Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 163 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680708 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Tasi sikmissin be abi, kimse boyle beceremezdi bu isi, baskan bile duygulanmistir okuduysa
aç gs fikstürüne bak ne demek istediğimi anlarsın bütün gece hesap yaptım ben
herifler tükendi erteleme nefes aldırır bunlara patır patır sakat veriyorlar önümüzdeki haftalar dahada
artacak gibi görünüyor
şl oynayıp malatya deplasmanına gidecekler sonra içerde fener maçı sonra shalke deplasmanı kayseri deplasmanı
içerde konya maçı lokomotif deplasmanı sonra bize geliyorlar içerde rize maçı sonra başak deplasmanı ve içerde porto maçı
bu maçların hepsi yıpratıcı olacak birde araya kupa maçları girecek
başkan şu anda erteleme istese saniyesinde ertelerler maçı az uyanık olun. şu maçlarda bu kadroyla gs şampiyonluğu bırakır
hakemler bile kurtaramaz bunları çok sakat vermeye başladılar darbeye bağlı sakatlık değil bunlar. takımın tükenişinin
sinyali aradaki Beşiktaş maçının ertelenmesi bunlara deli nefes aldırır ve o maçta tekrar toparlandıkları zamanda oynanır
büyük ihtimal devre arsına getirirler ya çıktığımızda yada lig başlamadan oynatırlar takvimde başka boşluk bulamazlar
bulmak istemezler.

Çevrimdışı ekrembaser

bence başkan satranç oynuyor. bu sefer konuşmasına hak verdim önce saçma sapan konuşmuş demişdim
twitterde gördüğümde basın bizim zararımıza olan bir şeyde kulağının üstüne yatar böyle bir soruyu
sormaz bile aklımıza gelmesin diye bu soru maksatlı sorulmuş ve çok akıllı cevap vermiş başkan.
resmen ufaktan bizi taciz ediyorlar erteleme isteyelim diye neden isteyelim gs patır patır sakat veriyor
moskovada buzun üstünde oynayacak kadro rotasyonu yok beşinci maça çıkıyor zaten as kadroyla çıkmak zorunda
bizim kadromuz geniş çok rahat rotasyon yaparız genk maçlarından sonra o maçın önemi bile kalmayabilir
bütün şartlar bizim lehimizeyken basın neden erteleme davulları çalıyor bence uyanık olun. erteleme kimin işine gelir onu sorun
kendinize. deplasmanda zaten kötü oynayan gs birde yorgun tükenmiş vodafone a çıkacak hiç fikstüre baktınızmı en zorlu sürece giriyorlar nefes alacak zamanları yok ve bu sürecin sonunda bizim karşımıza çıkıyorlar şimdiden panik sardı bunları. ve adım gibi eminim bu
günden itibaren basın maçın ertelenmesini konuşacak ve bunu bizim üzerimizden yapacak buna izin vermemek gerekiyor
tff nin bizi bahane edip erteleme yapmasına göz yummamalıyız. oyun oynanıyor başkan uyanmış sizde uyanın.

Abi problem sadece bu değil ki genel sıkıntı var. Koptu gitti başka dünyada yaşıyor hocayı savunduğumdan değil ama önce hocayı sonra taraftarı taca atıyor her konuşmasında. Konuşmasın artık bence. Her seferinde renkliler savunma olarak başkanın konuşmalarını cevap olarak atıyorlar adamların elindeki tek argüman başkanın konuşmaları başka bir cevapları yok

Çevrimiçi Necmi

başkana gömeceğim kafasını bırakıpta mantıklı düşünün ben bu yönetim ekibinden sonra başkana gram desteğim kalmadı
benim için artık yanlışı eleştirilir. Zaten taraftar önünde bütün kredisini kaybetti artık.
ama başkana kızgınız diyede gerçekleri görmezden gelemeyiz. erteleme bizimmi gs ninmi işine yarar açın bakın biz perşembe oynuyorsak onlarda
çarşamba oynuyor biz rotasyon yapacağımız belliyken onların böyle bir şansıda yok zaten 11 i zor çıkarıyorlar
bizim o maçı oynamayan 7-8 oyuncumuz olur sahada büyük ihtimal bazılarını deplasmana götürmeyiz bile
avantaj bizdeyken neden basın bu durumu kaşımaya başladı onu düşünün bu basının bizim lehimize bir konuyu gündeme getireceğine inanıyormusun.
bizim lehimize olsa birde üstünü örtmeye çalışırlar unuttunuzmu geçen sene çıkıp oynayacak dediklerini hiç
erteleme diye bir şey gündemde oldumu iki yıl şimdi neden gündeme geliyor başka maçada erteleme isteyemezler
tff kabul etmez yeterli aralık var bir sıkıştıkları yer bizim maç

Çevrimiçi Necmi

Abi problem sadece bu değil ki genel sıkıntı var. Koptu gitti başka dünyada yaşıyor hocayı savunduğumdan değil ama önce hocayı sonra taraftarı taca atıyor her konuşmasında. Konuşmasın artık bence. Her seferinde renkliler savunma olarak başkanın konuşmalarını cevap olarak atıyorlar adamların elindeki tek argüman başkanın konuşmaları başka bir cevapları yok
bu konuda haklısın ama dediğin gibide değil basından yansıması farklı oldu
bende ciddi tepki verdim ama basın üstünde pek durmadı geçiştirdi taraftarı durdurma konuşmasıydı o
kimse o konuşmaya memnuniyetle bakmaz zaten ciddi tepkilerde geldi.
aspor bile başkanın konuşmasını taraftarın tepkisini yeterli gördü diye geçmiş demirkolun yorumları
mesela daha etkiliydi. bende memnun değilim ama taraftarın dikkatini lige çevirmesinide istemiş olabilir
biz kendi penceremizden bakıyoruz birde onların penceresi var.
ha başkanlıktan sonra tff ye oynuyorsa bence mahsuru yok Fikret ormanın tff başkanlığı yd ninkine benzemez.
işde o zaman tff Beşiktaş kontrolünde olur. böyle ali dürüst gibileri çıkıp yada namoğlu gibileri ayar falan veremez.
Başkanın her yanlışı sorgulanır ama Beşiktaşlılığı sorgulanmaz.

Çevrimiçi Necmi

birde başkan tepkileri kendi üstünede çekiyor olabilir bunu daha öncede yaptı bir çok kez
son dönemler taraftar oyuncuların üstüne fazla gitmeye başlamışdı bir aydır başkanın çıkışlarıyla taraftar oyuncuları unuttu
oyuncularda baskıdan kurtuldu. bilemiyoruz başkanı altı yıldır görüyoruz kafasında kırk tilki dolanıyor.
birde güzel tepki verdi taraftar ama tadında bırakmak lazımdı uzatmak etkisin arttırmaz tersine alışkanlık yapar
azaltır. on gün tt yaparak istifa ettiremediğini bir on gün daha tt yaparak istifa ettiremezsin başka formüller bulmak gerekiyor boş bırakmayacaksın ama sağlı sollu vurmak lazım hep aynı yerden vurursan gardını kolay alır.
tekme tokat kafa göz girmek gerekiyorki iyice dağılsın

Çevrimiçi Necmi

bu arada renklilerimi ciddiye alıyorsunuz adamların 8-0 demek ve tinerci demek dışında yapabildikleri bir şey yok
onların ana okul düzeyindeki tepkilerinimi dert ediyorsun.

Çevrimdışı mylife1903

birde başkan tepkileri kendi üstünede çekiyor olabilir bunu daha öncede yaptı bir çok kez
son dönemler taraftar oyuncuların üstüne fazla gitmeye başlamışdı bir aydır başkanın çıkışlarıyla taraftar oyuncuları unuttu
oyuncularda baskıdan kurtuldu. bilemiyoruz başkanı altı yıldır görüyoruz kafasında kırk tilki dolanıyor.
birde güzel tepki verdi taraftar ama tadında bırakmak lazımdı uzatmak etkisin arttırmaz tersine alışkanlık yapar
azaltır. on gün tt yaparak istifa ettiremediğini bir on gün daha tt yaparak istifa ettiremezsin başka formüller bulmak gerekiyor boş bırakmayacaksın ama sağlı sollu vurmak lazım hep aynı yerden vurursan gardını kolay alır.
Tffdekilere ragmen bizim camianin yaptirim gucu sifir.
Gs camiasi bastirsa mhk baskani o koltukta zor oturur.
Fbnin biti kanlansin guc gosterisi yapacaktik ydye bile bulasirlar
Zamaninda ahmet guvener, levent bicakci gibi isimler renkli baskina dayanamamisti.
Zekeriya alp kacip gitti

Bizim camianin ne yaptirim gucu ne lobisi var
Herifler uefa ile dans ediyor

Once kabul etmek lazim, en buyuk biziz, gucumuz var falan filan demekle olmuyor, sonuc sifir.
Kucuk emrahin bi filmi vardi batiyakasi hikayesinin yandan yemisi sipor salonunda oturup bagiriyorlardi en buyuk biziz en iyi biziz diye sonra sokaga cikinca capulculardan dayak yiyorlardi

Çevrimdışı mylife1903

bu arada renklilerimi ciddiye alıyorsunuz adamların 8-0 demek ve tinerci demek dışında yapabildikleri bir şey yok
Adamin baskani ali aydin dudugunu asacak dediginde hakem emredersiniz diye asiyir
Biz fb maci ustune fb macinda pala izliyoruz

Çevrimdışı ekrembaser

Abi ciddiye almak değil tinerci ve 8-0 ciddiye alınmaz tabi ama bizim başkanın konuşmalarını koydu mu ben kuduruyorum şahsen. Ama olmuyor abi artık fedadan bugüne kadar taraftarın büyük çoğunluğu sevse de sevmese de arkasından yürüdü başkanın ama kabak tadı veriyor artık. Belki ben önyargılı olabilirim ama ne bileyim içime sinmiyor abi artık.

Çevrimdışı caner.eryigit

Başkanın avukatı olsa bu kadarını yapamaz abi helal olsun..
Beşiktaş tan alınmaz  Beşiktaş’a verilir.şimdi bunu yazdık diye şunu yaptı bunu yaptı kimsenin yapamadığı stadı vs vs bir sürü şey yazacaksın belki de.o yüzden fazla uzatmayacağım ben eleştiririm abi kimse babamın oğlu değil önce Beşiktaş...

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı savaş altay

Gerçekten Başkan ne heyecan ne umut ne de hırs bıraktı camiada forumu bile okuyasın gelmiyor resmen taraftarı sindirdi. Niyeti ne ise federasyon başkanlığı mı siyaset mi bilemem ama bir an önce taraftarlığa geri döner umarım resmen yönetilemiyoruz
Ben sahaya çıkıyoruz diye keyifliyim and nothing else matters  :halay:

:bateri:

Çevrimiçi Necmi

Tffdekilere ragmen bizim camianin yaptirim gucu sifir.
Gs camiasi bastirsa mhk baskani o koltukta zor oturur.
Fbnin biti kanlansin guc gosterisi yapacaktik ydye bile bulasirlar
Zamaninda ahmet guvener, levent bicakci gibi isimler renkli baskina dayanamamisti.
Zekeriya alp kacip gitti

Bizim camianin ne yaptirim gucu ne lobisi var
Herifler uefa ile dans ediyor

Once kabul etmek lazim, en buyuk biziz, gucumuz var falan filan demekle olmuyor, sonuc sifir.
Kucuk emrahin bi filmi vardi batiyakasi hikayesinin yandan yemisi sipor salonunda oturup bagiriyorlardi en buyuk biziz en iyi biziz diye sonra sokaga cikinca capulculardan dayak yiyorlardi
iyide zekeriya alp bizim baskımızla gitti. unuttun Beşiktaşa yaptıklarını hiç bir dönem onun dönemi kadar doğranmadık. Her doğrandığımız maçın gecesi çıkıp hakem iyi maç yönetti diyordu. Zekeriya alp gibi biri bile Beşiktaşı
katledebiliyorsa bence sorunun kaynağı daha yukarda.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Necmi

Başkanın avukatı olsa bu kadarını yapamaz abi helal olsun..
Beşiktaş tan alınmaz  Beşiktaş’a verilir.şimdi bunu yazdık diye şunu yaptı bunu yaptı kimsenin yapamadığı stadı vs vs bir sürü şey yazacaksın belki de.o yüzden fazla uzatmayacağım ben eleştiririm abi kimse babamın oğlu değil önce Beşiktaş...

sen fikrini söylersin ben fikrimi söylerim Beşiktaş forumunda Beşiktaş başkanı koruyor
diye birini eleştirmenin mantığı ne sanane benim başkan hakkındaki düşüncemden
evet kardeşim başkanın avukatıyım varmı bir diyeceğin. Beşiktaş forumunda Beşiktaşın başkanının avukatlığınıda yaparsın
savunmasınıda yaparsın bunu yaptı diye birinin burda baskı görmesi tuhaf olan.
sen kendi fikrini söylüyorsun ben kendi fikrimi söylüyorum. kaldıki başkanı falan koruduğum yok olayla ilgili yorumumu yapıyorum
tamam öyle demesin erteleme istesin hemen ertelenince burda ilk zıplayanda siz olursunuz
adım gibi eminim bundan. kendi gözlerinizi perdeliyorsunuz. bu basını anlayamamışsınız daha
onların yelkeninde dolanıyorsunuz. açın gözünüzü artık biz sebayıda bu şekilde gönderdik
luceskuyuda paskalıda hem birilerinin oyununa geldik sonunda zararlı biz çıktık sizin burda söylediğinizi o kampanyaya emek verenler söylemiyor.
neden acaba. Başkanı harcamak kolay. bunu yapmadan önce bir kaynaklara bakın nerden geliyor haberler
kimler dile getiriyor kimler kaşıyor.
Benim bu yönetime hiç bir desteğim yok doğru gördüğüme doğru derim yanlış gördüğümede yanlış derim
beni baskı altına almakta kimsenin haddi değil.
istersemde avukatlığını yaparım renklilerin değil Beşiktaş başkanının avukatlığını yapıyorum.
istediğimi yazarım kimseyi ilgilendirmez bu. sizemi hesap vereceğim başkanı savunuyorum diye

Çevrimiçi Necmi

Abi ciddiye almak değil tinerci ve 8-0 ciddiye alınmaz tabi ama bizim başkanın konuşmalarını koydu mu ben kuduruyorum şahsen. Ama olmuyor abi artık fedadan bugüne kadar taraftarın büyük çoğunluğu sevse de sevmese de arkasından yürüdü başkanın ama kabak tadı veriyor artık. Belki ben önyargılı olabilirim ama ne bileyim içime sinmiyor abi artık.
Benimde içime sindiği söylenemez ama bunun belirleyicisi renkliler olmaz renkliler böyle diyor diye
neden bakayım neden umrumda olsun onların düşüncesi benim süzgecime girmez onlar ciddiye bile almam
bir kere bundan sıyırın kendinizi olaya renkliler ne diyecek diye değil Beşiktaş menfaati neyi gerektiriyor diye bakın
renkliler ne derse desin zaten her halukarda amaçları Beşiktaşı yıpratmak onların lafına bakacak olursak işimiz var
renklilerde düşünceleride benim için yok hükmündedir tersine onların üstünde durduğu bir şey amacına ulaşmış gözüyle bakarım

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Lens 11 de Quaresma yedek mutlu oldunuz mu :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı savaş altay

iyide zekeriya alp bizim baskımızla gitti. unuttun Beşiktaşa yaptıklarını hiç bir dönem onun dönemi kadar doğranmadık. Her doğrandığımız maçın gecesi çıkıp hakem iyi maç yönetti diyordu. Zekeriya alp gibi biri bile Beşiktaşı
katledebiliyorsa bence sorunun kaynağı daha yukarda.
Tff başkanını koltuğundan nasıl edeceğiz? Tek şansımız vardı baskıyı kırmasaydı F.O bey, istifaya zorlayabilirdik namoğlunu kar topunun çığ olmasına müsade etseydi ve

koltuğa yeni gelenler aman bu kartallar üzerimize gelmesin moduna girme ihtimali. Mhk başkanını istifa ettiremiyorsun daha büyüğünü ne yapacaksın abi?

Çevrimdışı caner.eryigit

sen fikrini söylersin ben fikrimi söylerim Beşiktaş forumunda Beşiktaş başkanı koruyor
diye birini eleştirmenin mantığı ne sanane benim başkan hakkındaki düşüncemden
evet kardeşim başkanın avukatıyım varmı bir diyeceğin. Beşiktaş forumunda Beşiktaşın başkanının avukatlığınıda yaparsın
savunmasınıda yaparsın bunu yaptı diye birinin burda baskı görmesi tuhaf olan.
sen kendi fikrini söylüyorsun ben kendi fikrimi söylüyorum. kaldıki başkanı falan koruduğum yok olayla ilgili yorumumu yapıyorum
tamam öyle demesin erteleme istesin hemen ertelenince burda ilk zıplayanda siz olursunuz
adım gibi eminim bundan. kendi gözlerinizi perdeliyorsunuz. bu basını anlayamamışsınız daha
onların yelkeninde dolanıyorsunuz. açın gözünüzü artık biz sebayıda bu şekilde gönderdik
luceskuyuda paskalıda hem birilerinin oyununa geldik sonunda zararlı biz çıktık sizin burda söylediğinizi o kampanyaya emek verenler söylemiyor.
neden acaba. Başkanı harcamak kolay. bunu yapmadan önce bir kaynaklara bakın nerden geliyor haberler
kimler dile getiriyor kimler kaşıyor.
Benim bu yönetime hiç bir desteğim yok doğru gördüğüme doğru derim yanlış gördüğümede yanlış derim
beni baskı altına almakta kimsenin haddi değil.
istersemde avukatlığını yaparım renklilerin değil Beşiktaş başkanının avukatlığını yapıyorum.
istediğimi yazarım kimseyi ilgilendirmez bu. sizemi hesap vereceğim başkanı savunuyorum diye
Burada beni itham ettiğin şeylerin kralını sen yapıyorsun abi her zaman ki gibi yağ gibi üste çıkıyorsun yine.
Saygı duyuyorum büyüğümsün eyvallah

Çevrimdışı savaş altay

Lens 11 de Quaresma yedek mutlu oldunuz mu :D
Tam olamadım, Caner var, Tolgay efsanesi geri dönmüş ve Ozzy 10 numarada  :kop:

Neyse yerden yerden oynarız gibime geliyor  :bandit:

Çevrimdışı savaş altay

Geri 4 'lü minibüs arkası gibi kimse kimseyi tanımıyor  :kop:

GG çıldırmazsa bu maç iyidir. Roco olayı tam anlayamadan maç bitecek, Medel ve Caner yerlerinde durursa tabii  :lol:

Çevrimdışı worns

Eldeki imkanlar dahilinde en iyi 11 çıkmış. Quaresma'nın kesilmesini beklemiyordum. Nihayet bir deplasmana onsuz başlayacağız.

Gönül Caner'i de orda görmek istemiyor ama ona da katlanacağız artık.

Kağıt üzerinde bu kadro top oynayabilir gibi geliyor. Hatta Medel'in geriden çıkış kalitesini arttırması, Atiba denkleme dahil olduğundan bu orta sahanın daha üretken hale gelmesi Lens-Babel-Love'ın takım hücumundaki geniş mesafeleri bir parça aşacak pozisyon kalitesi yaratabilmesi mümkün. Umarım oyun anlayışında gelişme gösterebileceğimiz çalışmalar yapılmıştır.

Hocadan umudu kesmiş biri olsam da zaman zaman olduğu gibi eğrisinin doğrusuna denk gelmesini, bir biçimde takımın silkinmesini hala ümit etmek istiyorum. Akşama kadar da sövsem oturup sezon boyunca takımı izleyeceğim sonuçta çare yok. Takım ne oynarsa oynasın sezon sonuna kadar hoca değişikliği şansı da yok malesef.

Çevrimiçi levitate

Ben sahaya çıkıyoruz diye keyifliyim and nothing else matters  :halay:

:bateri:

outlaw torn'u burda bi çalıyolar varya offf
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Makine gibi takımı şu hale getirenler utansın ne diyeyim..

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu gidişat hiç iyi değil. Bahanesi olmayan mağlubiyetlerden sonra önlenemez sona doğru yaklaşıyoruz. Sonumuz hayır olsun...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★