz yildirimi devamli aradik, zorla konusturttuk bunu, diyorlar.
Ulan dedim cok vefali adamlarsiniz, simdi kizi bulmaya calisiyor bizim ekip, dedim yanlis kizla fotograf cektirtmeyin kesin bu olacak.

Çevrimdışı tangaz

Abi bizim ekip zaten aradi, ismail konusunda diyor cocuklar biz borcluyduk, gittik becki aldik yanlislikla ona mahsuben tatilde biz bunu yakaladik, fikret ormanin telefonlarina baktirmadik, hatta yuzune kapattik, ustune aziz yildirimi devamli aradik, zorla konusturttuk bunu, diyorlar.
Ulan dedim cok vefali adamlarsiniz, simdi kizi bulmaya calisiyor bizim ekip, dedim yanlis kizla fotograf cektirtmeyin kesin bu olacak.

abi kız önemli bak kafaları güzelken yapmasınlar operasyonu gündüz vakti ayık kafayla yapsınlar operasyona giderken evden sağ ayakla çıksınlar abdestlerini tazelesinler vbvb sonra konu beck işine döner Allah muhafaza başkan gider pektemekin maaşını santrafordur gomez ayarına çekeyim falan der..

Çevrimdışı s4rc4stic

Telekinezi mode on..

kolarov------------------------>yüzde 95
pep'in ruh hali + pilotaj ----->yüzde 5

Çevrimdışı worns

Kolarov'un alternatifi Mas değildir umarım. Criscito haberi görmüştüm bir aralar. O da iyi bir seçenek mesela.

Çevrimiçi gokhans

Josue olayının doğruluğu nedir acaba? fener braga maçında fenevi tek başına dağıttı adam. Bence sosa dan daha çok katkı verr. İnşallah doğrudur sevinçten zıplarım :) hem kiralık maliyetsiz gelecek satın alma opsiyonuyla hemde sosa dan bonservis bedeli gelecek. Bence nokta atışı olur. oğuzhan , tolgay , josue , atiba alternatif olarak olcayda oynayabilir o bölgede bence orta sahada problem olmaz. Bekleyip görelim :)
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı İhsan

:duman: :duman: :duman:
Transfer sezonundan nefret ederim.
çatının kalkmasını
membranların serilmesini
koltukların monte edilmesini
hibritin çakılmasını
bu kadar beklememiştik yahu ..
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı özgür

Sosa olayında davalık olursak CAS'ın Lassana Diarra'ya verdiği 10 milyon Euro ceza emsal olur mu?
Diarra da tıpkı Sosa gibi kulübü L.Moskova ile antrenmanlara çıkmamış, klubü kovduktan sonrada Marsilya'ya transfer olmuştu.
L.Moskova CAS'a başvurmuş ve CAS Diarra'ya sözleşmeye uymadığı için 10 milyon Euro para ve 15 ay futboldan men cezası vermiş.

Çevrimdışı mülkübey

İsmaili kapa bildirmişler

oh be , hem yükten kurtul hem de rakibe yükleme yap. :lol: derbide onlarda iso bizde q7 ve gg oynarsa ilk yarıda o kanattan fişi çekeriz

yalnız buradan fb ye sesleniyorum ,  bu tam bir misilleme olmadı ,evet ciğerimizi çift ciğerli isomuzu kaptın ama daha yıkılmadık . topalı alalım pektemekle takaslayalım. İste o zaman biteriz.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı onurturan

Anlamadığım bir durum var. Şimdi lacivertgillerin hocası derbilerden önce , diğer bütün hocalar gibi, önemli çözümlemeler yapıyor. Her oyuncunun eksik yönlerine bakıyor ve ona göre sistem kuruyor. Derbilerde istatiski değeri bilemeyeceğim ama vitor pereira da galatasaray da ismail'in kanadın çok koşturdular gibi hatırlıyorum.  Ulan sen sistemini, akınlarını eksik bulduğunda üzerine kurduğun adamı kadrona katmayı nasıl sindiriyorsun ya da kulübün sözü üstte geldiyse ne yapacaksın bu adamla. Bizim için hakkaten çok iyi oldu. İsmail konusunda milyar seçenek arasından en iyisi oldu bizim adımıza.
Allah renkliler haric kimseyi çaresiz bırakmasın caresizlikten yapiyorlar bunu emin ol abi mustafanin bonservisi elinde olsun onu da almazlarsa hicbirsey bilmiyorum..
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2016, 10:42:28 onurturan ]

Etiketler: