2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 580 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334824 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Denayer iyi stoper. Eksileri var ama büyük takımda oynayacak potansiyeli var zamanla olacaktır.

zaman su gibi akıyor, asla olmayacak o çocuk  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Bishamon

Pep gelecek sene Denayer'i elinden güzelce geçirir

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:40:26
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Çok eksiği var.sadece atletik.

Markajı iyi. Fizik olarak gelişime açık şuanki hali de iyi. Mental anlamda eksileri var 2-3 sene içinde olgunlaşır.

Yan topları ciddi anlamda sıkıntılı o yüzden tamamlayıcı stoper olur. Markaj ve süpürme özelliğini geliştirirse Roma türevi takımlarda çok rahat uzun yıllar oynar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:41:03
  • Beşiktaş / Bodrum
zaman su gibi akıyor, asla olmayacak o çocuk  :bandit:

Adam 20 yaşında 21 olacak henüz :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Cameron Diaz ise ergenliğimde beğenirdim :D
Çağrı cameron diazın neyini beğeniyordun   :D:tabe: çok zevksizsin :D

Çevrimdışı Bishamon

Bu arada Cruzerio'nun son maçında Dede ve Mayke oynamamış ?  :alala:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:42:24
  • Beşiktaş / Bodrum
Çağrı cameron diazın neyini beğeniyordun   :D:tabe: çok zevksizsin :D

Ergenlik dedim :D Üstünden 10 yıl geçti  :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Cameron Diaz ise ergenliğimde beğenirdim :D

bugün 34 yaşındaki hatuna yürüyordunuz forumcana şimdi camerona gelince neden ergenliğimde diyorsun? hala gideri var cameronun  :D bu arada simgenin uğurlu sayısı 41 mışmışmış da mişmişmiş  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

bugün 34 yaşındaki hatuna yürüyordunuz forumcana şimdi camerona gelince neden ergenliğimde diyorsun? hala gideri var cameronun  :D bu arada simgenin uğurlu sayısı 41 mışmışmış da mişmişmiş  :bandit:

:kop: :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:43:40
  • Beşiktaş / Bodrum

:evillol:

Ergenlikte sarışın olgunlukta esmerler ön plana çıkarmış favorim latinler artık  :evillol:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Mehmet57

Christian Kabasele bize cuk oturur. 1.86 boyunda Belcikali stopper, Genk'de oynuyor.

Kalidou Koulibaly kadar hizli degil, Kara Mbodji kadar guclu degil ama ikisinin tam ortasinda bir stopper. Hem guclu hem hizli. Son 1,5 sezonda kendini cok gelistirdi ve son senelerde Koulibaly, Mangala, Kouyate gibi Belcikadan giden stopperler gibi o da patlama yapacak gittigi yerde.

Genk 8 milyon istiyor diyorlar, ama daha ucuza halledebiliriz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:45:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Christian Kabasele bize cuk oturur. 1.86 boyunda Belcikali stopper, Genk'de oynuyor.

Kalidou Koulibaly kadar hizli degil, Kara Mbodji kadar guclu degil ama ikisinin tam ortasinda bir stopper. Hem guclu hem hizli. Son 1,5 sezonda kendini cok gelistirdi ve son senelerde Koulibaly, Mangala, Kouyate gibi Belcikadan giden stopperler gibi o da patlama yapacak gittigi yerde.

Genk 8 milyon istiyor diyorlar, ama daha ucuza halledebiliriz.

Biz bu toplara bir süre daha giremeyiz. Bizim için henüz erken gibi. Keşke olsa ama sanmıyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Adam 20 yaşında 21 olacak henüz :D

tüm türkiye papen mustanın önünde saygıyla eğilirken (o da 20 yaşındaydı) ben ikinci lig topçusu demiştim zaman beni haklı çıkarmıştı. genç oyuncudan iyi anlarım denayer = c sınıf oyuncu...

Çevrimdışı tangaz

Pep gelecek sene Denayer'i elinden güzelce geçirir

pellegrini pep'i cebinden çıkarır  :bandit:

Çevrimiçi murat

Ergenlik dedim :D Üstünden 10 yıl geçti  :D
Bizim ergenliğimiz daha iyiymiş.catherin zeta jones julia roberts, nicole kidman,serpil çakmaklı

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Arkadaşlar geriden okuyarak geldim, çok eleştirmişsiniz evet iyi bi organizasyon değildi, ama asıl olay, taraftar ve takımın coşkusuydu bence :)

Tv'den boğazdan vapurla geçişi ve otobüsle stada gelişi izlemek mükemmeldi, taraftar inanılmazdı..

Takımda çok eğlendi, Gomez iyi içti tam bir Trakyalı :biggrinking:
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı atalay

Kjaer ve Chedjou; Lille'de savunmada sürekli derinlik veren, Balmont ve Mavuba gibi iki dafansif karakterli orta sahalı bir ekipte iyi performanslar gösterdiler. Basa, Civelli, Sunzu hepsi Lille'de güçlü takım savunması anlayışı olduğu için yüksek performans gösterdi.

Kjaer'in; oyun merkezini önde kuran, orta sahası yumuşak, savunmada saha parselizasyonu yaşayan takımlarda defoları saymakla bitmez. Savunma ehemmiyeti yüksek, orta sahada defansif karakterli oyuncular ile oynayan ekiplerde beğenilmesi çok normal.

Stoper seçimini oynadığınız oyuna göre belirlemek zorundasınız.

Çevrimiçi murat

41 se rakibin çok :tabe: :tabe: :lol:

Çevrimdışı tangaz

Ergenlikte sarışın olgunlukta esmerler ön plana çıkarmış favorim latinler artık  :evillol:

ne ara olgunlaştın genç adam  :icool:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:49:21
  • Beşiktaş / Bodrum
Bizim ergenliğimiz daha iyiymiş.catherin zeta jones julia roberts, nicole kidman,serpil çakmaklı

:acim:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

adaşım ve yaşıtım listen süper gidiyordu ki serpil dedin ve bir çuval inciri berbat ettin yerli kontenjanına harika avcı derim  :bandit:

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Hala açıklamadılar şu Metin Albayrak'ın bahsettiği yabancıyı..lig bitti la

Bi g.amerikalı sol bek diyolar heryerde o olabilir Nusret
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı 38life

ya bi ara quaresma kupayı alıp kaçıyordu  :D :D :D .. gomez hop nereye dedi.. orası çok iyiydi

Quaresma kupayı alıp tam bizim olduğumuz yere doğru koştu gecenin en güzel anlarından biriydi  :D
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı nusretaslanturk

tecrübeyle sabit tabi esmerler  :evillol: :evillol: çakaaalllllll  :evillol: geç uyanmışsın ama :)
[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 02:52:38 nusretaslanturk ]

Çevrimiçi murat

adaşım ve yaşıtım listen süper gidiyordu ki serpil dedin ve bir çuval inciri berbat ettin yerli kontenjanına harika avcı derim  :bandit:
Yakından görmemişsin besbelli :tabe:

Etiketler: