30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor
30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Beşiktaş Forum|30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor Skor : Beşiktaş - Gaziantepspor Tarih : 10.05.2015 Saat : 19:00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : Lig TV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor  [Okunma sayısı 157345 defa] 30.Hafta / Beşiktaş - Gaziantepspor

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ayrıca bilic olcayı çıkartıp mustafayı aldı,15 dk mustafayı kamera bile çekmedi.böyle bir değişiklik olamaz ya olamaz.
Taktik ustamız pektemeki sola attı. Ceza sahasına orta geliyor, son 15 dk, ceza sahasında sadece Demba Ba var.

İzleyin renklilerin maçını bakalım sayabiliyomusunuz ceza sahası içindeki renkli formasını
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Celestine Babayaro

Takım baskıyı kurmuş beyefendi sistemi bozuyor.Sensin Bilic bu takımın içine eden...

Çevrimdışı Kadir G.

Transferde olmayacak serbestlerinde vasatlarını getirirler. Yine uefa yine uefa cidden tak etti. Adamların yasin öztekini reale barcaya karşı oynayacak biz yine kurada kiev varsa o çıkar moduna giricez. Keşke uefaya gitmeme şansımız olsa. Daha önceden kopsaydık bu kadar üzülmezdim.

Adam gol kaçırıyor gülüyor böyle bir şey olabilir mi ya? Kazma almeida bile çıldırıyordu beyimiz ne kadar rahat. İki adım ötesine koşmuyor üşeniyor. Diğerleri desen aynı telden çalıyorlar. Şu maçta önde sosa tolgay hariç kimseye hakkımı helal etmiyorum. Bu adamlar yapabilseler topla kaleye girecekler diğerleri ceza sahasına bile girmiyor. Gökhan efendi keşke sağ çizgide durarak gol atılmayacağını öğrense.

Çevrimdışı Kemal

Kesinlikle.

Ne yapıp ne edip 2 tane hücumcu bek gelecek. Gitsinler Maxi'ye versinler 2 milyon euro alsınlar başka çare yok. Serdar yüzünden gitti bu maç.

Seneye de sampiyon olamayız, 4.yıldızı takamayan diğer renkli seneye maalesef ligtv sponsorluğunda şampiyon

Ondan hiç gerek yok transfere fln

Çevrimiçi blackeagle35

Sadece beklere yuklememek lazım..Bu takımda ortayı geçtim topu şişirebilen oyuncu bile yok..Oğuzhan'ın mantığı nedir anlamadım..Al orada Atınç'ı artık ama yok..

Çevrimdışı Tolga

Ne kadar çok renkli varmış bizi dışarıdan izleyen.

Foruma üye olmayanların dışarıdan izleyebilmesi engellenmeli artık.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Şu anadolu takımları kadar defans yapamıyosak dahada bişey demiyorum böyle rezil ve saçma goller yenmez!
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ozan062

İşin kötüsü Gs üst üste 4. kez Ş.Ligi'ne direk giderse yine maddi anlamda paçayı kurtarırlar.

zaten bizim 3cülüğümüzüde bir nevi garantiledi bu iş oyle bi kenara itildikki akılara zarar
senelerce adamlara kazanc yolunu sagladık hep biz zordayken
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı kyiv

Verdiğin maçlara bak:

Erciyes maçı 2-1 öne geçiyorsun maçı 5 dakikada 3-2 veriyorsun,

Balıkesir maçını 2-1 önde götürüyorsun  maçı koruyamayıp 2-2 bitiriyorsun

Gaziantep maçı 1-0 öne geçiyorsun skoru koruyamıyorsun.

Bu takımmı şampiyon olacak?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ulan defans yapamıyoruz,

Hücum futbolu oynayamıyoruz,

Her maçta liverpool taktiğimi uygulayacak bu takım :s20:

Çevrimdışı mellfred

6. dakikada öne geçmişsin farka gideceğin maçı verdin ya helal sana beşiktaş. bire birde 40 tane pozisyona girip kişisel hırsları yüzünden abuk subuk şutlar çekip bizi evde kahreden gökhan töre'ye haram olsun yedirdiğimiz lokmalar

Çevrimdışı xenos

Fener dün son dakikalarda aldı puanı. 5 kez böyle aldı. Bekleyeceğiz. Bitmeden bitmez sonuna kadar gideceğiz.

Bugün futbolun adaletinin olmadığını bir kez daha anladım. GS ve FB kadar şansımız olsaydı  bugün maç çok farklı olurdu. @Çağrı

Çevrimdışı ozan062

Verdiğin maçlara bak:

Erciyes maçı 2-1 öne geçiyorsun maçı 5 dakikada 3-2 veriyorsun,

Balıkesir maçını 2-1 önde götürüyorsun  maçı koruyamayıp 2-2 bitiriyorsun

Gaziantep maçı 1-0 öne geçiyorsun skoru koruyamıyorsun.

Bu takımmı şampiyon olacak?

ilk senede sivas macları vardı daha bir iki eskisehir maçları falan hep ama hep mac verdi bu bilic
ama bugun bilic kadar oyuncularda sucludur yani temelinde sorun var maalesef

Çevrimiçi Samet Ç

Futbolu geçtim hentbol dışında başka bir branşta şampiyonluk yaşayalım sokağa bayraklarla çıkıp tur atacak durumdayım maalesef o da olmuyor.  :bawling:

Çevrimdışı Tolga

Ne kadar çok renkli varmış bizi dışarıdan izleyen.

Foruma üye olmayanların dışarıdan izleyebilmesi engellenmeli artık.
Bu konuda birşeyler yapılmasını istiyorum.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:20:46
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şu olan bitenin büyüklük ile de ilgisi yok.

Bu anlatılamaz yani. Dün Sow'un attığı gol var mesela şu pozisyonların yarısı kadar net değil.

Fener dün bu baskının yarısını yapamadı.

Ne ile açıklanır bilemiyorum bağlayabildiğim tek yer özgüven. Korkuyorlar bitirememekten bu da ayaklara yansıyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:22:09
  • Beşiktaş / Bodrum
@Tolgaozkhrmn cevap yazma istediğini yapıyorsun siliyorum kimse cevap yazmasın.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ozan062

dedim maç oncesi o gokhanda dembada bu takımdan satılması sart olan oyunculardır
bu adamlarla uzun kısa vadeli plan dahi yapamazsın... dembanın ts maçları haricinde hiçbir büyük takıma golu yok
sadece turkiye kupasında son attıgı golle bizi bir yerlere tasıdı ama baska tasıyıp goturdugu bi alan yok..
gokhan zaten oyle

bu adamları satarak daha stabil adam almak zorundayız bu kadar basit dalgalı ve dengesizle yola cıkacagıma
stabil olcayla veya oyle adamda yok gerci ama ismini siz bulun ha atiba misal cıkarım daha iyi.

Çevrimdışı gethaylen

Beyler sakin olun lig henüz bitmedi.Zaten Galatasaray'ı yenmemiz gerekiyordu.Şimdi ek olarak Fenerbahçe'nin de takılmasını bekleyeceğiz.Evet kötü oldu ama yapacak birşey yok.Ayakta kalmalı ve takımızı desteklemeliyiz.Bence bu takım hala başarabilir.

Çevrimdışı Kadir G.

Bu konuda birşeyler yapılmasını istiyorum.

Böyle olması lazım. Yeni üye olanlardan da Beşiktaşlı olmayanlar ayıklanıp banlanmalı. Tek yanlış mesajlarına bakar.

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 11:52:32 atalay ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Mayıs 2015, 21:25:47
  • Beşiktaş / Bodrum
Böyle olması lazım. Yeni üye olanlardan da Beşiktaşlı olmayanlar ayıklanıp banlanmalı. Tek yanlış mesajlarına bakar.

Banlıyoruz zaten hemen yeter ki cevap yazmayın rapor edin anında siler ilk gören yöneticimiz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı acan07

valla oynanan oyuna  filan diyecek lafım yoktu . belkide bu senenin en iyi topunu oynadık. ama top girmek istemedi birtürlü  şans yanımızda değildi .
ben 77 puan ile şampiyon olacağımızı düşünüyodum ki halada öyle düşünüyorum   . renkliler illa 1 maç takılcaklar zaten ite kalka şansa gidiyolar. arenada gs yi yener şampiii oluruz sonmaçta kupayı alırız .
2014-2015 sezonu şampiyonu 77 puan  ile Beşiktaştır.
not edin bunu bir tarafa.

Çevrimdışı Türkay

Gs nin maçı 2 gün sonra Mersin ile Fener'in 3 gün sonra Erciyes ile. Gs'nin puan kaybetmesine bakmadan Fener'in önüne geçmeliyiz. Fener'in önüne geçersek şampiyonuz oluruz.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı sallapati

Kimse bilici suclamasin. Bu macin katili 1-0 ken laubali oynayip golleri kaciran gokhan toredir

Etiketler: