2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 595 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334607 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı nusretaslanturk

Geç oldu yat istersen.  :D
yok benim için geç değilde kutlamaları vs hep pc'den izledim gözleri yordu

Çevrimdışı atalay

Atletizmin yanına zeka da eklemek farz. Bu sene çok çektik zekası kısıtlı oyuncudan

Zaten savunmacı kriterleri arasında oyun zekası/kurgusu da var.
[ Son Düzenleme: 26 Aralık 2016, 10:59:57 atalay ]

Çevrimdışı COB

Son zamanlarda dogru düzgün göremedikde adamı hiç..oynatmıyorlar ki

Sirigu normalde tam Milan'lik kaleci ama Donnanaruma mucizesi çiktiği için gündemde değil.

3-5 arasi alamiyormuyuz Sirigu'yu. Tolga'dan sonra Sirigu Almeida'dan sonra Gomez gibi olur.

[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 03:50:06 nusretaslanturk ]

Çevrimdışı Bishamon

Transfer dönemi ne zaman açılıyor?

Çevrimdışı 38life

Şuan deli bir İspanyolcadan takip ediyorum maçı Boca fena kaçırdı şimdi :D

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ozeratalay

Stopere Badstuber i alamazmıyız?Hazır Bayern Serdar ile Hummelsi almışken

Çevrimiçi Necmi

topal yorumun %100doğru volkan cıvıyor sorunu burada konsantre olduğunda iyi kaleci
yok ben iyi kaleci olduğuna inanmıyorum kesinlikle yatamıyor kaleci dediğin atletik olur
bizim takımlarda akıllı forvet olmadığı için öyle görünüyor havadan refleksleri iyi ama bel altı gelen her topta seyret onu
bence muslerada iyi bir kaleci değil sadece türkiye standartlarında iyi görünüyor. Ama dışarda çuvallıyor
üst seviye takımlarla kurtardığı maç gördünmü. Mandanda ospina gibi kaleciler ondan çok daha üst düzey
adamın kalecilik hayatında üst düzey bir takım yok ne yani farketmedilermi.
Türkiyede iş yapar ama hepsi o gs nin istediği bonservisi veripde hiç bir üst düzey takım almaz onu
ona verecekleri parayı handanoviç sirigu gibi kalecilere verirler. Belkide benim çizgi kalecilerini sevmememden
kaynaklanıyor Ben kutuya hakim ve ayakları iyi olan kaleciyi severim birde çok fazla uçmayacak çok yatan kaleci bence iyi değildir.
musleranın çizgide refleksleri çok iyi ama açıldığında büyüyüp kaleyi kapatamıyor aslında çok defosu var birde sağ tarafına pek yatamıyor.
benim profilimde cordoba gibi bir kaleci var şu andada onun ayarına en yakın kaleci mandanda ospinada iyi ama bir cordoba değil
alman kalecileri çok fazla yatmaz mesela yattıklarındada işi bitirirler asla kutuya top tokatlamazlar.
dasayev gibi bir kaleci gelmiyorki :bandit: ruslar kaleci konusunda hep iyiydiler

Çocuk çok iyi ya
http://www.transfermarkt.com.tr/cristian-pavon/profil/spieler/373170
kendimi alkışlayım   :claps: :claps:
edit:forma çıkarıp kırmızı yedi,çocuğu beğendik içinden quaresma çıktı iyi mi
[ Son Düzenleme: 20 Mayıs 2016, 03:52:55 nusretaslanturk ]

Çevrimdışı 38life

Kjaer çok iyi gözüküyor gözünüze biliyorum ancak Dünya kadar defosu olan, ayağı baya kötü ve ağır bir stoper aslında.

Sistemleri tam küçük takım sistemi olduğu için gözünüze batmadı. Bize gelse aradaki farkı çok net görürdünüz. Bizim elimizdekilerden iyi olsa da Kjaer de vasattır. Hiçbir zaman büyük takımda oynayamadı, oynayamaz.

Wolfsburg ve Roma'da yaptığı hataları izlerseniz daha net görürsünüz. Önde basan hızlı oynayan takımlarda anında vasatlaşıyor.

Marcelo bizde vasat. Koyun Kjaer'in yanına Fener'e tapar Fenerliler biz de bu adam neymiş deriz.

FIFA 16 Ultimate Team'de Team of The Season kartı çıktı 87 Overall, Sinir bozucu gerçekten.

yok ben iyi kaleci olduğuna inanmıyorum kesinlikle yatamıyor kaleci dediğin atletik olur
bizim takımlarda akıllı forvet olmadığı için öyle görünüyor havadan refleksleri iyi ama bel altı gelen her topta seyret onu
bence muslerada iyi bir kaleci değil sadece türkiye standartlarında iyi görünüyor. Ama dışarda çuvallıyor
üst seviye takımlarla kurtardığı maç gördünmü. Mandanda ospina gibi kaleciler ondan çok daha üst düzey
adamın kalecilik hayatında üst düzey bir takım yok ne yani farketmedilermi.
Türkiyede iş yapar ama hepsi o gs nin istediği bonservisi veripde hiç bir üst düzey takım almaz onu
ona verecekleri parayı handanoviç sirigu gibi kalecilere verirler. Belkide benim çizgi kalecilerini sevmememden
kaynaklanıyor Ben kutuya hakim ve ayakları iyi olan kaleciyi severim birde çok fazla uçmayacak çok yatan kaleci bence iyi değildir.
musleranın çizgide refleksleri çok iyi ama açıldığında büyüyüp kaleyi kapatamıyor aslında çok defosu var birde sağ tarafına pek yatamıyor.
benim profilimde cordoba gibi bir kaleci var şu andada onun ayarına en yakın kaleci mandanda ospinada iyi ama bir cordoba değil
alman kalecileri çok fazla yatmaz mesela yattıklarındada işi bitirirler asla kutuya top tokatlamazlar.
dasayev gibi bir kaleci gelmiyorki :bandit: ruslar kaleci konusunda hep iyiydiler
Cordoba kadar ayağı düzgün kaleci çok az denk gelir..oda 17 yaşına kadar orta ofansta oynamış zaten

Çevrimiçi Necmi

bildiğimden değil ama fener kalecileri performansına göre bu adamı değerlendirmek mantıklı olabilir bence. senin fikrin nedir?
Ben bir tavsiyede bulunayım o zaman önümüzdeki 3-4 sene fenerle yarışacağız
mümkünse teknik kadro sağlık ekibi ve geri hizmet yani mutfak vs gibi yerlere renkli tezgahından geçmiş kimseyi almayalım
sonra kapıyı doping çiler çalınca zıp zıp zıplamayalım.
fenerin elinden çıkmış sarperi aldık sonuç tarihimizin en büyük sakatlık sezonunu geçirdik.
ve bundan yüzde yüz sorumluydu bak yüzde 99 demiyorum. @tangaz

Çevrimdışı 38life

Şenol Hoca, Alper Hocayı kaleci antrenörü olarak getirirdi, lakin milli takımda görev alıyor. Cordoba, camiamıza hayırlı olsun.

Ozaman Ospina da hayırlı olsun.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 04:03:35
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ben bir tavsiyede bulunayım o zaman önümüzdeki 3-4 sene fenerle yarışacağız
mümkünse teknik kadro sağlık ekibi ve geri hizmet yani mutfak vs gibi yerlere renkli tezgahından geçmiş kimseyi almayalım
sonra kapıyı doping çiler çalınca zıp zıp zıplamayalım.
fenerin elinden çıkmış sarperi aldık sonuç tarihimizin en büyük sakatlık sezonunu geçirdik.
ve bundan yüzde yüz sorumluydu bak yüzde 99 demiyorum. @tangaz

Ertuğrul olacak o :D Sarper hoca bu seneki doktorumuz :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 04:07:29
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bir de geçen seneki sakatlık sorunumuz doktor değil daha çok 71'lik kondisyonerinden kaynaklaydı bilicin..

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı 38life

Adamlar direkt penaltılara gidiyor ne güzel. Uzatma muzatma boş iş.

Çevrimdışı Onur Küçük

Sarper Çetinkaya yanlış hatırlamıyorsam G.S.'de de görev yapmıştı ama güvenilir bir isim . Ertuğrul Karanlık sanırım alternatif tıpa çok meraklı birisi , tedavi yöntemleri tartışılır .

Adamlar direkt penaltılara gidiyor ne güzel. Uzatma muzatma boş iş.
o kadar oyuncu değişikliği,sakatlık vs oldu daaarrrtttt diye 90 da çaldı hakem ilginç :)

Çevrimiçi Necmi

pardon doğru bütün gün kutlamayı izleyince insanın kafası şişiyor
atçıyı diyorum Karanlıkmıydı neydi :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Bir de geçen seneki sakatlık sorunumuz doktor değil daha çok 71'lik kondisyonerinden kaynaklaydı bilicin..

yok direk sorumlu karanlık :bandit:

pardon doğru bütün gün kutlamayı izleyince insanın kafası şişiyor
atçıyı diyorum Karanlıkmıydı neydi :bandit:
Atletizm'i Ateizm olarak okumaktan iyidir gene abi  :evillol: :evillol:

Tevez penaltı kaçıracak  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Sarper Çetinkaya yanlış hatırlamıyorsam G.S.'de de görev yapmıştı ama güvenilir bir isim . Ertuğrul Karanlık sanırım alternatif tıpa çok meraklı birisi , tedavi yöntemleri tartışılır .
sarper hoca milli takım sağlık ekibinin başıydı sanırım bir ara gsde de çalıştı
ama sporcu sağlığı konusunda Türkiyenin en iyilerinden biri.

Çevrimdışı 38life

Conde zu Beşiktaş  :lol:

Conde zu Beşiktaş  :lol:
çerez gibi penaltı kurtardı adamlar

Etiketler: