2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 587 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334581 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 03:14:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Marcelo Şenol Güneş transferi. Alexis'i kimi yazdı okuttu bize gerçekten merak ediyorum.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

Ben de Boksic'i beklemiştim hep bekledik birilerini..
glenn hoddle, chris waddle, jurgen klinsman  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Marcelo Şenol Güneş transferi. Alexis'i kimi yazdı okuttu bize gerçekten merak ediyorum.

Bizi öptüler resmen..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı atalay

bildiğimden değil ama fener kalecileri performansına göre bu adamı değerlendirmek mantıklı olabilir bence. senin fikrin nedir?

Fikrim yok.

Çevrimiçi murat

Şu an klinsmanın klosenin litbarskinin rumenigenin eşdeğeri takımımızda .o dönemde hayal bile edemezdin.gerçi kuntz gelmilti sma o eşdeğer sayılmaz ama büyük fark yaratmıştı.

Çevrimdışı murat baltacı

Denayer iyi stoper. Eksileri var ama büyük takımda oynayacak potansiyeli var zamanla olacaktır.
Denayer bizim sisteme uyacak stoper hızlı ve çabuk bana kalsa denayeri kiralarım marcelo ve alexis yollarım iki tane sağlam stoper alırım rodolfoda sağlam dönerse dört stoper götürür orayı denayer şenol hoca ile gelişim gösterirse tam hucum takımı stoperi olur zaten almak için uğraşırız.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 03:16:36
  • Beşiktaş / Bodrum
İtalya'da 7 takım ilk 3'e girmek için hedef koydu sene başında 4'ü dışarıda kaldı. Bu takımlar küçülmeye gidecektir bunların elden çıkaracağı oyuncuları takip etmeliyiz.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı tangaz

fener geri dörtlünün iyiliğinden değil onun önünde oynayan çift önliberodan kazandı
geçen sene bizde çift ön libero oynarken zor gol yiyorduk biliç defansı topladı deniyordu.
fenerin volkanı yoksa tolganın yarısı kadar bile performans gösteremedi geleni içeri aldı
yediği bütün gollere bir bak komedi tek fark ona bize geldiği kadar pozisyon gelmedi
iki ön libero iyiydi onlardan kurtulan stoperlere çarpıyordu onlardanda kurtulursa zaten pestili çıkmış şekilde
volkanın karşısına geliyordu feneri farklı yapan Topaldı. Periera da bunu gördü yoksa Topalı hayatta oynatmazdı
sene başındada oynatmadı zaten oynamayıncada darbeyi yediler sonra uyandı oynatmaya başladı fenerin defans hattı toparlandı.

topal yorumun %100doğru volkan cıvıyor sorunu burada konsantre olduğunda iyi kaleci
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı nusretaslanturk

fener geri dörtlünün iyiliğinden değil onun önünde oynayan çift önliberodan kazandı
geçen sene bizde çift ön libero oynarken zor gol yiyorduk biliç defansı topladı deniyordu.
fenerin volkanı yoksa tolganın yarısı kadar bile performans gösteremedi geleni içeri aldı
yediği bütün gollere bir bak komedi tek fark ona bize geldiği kadar pozisyon gelmedi
iki ön libero iyiydi onlardan kurtulan stoperlere çarpıyordu onlardanda kurtulursa zaten pestili çıkmış şekilde
volkanın karşısına geliyordu feneri farklı yapan Topaldı. Periera da bunu gördü yoksa Topalı hayatta oynatmazdı
sene başındada oynatmadı zaten oynamayıncada darbeyi yediler sonra uyandı oynatmaya başladı fenerin defans hattı toparlandı.
işin ilginç yanı onu'da nani uyandırmıştı bir maç sonu..''deli misin sen neden topal'ı çıkarıyorsun'' diyerek

Hep dünya yıldızı hücumcular istiyoruz, artık dünya yıldızı savunmacı istemeliyiz taraftar profili olarak.

Ne yapacaz daha forvete İbra-Gomez mi yapacaz yani. Falcao'yu alıp yedek mi bekleticez?

Forması satmaz diye vermeyiz defansa para.. Hey güzel ülkem..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 03:18:33
  • Beşiktaş / Bodrum
glenn hoddle, chris waddle, jurgen klinsman  :D

Çok iyiyken değil 33'ünde bekledim ben :D

Lazio'ya giderken Klose'yi de almalıydık mesela yaşı var diye almamak gibi bir gaflete düştüler.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Yeri geldi 3 defansif ortasaha bile oynadı hatta ilk geldiği dönem bekleride çıkartmıyordu.

Çevrimdışı tangaz

rivayete göre kaleci diego lopez kiralanması gündemde iken kalecinin menajeri itelemiş...

Çevrimdışı Bishamon

İtalya'da 7 takım ilk 3'e girmek için hedef koydu sene başında 4'ü dışarıda kaldı. Bu takımlar küçülmeye gidecektir bunların elden çıkaracağı oyuncuları takip etmeliyiz.

İnter finansal krizde  :D

rivayete göre kaleci diego lopez kiralanması gündemde iken kalecinin menajeri itelemiş...
o adam menajer itelemesi orası belli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 03:20:33
  • Beşiktaş / Bodrum
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi murat

Çok iyiyken değil 33'ünde bekledim ben :D

Lazio'ya giderken Klose'yi de almalıydık mesela yaşı var diye almamak gibi bir gaflete düştüler.
Bu sene başı geçici çözüm olarak adurizi düşünmüştüm ama o adamı kolay kolay kopartamazsın.aslında italyadan herhangi bir santrafor iş yapar bizim ligde.mesela ceko baya bir italyan stoper dayağı yemiştir.güzel olmuştur.

Çevrimdışı tangaz

İnter finansal krizde  :D

interden caner erkini de kiralayabiliriz  :icool:

o adam menajer itelemesi orası belli

Ben yinede çok zarar etmeden satarız diyorum onu..

-Mustafa Kemal Atatürk

Handanovic  :us:
daha yeni sözleşme yenilediler..
Ş.liginde galibiyet ve beraberlik parası ne kadardı + gruptan çıkınca ne alıyordun  :money: :money:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mayıs 2016, 03:22:44
  • Beşiktaş / Bodrum
Bu sene başı geçici çözüm olarak adurizi düşünmüştüm ama o adamı kolay kolay kopartamazsın.aslında italyadan herhangi bir santrafor iş yapar bizim ligde.mesela ceko baya bir italyan stoper dayağı yemiştir.güzel olmuştur.

İtalya temas olarak benzer ama çok pozisyon futbolu oynanıyor bizdeki kaotik ortama alışmaları sıkıntı baya.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

daha yeni sözleşme yenilediler..
Ş.liginde galibiyet ve beraberlik parası ne kadardı + gruptan çıkınca ne alıyordun  :money: :money:

Beraberlik 500k, galibiyet 1,5 galiba ama tam hatırlamıyorum..

-Mustafa Kemal Atatürk

Ben yinede çok zarar etmeden satarız diyorum onu..
kim alır la onu  :lol: :lol:

Çevrimdışı tangaz

ceko'ya gökhan gönül ve caner gibi ortacılar gerek bizde onlardan yok caner cekoya 10 kafa golü attırır bizim ligde

Etiketler: