Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 119 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8371127 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Satışa ciksa Yok satar diyenler :tabe: :tabe:
Hiç bize göre bi tişört değil. Çok sokakvari.. Hoşuma gitmedi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı taner37

Vermek zorundasın.
İnşallah 7 ye falan gitmiştir de ordan 5 falan kalır bize 😁
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

O penaltıyı kaçıran mitrovic değil de başkası olsa idi her şey farklı olurdu eminim. ne yazık ki ona denk geldi.. ve elenmemizin tüm suçu ona kaldı.

Taraftar suçlu evet. Tolga Zengin e hazırlık maçında küfür edilmiş. Futbolcuyu sevmezsin yuhlarsin en kotu küfür etmek nedir? Yapılıyor maalesef.

bu internet maalesef klavye delikanlısı türetti bolca...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Olabilir. Oyuncudan ziyade saha içini çözmek lazım. @arda |  Doğru kareler. Viası kim? @Kapkarakartal | Totalde kaç oldu. 20'den sonra saymayı bıraktım. @tangaz | Gelirlerde sıkıntı yok zaten. @atakan eraslan

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Adriano gibi bir adamı satmamak lazım en azından bir sene oynamasını istiyorum, Karijmayı satmak çok daha mantıklı görünüyor tabii ikisininde alıcısı varsa.

Çevrimdışı kyiv

Bakalım 3 yıldız tişörtler nasıl olacak. Pazar gününe çıkar herhalde. En az feda kadar satmalıyız.  2 gündür televizyonda futboldan soğuyan kulübün cıvık sarı tişörtleri ha babam gösterdiler şimdi sıra en asil renklerde siyah beyaz. 300 bin altı tişört bizi kesmez kesmemeli.

Çevrimiçi Necmi

En kritik maçlarımızda çok iyi oynadığı için mi sonradan kadroya bile giremedi abi? Hatta bazı maçlarda yerine Atınç oynadı? :) 1 maçta kadroya girmiş o da Tosic'in cezalı olduğu Fener maçı.

ne alaka anlamadım marcelo sakattı yerine o oynadı tosic cezalıydı yerine atınç oynadı atınç sol stoper
tosic döndü marcelo döndü nasıl oynayacak.
yarın forma giymeye başladığında yüzünüz kızaracakmı merak ediyorum yoksa abouda yaptığınız gibi sesinizi kısıp duracakmısınız.
hiç bir şey olmamış gibi seneye alınacak oyuncularımı gömmeye mi başlayacaksınız.
mitrovic geldide abou düştü yakanızdan
diyelimki elde patladı ne yapalım bu yönetimin o kadar hata yapma lüksü var
sürekli transferleri eleştirdiğiniz yönetim bu takımı iki senedir şampiyon yapıyor seneyede
şampiyonluğun tek adayı. başka ne bekliyorsunuz takım Türkiye ligine ambargo koydu
az emeğe saygı derim Başkalarına saygı göstermeyi bilmeyen kendiside saygıyı haketmez.
mecburmusunuz sürekli memnuniyetsiz olmaya. az sabredin her oyuncu bu sabrı hakediyor
beğenmediğiniz sürekli yerden yere vurduğunuz scoutlar bu şampiyon kadroyu kurdu
yoksa sizdemi renkliler kötü olduğu için Beşiktaş şampiyon oluyor diye düşünüyorsunuz.

Çevrimdışı Ensar

twitter da arma da 3. yıldız nasıl konumlanmalı diye konuşuluyor , gelen iki cevap hoşuma  gitti :D

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ersoy

[ Son Düzenleme: 26 Mayıs 2017, 13:19:18 Ersoy ]
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mayıs 2017, 16:56:51
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
marcelo ya çok iyi teklif geldi ve satıldı diyenler var.
acaba mitroviç marcelonun yerine mi alındı...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

Olabilir. Oyuncudan ziyade saha içini çözmek lazım. @arda |  Doğru kareler. Viası kim? @Kapkarakartal | Totalde kaç oldu. 20'den sonra saymayı bıraktım. @tangaz | Gelirlerde sıkıntı yok zaten. @atakan eraslan

totali bilmemde toplamda 20yi geçmiş  :icool: @atalay
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mayıs 2017, 16:58:12
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
transfer sayfası açılsa patlayacak bir kitle bekliyor hissediyorum :busted_cop:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı atakan eraslan

Gelirlerde sıkıntı olmadığında mutabıksak giderlerden hiç korkmaya gerek yok @atalay , hele başkanının adı ölücüye çıkmış bir kulüpte :)

Çevrimdışı caner.eryigit

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Gelirlerde sıkıntı olmadığında mutabıksak giderlerden hiç korkmaya gerek yok @atalay , hele başkanının adı ölücüye çıkmış bir kulüpte :)
Giderler konusunda napacak acaba Başkan? Bankaya gidip yahu şu bizim yüzde 12 faiz çok fazla gel sen pazarlık edelim 10 mu yapalım diyecek? Tamam anlıyorum iyi niyetinizi ama doğru bakış açısı bu değil.. Giderlerin çoğunu tekrar ve tekrardan söylüyorum banka finansman giderleri, faizleri, kredi faizleri v.b kalemler oluşturuyor bunda Başkanın yapabileceği hiç bir şey yok, tek somut adam gelirleri daha fazla arttırmak olabilir o da bi yere kadar. O kadar forma sattık diyoruz mesela kulübe kalan kâr olarak çok cüzzi bir miktar mesela tüm giderleri düşünce.

2016 yılındaki rakamlar aşağıda. Bizim 150 tl ye sattığımız formayı 150 euroya satıyor bu takımlar.

Top 12 Clubs With The Highest Shirt Sales & Top Player

1. Manchester United (approx. 2,850,000) – Paul Pogba
2. Real Madrid (approx. 2,290,000) – Cristiano Ronaldo
3. Barcelona (approx. 1,980,000) – Lionel Messi
4. Chelsea (approx. 1,650,000) – Eden Hazard
5. Bayern Munich (approx. 1,500,000) – Robert Lewandowski
6. Arsenal (approx. 1,125,000) – Mesut Özil
7. Juventus (approx. 850,000) – Gonzalo Higuaín
8. Liverpool (approx. 805,000) Philippe Coutinho
9. PSG (approx. 685,000) – Ángel Di María
10. AC Milan (approx. 650,000) – Keisuke Honda
11. Atletico Madrid (approx. 500,000) – Antoine Griezmann
12. Leicester City (approx. 350,000) – Jamie Vardy
[ Son Düzenleme: 22 Mayıs 2017, 17:12:04 Serhat Akkaya ]
Korku akıl katilidir.

Giderler konusunda napacak acaba Başkan? Bankaya gidip yahu şu bizim yüzde 12 faiz çok fazla gel sen pazarlık edelim 10 mu yapalım diyecek? Tamam anlıyorum iyi niyetinizi ama doğru bakış açısı bu değil.. Giderlerin çoğunu tekrar ve tekrardan söylüyorum banka finansman giderleri, faizleri, kredi faizleri v.b kalemler oluşturuyor bunda Başkanın yapabileceği hiç bir şey yok, tek somut adam gelirleri daha fazla arttırmak olabilir o da bi yere kadar. O kadar forma sattık diyoruz mesela kulübe kalan kâr olarak çok cüzzi bir miktar mesela tüm giderleri düşünce.

O dediklerini de yapabilir , bankalarla belirli ölçeklerde ve prestijdeki her kurum herşeyin pazarlığını yapabilir. İnandırıcı ve güvenilir olması ön şartı ile. Kredi dediğin faiz ödediğin için verilir , ödeyeceğiz yolu yok. Bunu da mal mülk satmadan yapacağız , büyüyeceğiz diyor başkan zaten endonezyaya çine azerbaycana kamplara maçlara gideceğiz , oralarda sempati kazanacağız , taraftar edineceğiz , sponsorlar bizim oralarda olduğumuzu görecek , sponsorluk gelirin de öyle artacak mesela. ŞL ye gideceksin her yıl , 40mio Euro maaş bandına sadık kalarak , vs vs. Pek çok formülü var ve adam anlatıyor bunları , youtube dan dinleyebilirsin. Önemli olan sen bunları yapabileceğine inanıyor musun , inanmıyor musun taraftar olarak. Ben inanıyorum , hepsi bu.

Ha diğer türlüsü de şu , fulyayı satacak , yandım allah diyecek , birdahaki seçimde aday olmayacak , yerine Demirören ya da Adalı gelip bizi kurtaracak.

Hangisini beğenirsen ordan seç patron.

Çevrimiçi Necmi

marcelo ya çok iyi teklif geldi ve satıldı diyenler var.
acaba mitroviç marcelonun yerine mi alındı...
valla bir oyuncuya çok iyi bir teklif geldiği büyük bir takıma satılmak üzere olduğu dedikodusu var
akşam serdar sarıdağ da söylüyordu. kim olduğu belli değil gizli tutuluyormuş. Marcelo olamaz bu
ama onada teklif olduğu dedikodusu var.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Reene Adler serbest kalmış , Fabri olmasaydi düşünülebilirdi gecen sezon baya ismi geçmişti hem burada hemde medyada
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

O dediklerini de yapabilir , bankalarla belirli ölçeklerde ve prestijdeki her kurum herşeyin pazarlığını yapabilir. İnandırıcı ve güvenilir olması ön şartı ile. Kredi dediğin faiz ödediğin için verilir , ödeyeceğiz yolu yok. Bunu da mal mülk satmadan yapacağız , büyüyeceğiz diyor başkan zaten endonezyaya çine azerbaycana kamplara maçlara gideceğiz , oralarda sempati kazanacağız , taraftar edineceğiz , sponsorlar bizim oralarda olduğumuzu görecek , sponsorluk gelirin de öyle artacak mesela. ŞL ye gideceksin her yıl , 40mio Euro maaş bandına sadık kalarak , vs vs. Pek çok formülü var ve adam anlatıyor bunları , youtube dan dinleyebilirsin. Önemli olan sen bunları yapabileceğine inanıyor musun , inanmıyor musun taraftar olarak. Ben inanıyorum , hepsi bu.

Ha diğer türlüsü de şu , fulyayı satacak , yandım allah diyecek , birdahaki seçimde aday olmayacak , yerine Demirören ya da Adalı gelip bizi kurtaracak.

Hangisini beğenirsen ordan seç patron.

Ayrıca birşeyden daha bahsetti başkan , forma satışından elde edilen kardan daha önemli olan şey adet. Senin her sattığın formanın üzerinde vodafone kalde şu bu yazıyor. Formanın kendisinin bıraktığı kar marjından daha önemli olan şey formanın üzerinde yazan reklamın kaç kişiye ulaştığı , yani satış adeti. Başkan bu işlerden anlayan birisi , bende Fikret Orman'ın adamı değilim , sadece inandırıcı ve bilgili buluyorum kendisini. Ekonomi programına çıktığında dinleniyor adam spordan bağımsız olarak söylüyorum. Bu seviyede birisini maaşla tutsan çalıştıramazsın , adam beleşe uğraşıyor , daha ne istiyoruz anlamadığım bu benim.

Çevrimdışı Onur Küçük

Reene Adler serbest kalmış , Fabri olmasaydi düşünülebilirdi gecen sezon baya ismi geçmişti hem burada hemde medyada
Cazip bir teklif sunulmuştu önüne ama gelmek istemedi. Sadece istemekle olmuyor bu işler fırsat da önüne gelecek Gomez'de olduğu gibi. Fırsat eline geldiğinde elinde tutabilmek de mesele.

Çevrimdışı Ensar

valla bir oyuncuya çok iyi bir teklif geldiği büyük bir takıma satılmak üzere olduğu dedikodusu var
akşam serdar sarıdağ da söylüyordu. kim olduğu belli değil gizli tutuluyormuş. Marcelo olamaz bu
ama onada teklif olduğu dedikodusu var.
belki fabri  marcelo veya cenk , büyük ihtimal oğuzhan , başka da büyük takıma gidecek oyuncu yok , talisca abu bizim oyuncumuz değil , tolgay o kadar performans göstermedi  , quaresma adriano yaşlı
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı sametbagan

bu yıl ligin dinamikleri renklilerin durumu vbvb değerlendirildiğinde benim için de tatmin edici geçmedi.
Bu sene oynadığımız maçlardan akılda kalan toplasan iki elin parmaklarını geçmez.
Bunun yegane sebebi sezon başı bize rakip olacak gs ve fbnin geberik oyunu
Bizim topçular acımasız değiller lakayıtlar o yüzden lig erken bitmedi.
Eğer acımazsız olsaydık şu anda fark 12-15 arasıydı.
Bizim en büyük eksikliğimiz bu yumurta kapıya dayanınca bişeylerin farkına varıp reaksiyon gösteriyoruz.
Bunun en güzel örneği başak şehir ve fb maçları iki maçta aynı takım aynı oyuncular farklı oyun.
Bunun için de hocanın sürekli sopayla gezmesi lazım sanırım.Lakayıtlık bize göre değil
Allah  korusun o bursa maçında stancu veya kubilay golü yapsaydı şu an başka şeyler konuşuyor olabilirdik.

Çevrimdışı cursedofdragon

belki fabri  marcelo veya cenk , büyük ihtimal oğuzhan , başka da büyük takıma gidecek oyuncu yok , talisca abu bizim oyuncumuz değil , tolgay o kadar performans göstermedi  , quaresma adriano yaşlı

Quaresma çin yolcusu :D

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu sene oynadığımız maçlardan akılda kalan toplasan iki elin parmaklarını geçmez.
Bunun yegane sebebi sezon başı bize rakip olacak gs ve fbnin geberik oyunu
Bizim topçular acımasız değiller lakayıtlar o yüzden lig erken bitmedi.
Eğer acımazsız olsaydık şu anda fark 12-15 arasıydı.
Bizim en büyük eksikliğimiz bu yumurta kapıya dayanınca bişeylerin farkına varıp reaksiyon gösteriyoruz.
Bunun en güzel örneği başak şehir ve fb maçları iki maçta aynı takım aynı oyuncular farklı oyun.
Bunun için de hocanın sürekli sopayla gezmesi lazım sanırım.Lakayıtlık bize göre değil
Allah  korusun o bursa maçında stancu veya kubilay golü yapsaydı şu an başka şeyler konuşuyor olabilirdik.
Oyuncular lakayttı tamam ama Hoca da pek masum sayılmazdı. Yumurta kapıya gelince Hoca bir şeyleri gözden geçirme , değişiklik yapma ihtiyacını duydu sakat sakat Atiba'yı , formsuz Cenk'i ilk 11'de oynatmaktan vazgeçme , oyun disiplininden uzaklaşan Quaresma gibi oyuncuları uyarıp yola getirme gibi. Yönetimin de Hocanın da oyuncuların da taraftarın da kısaca hepimizin bir payı vardı sezon içinde yanlış giden bazı işlerde.

Etiketler: