30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş - Gaziantepspor Tarih : 10.05.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 157348 defa] 30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı aşığımsana

Futbolcularımız şu tweeti görüp "Sus" işaretinin hakkını versinler başka bişey istemiyoruz
:s20: :s20: :s20:
Ömrümsün Beşiktaş!

Çevrimdışı GÖRKEM

su Mac gösterdi ki bu Takima en az 2 tane Stoper lazim.

öncelik burada olmali. sag bek ve orta saha bundan sonra geliyor.

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Futbolcularımız şu tweeti görüp "Sus" işaretinin hakkını versinler başka bişey istemiyoruz
Paylaşmayın abi şu yosmaları şurda.

Kendilerini büyük sanan son 15 yılın takımı..
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı eski inönü

ben biraz emrenin gençligine benzetiyorum oyun tarzını, özellikle topla hareketlerini, hareketlenişini..

ama inlerde olur  :) sanki hala bi tık daha var gibi fiziksel olarak en üst seviyeye cıkması için.

10 yıllık orta sahasını buldu diyebiliriz Beşiktaş için.

dedigin gibi sosa- tolgay- atiba 3 lüsü, üzerinde durulması gereken orta saha, çok dengeli iki yönde de..
Evet baya benziyor Emre'ye. Emre'nin Bundesliga orijinli versiyonu  :) çok kıvamlı bir orta saha :ok:  her zaman denk gelmez.

Çevrimdışı gethaylen

fenerbahçe mersine yenilir başakşehirle berabere kalır 5 puan bırakır arkadaşlar biizm şampiyonluk maçı gs ile olan maç  :ok:
Umarım dediğin gibi olur :)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hakaret ediyorsun.
Burada hocaya git₁ diyemezsin.
4 hafta kalmış gitse sen mi geçeceksin takımın başına?
Sen buradaki herkesin Bilicten memnun olduğunu mu düşünüyorsun?
Üslubunu düzelt diye kaçıncı kez uyarılışın.Varsa tepkin bunu ahlak sınırları içinde göster sonuçta Bilic şuan BJK hocası.
Eleştirme diyen yok,eleştir.Hakaret etme.
@Deniz Kim geçer takımın başına bilmiyorum ama İnanki Şu takımın başına Sureyya abiyi koy , BiliÇ den daha doğru oyuncu değişiklikleri yapar , Bunu da bu kadar Net Bir şekilde soyluyorum :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ömer

İlk yarı öne geçtiğimiz maçlarda hep aynı hikaye golü bulunca hücum etmeyi bırakıyoruz büyük takım gibi oynayıp 2.golü bulsak olmaz 2.yarıda baskı yapabileceğimizi gösterdik bunu neden yapmıyoruz anlamıyorum takımmı gitmek istemiyor yoksa biliç in ürkekliği mi nedersiniz?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 22:58:07
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@Deniz Kim geçer takımın başına bilmiyorum ama İnanki Şu takımın başına Sureyya abiyi koy , BiliÇ den daha doğru oyuncu değişiklikleri yapar , Bunu da bu kadar Net Bir şekilde soyluyorum :bandit:

Senin yaptığın meslek için sana aynı şekilde eleştiride bulunsalar nasıl hissedersin ya da ne söylersin :)

Sokaktaki temizlik görevlisi işini bundan daha iyi yapar deseler?

Aynı şeyi söylüyorum hep eleştirirken done koyalım ortaya bu şekilde yapmak en kolayı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 22:59:27
  • Beşiktaş / Bodrum
İlk yarı öne geçtiğimiz maçlarda hep aynı hikaye golü bulunca hücum etmeyi bırakıyoruz büyük takım gibi oynayıp 2.golü bulsak olmaz 2.yarıda baskı yapabileceğimizi gösterdik bunu neden yapmıyoruz anlamıyorum takımmı gitmek istemiyor yoksa biliç in ürkekliği mi nedersiniz?

Yarısı Bilic'te yarısı oyuncularda diyebiliriz.

Bilic2in hatası var ama çoğu zaman oyuncular da anlamsız şekilde kendileri yaslanıyor arkaya.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı idil

daha kötü bir gün olabilir mi acaba.........
O ''hafta'' gelsin artık be kardeşim.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 23:00:32
  • Beşiktaş / Bodrum
Bugün Bilic'e çok da fazla yüklenmek anlamsız olur.

Takımın kondisyonu iyi futbol iyi baskı iyi pozisyon var oyuncular sokamadı içeri.

Bugün aslan payı futbolcularda.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Kesinlikle Biliç in ürkekliği açık ve Net Şekilde , Son dakikalardayız Ceza sAhasında sadece Demba Ba var Böyle birşey olurmu ya , Gerekirse o Ceza sahasına 10 kişiyi yığıp O Golü bulacaksın !!! Bakınız Gs Konya maçı , Gol esnasında Ceza sahasında Tam 7-8 Gs Li futbolcu var , Ama bize Bakıyorsun Bir tek Demba ba var ceza sahasında :money:

Çevrimdışı sallapati

bizi bu sene Beşiktaşlı hakemler yaktı.. fırat , mete ve bugunkü tolga özkalfa..üçü de Beşiktaşlı.. maçlarımızı katlettiler

Çevrimdışı Deniz

Ondan mi sureyya abi yillardir malzemeci?

Senin mantığına gore 20 yillik teknidyenlerin tamami mühendis,hemşirelerin tamami doktor olmalı.

Bu isler oyle kolay degil.Bilic yetersiz olabilir, da olabilir ama oyle kucumsenecek birisi degil.

Sene sonu beklenir,duruma gore karar verilir.dere gecilirken at degistirilmez.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı eski inönü

bu maç pek oyle olmadı. Golu bulduktan sonra çok net 2 pozisyon da bulduk aslında ama atamadık. Onların buldugu gol de baskı sonucu gelmedi. Serdara verilmeyen faul sonrası hızlı hücum ve Ersan'ın pozisyonu takip etmemesi golü getirdi.

Çevrimdışı eski inönü

Bugün Bilic'e çok da fazla yüklenmek anlamsız olur.

Takımın kondisyonu iyi futbol iyi baskı iyi pozisyon var oyuncular sokamadı içeri.

Bugün aslan payı futbolcularda.
aslında tek bir gunah keçisi yok. Her şeyden azar azar var. Biraz hakem biraz becerisizlik biraz oyuncu degişikligi hatası ama en çok da psikolojik bana göre. yuzde 50 psikolojik baskı yuzde 50 diger etkenler bana gore

Ondan mi sureyya abi yillardir malzemeci?

Senin mantığına gore 20 yillik teknidyenlerin tamami mühendis,hemşirelerin tamami doktor olmalı.

Bu isler oyle kolay degil.Bilic yetersiz olabilir, da olabilir ama oyle kucumsenecek birisi degil.

Sene sonu beklenir,duruma gore karar verilir.dere gecilirken at degistirilmez.
@Deniz Tek bir şey söyleyeceğim Olcayı çıkarıp Mıstafayı Sol kanada almanın anlamı ne Mantığı ne ??
Alsana kardeşim Kerimi ! Çıkar serdarı Al Cenki , Tutup Tolgayı çıkarıyorsun , Bütün değişiklikleri FİYASKO !
Haksızsam Haksızsın de :ok:
Necipi stoper sağ bek oynatıp Necipin o maçlardaki Bireysel hatalarıyla Kaybettiğimiz Tam 4 Maçı saymıyorum bile

Çevrimdışı Deniz

@Deniz Tek bir şey söyleyeceğim Olcayı çıkarıp Mıstafayı Sol kanada almanın anlamı ne Mantığı ne ??
Alsana kardeşim Kerimi ! Çıkar serdarı Al Cenki , Tutup Tolgayı çıkarıyorsun , Bütün değişiklikleri FİYASKO !
Haksızsam Haksızsın de :ok:
Necipi stoper sağ bek oynatıp Necipin o maçlardaki Bireysel hatalarıyla Kaybettiğimiz Tam 4 Maçı saymıyorum bile
Ee tamam iste elestirilerini boyle yap :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı CanEmre

bizi bu sene Beşiktaşlı hakemler yaktı.. fırat , mete ve bugunkü tolga özkalfa..üçü de Beşiktaşlı.. maçlarımızı katlettiler
hakeme diyecek bir şey yok @sallapati hakemler oldum olası böyle
ama antepi yeneceksin.
başka yolu yok....
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Kadir G.

Transfer yapacağımıza decoder alsaydık şu an şampiyonduk.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 23:10:51
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı CanEmre

decoderle gelecek şampiyonluğu ben neyleyim  :bandit: :bandit: :bandit:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Kadir G.

decoderle gelecek şampiyonluğu ben neyleyim  :bandit: :bandit: :bandit:

O zaman daha çok beklersin.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 23:12:58
  • Beşiktaş / Bodrum

2012 yılında böyleymiş.

Galatasaray %34.8
Fenerbahçe %29.7
Beşiktaş %19.5
Trabzonspor % 6.2
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: