Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 368 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8413002 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı nusretaslanturk

Ayran ic acayip kafa yapiyor
Durum o kadar da vahim değil abi ya  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Dusunsene sortlarimizla sokakta oynadigimiz, kendimizden daha iyi bildigimiz futbola bu kavramlarla yaklasmanin iticiligini.  :D
Sacmalik yahu boks macinin taktigi mi olur, cikcan rakibin karsisina agzina agzina vuracan iste bam bam bam
Yok efenim sol kroseyi uzatirkene gozunun bebegi buyudugunde rakibinin 18. Kilcal damarinda bir gevseme vs.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Detaya heyecana gerek yok, fazla golede gerek yok.

Frikik olsun yayda, Talisca atsın, 1-0 olsun bizim olsun

fransız polisi biber gazı kullanmaya başlamış

fransız polisi biber gazı kullanmaya başlamış
bilmiyorlar ki bağışıklığımız var

Çevrimdışı mylife1903

Zaman geçmek bilmiyor sabahtan bu yana Oly. Lyon formunu hatim ettim. Bu fransızlar da bir enteresan...
Maçtan başka herşeyden konuşuyorlar.
Oly.Lyon. taraftarı fransada yaşayan türkler bu maçta beşiktaşı destekliyormuş. Aile baskısından girip müslüman toplulukların sosyolojisinden çıktılar.

Ciddi ciddi bunu tartışıyorlar

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Biz neler konusuyoruz, okumuyon galiba
Selfi nasil ozcekim olduysa, 100yillik turkce osuruk kelimesine ozgaz bile dendi forumda
Gecmiyor zaman, onlar da heyecanli herhalde

Iyi iyi heyecanli olsunlar

Ayrica anlamadigim 20bin turk taraftar olacak diyorlar da nasil anliyorlar turk oldugunu adam belki marsilyali gecerken bi tiklatayim su liyona demis olamaz mi?

Asil merak ettigim adamin belki dedesi fransada dogmus bunun turk oldugunu nasil anliyorlar, kayit mi ediyorlar turk diye?

Ulan bunlar toplar atarlar kayit ediyorlarsa yakinda hepimizi.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı mylife1903

imha ediyoruz görev bitince.
@MURAT abi neden imha kalkismasina girisiyonuz, simdi kaseti fransa amigosuna ulastirirdik, orda uygulardi cocuklar

Çevrimiçi murat

Biz neler konusuyoruz, okumuyon galiba
Selfi nasil ozcekim olduysa, 100yillik turkce osuruk kelimesine ozgaz bile dendi forumda
Gecmiyor zaman, onlar da heyecanli herhalde

Iyi iyi heyecanli olsunlar

Ayrica anlamadigim 20bin turk taraftar olacak diyorlar da nasil anliyorlar turk oldugunu adam belki marsilyali gecerken bi tiklatayim su liyona demis olamaz mi?

Asil merak ettigim adamin belki dedesi fransada dogmus bunun turk oldugunu nasil anliyorlar, kayit mi ediyorlar turk diye?

Ulan bunlar toplar atarlar kayit ediyorlarsa yakinda hepimizi.
fişleme diye bişey duymadınmı?

Çevrimiçi murat

@MURAT abi neden imha kalkismasina girisiyonuz, simdi kaseti fransa amigosuna ulastirirdik, orda uygulardi cocuklar
önemli olan yöntem değil kimin gerçekleştirdiği

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

:lol: :lol: :lol:

Hahaha koskoca gazete küfürü yayınlamış dayının tepki fena ama yagııııınnnnnnnnn ***************  :lol: :lol:

Nedense acayip güldüm ama normal değil maç yaklaşmaya başladıkça deliriyorum galiba.

Çevrimdışı mylife1903

fişleme diye bişey duymadınmı?
Yok abi ne fisi, bunlar nazi kirintisi mi

Benim bildigim bi fis, bu ozal kadeveyi icat ettiginde reklamlarda salakcana bi teyze vardi gidip bi alis veris bi fis yapardi bi o fisi bilirim ben. Fisleme ney yaa yil 2017

Hahaha koskoca gazete küfürü yayınlamış dayının tepki fena ama yagııııınnnnnnnnn ***************  :lol: :lol:

Nedense acayip güldüm ama normal değil maç yaklaşmaya başladıkça deliriyorum galiba.
ses tonuda bittim ben de  :evillol: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bilmiyorlar ki bağışıklığımız var
Oooooo Biber gazi oleeeyy biber gazi oley biber gazi oley biber gazi oleyyy :biggrinking: :evillol:

Siyasi amaci yoktur olaya istinaden paylaştım.
[ Son Düzenleme: 13 Nisan 2017, 20:24:56 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Oooooo Biber gazi oleeeyy biber gazi oley biber gazi oley biber gazi oleyyy :biggrinking: :evillol:

Siyasi amaci yoktur olaya istinaden paylaştım.
Iyi kafa yapiyor mu bu biber gazi?

Çevrimdışı Librarius

Sacmalik yahu boks macinin taktigi mi olur, cikcan rakibin karsisina agzina agzina vuracan iste bam bam bam
Yok efenim sol kroseyi uzatirkene gozunun bebegi buyudugunde rakibinin 18. Kilcal damarinda bir gevseme vs.

:D
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

2013 te kullandıkları fenaydı :) fransa da kullanılan cila diye tabir edilen türden olsa gerek  :evillol: :evillol:

Çevrimdışı b.damatoglu

Yok kitliyor bizim polisin attığı 10-15 dk felç ama esas favori biber gazı esanslı toma suyu. 5-6 saat cehennem azabı yaşayıyor

Çevrimdışı El Nino

Biber gazı varsa yanında kuru fasulye de iyi gider mis  :biggrinking:

Çevrimdışı COB

Kendi oyunumuzu Lyon'a kabul ettirecegiz gibi bir his var icimde. Mac ya berabere bitecek yada iki takimdan biri tek farkla kazanacak gibi.

Yok kitliyor bizim polisin attığı 10-15 dk felç ama esas favori biber gazı esanslı toma suyu. 5-6 saat cehennem azabı yaşayıyor

aynen toma suyu sadece gözler ve nefes yoluyla ilgili sorunda yaratmıyor değdiği her yeri yakıp kızartıyor aynı zamanda :)

Çevrimdışı El Nino

Kendi oyunumuzu Lyon'a kabul ettirecegiz gibi bir his var icimde. Mac ya berabere bitecek yada iki takimdan biri tek farkla kazanacak gibi.

Yenilsek bile gol atmalıyız.

Çevrimdışı Kuntz

Hoca Atiba-Oğuzhan ikilisini bozmayarak golümü atarım keyfime bakarım mesajı vermiş.

Etiketler: