30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş - Gaziantepspor Tarih : 10.05.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 157375 defa] 30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Gs nin maçı 2 gün sonra Mersin ile Fener'in 3 gün sonra Erciyes ile. Gs'nin puan kaybetmesine bakmadan Fener'in önüne geçmeliyiz. Fener'in önüne geçersek şampiyonuz oluruz.
Sana bir şey söyliyeyim kardeşim.Gs bize benzemez işte,en kötü gider masada bitirirler işi..Ama salı günü mersini kanırta kanırta yenerler.Bu iş böyledir her sene aynı hesapları yapıyoruz ama sonuçlanmıyor

Çevrimdışı ozan062

birde iki senedir oyun içi agresfiliğin olmadıgından yana sikayetleniyorduk hala buna cozum yok
bu takım sonra nasıl o hakemi yenebilirki?? kim korkabilir bizden?
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Kimse bilici suclamasin. Bu macin katili 1-0 ken laubali oynayip golleri kaciran gokhan toredir
Olcayı çıkarıp pektemeki alıyosun, pektemeki sola koyuyosun.

Napmasını beklersin pektemekten solda??
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı xenos

Henüz lig bitmedi ama asıl önemlisi futbolcular GS maçına kadar kafalarında ligi bitirmezlerse o maç final olacak. FB'nin de puan kaybetmesini beklemekten başka bir çaremiz yok ne yazık ki.

Çevrimdışı Volkan Başaran

Bu konuda birşeyler yapılmasını istiyorum.

Foruma üye olmayanların dışardan bakmasını engellersen, google ve diğer arama motorları tarafından aşağılara düşersin..

Çünkü onlarda Ziyaretçi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Çevrimdışı Türkay

Sana bir şey söyliyeyim kardeşim.Gs bize benzemez işte,en kötü gider masada bitirirler işi..Ama salı günü mersini kanırta kanırta yenerler.Bu iş böyledir her sene aynı hesapları yapıyoruz ama sonuçlanmıyor

Bu maçı kazansak bile yine de Gs'yi yenmek zorundaydık arena da. Burada bir şey değişmedi ama Fener'in puan kaybetmesi gerekiyor. Arena'ya 2.olarak da girsek şampiyon olabiliriz. İlk yarı derbilere lider gittikte noldu? Yenildik.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı gethaylen

Kimse bilici suclamasin. Bu macin katili 1-0 ken laubali oynayip golleri kaciran gokhan toredir
Lütfen oyuncularımızı suçlamayalım.Buraya kadar onlar sayesinde geldik. Sonuç ne olursa olsun oyuncularımıza sahip çıkmalıyız.Camia olarak kenetlenelim ki başarı gelsin.

Çevrimdışı Kadir G.

Seneye de olamayacağımız kesin gibi zaten aklı olan sınır kalkmışken para eden kim varsa satar yerine almanı hollandalıyı koyar. En azından o milli takımı seçenlerden. Ben ismi ne olursa olsun gol atınca gülen oyuncu istemiyorum. 120 dk oyun oynamayıp bırakmayan oyuncular vardır ya heh olacaksa onlar olsun şu takımda.

Çevrimiçi Samet Ç

Gs ile işimiz yok 2 hafta boyunca fener beraberlik almalı bizde kaybetmemeliyiz

Çevrimdışı GÖRKEM

-Ben anladımki bu biliç bize hücum futbolunu ÖĞRETEMEZ

okudugum en iyi Yorum.  :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Bu maçı kazansak bile yine de Gs'yi yenmek zorundaydık arena da. Burada bir şey değişmedi ama Fener'in puan kaybetmesi gerekiyor. Arena'ya 2.olarak da girsek şampiyon olabiliriz. İlk yarı derbilere lider gittikte noldu? Yenildik.
Orası öyle ama klübede gördün oyuncuları bu demoralizasyonla 4 gün sonra Akhisar deplasmanına çıkacağız iş tamamen bitebilir

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Gerçekten Çıldıracağım , Şuan Sinirden ağlıyorum , Son 4 hafta Gazinateple oynuyorsun ya gaziantep , Sen Gaziantepi 20.000 taraftarının önünde nasıl yenemezsin :s20: :s20:
Helal olsun Renklilere Allem ediyorlar kallem ediyorlar birşekilde atıp kazanıyorlar :money:
Gs maçlarına Bakın Son dakikalar Ceza sahasında 7-8 Futbolcuları var , Maç bitiyor Ceza sahasında Sadece Demba ba var , Bpyle bişey olabilir mi ya , Gerekirse 10 kişiyi yıgacaksın rakip ceza sahasına ve o golü bulacaksın , Bu kadar korkaklık olmaz , Cenkle pektemeki alarak Cesurluk imajı vermeye çalıŞıyor Biliç efendi ama Ceza shadında Sadece 1 futbolcumuz var :akuma: :akuma:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ozan062

Seneye de olamayacağımız kesin gibi zaten aklı olan sınır kalkmışken para eden kim varsa satar yerine almanı hollandalıyı koyar. En azından o milli takımı seçenlerden. Ben ismi ne olursa olsun gol atınca gülen oyuncu istemiyorum. 120 dk oyun oynamayıp bırakmayan oyuncular vardır ya heh olacaksa onlar olsun şu takımda.

avrupada takma adı sakar olan bir adamın bugun kacırdıgı gollerden sonra sacma sapan tepkiler vermesi beni delirtti
ts macında attıgı gollerden sonra yaptıgı haller hareketler
bugun macın basında bilincli oalrka oyunculara pas atmaması kendisinin sutu denemesi vs vs
ustune kafa topu almaması ve topla mucadelesinin benden kotu olması sebebiyle
dembaya acayip kıl durumdayım... bana belki seneler onceki kayserili arıza makakula gibi binlerce gol atmasındansa burak gibi (gs)2+1(ts)senede golleriyle sampiyonlugu kazandırmasını isterimm...

Çevrimiçi Samet Ç

işin kötüsü stat forumunda hala kurtuluşumuz stat diyenler var ne statı abi geçin bu işleri

Çevrimdışı Türkay

Orası öyle ama klübede gördün oyuncuları bu demoralizasyonla 4 gün sonra Akhisar deplasmanına çıkacağız iş tamamen bitebilir

Ya da bu tokat olabilir. Özellikle Ba'ya.

Son frikikte Günay çıldırdı ben de gideyim ceza sahasına diye Bilic izin vermedi. Yedek kulübesindekiler inanılmaz heyecanlıydı. Bu şampiyonluk inadını daha da güçlendirebilir.

Fener'in 1 puan kaybına bağlı her şey. Futbol sonuçta bugün onca pozisyona girdik yazamadık golü Fener Galatasaray bala atıyor.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:39:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
-Hücum oynuyoruz rakip sahasında bekliyor ama bizim beklerimiz orta saha çizgisinin gerisinde

-Ben anladımki bu biliç bize hücum futbolunu ÖĞRETEMEZ

Kendi dedi zaten savunma çalışarak hücum parayla alınır diye :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Fener ve Gs kalan maçlarını kazanırlar ve şampiyon Gs olur sezon bitmiştir..tşkler

Çevrimdışı GÖRKEM

biz iyi Top falan oynamadik. su da kacar mi diyecek Pozisyon sayisi azdi. yine de öne gecebilecek kadar Pozisyona girdik ama cok etkisiz hücum yaptik. Rakip istedigini bulduktan sonra Topu tamamen bize birakti ve kati savunmayla bizi durdurdu. herhangi bir hücum organizasyonu 90 dakika boyunca yoktu. Ofansta tamamen bireysellige kaliyoruz Bilic'in sayesinde.

Demba Ba'nin bu rezil haline söyleyecek laf bulamiyorum. kazanamamamizin en önemli etkelnlerinden biriydi.

Çevrimdışı ozan062

işin kötüsü stat forumunda hala kurtuluşumuz stat diyenler var ne statı abi geçin bu işleri

guntekinde onu dedi gecen hafta
oyuncular iyi oldugu zaman stadın manası anlamı olur yoksa hiçbir işe yaramazz

Çevrimdışı Türkay

Fener 2 hafta arka arkaya deplasman oynuyor Mersin ve Başakşehir ile.

Çevrimdışı GÖRKEM

Kendi dedi zaten savunma çalışarak hücum parayla alınır diye :)

herseyi özetliyor bu.

Çevrimdışı Yakup

Eleştiri yapınca destek zamanı dediler. Destek verdik ama artik yeter ya bu kaçıncı arkadaş. Antepi yenme düşen 2 takıma 4 puan Kaybet sonra biz stad yapıyoruz bazıları da yol yapıyor.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Deniz

Ben yönetimin tavrını merak ediyorum.Resmi siteden açıklama gelmezse yazıklar olsun.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

guntekinde onu dedi gecen hafta
oyuncular iyi oldugu zaman stadın manası anlamı olur yoksa hiçbir işe yaramazz
Yok abi statın olunca şampiyon oluyorsan transfer yapmayalım her branşa birer stat yapalım şampiyon olalım ne farkedecek şimdi bugünde dolu tribünler önünde oynadın kazanamadım dolu tribünler önünde oynamak olcaya serdara ersana biraz olsun yetenek katıyorsa orasını bilemem tabi.

Çevrimdışı Factatum

Fenerbahçe ve Galatasaray kötü de oynasa, son dakikada da olsa kritik virajları geçmesini iyi biliyor. Oysa Beşiktaş öyle değil. İyi veya kötü oynasın, her maç puan kaybetmeye namzet bir oyun sergiliyor. 

Fenerbahçe kalan dört maçta puan kaybetmez. Fenerbahçe maçı öncesinde yazdığım gibi; Fenerbahçe bana göre şampiyonluğun favorisi.

Galatasaray, Mersin'e veya belki bizimle oynayağı maçta puan kaybedebilir. Ben son dört maçta en az iki puan kaybedeceğini düşünüyorum.

Beşiktaş tahmin ettiğimden daha fazla yarışın içerisinde kaldı. Şüphesiz bundaki temel sebep, rakip teknik adamların (Hamzaoğlu ve Kartal) çok çok kötü olmasıydı. Şayet Fener'de ve Cincon'da kaliteli teknik adamlar olsaydı, yarışa daha erken veda ederdik. Kadro yapımız ve teknik heyetin kalitesi, normalde bizi yarışın içerisinde tutmaya yeterli değildi. Şu saatten sonra hala şampiyon olabileceğimizi düşünen varsa, gidip soğuk suyla yüzünü yıkasın. Şampiyonlar ligi ön elemesine katılırsak, kendi adıma memnun olurum. Ancak bu demoralizasyonla bu da zor gibi. Kalan dört maçta puan kayıpları yaşamamız çok büyük ihtimal. Mesela Akhisar maçı bunlardan biri olabilir.

Etiketler: