2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 302 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2700260 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi ankarakartal06

umut meraş ile anlaşmışız.

Nedense bu oyuncuya hiç ısınmadım  :akuma:

Çevrimdışı tangaz

aranan sol beki buldum daha doğrusu hatırladım diyelim. JOSE HOLEBAS ex aşkımız premier ligde son sene 28 maç 3 gol asistle oynamış
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

medel ve douglas'da idmanda.

Çevrimiçi ankarakartal06

Övünç Özdem
‏Onaylanmış hesap @ovuncozdem

Soru:Horoz neden vaktinden önce ötüyor?

Gazeteci:
1-Horozun ötüş vakti kaçtır?
2-Horoz nerede?
3-Horoz kümeste mi kalıyor?
4-Horozun yanında kaç tavuk var?
5-Horoz kaç yaşında?
6-Horoz gerçekten vaktinden önce mi öttü?
7-Horoz kimin?

Duyumcu
1-2-3-4-5-6-7 Alarmı kurdum mu?
:)

kimden bahsediyor  :ebebe: :ebebe: :boxin: :boxin:

Çevrimdışı tangaz

Ya ne adamlar gördük biz, 30 atar diye gelip bir halt yapmayan. En yeni örneği Slimani işte.

Falcao buraya neden gelecek, motivasyonu ne?

Milli takım desen; 3 sene dünya kupası yok, bir dahaki dünya kupasında 36 yaşında olacak zaten.

Şampiyonlar Ligi desen, öyle bir açlığı da yok.

Belli ki emeklilik için geliyor. Bırakın gelsin. Falcao'ya 6 verilince, ilk Babel kazan kaldırır o takımda. Takım içi maaş  dengesi sırf Beşiktaş'a mı etki ediyor şu dünyada?

takım içi maaş dengesi ilginç bi şekilde bizde daha çok sorun oluyor bu konuya ayar oluyorum hatta şirkettede hep konuşuruz bu fetöcülerde ne varsa elin gavuru bile gelip sorunsuz şeediyor bizde olanların 10 katı şey başlarına geliyor herifleri tükaka ediyolar oyuncular gene ses etmiyor. örneğin ciguli belhanda filan az itin bi tarafına sokmadılar herifler ikinci devre takımı taşıdılar vbvb benzeri cümleler kurarız garip...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Erman1903

az evvel röportaj vidyosunu izledim güzel konuşmuş keşke halil çevirseymiş bu tercüman azcık sallıyor yarısını çevirmiyor ama  olsun :D

inşallah yerel bi oyuncu değildir napoliden neden yarım sezonda gönderilmiş acaba

Beğendim ben de konuşmasını, düzgün karakter olduğu belli. İtalyanlar daha sert, fizikli adam sevdikleri için muhtemelen. Luiz kuvveti yerinde bir oyuncu ama fiziği üst düzey denemez. Bizim için hayli hayli iş yapacak bir oyuncu. Bana göre Vitor - İndi ikilisinden de daha uygun düşündüğümüz role.

Çevrimdışı tangaz

umut meraş ile anlaşmışız.

Nedense bu oyuncuya hiç ısınmadım  :akuma:

ramon motta vol.2

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umut Meraş camiamıza hayırlı olsun...

Muhammet Şengezer transferinde mali ve idari pürüzler çözülmüş değil vazgeçilecek gibi duruyor...

(Romanoviç - @Romnvc)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Muhammet Şengezer transferinde mali ve idari pürüzler çözülmüş değil vazgeçilecek gibi duruyor...

(Romanoviç - @Romnvc)

esas önemli olan muhammedti.

Çevrimiçi MUSTAFA_

esas önemli olan muhammedti.
Muhammet çözülür umarım. Umut'u almamız benim için hiçbir şey ifade etmiyor zaten  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

8 asistini bilmiyorum, ama 68 gol yiyen takımın sol beki.

Alt yaşlarda 70 kez milli olmuş, ama A milli takımda bir kere bile oynamamış.

Kararsızım.

Bana sormamışsın ama şöyle söyleyeyim 2-3 maçını izledim 90 dk 1.ligde tv den. Cinsiyetçilik gibi algılanmasın ama futbol erkek oyunu 2 oyuncudan biri takıma almak zorunda olsam. Direk bunu alırım. Eslem i kız takımına belki.

Muharrem köyde  :D yoksa atardı arşivinden farkları şimdi. ben herkesin kolayca erişebileceği videosunu atayım. Eslem i zaten biliyoruz. izlediğimiz maçlardan çok ciddi sertlik farkı var. 6 numara için çok önemli sertlik. Atiba gibi ekstra meziyetlerin yoksa sert olmadan orada iş yapmak zor. Eslem zaten sakatlıktan sonra bizde acaba mı bile dedirtmez. Forma giyme şansı çok az bu seviyelerde.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı tangaz

Beğendim ben de konuşmasını, düzgün karakter olduğu belli. İtalyanlar daha sert, fizikli adam sevdikleri için muhtemelen. Luiz kuvveti yerinde bir oyuncu ama fiziği üst düzey denemez. Bizim için hayli hayli iş yapacak bir oyuncu. Bana göre Vitor - İndi ikilisinden de daha uygun düşündüğümüz role.

vitor hügonun sertlği idealdi indiye zaten en başından karşıydım yetersizin önde gideniydi. vida ruiz ikilisinin tek eksikleri kısa kalmaları karyus zaten kötü yan toplarda bari stoperlerden biri 190lık kule olsaydı iyiydi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Umut Meraş görüşmesinde bursa sadece umut için 1.5 m talep etti..
Muhammed için 500 bin teklif ettik..Görüşmeler sürüyor.
Muhammed ihtimali yüksek.
Umut zor..

(Beşiktaş İstihbarat)

(Romanoviç - @Romnvc)

Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir dedikleri bir dediklerini tutmuyor.

İkisi de farklı kaynaklar. Fazla taktığım söylenemez ikisini de ama maksat haber olsun konuşacak  :tabe: Beşiktaş istihbarat zaten işkembeden iyi sallıyor son dönemde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ankarakartal06

İkisi de farklı kaynaklar. Fazla taktığım söylenemez ikisini de ama maksat haber olsun konuşacak  :tabe: Beşiktaş istihbarat zaten işkembeden iyi sallıyor son dönemde  :tabe:
bizim o gizli transferde son durum nedir ? 19'da açıklama var demiştiniz  :ishock:

Çevrimdışı Erman1903

vitor hügonun sertlği idealdi indiye zaten en başından karşıydım yetersizin önde gideniydi. vida ruiz ikilisinin tek eksikleri kısa kalmaları karyus zaten kötü yan toplarda bari stoperlerden biri 190lık kule olsaydı iyiydi.

Hugo fiziği sertliği iyi bir oyuncu ama pasör stoper tanımına pek uymuyor. Ruiz kafa topu olarak Koloçekden iyidir diyebilirim. Pedrao kule tipi özelliklerini taşıyan bir adamdı ama kaptanlarıydı. Guimares onun için 7 falan çekmiştir.

Çevrimdışı tuncaboylu

İlgisi ya da etkisi var mı bilmiyorum, ama Şenol Güneş'in milli takıma gitmesinden sonra, alt yaş milli takımlarındaki Galatasaray hegemonyası azalmış görünüyor.

https://www.ajansbesiktas.com/u16-milli-takiminin-aday-kadrosu-aciklandi-besiktastan-3-isim-45739h.htm

Eskiden bu takımda 8-9 tane Galatasaray'lı doldururlardı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

bizim o gizli transferde son durum nedir ? 19'da açıklama var demiştiniz  :ishock:
Erken yaptı açıklamasını  :tabe: Paylaştım. Bir şey yazarsa paylaşırım yine  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Fm oynayanlar gibi olacak biraz o kadar kolay değil bu işler ama. Vida satıp Marcelo getirsek. Arada ki farkla da parayı sağlam golcüye bassak. Stoper tandemi sol kanat (Burak-Güven)-Golcü rotasyon sorunumuz çözülür. Sonra Kaleci mi kovalarlar sol bek mi orta saha mı fark etmez ondan sonrası her takviye şampiyonluk haftasını öne çeker.

Çevrimiçi Mehmet57

Vida’ya gercekten Norwich’den bir teklif varsa “emegin icin tesekkur ederiz, basarilar dileriz” denilmeli.

Vida gibi bircok stopper var piyasada.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Fm oynayanlar gibi olacak biraz o kadar kolay değil bu işler ama. Vida satıp Marcelo getirsek. Arada ki farkla da parayı sağlam golcüye bassak. Stoper tandemi sol kanat (Burak-Güven)-Golcü rotasyon sorunumuz çözülür. Sonra Kaleci mi kovalarlar sol bek mi orta saha mı fark etmez ondan sonrası her takviye şampiyonluk haftasını öne çeker.
Sen o aşktan vazgeç. Vida'yı bu sene izleriz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Sen o aşktan vazgeç. Vida'yı bu sene izleriz  :tabe:

Golcü alamıyorsan hakem alacaksın o zaman  başka yolu yok.  :D

Çevrimdışı tangaz

Golcü alamıyorsan hakem alacaksın o zaman  başka yolu yok.  :D

yada mhk başkanı  :D

Çevrimdışı BJKTÜRK23

yada mhk başkanı  :D

TFF başkanı MHK başkanı Beşiktaş lı olmamalı renkli olsun ama para takımında önce gelsin.  :D
Güya Beşiktaş lı olacak MHK başkanı. Beşiktaş lı duruşu herkese eşit mesafedeyiz diye göstermek için yine doğratacak bizi.

Çevrimdışı tangaz

TFF başkanı MHK başkanı Beşiktaş lı olmamalı renkli olsun ama para takımında önce gelsin.  :D
Güya Beşiktaş lı olacak MHK başkanı. Beşiktaş lı duruşu herkese eşit mesafedeyiz diye göstermek için yine doğratacak bizi.

mhk başkanı derken parasını bastırıp işini görecen mealinde şeetmiştim :iblush: