2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 562 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334198 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Kuntz

TR kupasını GS alsın da , Süper kupada tarihi fark yapalım şunlara  :D :D

Artık bu tarz işleri bırakmak lazım. Son yıllarda Galatasaraylı ve Fenerbahçelilerin yaratmaya çalıştıkları algı ve yaptıkları şeyler hoş değildi ama böyle küçük düşünerek olmuyor bazı işler. Tek maç tarihi fark yapsak ne olacak? Fener Galatasaray'a 6 attı ne oldu ? O tarihten sonra Galatasaray seri şampiyonluklar kazandı. Bu camialara verilecek en güzel cevap bu seneki gibi şampiyon olmak. Hatta mümkünse 4-5 sene lige ambargo koymamız lazım. Tek maçlık tarihi farklar umurumda bile değil. Seri şampiyonluklar zaten bu camiaların direncini kırar geçer. Şimdiden ayakları titremeye başladı. Bu sezon ki şampiyonluk çok değerliydi ve devamıda inşallah gelecek taraftarımızın da artık büyük takım taraftarı gibi düşünmesi gerekiyor. Sanki genç nesil bunu biraz unuttu gibi. Kaldı ki bizler ve bizden yaşça büyükler Beşiktaşın lige ambargo koyduğu yılları iyi bilir. O yüzden genç arkadaşları da bu yönde yönlendirmek bu algıyı taraftara yerleştirmek en önemlisi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

kendimi alkışlayım   :claps: :claps:
edit:forma çıkarıp kırmızı yedi,çocuğu beğendik içinden quaresma çıktı iyi mi
:kop: :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı AigleBordeaux

Artık bu tarz işleri bırakmak lazım. Son yıllarda Galatasaraylı ve Fenerbahçelilerin yaratmaya çalıştıkları algı ve yaptıkları şeyler hoş değildi ama böyle küçük düşünerek olmuyor bazı işler. Tek maç tarihi fark yapsak ne olacak? Fener Galatasaray'a 6 attı ne oldu ? O tarihten sonra Galatasaray seri şampiyonluklar kazandı. Bu camialara verilecek en güzel cevap bu seneki gibi şampiyon olmak. Hatta mümkünse 4-5 sene lige ambargo koymamız lazım. Tek maçlık tarihi farklar umurumda bile değil. Seri şampiyonluklar zaten bu camiaların direncini kırar geçer. Şimdiden ayakları titremeye başladı. Bu sezon ki şampiyonluk çok değerliydi ve devamıda inşallah gelecek taraftarımızın da artık büyük takım taraftarı gibi düşünmesi gerekiyor. Sanki genç nesil bunu biraz unuttu gibi. Kaldı ki bizler ve bizden yaşça büyükler Beşiktaşın lige ambargo koyduğu yılları iyi bilir. O yüzden genç arkadaşları da bu yönde yönlendirmek bu algıyı taraftara yerleştirmek en önemlisi.
:claps: :claps: :claps:
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi murat

Fenerlilerin bir sözü varya bizim büyüklüğümüz kupa büyüklüğü değildir filan falan vs. Şimdi kupa sonucuna göre td nin durumunu belirliyorlar. :D şu kupada bir geçsede bakalım gelen olacakmı oralardan.

Çevrimdışı sallapati

lige ambargo koymak deyimleri bana şimdi tehlikeli geliyor...

BUrası almanya ya da Hollanda olsa bunları konuşabiliriz.. ama Türkiyede saha dışı çok etken var... 2003 den sonra 2004 de içerden ve dışardan yapılan kumpasın sonucu olarak 4-5 olası şampiyonluğumuz gasp edildi..

tabiki artık çok daha güçlüyüz (stadımız var , taraftarımız artık bilinçlendi ve laylaylomu bıraktı , sosyal medyayı kullanıyoruz vs)
ama Abdürrahimlerin , Alp Yalmanların , Şekiplerin Azizlerin , PfDk , TFF nin ve boğazına kadar siyasete batmış futbolun ve hakemlerin olduğu bu düzende dikkatli olmak gerekiyor..
geçmişten ders çıkaralım

Atibaya westhamdan ciddi teklif varmış.. 7-10 arasıysa gidebilir bence.. Giderse iyi bi önlibero şart... Lucas nası olur bilemedim.. Daha iyisini alamayız gibi.. Topal nasıl olur onuda bilemedim..

Atiba Satilmaz

Satilamaz

Satilmasi teklif dahi edilemez :busted_cop:

West Ham Atiba ve Töre yi istiyormuş.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ingilizler transfere iyi para harcıyor ulAn Bilic yaktin bizi ama su Gokhana bi 15 milyon € ver bari :bandit:

Çevrimdışı sallapati

Atiba Satilmaz

Satilamaz

Satilmasi teklif dahi edilemez :busted_cop:

aynen katılıyorum.. Atiba-Ozi-Sosa-Gomez 4lüsü bozulursa takımın ekseni kayar... hatta bu 4lünün içinde en önemli Atiba.. çünkü Atiba olmazsa diğer üçlü çalışamaz

Çevrimdışı Kuntz

lige ambargo koymak deyimleri bana şimdi tehlikeli geliyor...

BUrası almanya ya da Hollanda olsa bunları konuşabiliriz.. ama Türkiyede saha dışı çok etken var... 2003 den sonra 2004 de içerden ve dışardan yapılan kumpasın sonucu olarak 4-5 olası şampiyonluğumuz gasp edildi..

tabiki artık çok daha güçlüyüz (stadımız var , taraftarımız artık bilinçlendi ve laylaylomu bıraktı , sosyal medyayı kullanıyoruz vs)
ama Abdürrahimlerin , Alp Yalmanların , Şekiplerin Azizlerin , PfDk , TFF nin ve boğazına kadar siyasete batmış futbolun ve hakemlerin olduğu bu düzende dikkatli olmak gerekiyor..
geçmişten ders çıkaralım

Hedef bu olmalı. Hedef koymanın tehlikeli bir yanı yok. Önemli olan gerçekçi hedefler koymak. Beşiktaş eski Beşiktaş değil. Rakiplerin durumu da ortada. Bu sene de şampiyon olursak ki bence şu an en büyük favoride biziz yürüyüp gitmememiz için bir sebep yok. Önemli olan bütünlüğümüzü korumak ve Beşiktaş'ın büyüklüğüne gölge düşürecek söylemlerden uzak durmak. Kendinde söylemişsin artı yönleri zaten. Geçmişten ders almak lazım buna evet ki bu yönetim zaten bunu aldığını bu sene yaptığı akıllı stratejiler ile gösterdi. Ama geçmişin kötü tecrübelerini sürekli akıllara getirerek travma yaratmanın lüzumu yok. Oralara takılı kalmamak lazım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 14:05:41
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
3. forvetimizin hiç oynamadan 1.7 milyon euro alıyor oluşu aşırı rahatsız edici. Şu işi çözsünler artık.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı sallapati

Hedef bu olmalı. Hedef koymanın tehlikeli bir yanı yok. Önemli olan gerçekçi hedefler koymak. Beşiktaş eski Beşiktaş değil. Rakiplerin durumu da ortada. Bu sene de şampiyon olursak ki bence şu an en büyük favoride biziz yürüyüp gitmememiz için bir sebep yok. Önemli olan bütünlüğümüzü korumak ve Beşiktaş'ın büyüklüğüne gölge düşürecek söylemlerden uzak durmak. Kendinde söylemişsin artı yönleri zaten. Geçmişten ders almak lazım buna evet ki bu yönetim zaten bunu aldığını bu sene yaptığı akıllı stratejiler ile gösterdi. Ama geçmişin kötü tecrübelerini sürekli akıllara getirerek travma yaratmanın lüzumu yok. Oralara takılı kalmamak lazım.

neyseki artık yönetimimizde çakma değil gerçek Beşiktaşlılar var..  Bizi içerden yıkamazlar

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Tolga

Şampiyonluk konsusunda aşama aşama ilerlemeliyiz.

Bu sene olduk gelecek sezon da olma ihtimalimiz yüksek. Aynı sinerji ve havayla ilerlersek şampiyonluk yine gelir.

Ama şimdiden 3-4 yıl sonrasını düşünmek bu ülkenin futbol şartlarına bakarsak mantıklı değil.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı tangaz

düzelttik sonra ya @tangaz

öyleymiş @Necmi abi ben direkt mentiondan bakıp yazmıştım sonra baktım gençler o karanlık işini aydınlığa kavuşturmuş  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

3. forvetimizin hiç oynamadan 1.7 milyon euro alıyor oluşu aşırı rahatsız edici. Şu işi çözsünler artık.
Nasil cozucez adamin KAPI gibi sozlesmesi var :alala:

Zorla imzalatmadi sonuçta o sozlesmeyi..

Ya Kiralayacaksin Ucretin bir kismini kendin bir ksimini koraladigin takim odeyecek

Yada 3 yillik parasini verip göndereceksin

Yada parasini odemeyip alacaklarina karsilik bonservisini vereceksin

Baska secenek yok :bandit:

Çevrimdışı Uğur Uğurlu

Bende rahatsızım valla.. Eger tolgada kalırsa o kadar parayı yedek olarak almasındanda rahatsız olacam

Çevrimdışı sallapati

Şampiyonluk konsusunda aşama aşama ilerlemeliyiz.

Bu sene olduk gelecek sezon da olma ihtimalimiz yüksek. Aynı sinerji ve havayla ilerlersek şampiyonluk yine gelir.

Ama şimdiden 3-4 yıl sonrasını düşünmek bu ülkenin futbol şartlarına bakarsak mantıklı değil.

katılıyorum son 4 yılki (Fikret Orman dönemi) puanlarımız

58-62-69-79

Önemli olan ligi her zaman 70in üzerinde bir puanla bitirebilmek.. İstikrarı yakalamalıyız... Kadro çekirdeğini korumalıyız..

Çevrimdışı tangaz

o arkadaşı gönderip 500-750bine falan oynayacak bir latin yada african şöle sprinter özellikli yakışır bize
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

BEŞİKTAŞ A.Ş.’nin, 15.05.2016 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - OSMANLISPOR FK Spor Toto Süper Lig Hasan Doğan Sezonu müsabakasında taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde ev sahibi kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 200.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, çirkin ve kötü tezahüratta bulunan GÜNEY KALE ARKASI ve KUZEY KALE ARKASI tribüne giriş yapan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki ev sahibi müsabakaya girişleri engellenmesine,
Yapma  :bawling:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı tangaz

biliç atiba+töre ikilisine 20 milyon sterlin verse törenin bir sonraki satışından da %15-25 arası payı bonus şeetse ben satarım hiç düşünmem  :bandit:

Çevrimdışı brkntcnr

Bekonun yaptığı reklam ve müzik çok güzel. Tüyler diken diken.

Çevrimdışı Tolga

katılıyorum son 4 yılki (Fikret Orman dönemi) puanlarımız

58-62-69-79

Önemli olan ligi her zaman 70in üzerinde bir puanla bitirebilmek.. İstikrarı yakalamalıyız... Kadro çekirdeğini korumalıyız..
Kulüp 2012'den bu yana her yönden aşama kaydetti.

Gelir, başarı, transferdeki başarı oranı, sponsorluk anlaşmaları, teknik direktörler ve yönetim.

Bu noktaya gerçekten kolay gelmedik.

Şampiyon olabilmek için de dediğin gibi her sene 70 küsür puanlarda olmalıyız.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı brkntcnr

Üç kulvarda olması gereken bu.

Çevrimdışı Onur Küçük

Çarpık 'Bizim Çocuk' zihniyetinin olumsuz sonuçlarını görürlerse belki adım atarlar 3. forvetimiz gibi oyuncular hakkında. Bizim çocuklar diye  adlandırdığımız her oyuncu kulübünü çok sevecek , aidiyet duyacak , profesyonelliği üst seviyede tutup kulübüne maksimum fayda sağlayacak  yanılgısına düştü yöneticilerimiz. Bizim çocuklar kelimelerinin böyle sihirli bir etkisi yok. Profesyonel, kulübüne sevgi besleyip aidiyet duyan maksimum fayda veren oyuncu istiyorsak çok daha büyük çaba vermek lazım kişinin doğumundan başlayan bir süreç bu.

Çevrimdışı sallapati

Bundan sonraki senelerde hem Şampiyon olup hem de avrupada başarılı olmalıyız.. Çünkü Osmanlı , Başakşehir , Konya gibi takımlar ülkemizin puanını düşürecek önümüzdeki yıllarda..

Etiketler: