Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 176 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2681076 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı mrred

Yönetim takımdaki maaş toplamını 30 milyon euronun altına indirmeye çalışıyor. Şu an kadro dışıları saymazsak 33 milyon euro civarında bir maaş yükümüz var. Gitmesi muhtemel olan töre, tolgay, tolga ve love ın 7 milyon euro maaş yükü var. Seneye bunların hiçbiri bizde olmayacak. Mevcut kadroda q7 de de giderse 31 milyon gibi bir maaş yükümüz oluyor ki seneye mustafa,larin, atiba , enzo ve medelinde bizimle olacağını pek düşünmüyorum bu 4 ünde de tasarruf edersek 8 milyon euro daha aşağı iniyor. Tahminim 24 25 milyon euro gibi bir maaş yükümüz oluyor. Yazın 2 veya 3 yeni transfer gelirse 30 31 milyon civarında olur. Bu maaş yükü bence gayet ideal ve sürdürülebilir.
[ Son Düzenleme: 23 Ocak 2019, 17:09:14 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Yönetim takımdaki maaş toplamını 30 milyon euronun altına indirmeye çalışıyor. Şu an kadro dışıları saymazsak 33 milyon euro civarında bir maaş yükümüz var. Gitmesi muhtemel olan töre, tolgay, tolga ve love ın 7 milyon euro maaş yükü var. Seneye bunların hiçbiri bizde olmayacak. Mevcut kadroda q7 de de giderse 31 milyon gibi bir maaş yükümüz oluyor ki seneye mustafa,larin, atiba , enzo ve medelinde bizimle olacağını pek düşünmüyorum bu 4 ünde de tasarruf edersek 8 milyon euro daha aşağı iniyor. Tahminim 24 25 milyon euro gibi bir maaş yükümüz oluyor. Yazın 2 veya 3 yeni transfer gelirse 30 31 milyon civarında olur. Bu maaş yükü bence gayet ideal ve sürdürülebilir.

25'in üstünü hiç bir takım karşılayamaz artık.

Yazın en fazla 1 milyona oynayacak 2-3 adam alınmalı

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı MUSTAFA_

25'in üstünü hiç bir takım karşılayamaz artık.

Yazın en fazla 1 milyona oynayacak 2-3 adam alınmalı

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu hamleleri sezon başında yapmaya başlamamız gerekiyordu. Nedense başlamadık. Elimizde şu an çok iyi bir genç nüve olabilirdi. Hem de kriz ortamından daha az zara görürdük. Şu an daha büyük bir kriz bekleniyor seçimden sonra. Onun için elimizden çıkardığımız her yüksek maaşlı oyuncu bizim için kardır. Çoğu görece yüksek maaşlı oyuncunun sözleşmesinin bitmesi de iyi olacak. Bu trnafer döneminde yapacağımız hamleler ilerisi için hedeflerimizi göstermesi açısından çok önem taşıyor. Krizi aşıp yükselebilmemiz için Şampiyonlar Ligi gelirlerini elde edebilmemiz gerekli. Muhakkak ligi ilk 2 içinde bitirmemiz lazım. İnşallah buna yönelik hamleler yaparız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mayguntr

Ilk ucte bitirdigimiz senaryoda 25-30 milyon euro arasi ligden gelir elde ediyoruz. 7-10 arasi bilet geliri, 3-5 Forma geliri,
6 milyon dolar forma sponsorlugu, 9 milyon dolar da stad sponsorlugu gelirimiz var (13 milyon euro).

Avrupa kupasi geliri haric 50milyon euro gelirimiz var kabaca. 5-10 milyon euro operasyonal giderler olsa 40milyon euroluk butceyi kaldirabilmemiz lazim bence.

Çevrimdışı İhsan

Ilk ucte bitirdigimiz senaryoda 25-30 milyon euro arasi ligden gelir elde ediyoruz. 7-10 arasi bilet geliri, 3-5 Forma geliri,
6 milyon dolar forma sponsorlugu, 9 milyon dolar da stad sponsorlugu gelirimiz var (13 milyon euro).

Avrupa kupasi geliri haric 50milyon euro gelirimiz var kabaca. 5-10 milyon euro operasyonal giderler olsa 40milyon euroluk butceyi kaldirabilmemiz lazim bence.

25 M Euro sadece fai giderlerimiz var.
Transfer, Menejer giderleri var.

Şu anda 0 m Euro ödesek bile zor durumdayız. Bizim tek çaremiz gelirleri artırmaktır

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı MUSTAFA_

25 M Euro sadece fai giderlerimiz var.
Transfer, Menejer giderleri var.

Şu anda 0 m Euro ödesek bile zor durumdayız. Bizim tek çaremiz gelirleri artırmaktır
Bunun için de Şampiyonlar Ligine katılmamız lazım ligde ilk iki içinde bitirip  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mayguntr

Bunun için de Şampiyonlar Ligine katılmamız lazım ligde ilk iki içinde bitirip  :tabe:
Diger takimlar cok kotu durumda oldugu icin bir iki stratejik hamleyle hic de zor degil ilk iki aslinda.

Diger takimlarin aksine defans dortlumuz + kalecimiz degismez sakatlik olmadigi surece 16 macta. Dorukhan-Adem-Burak da kesin gibi artik. Atiba-Medel den biri de defansif orta sahada oynayacak. Tek eksikler kanat ve sag bek yedegi. Cunku sag bek sakatlaninca sacma sapan kaymalar yasaniyor. Dorukhan veya Medelin oraya gecmesi tum duzeni bozuyor, arti orta sahayi etkisizlestiriyoruz.

Gol atan bir sol kanat, (Olcay bile dusunulebilinir) ve yedek bir sagbek bizi ilk ikiye sokar.   

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Aklıma gelmişken Forma sponsorluğu için Puma ile görüşmüşüz ve yıllık 10.5 milyon € talep etmişiz , Puma kabul etmemiş

Bana yalan haber gibi geldi ama yazayım dedim yine de
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

KAlecinin kamp yemesi lazim :evillol:
:lol: :lol: :lol:

Yine formundasin abi her zaman ki gibi :D

Çevrimiçi levitate

Aklıma gelmişken Forma sponsorluğu için Puma ile görüşmüşüz ve yıllık 10.5 milyon € talep etmişiz , Puma kabul etmemiş

Bana yalan haber gibi geldi ama yazayım dedim yine de
akılları varsa new balance denesinler
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

akılları varsa new balance denesinler
New Blance olur Macron da olur sağlamlığını bilemem ama tasarımları gerçekten hem sade hemde çok Şık Macronun

Ama Pumanın vermediği parayı New balance veya Macron verir mi ? Verebilir mi ?

Sonunda yine dönüp dolaşıp Adidas ile anlaşırız gibi geliyor bana :s20: :s20:

Çevrimiçi levitate

New Blance olur Macron da olur sağlamlığını bilemem ama tasarımları gerçekten hem sade hemde çok Şık Macronun

Ama Pumanın vermediği parayı New balance veya Macron verir mi ? Verebilir mi ?

Sonunda yine dönüp dolaşıp Adidas ile anlaşırız gibi geliyor bana :s20: :s20:
valla adidas hariç herkes olur bayağı leş işler çıkarıyolar

2 sezondur formalar vasat altı maalesef :ı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Rasim

finansal rapordan anladigim maalesef kulübümüz son 2 yilda cok kötü yönetilmis gese ve ts nin 16 milyon tl faktoring borcu varken bizim 500 milyon arti %30 faiz isliyor yilda 150 milyon tl yapiyor sade faktoring borcun faizi bu arkadaslar maalesef Fikret Ormanda destegimi cekiyorum :akuma:
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2019, 00:54:03 Rasim ]
Beşiktaş!

Çevrimdışı Rasim

yanlis görmediysem 263 milyon tl finansal gider ödemisiz yillardir en iyi durumda biziz diyorduk meger en kötü durumda bizmisiz :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Rasim

Beşiktaş!

Çevrimdışı Rasim

kulübü düpedüz tefecilerin eline düsürmüs hakkim varsa Fikret beye helal etmiyorum bu kadar kötü yönetilemez ts bile bankadan kredi bulabilmis biz tefeciye gitmisiz böyle birsey imkansiz yahu :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı doganay

Banka kredi borçlarını yapilandiriyoruz , yüksek faizli kredileri kapatıp uzun vadeli düşük oranda  faizli kredilere çeviriyoruz haberleri vardı yillarca. Şimdi bu faktoring falan muhabetleri nereden çıktı. Pek inanasim gelmedi açıkçası

Çevrimdışı Rasim

Banka kredi borçlarını yapilandiriyoruz , yüksek faizli kredileri kapatıp uzun vadeli düşük oranda  faizli kredilere çeviriyoruz haberleri vardı yillarca. Şimdi bu faktoring falan muhabetleri nereden çıktı. Pek inanasim gelmedi açıkçası
Kap gönderilen finansal raporda görebilirsin 263 milyon tl finansal gideri nedir arkadas bu para mümkünati yok ödenmez bu yeni düzenlemeninde bir faydasi olmaz bu durumda aksilik ekonomide kötü durumda hani desek fulya projesini satip su faktoring borclarini kapatsak inanilir gibi degil yahu :akuma:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Adriano hic beklemesin, gitsin. Hicbir ihtiyacimiz yok sakat adama.  Vida’yi satsak iyi olur. Karius cok luks. Atibanin son senesi. Pektemek kalabilir. Lens gitsin.

Anadolu takimi gibi olmamiz lazim.

Hoca tercihim Samet Aybaba. Saka degil.

En yuksek maas 1.5 milyon euroyu gecmesin.

Belki batmayiz bu sekilde....

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bunu okuduktan ve biraz araştırdıktan sonra taşĺar yerine oturdu. Sene sonu Fikret Orman büyük ihtimalle gider. Şenol hoca zaten gitmiş. Kulübün hali içler acısı. İnşallah bir an önce kurtuluruz şu tefecilerin elinden.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

O tefeciler ne deniyorsa fuktorink midir nedir hazi yoneticilerin akrabasi abisi kuzeni cikmasin

Çevrimdışı Librarius

Bunu okuduktan ve biraz araştırdıktan sonra taşĺar yerine oturdu. Sene sonu Fikret Orman büyük ihtimalle gider. Şenol hoca zaten gitmiş. Kulübün hali içler acısı. İnşallah bir an önce kurtuluruz şu tefecilerin elinden.

Kulüp cimlere dahi bakamıyor, ordan bile beli kulübün icinde bulunduğu zorluk.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

O tefeciler ne deniyorsa fuktorink midir nedir hazi yoneticilerin akrabasi abisi kuzeni cikmasin

Akraba olup olmadiklarini bilmiyorum ama mevcut yönetimin Beşiktaş'a cok hafif kaldigini biliyorum. Kacan bir şampiyonluklar neredeyse kulübün kapısına kilit vuracak duruma geldik. Anlamadigim husus su: yahu madem durum bu kadar kritikti ne diye CL'de gruptan çıkma sevdasına ligi boşladılar? CL'de namaglup gruptan ciktikta ne oldu? Bunu anlayamıyorum, bu hesapsizligi, plansizligi anlayamıyorum.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Adriano hic beklemesin, gitsin. Hicbir ihtiyacimiz yok sakat adama.  Vida’yi satsak iyi olur. Karius cok luks. Atibanin son senesi. Pektemek kalabilir. Lens gitsin.

Anadolu takimi gibi olmamiz lazim.

Hoca tercihim Samet Aybaba. Saka degil.

En yuksek maas 1.5 milyon euroyu gecmesin.

Belki batmayiz bu sekilde....
belki batmayız ama küme düşer orda kesin batarız.
hala kavranamayan birşey var küçülerek borç ödenmez
o nedenle küçülerek borçları eritemezsin borç eritmenin yolu büyümekten geçer
bu ticaretin kuralıdır.
boğulacaksan gidip okyonusda boğul dizini geçmeyen suda değil
500 M borcumuz vardı ama 100 M gelirimiz vardı borç gelirin 5 katıydı ödenemiyordu iflas etmişdik
birde gelirler ipotekliydi
şimdi 2 küsur borcumuz var ama 1 M de gelirimiz var borç gelirin iki katının biraz fazlası
hangisini tercih edersin borcu gelirinin iki katı olan kulüp batık değildir. doğru bir politikayla kolayca çevrilir
küçülmek borcu küçültmez sadece geliri küçültür. seni oyuncu maaşlarından elde edeceğin 10-15 M euro tasaruf kurtarmaz
bu kaliteni düşürüp rekabet şansını düşürür. buda batış demektir sanki küçülünce bu sponsorlar kalacak elinde
yada avrupadan ligden bu gelirleri elde edebileceksin ama borçlar aynen duracak ve ödenemez duruma gelecek bunun adı iflasdır.
sorun yüksek maaş vermek değil bunu hak edene vermek.