2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 475 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11333833 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Boca stadında şu olaya bayıldım yalnız lan çok hoşuma gitti :D

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:52:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
ne ara olgunlaştın genç adam  :icool:

Her şey Brigitte Bako ile başladı :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:53:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Boca stadında şu olaya bayıldım yalnız lan çok hoşuma gitti :D

La Bombanera Apart otel :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Mehmet57

Biz bu toplara bir süre daha giremeyiz. Bizim için henüz erken gibi. Keşke olsa ama sanmıyorum.

Belki seneye. Nezaman genc bir oyuncuya 8-10 milyon gelecek durumda olursak ozaman Belcika bizim icin transfer acisindan maden olacak.

Olurda klup 5 milyon + oyuncu derse Kabasele'yi alabiliriz bence yinede. 5 + Veli, 5 + Milo gibi.

Çevrimdışı tangaz

Bi g.amerikalı sol bek diyolar heryerde o olabilir Nusret

o zaman şaktarlı ismaily olabilir. önümüzdeki 15 yıl takımda ismailli falan ismi olan bir oyuncu istemiyorum isterse messi yeteneğinde olsun ama istemiyorum...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Onur Küçük

İsmail'in katkısı olsa bile iyi stoper o hataları yapmaz. İsmail kötü pas attı tamam sen taca vurmak yerine kaleciye niye bırakıyorsun topu yürüyen adam araya girip gol attı.

Marcelo bir vücut çalımı yedi darmaduman oldu Bursa maçında.

Marcelo'nun yine ederi var ama Alexis tam bir fiyasko alınırken de söyledim.
Marcelo'nun yediği vücut çalımında sorumlu İsmaildi . Alexis , İsmail'in pozisyonuna kaydı. Marcelo defansın ortada yapayalnız iki Bursalı oyuncuyla başbaşa kaldı . Gol de böyle gelişti.
İsmail'in takımın başına nasıl dert olduğunu anlamak için Akhisar maçının sonrasına bakmak yeterli. Bu maçtan sonra belli ki İsmail'in kulağı iyice çekilmiş defansif görevlerini aksatmaması hususunda. Akhisar maçından bireysel hataların sayısında azalma oldu . Kulağı çekilmiş pozisyon almasını , kademeye girmeyi beceremeyen , öğrenemeyen bir bek , acemi bir kaleci ile olsa bile Akhisar maçından sonra bireysel hataların sayısında ciddi azalma oldu.
Alexis basit hata yapmaya meyilli bir stoper ve stoper mevki basit hatayı affetmez ; doğrudur fakat zannetmiyorum ki Alexis futbol hayatı boyunca İsmail gibi beceriksiz , futbol bilgisi çok alt seviyede olan bir bekle aynı takımda oynamıştır.  Bunu Alexis'i savunmak için de söylemiyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:54:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Bi g.amerikalı sol bek diyolar heryerde o olabilir Nusret

Emanuel Mas o adam da olmaz umarım iyi rotasyon oyuncusu olur ancak kaliteyi arttırmaz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Yakından görmemişsin besbelli :tabe:

görmedim ama favorim sarışınlar her daim mümkünse slav  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 30 Ağustos 2016, 05:02:04 atalay ]

Çevrimdışı nusretaslanturk

Şenol Hoca, Alper Hocayı kaleci antrenörü olarak getirirdi, lakin milli takımda görev alıyor. Cordoba, camiamıza hayırlı olsun.
zafer diye eski bir kalecimiz varmış zamanında, soyadını bilmiyorum onun adı geçmişti

Çevrimdışı tangaz

Şenol Hoca, Alper Hocayı kaleci antrenörü olarak getirirdi, lakin milli takımda görev alıyor. Cordoba, camiamıza hayırlı olsun.

yerli 5-6 isim arasından seçeceği söyleniyor

Çevrimiçi murat

zafer diye eski bir kalecimiz varmış zamanında, soyadını bilmiyorum onun adı geçmişti
Öğer

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

o zaman şaktarlı ismaily olabilir. önümüzdeki 15 yıl takımda ismailli falan ismi olan bir oyuncu istemiyorum isterse messi yeteneğinde olsun ama istemiyorum...

Abi isimden kaybediyor :)
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı atalay

Zafer Öğer. Daha önce görev aldı. Olumsuz...

Çevrimdışı Onur Küçük

Yakından görmemişsin besbelli :tabe:
Harika Avcı'nın selülitlerini görmek için yakına gitmeye de gerek yok :)

Çevrimiçi murat

Maçı seyrediyorsanız kalecilere ve sol beklere bakın.

Çevrimiçi Necmi

Benim bildiğim 3 kaleciden birinin milli takıma seçilebilmeye uygun olması gerektiği aöa emin değilim.
@MURAT  18 kişilik maç kadronda bir yerli kaleci bulundurmak zorundasın
Tolgadan daha iyi bir yerli bulunursa tolga ile imzalanmaz ondan iyide bir tek volkan babacan var
onuda yedek alamazsın. Bence çok iyi kaleci olmasına ramen oda şl ayarında bir kaleci değil
çok hata yapıyor ama inanılmaz toplarda çıkarıyor. aslında Tolganın bu seneki performansı
kötü değildi birazda defansın kötü olmasının kurbanı oldu ama antrenman yapmaması sık sakatlanması
ciddi problem Beşiktaşta ancak yedek kaleci olur. Bu seneki kaleciler arasında Tolga nın performansı
oldukça iyi onunla olan sıkıntımız şl de olur. Bu sene çok maç kurtardı ligde takıntı yaptığımız için iyi gözle seyretmiyoruz
sadece hataları göze geliyor. ilk yarı berbattı ikinci yarı gayet iyiydi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:59:38
  • Beşiktaş / Bodrum

Aman aman..
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Emanuel Mas o adam da olmaz umarım iyi rotasyon oyuncusu olur ancak kaliteyi arttırmaz.

Çağrı Hocam, İsmail'le ben bile rotasyona girerim ya boşuna bu adama para vermesinler :D

Bize sol bekte rotasyon değil, ilk 11 oyuncusu lazım.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı nusretaslanturk

görmedim ama favorim sarışınlar her daim mümkünse slav  :evillol:
karşına oturtup izleyeceksen öyle tabi  :)
[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 03:02:24 nusretaslanturk ]

Gökhan Gönül kesin falan diye haberler çıkmış.

Gökhan sol, Beck sağda oynasın ona bile razıyım.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi murat

@MURAT  18 kişilik maç kadronda bir yerli kaleci bulundurmak zorundasın
Tolgadan daha iyi bir yerli bulunursa tolga ile imzalanmaz ondan iyide bir tek volkan babacan var
onuda yedek alamazsın. Bence çok iyi kaleci olmasına ramen oda şl ayarında bir kaleci değil
çok hata yapıyor ama inanılmaz toplarda çıkarıyor. aslında Tolganın bu seneki performansı
kötü değildi birazda defansın kötü olmasının kurbanı oldu ama antrenman yapmaması sık sakatlanması
ciddi problem Beşiktaşta ancak yedek kaleci olur. Bu seneki kaleciler arasında Tolga nın performansı
oldukça iyi onunla olan sıkıntımız şl de olur. Bu sene çok maç kurtardı ligde takıntı yaptığımız için iyi gözle seyretmiyoruz
sadece hataları göze geliyor. ilk yarı berbattı ikinci yarı gayet iyiydi.
Abi onu boşverde bize senin ergenliğinden bahset :lol:

Çevrimdışı atalay

yerli 5-6 isim arasından seçeceği söyleniyor

Naçizane düşüncem hata yapar. Bu işin en iyilerinden biri Alper Hoca'nın yetiştirdiği kalecilerin adımlama tekniğinden, blokaj becerisine kadar bir dolu defoları var. 

Çevrimdışı tangaz

şampiyona sonrası geleceği söylentisi var bu arkadaşın bir süredir

Etiketler: