2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 583 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334804 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:23:12
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
@çağrı @tangaz ben burdan baktım ama ayrıntılısı varsa onu bulamadım.. Sizin dediğiniz de olabilir

Bunlar kadro kaydetme kriterleri. Bir de maç seleksiyon kriterleri var dediğim durum orada devreye giriyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:23:56
  • Beşiktaş / Bodrum
yenilen gollerde bireysel ve basit hata sayısı çok fazlaydı. sakarlık skoru daha düşük adamlar dahi bulsak yediğimiz gol sayısını 8-10 aşağı düşürebiliriz.

Kalede kalecimiz olsa biz 8 puan fazla almıştık çok açık çok net bence.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Kapkarakartal

Boca'nın maçı var 15 dakika sonra uyumayacak olan varsa. Yine Bombonera otlağında oynanacak maç :D

Ahh ahh bi ara Gago'ya hastaydımda 30 yaşına dayandı neyse Cubas yetişiyor onun yerine :)  Burdaki Peruzzi'de iyi sağ bektir.

Çevrimdışı tangaz

Kalede kalecimiz olsa biz 8 puan fazla almıştık çok açık çok net bence.

acı bir ifade olacak belki ama fenerin kale+geri dörtlüsü bizde olsaydı namağlup şampiyon olabilirdik
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:26:53
  • Beşiktaş / Bodrum
Şuan deli bir İspanyolcadan takip ediyorum maçı Boca fena kaçırdı şimdi :D

TRT Spor veriyor maçı :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:27:43
  • Beşiktaş / Bodrum
acı bir ifade olacak belki ama fenerin kale+geri dörtlüsü bizde olsaydı namağlup şampiyon olabilirdik

Stoperleri bize uymazdı belki onların da ama bekler ve kaleci konusuna katılıyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Elimizdeki istisnasız her stoperin çok basit hatalarından gol yedik sıkıntı şu ki hepsi çürük.

Alexis 4 Marcelo 4 basit hatadan gol yedirdi hiç baskı yememişken.
Bu basit hataların birçoğunda ismailin katkısı var.birde bizim en büyük sorunumuz bazı maçlarda defanstan topu ortasahaya daha doğrusu 3. Bölgeye geçirmede sorun yaşadık.top zaten oraya geçtiğinde iş yapıyoruz.defansta ismail hariç takımdaki arkadaşlarını tanıyan yok.diğerleri 4 ay ile 8 aydır buradalar.5 maç yanyana oynamış oyuncuda yok.alexix ve marceloyu fenerin defansına sene başı koy daha az gol yerlerdi.bu kadar öldürülecek oyuncular değil.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

TRT Spor veriyor maçı :D

Hadi ya :alala:

İlk defa Arjantin liginden maç izliyorum zevkli gidiyo hızlı baya :D
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

pektemeğin yerine eren derdiyoku alabiliriz deyip iyi geceler diliyorum şampiyonlar  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:29:19
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu basit hataların birçoğunda ismailin katkısı var.birde bizim en büyük sorunumuz bazı maçlarda defanstan topu ortasahaya daha doğrusu 3. Bölgeye geçirmede sorun yaşadık.top zaten oraya geçtiğinde iş yapıyoruz.defansta ismail hariç takımdaki arkadaşlarını tanıyan yok.diğerleri 4 ay ile 8 aydır buradalar.5 maç yanyana oynamış oyuncuda yok.alexix ve marceloyu fenerin defansına sene başı koy daha az gol yerlerdi.bu kadar öldürülecek oyuncular değil.

İsmail'in katkısı olsa bile iyi stoper o hataları yapmaz. İsmail kötü pas attı tamam sen taca vurmak yerine kaleciye niye bırakıyorsun topu yürüyen adam araya girip gol attı.

Marcelo bir vücut çalımı yedi darmaduman oldu Bursa maçında.

Marcelo'nun yine ederi var ama Alexis tam bir fiyasko alınırken de söyledim.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Stoperleri bize uymazdı belki onların da ama bekler ve kaleci konusuna katılıyorum.

kjaer ba ikilisi uyardı

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Aynen katılıyorum.. 8 m verdiler stopere cuk oturdu.. Biz rodolfo , miloseviç, alexis, marcelo , pedro, tosiçlere küçük küçük verdik ama 8 m rahat geçti sonuç ortada.. Stoper arıyoz hala.. Paraya kıymak gerek iyi kadro için

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:31:40
  • Beşiktaş / Bodrum
Hadi ya :alala:

İlk defa Arjantin liginden maç izliyorum zevkli gidiyo hızlı baya :D

Arjantin Ligi değil Libertadores bu Şampiyonlar Ligi :D

Nacional de çok sağlam bir Uruguay takımıdır genç :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:34:01
  • Beşiktaş / Bodrum
Kjaer çok iyi gözüküyor gözünüze biliyorum ancak Dünya kadar defosu olan, ayağı baya kötü ve ağır bir stoper aslında.

Sistemleri tam küçük takım sistemi olduğu için gözünüze batmadı. Bize gelse aradaki farkı çok net görürdünüz. Bizim elimizdekilerden iyi olsa da Kjaer de vasattır. Hiçbir zaman büyük takımda oynayamadı, oynayamaz.

Wolfsburg ve Roma'da yaptığı hataları izlerseniz daha net görürsünüz. Önde basan hızlı oynayan takımlarda anında vasatlaşıyor.

Marcelo bizde vasat. Koyun Kjaer'in yanına Fener'e tapar Fenerliler biz de bu adam neymiş deriz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Denayeride çok beğenmiştiniz😁kjaeri de beğeniyorsunuz.ben beğenmiyorum.

Çevrimdışı 38life

Kutlama yapmak için şampiyon olmadık. Şampiyon olduğumuz için kutlama yapıyoruz...

Kutlama Osmanlıspor maçındaydı.

Bir de Tv'den heralde herşey daha kötü görünmüş. Biz stadda zaten yakından göremediğimiz için olayları kimkime dumduma pek birşey anlamadık :D

O havaifişek gibi şeyler harikaydı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Arjantin Ligi değil Libertadores bu Şampiyonlar Ligi :D

Nacional de çok sağlam bir Uruguay takımıdır genç :D

:kop: :kop:

Ben baya konuya uzağım :kop:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:35:32
  • Beşiktaş / Bodrum
Denayeride çok beğenmiştiniz😁kjaeri de beğeniyorsunuz.ben beğenmiyorum.

Denayer iyi stoper. Eksileri var ama büyük takımda oynayacak potansiyeli var zamanla olacaktır.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Kjaer çok iyi gözüküyor gözünüze biliyorum ancak Dünya kadar defosu olan, ayağı baya kötü ve ağır bir stoper aslında.

Sistemleri tam küçük takım sistemi olduğu için gözünüze batmadı. Bize gelse aradaki farkı çok net görürdünüz. Bizim elimizdekilerden iyi olsa da Kjaer de vasattır. Hiçbir zaman büyük takımda oynayamadı, oynayamaz.

Wolfsburg ve Roma'da yaptığı hataları izlerseniz daha net görürsünüz. Önde basan hızlı oynayan takımlarda anında vasatlaşıyor.

Marcelo bizde vasat. Koyun Kjaer'in yanına Fener'e tapar Fenerliler biz de bu adam neymiş deriz.
Aynı anda yazmışız seni tenzih edeyim o zaman.

Çevrimiçi murat

Denayer iyi stoper. Eksileri var ama büyük takımda oynayacak potansiyeli var zamanla olacaktır.
Çok eksiği var.sadece atletik.

Çevrimdışı tangaz

marko basa ile iyi ikili olmuşlardı aslında marko basa herkesle iyi ikili oluyordu iyi olan akil adam rolündeki basa idi...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:37:47
  • Beşiktaş / Bodrum
:kop: :kop:

Ben baya konuya uzağım :kop:

Nacional'den sürpriz bekliyorum bu gece :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Çağrı diazı da beğeniyormusun :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:38:47
  • Beşiktaş / Bodrum
marko basa ile iyi ikili olmuşlardı aslında marko basa herkesle iyi ikili oluyordu iyi olan akil adam rolündeki basa idi...

Abi Lille'de ama yine. Lille yıllardır aynı şeyi oynuyor. 4-3-3 savunma kontra atak tam ona uygun yapı.

Marko Basa daha iyi stoper mesela Kjaer'den katılıyorum.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 02:39:18
  • Beşiktaş / Bodrum
Çağrı diazı da beğeniyormusun :D

Cameron Diaz ise ergenliğimde beğenirdim :D
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: