2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 516 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334005 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı COB

Bu transfer doneminde bizi yakan Gokhan Tore oldu. 15-20 bekledigimiz oyuncudan 3 aldik.

Ayrica herkes son gunlere hazirlansin. Onumuzdeki hafta bile transferlerin gelecegini dusunmuyorum. Sonucta 2 hafta'da 250 bin euro kaar edebiliriz, o yuzden bekleyelim.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Burada doğru soru şu: ETo'o bize geldi, bizde oynamak istediğini söyledi, ANÇ ile görüştü, bizde bonservise para veremeyiz, bonservisi al da gel dedik, demeye gerek var mıydı?
Gizli bir görüşme yapılmış, bu hatayı bu forumun %90'ı yapmaz.
Aynen öyle abi.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

şimdi biz eto yu transfer ederiz
sonra transfer sezonunun bitmesinin hemen ardından
eto ya ceza verirler oynatamayız

at fava bekle...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı oblomov

Abicim pazarlık masasına biraz erken otursunlar o zaman daha erken yapsınlar pazarlığı ben onu istiyorum.

Sonra Eto'o'ya kalıyoruz adamlar PFDK'dan ceza aldırdılar işte. Reva mı şu Beşiktaş'a?

Yapamyın hocam. Henüz ortada ceza yok. PFDK ya her başvuru ceza ile sonuçlansa...
Ha olmaz mı? Olur. Ama henüz olmadı.
ASAP

Çevrimdışı klubnika01

bu saatten sonra transfer beklemeyin. 50 kere yazdım . olsaydı şimdiye olurdu .
neden senin 1 tane olumlu msjın yok? felaket tellalı gibisin.transferler olunca neler diyeceksin peki ??

Çevrimdışı mrred

Benim en sinir olduğum şey Türk tipi iş yapıyor oluşumuz. Lafta bu senenin transferleri belliydi dimi?

O zaman erken davranıcaktın oyuncu-klüp ne diyo, ne istiyo erken öğrenecektin ona göre hareket edicektin.

Hele hele Avrupa Şampiyonası'nın olduğu bir transfer döneminde böyle yapmamak aha böyle intihar oluyor işte.

Lig başlıyor senin geçen seneki şampiyonlukta 2 kilit ismin takımda yok, yerlerinde yerler esiyor.

Senelerdir süre gelen stoper ve kaleci ihtiyaçlarını da karşılayamamışsın. Ve aradan 3 ay geçmiş. 3 ay.

Artık laflara değil icraatlara bakmak lazım diye düşünüyorum. Toplum olarak laflara bayılıyoruz biz. Bu değişmeli.
Son dakikaya kadar beklemek transfer konusunda bir stratejidir. Fiyatlar hiç beklemediğin kadar düşebilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı aksitt

Bu sene istegim Antalya'nın düşmesi.
Akıllarınca çakallık yapıyorlar.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Stopere de Mustafa Yumlu ve Yalçın Ayhan iyi gider. Cardozo nedir ya hantal adam.

:yerlerde:  :yerlerde:  :yerlerde:  :yerlerde:  :yerlerde:

Çevrimdışı mrred

Bu sene istegim Antalya'nın düşmesi.
Akıllarınca çakallık yapıyorlar.
Antalya Kasımpaşa ve Bursa bunlara hadlerini bildireceğiz maçlarda en az 5 atmamız lazım
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 16:55:01 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Karabay

Tedbirli olarak sevkedilmediklerine göre herhangi bir kısıtlama yok değilmi

Çevrimdışı hic2222

Her türlü ahlaksızlık yapılır.
Millet kapalı kapılar ardında oyuncu ayartır, hoca ayartır, maç ayartır.
Bunu anadolu kulüpleri bilir.
Ama nedense konu biz olunca herkes bir dürüst, bir adalet peşinde bir bilmem ne olur.
Evet biz dürüstüz. Adam geldi ve kulübünle problemlerini gider, bağını kopar sonra görüşelim dedik.
Bunun hukuk önündeki cezai müeyyide mantığını çözemedim.
Ama biz bazı işini bilenler gibi oyuncuyu ayartıp kulübüne rest çektirip bunları da kapalı kapılar ardında yapsaydık baş tacıydık.
Malum soyunmanın adı cesaret, arsızlığın adı işini bilme oldu ülkede.
Bu aziz efendi beşiktaş taraftarı olan, beşiktaşla anlaşmış mehmet topuzu ayartmadı mı ?
Ha bu hayrımıza olmuş o ayrı mesele, bu ve benzeri nice zırvalar..
neredeydi bu ahlak bekçisi federasyonlar, adalet peşindeki anadolu kulüpleri ?
Yazık, çanak tutanlara, federasyona, antalyaya yazıklar olsun.
Biz almadık, masalarına oturmadık diye yapıyorlar bunu. Başkan Antalyaya hayırlı olsun dedi diye tüm bunlar.
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Herkes Adam olacak..

Çevrimdışı tuncaboylu

Burada doğru soru şu: ETo'o bize geldi, bizde oynamak istediğini söyledi, ANÇ ile görüştü, bizde bonservise para veremeyiz, bonservisi al da gel dedik, demeye gerek var mıydı?
Gizli bir görüşme yapılmış, bu hatayı bu forumun %90'ı yapmaz.

Görüşmedik derler, olur biter. Antalyaspor'un elinde kanıt varsa sunar, zaten de yok.

Karakolda verdiğin ifadeyi ve itirafı mahkemede değiştirince, hakim suçlu kararı veremiyor.

Bir de salak yerine koymasınlar insanları biz zahmet, Türkiye'de bu işlerin nasıl yürüdüğünü bilmiyoruz sanki.

Bizi Mehmet Topuz'la kendilerinden habersiz görüşmekle suçlayan adamlar, aynı anda Troisi ile Gençlerbirliği'nden habersiz görüşüyorlardı.

http://www.ntv.com.tr/spor/bu-kez-de-troisi-savasi,to1RGiXYjU6nq3O5UVXggg
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 16:59:07 tuncaboylu ]

Çevrimdışı atalay

Tedbirsiz sevk edilmişler. Geçmiş emsal örneklerden ceza çıkmaz. Oyuncu kulübünden bahsi geçen alacaklarını tahsil edemediyse kulübü şikayet etsin.
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 17:59:00 atalay ]

Çevrimdışı mrred

Görüşmedik derler, olur biter. Antalyaspor'un elinde kanıt varsa sunar, zaten de yok.

Karakolda verdiğin ifadeyi ve itirafı mahkemede değiştirince, hakim suçlu kararı veremiyor.

Bir de salak yerine koymasınlar insanları biz zahmet, Türkiye'de bu işlerin nasıl yürüdüğünü bilmiyoruz sanki.

Bizi Mehmet Topuz'la kendilerinden habersiz görüşmekle suçlayan adamlar aynı anda Troisi ile Gençlerbirliği'nden habersiz görüşüyorlardı.

Bu emsal olabilir kulübün avukatlarına bu olayı bildirmek gerek...
The great gig in the sky

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Mario Gomez :

Istanbul ve Beşiktaşta mutluydum , Açıkçası herkese de tavsiye ederim gitmesini..

Videoyu izleyin..

Ben demistim size bu adam karisi yuzunden koptu bizden diye..

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=843927659040379&id=588245491275265
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Gökhan Kurt

neden senin 1 tane olumlu msjın yok? felaket tellalı gibisin.transferler olunca neler diyeceksin peki ??

@klubnika01 oturup hiçbrsey dememiş gibi sevinecek biz gibi başka ne olacak  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı mrred

Mario Gomez :

Istanbul ve Beşiktaşta mutluydum , Açıkçası herkese de tavsiye ederim gitmesini..

Videoyu izleyin..

Ben demistim size bu adam karisi yuzunden koptu bizden diye..

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=843927659040379&id=588245491275265

Karısını ikna etseydi o zaman.
The great gig in the sky

Çevrimdışı autopsy

Başkan futbolcu transfer ederken karakterine de bakıyoruz diyordu. Mümkünse hanımköylüleri seçmesin bundan sonra  :)

Çevrimiçi sozkul

Bizi Mehmet Topuz'la kendilerinden habersiz görüşmekle suçlayan adamlar, aynı anda Troisi ile Gençlerbirliği'nden habersiz görüşüyorlardı.

Bencede bir sonuç çıkmaz, ama gerek var mıydı bunlara? Sen konuşmasan ellerinde hiç ama hiçbirşey yoktu ki?
Çıkıp savunmalarında yalan söylemelerini öneriyorsun yönetime bu arada farkında mısın?  :)

Çevrimdışı ONUR KOLCU

@sosyalkartal birazcık adamsan bidaha buraya bişey yazmazsın..

Bu takım transfer falan yapamaz.İşin yönetim kısmı 0 tüccarlık biliyoruz sadece.Benim beklentim kalmadı,ceza da alırsak cabası olur.3 aydır beynimiz kemirildi,bıktırdılar valla.
Cıksın birisi transfer yok desin ona göre beklentilerimizi belirleyelim

Çevrimdışı mrred

Başkan futbolcu transfer ederken karakterine de bakıyoruz diyordu. Mümkünse hanımköylüleri seçmesin bundan sonra  :)
O belli olmaz en başta hanımköylü değildir sonra işler değişir.
Mevlananın güzel bir sözü var "Kadının aklı renk ve kokuya gider" sonuç olarak her an her şey değişebilir :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Bu takım transfer falan yapamaz.İşin yönetim kısmı 0 tüccarlık biliyoruz sadece.Benim beklentim kalmadı,ceza da alırsak cabası olur.3 aydır beynimiz kemirildi,bıktırdılar valla.
Cıksın birisi transfer yok desin ona göre beklentilerimizi belirleyelim
3 ay bekledik 10 gün daha bekleriz sabırlı olmak lazım.
The great gig in the sky

Çevrimdışı autopsy

O belli olmaz en başta hanımköylü değildir sonra işler değişir.
Mevlananın güzel bir sözü var "Kadının aklı renk ve kokuya gider" sonuç olarak her an her şey değişebilir :D

Herkes bir gün hanımköylü olacak diyorsunuz yani   :biggrinking:

Etiketler: