Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 94 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372675 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Ona benzer bir balo planı var dediğine göre. 10 bin dolar olmaz muhtemelen, ama 2-3 bin dolardan 1000 kişilik olur herhalde.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

protokole bir devlet büyüğü davet edilse 10ar bin dolarlık biletler kapış kapış gider  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

oyuncularınki öyledir ama kartalyuvasında taraftara satılan ürün adidas değildir adidassa zaten 40 tl mümkün değil olmaz
bende 60-70 den aşağı çıkmaz diye düşündüm ama bunu adidas girdiyse başkasına yedirmez bence alan yokmu söylesin
Ben daha uğrayamadım kartal yuvasına

Çevrimdışı mylife1903

protokole bir devlet büyüğü davet edilse 10ar bin dolarlık biletler kapış kapış gider  :D
Kenan evrenin gotume benzeyen resimlerine binlerce dolar veren yalaka yanasmalarla dolu bu ulke, fabriye penalti atsinlar, karijmadan tervalo, abudan rubano calimi ogrensinler 20ser bin dolar biraksinlar

Çevrimdışı tangaz

Kenan evrenin gotume benzeyen resimlerine binlerce dolar veren yalaka yanasmalarla dolu bu ulke, fabriye penalti atsinlar, karijmadan tervalo, abudan rubano calimi ogrensinler 20ser bin dolar biraksinlar

bi fikir attım forumun inovatif üyeleri hemen projeyi yazmaya başladılar daha ne cevherler çıkar reyis.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

oyuncularımıza palyaço muammelesimi yapalım palyaçoluğu sevsek renkli takım tutardık
düşünebiliyormusun her maç palyaço gibi giyinip stada gidiyorsun :D

Çevrimdışı panic13

YALNIZ İYİ KOYDUK!!! :D :D

lan şampiyonluk maçının, kutlamaların görüntülerini izlemeye doyamıyorum ulaaaaan!!! :D :D
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı tangaz

oyuncularımıza palyaço muammelesimi yapalım palyaçoluğu sevsek renkli takım tutardık
düşünebiliyormusun her maç palyaço gibi giyinip stada gidiyorsun :D

abi neden hemen palyaçoluk die etiketlendiriyorsun iş adamlarına trivela rabona kursu açtık 3 baloda uygulamalaı trivela kursu  :money:

Çevrimiçi Necmi

YALNIZ İYİ KOYDUK!!! :D :D

lan şampiyonluk maçının, kutlamaların görüntülerini izlemeye doyamıyorum ulaaaaan!!! :D :D
biz stadda hakem düdük çaldı iyi şampiyon olduk hadi gidelim modundaydık.
deplasmanda o kadar heyecanlı olmuyor çaylak taraftar çoktu  :D
Bütün stad biziz bize deplasman taraftarı muamelesi yaptılar maç bitimi kapıları açmadılar
beklettiler Başkan kesin anlamıştır bizim erken tüymek isteyeceğimizi kapıları kapattırmıştır :D

Çevrimdışı atakan eraslan

Çevrimdışı panic13

biz stadda hakem düdük çaldı iyi şampiyon olduk hadi gidelim modundaydık.
deplasmanda o kadar heyecanlı olmuyor çaylak taraftar çoktu  :D
Bütün stad biziz bize deplasman taraftarı muamelesi yaptılar maç bitimi kapıları açmadılar
beklettiler Başkan kesin anlamıştır bizim erken tüymek isteyeceğimizi kapıları kapattırmıştır :D

tüm dünya size düşman Necmi abi :D
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı atakan eraslan

Bu seneki kutlamalarda taraftar en çok kime ilgi gösterecek gibi olursa milletin gözünde bu yılın kahramanı odur. geçen yıl gomezin olduğu gibi. Burda benim tahminim en yüksek coşkuyla şenol güneş tezahürat alır.

Çevrimiçi Necmi

abi neden hemen palyaçoluk die etiketlendiriyorsun iş adamlarına trivela rabona kursu açtık 3 baloda uygulamalaı trivela kursu  :money:
hani şu kafalarına püsküllü bir şey takıyorlar ya sarı kırmızı tıpkı palyaço gibi dolanıyorlar
insan o renkleri giyipde dışarı çıkarmı  :alala:

Çevrimdışı tangaz

hani şu kafalarına püsküllü bir şey takıyorlar ya sarı kırmızı tıpkı palyaço gibi dolanıyorlar
insan o renkleri giyipde dışarı çıkarmı  :alala:

iyi de bizim procede öle bişey yoktu ki sortif uygulamalar konseptli bi çalışmaydı ne işimiz var renkle falan eşkola  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

tüm dünya size düşman Necmi abi :D
bende böyledir hakem düdük çalar şampiyonluk ilan olur benim için olay
biter öyle kutlama falan yapmam. geçen senede katılmadım kutlamalara benim için sezon bitmiş
gelecek seneki şampiyonluğa kendimi resetlerim şu andada düşündüğüm gelecek seneki şampiyonluk :D
geçmiş geçmişdir. geleceğe bakalım. elde ettiğin değil peşinde koştuğun değerlidir.
3. şampiyonluk gelsin artık sabırsızlıkla bekliyorum.

Çevrimiçi Necmi

iyi de bizim procede öle bişey yoktu ki sortif uygulamalar konseptli bi çalışmaydı ne işimiz var renkle falan eşkola  :bandit:
:alala: tamam procenizi düzgün yapın

Çevrimiçi Necmi

Bu seneki kutlamalarda taraftar en çok kime ilgi gösterecek gibi olursa milletin gözünde bu yılın kahramanı odur. geçen yıl gomezin olduğu gibi. Burda benim tahminim en yüksek coşkuyla şenol güneş tezahürat alır.
Bence artık ilginin Başkana gösterilmesi gerekiyor. Burda taraftar yanlış yapıyor.
aslında bütün emek onun ve yönetim kurulunun.
Başkan tribüne çağırılmayı çoktan haketti.

Çevrimdışı Berat

Kartal Yuvaları'da satılan siyah şampiyonluk t-shirtlerinde Adidas logosu yok bilginize. Pazar akşamı stadın içindeki mağazamızdan alışveriş yaptım direkt net bilgi vereyim istedim.

Çevrimiçi Necmi

Kartal Yuvaları'da satılan siyah şampiyonluk t-shirtlerinde Adidas logosu yok bilginize. Pazar akşamı stadın içindeki mağazamızdan alışveriş yaptım direkt net bilgi vereyim istedim.
taraftara kaktırmışlar diyorsun :D

Çevrimdışı tangaz

adidas logolu anca çorap don falan alırsın 40 tl.ye zaten  :bandit:

Çevrimdışı cagdas44

çocuk için çıkmış mı biliyomusun bizim ufaklık 6 oldu ama boy uzun 7-8 yaş oluyor 7-8 olmadı 12de alırız elbise niyetine giyer  :D

@tangaz abi şampiyonluk tshirtünün çocuklar için olanı var

@Necmi abi şampiyonluk tshirtünü bedenden dolayı alamadım pazartesine sadece XL 2 tane kalmıştı Malatya'da ama adidas değil kalitesi oyuncu tshirtlerinden iyi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

çocuk için çıkmış mı biliyomusun bizim ufaklık 6 oldu ama boy uzun 7-8 yaş oluyor 7-8 olmadı 12de alırız elbise niyetine giyer  :D
Noah style diyosun :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

Stadın önünde 3-4 bine yakın insan vardı herkes heyecan ile saldırmıştı abi :D Çok aktif çalışıyordu mağazamız emeklerine sağlık. Ben bayrak aldım 10 lira fazla kestiler tabii farkedip aldım paramı geri, başkandan şüphelenmedim değil :D

Çevrimdışı tangaz

daha iyi abi kar marjı açısından  :money:

Çevrimiçi Akil Emre

Şükürler olsun şampiyon olduk, gerçekten kuş gibi hafifledim.
Memlekette nekadar Beşiktaş düşmanı varsa da görmüş oluyoruz. Bilinen isimler olsada hazımsızlar var, Şenol hoca ve Fikret başkan nekadar anlaşılır açıklama yapsa da, yapılan açıklamaları   anlayıp ezikçe yorumlama potansiyeli olan, asporlu serkan ve erman T. adlı futbolun f sini anlamadığına emin olduğum kişler başta olmak üzere, renkli bir tayfa var. Hepsine kapak olsun gerçekten iki yıldır hepsine üst üste koymak paha biçilemez. :super:

Bir de başkanın eurolig açıklamasını çok beğendim. Gerçekler herzaman acıtır. Sen birşey söylemessen bu adamlar , Eurolige türkiyenin en önemli başarısı der, şampiyonlar ligiyle kıyaslar. Utanmaz arlanmaz olup dünyada 230 ülkede 2 milyar insan izledi der :lol: :lol: :lol:

Etiketler: