Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6216719 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı pascal_21

Ornek loca fotograflari ben de hayal kirikligi yaratti, ve bence bu stada hic yakismamis. Cok ucuz gorunuyor, ozellikle boyle localari gorunce. Localarin son hali boyle mi olacak, bu konuda bilgisi olan var mi?
[/quot

Dostum bir locadan beklenti nedir..2 oda bir salon mu olacak  :D teknoloji ve konfor adina hersey var gözüküyor. Degisiklikler de olacaktir fakat şu resimde dahi yeterli derecede güzel bana kalirsa

Çevrimdışı Türkay

Ornek loca fotograflari ben de hayal kirikligi yaratti, ve bence bu stada hic yakismamis. Cok ucuz gorunuyor, ozellikle boyle localari gorunce. Localarin son hali boyle mi olacak, bu konuda bilgisi olan var mi?

çok önemli değil bence nasıl olsa müşterisi var  :bandit:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı manyak1903

3 STADIN KARŞILAŞTIRMASI (telekom stadının tribün altı otoparkını kestim sahadan başlangıcı önemli)
eline sağlık.
Turkuaz mavi neyse  TT arena , kırmızı bizim ki 3.sü hangi stat ?
Ben tam anlamamadım karıştı da : ) beyaz zeminde olan mı.Bir aydınlatabilirsen , teşekkürler şimdiden.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı omerow

şahsen beni de çok ilgilendirmiyor sonuçta ben alacak değilim keşke öyle bir imkanım olsa da alsak tabi yine de en güzeli,en iyisi illaki düşünülmesi gerekiyor ki düşünüldüğü de ortada :)

Orasi oyle tabii ki. Zenginin parasinin zugurtun cenesini yorma durumu olmasin, ama bence Besiktasin marka degeriyle de ilgili birsey bu. Ayni zamanda ne kadar luks-cekici hale getirirsen talebi artirirsin, kulubun kasasina o kadar fazla para girer. "Nasil olsa musterisi var" diyerek iki tabure bir mini buzdolabi koymak bence cok dogru bir yaklasim degil.

Çevrimdışı manyak1903

Orasi oyle tabii ki. Zenginin parasinin zugurtun cenesini yorma durumu olmasin, ama bence Besiktasin marka degeriyle de ilgili birsey bu. Ayni zamanda ne kadar luks-cekici hale getirirsen talebi artirirsin, kulubun kasasina o kadar fazla para girer. "Nasil olsa musterisi var" diyerek iki tabure bir mini buzdolabi koymak bence cok dogru bir yaklasim degil.
görüşün çok haklı.
147 , 146 nın 122 si satılmış zaten o yüzden gelecek sefere yatırım olur.Şimdi mutlu edersek.
Bana kalırsa para harcamayalım kendileri yapsın  :evillol:

Çevrimdışı ALBATROS

eline sağlık.
Turkuaz mavi neyse  TT arena , kırmızı bizim ki 3.sü hangi stat ?
Ben tam anlamamadım karıştı da : ) beyaz zeminde olan mı.Bir aydınlatabilirsen , teşekkürler şimdiden.

şükrü saraçoğlu stadı pek belli olmuyor ama bizim stadın üstten 6. basamagının seviyesinde bitiyor aşağı yukarı

Çevrimiçi Necmi

3 STADIN KARŞILAŞTIRMASI (telekom stadının tribün altı otoparkını kestim sahadan başlangıcı önemli)
her stadın ölçeği aynımı senin şu kesitinle tokinin bizden 60 metre daha geniş olması lazım bu ölçü biraz yanlış olmuş gerçekçi değil böyle bir şeyi ancak ölçekleri aynı yaparsan doğru olur şimdi ben üst üste getiririm bizim stad tokinin iki katı olur :D @ALBATROS dikkatli bakarsa toki ile bizim basamak genişliklerimiz hemen hemen aynı ama çizimde %25 gibi daha büyük duruyor bunu yapan kesin gslidir kendi stadını biraz hormonlamış

Çevrimiçi Necmi

şükrü saraçoğlu stadı pek belli olmuyor ama bizim stadın üstten 6. basamagının seviyesinde bitiyor aşağı yukarı
Nereden kelimesine yazdığın cevap foruma saygısızlıktır biz oraya istediğiniz şeyi yazasınız diye koymadık az ciddi olun yazmak istemiyorsanız yazmayın ama böyle saçma şeyleride yazmayın hiç şık olmuyor @ALBATROS

Çevrimdışı ahmet türker

her stadın ölçeği aynımı senin şu kesitinle tokinin bizden 60 metre daha geniş olması lazım bu ölçü biraz yanlış olmuş gerçekçi değil böyle bir şeyi ancak ölçekleri aynı yaparsan doğru olur şimdi ben üst üste getiririm bizim stad tokinin iki katı olur :D @ALBATROS dikkatli bakarsa toki ile bizim basamak genişliklerimiz hemen hemen aynı ama çizimde %25 gibi daha büyük duruyor bunu yapan kesin gslidir kendi stadını biraz hormonlamış
bir kaç kaynaktan baktım saracoğlu 28 metre tt arena 36 metre senin dediğine göre bizim stad 33 metreymiş necmi kardeşim.şimdi biraz daha araştırma yapacağım. :)

Çevrimiçi Necmi

bir kaç kaynaktan baktım saracoğlu 28 metre tt arena 36 metre senin dediğine göre bizim stad 33 metreymiş necmi kardeşim.şimdi biraz daha araştırma yapacağım. :)
saraçoğlunu tribün yüksekliği net biliyorum 28 metre ama toki 36 metre olan tribünmü çatı yüksekliğimi belli değil

Çevrimdışı manyak1903

tamam teşekkürler.

karşılaştırmak için benzer çalışmalar.ben bizim stat bittikten sonra ikisinde de yükseklik olarak 9 köşe saydım : )
diğeri ahmetx abi'nin sanırım.

Çevrimdışı manyak1903

bizde kaç bilet satılır acaba ve inşallah sağlam gelir olur.(inönüyü en az 10'a katlaması lazım sanırım - yıl olarak)
Şurada biz futbol için stat kiralayamazken bizim olan bir stattan ve de üstelik konser için sağlam para kazanmamız gerekir.

tt arenadaki bir konser

Çevrimdışı WarrChief

zaten en temel fark su:)) bazıları 250milyon doalra stad yapar biz 100e:))  zaten bu farkın olmaması sacmalık olurdu:)) fakat mekan cok guzelmiş:))

Çevrimdışı Efe

4. gün kuzeye bakın demiştim, her gün (Beşiktaş) değil.
Ayrıca daha 4 gün olmadı ki  :uyucam:

pazartesi inşallah heralde  :icool:
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALBATROS

videowall denilen ekranlar stadın hangi noktalarında olacak acaba :busted_cop:

Çevrimdışı Türkay

Ben en çok sahaya oyuncu giriş-çıkışlarını, soyunma odalarını koridorlarını falan merak ediyorum.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Kartal Ç

Locaları klup belli kalite malzemelerlerle sahiplerine teslim edecek ama zaten locaları alanlar 3 yıllık aldı. Klup içini nasıl yaparsa yapsın o kadar para veren herkes içini kendi zevkine göre eşyalarla döşeyecektir. Çünkü herkesin zevki farklı. Klubun oyle cok lux bi harcama yapmasına gerek yok bence loca içi dekorasyona. Ama locs kapısıdır ön camıdır duvarı yalıtımı tesisatı merkezi havalandırmasını falan en kalitelisinden yaptırmalı.

Çevrimdışı manyak1903

videowall denilen ekranlar stadın hangi noktalarında olacak acaba :busted_cop:
çoğu yeri ekranlı olacak sanırım.
düşündüm de maça geç kalan tribüne geçene kadar ekrandan ekrana maçı izleyerek gider ,daha sonra tam içeri girecekken maç/yarı bitermiş herkes üstüne  :evillol:

Çevrimiçi murat

bekleriz @MURAT mecburen yolu nasıl bulacağız başka türlü stadı bırak başakşehirin nerde olduğunu bilmiyorum
Tamam o zaman abi buluşma saatini 15.00 civarı yapalım.

Çevrimiçi murat

Açıklamalar için teşekkürler abi. Ben tribün yüksekliğinden bahsediyordum.
3 metrelik farkın bu kadar farkettirmemesi lazım normalde. Ben de bir araştırayım bakayım TTArena'nın yüksekliğini.

Bizim stadımız 26 sıradan sonra bir duvargibi loca geliyor ve uüstünde dik bir tribün var.kapalı bir kutu gibi.onların loca çok geride daha yayvan gözüküyor.2. Kat seyir zevki çok az çünkü çok uzak.

Çevrimdışı WarrChief

yarınki maça kombineyle giriş yokmus:)) vay anasını be baya sasırdım:))

bizim sıra sayımız hangisinde fazlaysa onu baz almalıyız yoksa13 basamaklı birseyle diğerlerini kıyaslamak anlamsız olur

Çevrimdışı aa.aslan

Necmi abi bizim tribünler nasıl 33 m oldu 30 metre olacakken sıra sayısı mı arttı projede ne olduda 3 metre arttı?
Şampiyon BEŞİKTAŞ

Çevrimdışı Efe

5 gün daha hava aynı şekilde soğuk ve yağışlı sürecek ama yağmur çok fazla olmadığı için etki etmiyor şuan işlere inşallah bu şekilde geçiririz bu haftayı ay bitiyor zaten :eyes
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı manyak1903

yarınki maça kombineyle giriş yokmus:)) vay anasını be baya sasırdım:))

bizim sıra sayımız hangisinde fazlaysa onu baz almalıyız yoksa13 basamaklı birseyle diğerlerini kıyaslamak anlamsız olur
doğru haberse yarınki duruma göre Ankara'da veya Anadoluda başka yerde oynansın artık.Madem kombineli kombinesiyle giremiyor.İstanbul'da oynamanın daha anlamı yok.Yarın ne olacak o önemli ama.

Bu arada stat sahaya amblem yapılırken

Çevrimiçi Necmi

Bizim stadımız 26 sıradan sonra bir duvargibi loca geliyor ve uüstünde dik bir tribün var.kapalı bir kutu gibi.onların loca çok geride daha yayvan gözüküyor.2. Kat seyir zevki çok az çünkü çok uzak.
@MURAT saat 5.30 da gazilerden çıksak maça yetişebilirmiyiz