Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı
Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı Skor : Beşiktaş: 2 - Skenderbeu: 0 Tarih : 26.11.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Pawel Gil (Polonya) Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı  [Okunma sayısı 67767 defa] Beşiktaş JK - Skenderbeu / UEFA Avrupa Ligi H Grubu 5. Maçı

Çevrimdışı 38life

Anlaşılan o ki lider olarak çıkacaz gruptan.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı legendmaster

lizbondaki maç çok zor kaybetme ihtimalimiz az değil

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

İzleyin de Kerim Kerim demeyin artık.

Kerim sadece son 20 dk hamle oyuncusu Beşiktaş için. En hayırlısı kiralanması devre arası Aras gelirse.

Dilimizde tüy bitti be abi göremeyenler var hala :steamed: :claps:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı EMİR EMRE

ben hala bu takımın Lizbon'da kaybetmeyeceğini düşünüyorum hatta golsüz devam ederse tek çaresi kazanmak olan Sporting'e bi tane sıkıştırırız. Moskova da sıcak denizlere artık yazdan yaza iner

Çevrimdışı f_madida

Son maça kalacak olması hiç iyi olmadı.

Yalniz Ruslar bilerek satiyor olamaz herhalde...Manyak mi bunlar, ne garantisi var Iskender Bey macinin..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi Savaş

Kerim şansı değerlendiremedi. Sene sonunda kiralansa iyi olacak. Belçika ligi uygun olur Kerim için

Gökhan yine vasat. Nesi var bu adamın çözemedim fena düşüşte.

İsmail vasat bile değil.

Çevrimdışı 38life

Lizbonu yenemez veya berabere kalamaz isek İskenderbey - Moskova maçı bizim kader maçımız olacak.

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ersoy

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 23 Kasım 2016, 16:51:00 atalay ]

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı cursedofdragon

lizbondaki maç çok zor kaybetme ihtimalimiz az değil

Moskava'nın evinde 10 kişi kalınca yenemedik ya o zamandan beri yazıyorum.Evimizde moskava'yı yeneceğimizin garantisi varmı dedim.Berabere kaldık.Lizbonu deplasmanda yenmek hayal dedim.İskenderbey'i yenersek bir tek yenebiliriz dedim ilk yarı yeniyoruz 2.ci yarı nasip bakacaz.İşimiz çok zor maçlar böyle biterse.

Çevrimdışı kartalBaz

Iki hafta once yazmistim. Besiktas 9 puanla ucuncu bitirebilir diye. Sporting maci cok zor gececek. Bu gazla buyuk baski yapacaklar bize. Bazen cok cabuk havaya girdigimizin baska bir ornegini daha yasiyoruz.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Ensar

sanki gökhan oğuzhan cenk vs harika oynuyor da kerime sarıyorsunuz
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı cursedofdragon

Ersan sakatlandı o değilde akhisar maçına'da yetişmez ersan.İnşallah bağ yırtığı filan yoktur.

Çevrimdışı can1903

Sportine koyalım, dönelim Cimbomada koyalııım

MEHTER MARŞI arkada çalıyodu pardonj  :evillol:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı f_madida

Ersan sakatlandı o değilde akhisar maçına'da yetişmez ersan.İnşallah bağ yırtığı filan yoktur.

Ersan-Necip-Sosa...durum kotu valla.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Ne zaman bi oyuncu o baldiri oyle tutup cikiyor en az 2-3hafta ortada olmuyor. Ersanin sakatligi hic iyi olmadi..
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Çağatay

Iş lizbondaki maca kalirsa oraya direk yedekleri gondermek lazım gs maci daha önemli.  Ama ben yinede lokomotif in yari biraz daha asılacagini umuyorum
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 18:04:53 atalay ]

Çevrimdışı ozan062

*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı EMİR EMRE

Oğuzhan çok özel bir oyuncu hakikaten böyle oynasın canımı yesin be

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 26 Kasım 2015, 21:11:12
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: