2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 536 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334114 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yalçın

Egitim eksik, ogretim yeterli bizde. Genel kultur ve egitim sifir. Eskiden vatandaslik dersi vardi okullarda. Oturur dinlerdik nasil etiket sahibi olunur, diye.
Simdi vuracan odunu vuracan odunu, odun oduna sinek ikili pistisi

O daha kotu bir durum zaten. Bu konuda fazla konusursam is siyasete ideolojiye girer; karisir burasi. Ozetle citayi yukari cikaracak alt yapimiz bu tip 1. Dunya ulkeleri arasina girecek kadar degil. En kotusu bunun farkinda olunmamasi.

"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Egitim eksik, ogretim yeterli bizde. Genel kultur ve egitim sifir. Eskiden vatandaslik dersi vardi okullarda. Oturur dinlerdik nasil etiket sahibi olunur, diye.
Simdi vuracan odunu vuracan odunu, odun oduna sinek ikili pistisi
kitap okuyamayan nesilden hayır mı gelir

Çevrimdışı onder23

kitap okuyamayan nesilden hayır mı gelir
Genç jenerasyon çok kindar yetişiyor vicdanli olmak merhamet etmek yok neredeyse. ahlaken daha sağlıklı olabilmeleri için mutlaka sanatla ugrasmalari gerekir.  Sanatın herhangi bir dalı olabilir edebiyat olur müzik Olur resim olur tiyatro olur farketmez. Sanat insanı insan yapar. Yeni nesil ot gibi yetişiyor

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yalçın

Genç jenerasyon çok kindar yetişiyor vicdanli olmak merhamet etmek yok neredeyse. ahlaken daha sağlıklı olabilmeleri için mutlaka sanatla ugrasmalari gerekir.  Sanatın herhangi bir dalı olabilir edebiyat olur müzik Olur resim olur tiyatro olur farketmez. Sanat insanı insan yapar. Yeni nesil ot gibi yetişiyor

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bunlar icin sanati, sanatciyi seven guc odagi gerekir.

"Herkesi bir defa, bazılarını her zaman aldatabilirsiniz. Ama herkesi her zaman aldatamazsınız."

Suleyman Seba

Çevrimdışı mylife1903

Beden egitimi, su ismin guzelligine bakin, beden egitimi. Beden egitimi dersi saatlerinde beden egitimi ile ilgilenenler el kaldirsin. Resim ve muzik saatleri icinde gecerli bu dedigim.
Yahu gecen cocuga piyano alalim dedik, magazaya girdik, eh beni biliyonuz oraya buraya bulasiyorum, gitarla falan oynuyorum, zaten calamam, caldigim en iyi sey kapidir yani ulan arkadan piyano sesi geldi bir melegin sesi gibi calanda dokturuyor mozart agliyor du bir sunu turtekleyem kafami seetmesin diye gittim bir baktim benim hanim caliyormus, sevindim tabii. Dedim, sen nerden bikiyorsun piyano calmayi, anaokulunda ogretmislerdi biraz hatirliyorum, dedi. Ben sesli utandim

Çevrimdışı arda

Babasının yanında Metin-Ali-Feyyaz'lı, Rızalı, Gökhanlı  Beşiktaş'ı izlemiş çocuk başka takımlı olamaz..

:tabe:
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı TANERCAN

Bağlama gitar ney çalıyorum ben.
350-400 kusur kitap okudum okuyorum.
Basketbol voleybol tarzı sporlar ile amatör olarak uğraşıyorum.
Dağlarda kamp yaparım.
Otomobil konusunda üstün surus eğitimim var.

Bunların bana artısı ne?

Sıfır çünkü sağlık problemlerim var.. hemde ömur boyu sürecek problemler.

Velhasıl iyi eğitim de alsan aldığın eğitimler çoğu zaman hiç bir işine yaramıyor. Canım sıkılırsa yapıyorum zaten bu aktiviteleri. Kendimi geliştireyim diye yapmıyorum.. neyse konu amacından sapmasin

Lenovo TAB 2 A7-30HC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bishamon

Kamil Glik confirms AS Monaco move

Polish international and central defender Kamil Glik has confirmed that he will be joining AS Monaco after EURO 2016 in an interview with Przeglad Sportowy.

Glik had the following to say on his transfer situation:

“The Monaco offer is the best that I have received, both for myself and for Torino. There was also an offer from Besiktas but it did not suit Torino and I did not discuss with them out of respect to Torino… Now I am thinking about the European Championships and after that I will have a medical and the rest.”

The fee is believed to have been agreed at around €15m, when all clauses are taken into account.

Kaynak GFFN

Geçmiş olsun beyler.Almamız imkansızdı zaten boşa ümit oldu.
[ Son Düzenleme: 29 Haziran 2016, 20:35:51 Bishamon ]

Çevrimdışı TANERCAN

Kamil Glik confirms AS Monaco move

Polish international and central defender Kamil Glik has confirmed that he will be joining AS Monaco after EURO 2016 in an interview with Przeglad Sportowy.

Glik had the following to say on his transfer situation:

“The Monaco offer is the best that I have received, both for myself and for Torino. There was also an offer from Besiktas but it did not suit Torino and I did not discuss with them out of respect to Torino… Now I am thinking about the European Championships and after that I will have a medical and the rest.”

The fee is believed to have been agreed at around €15m, when all clauses are taken into account.

Kaynak GFFN

Geçmiş olsun beyler.Almamız imkansızdı zaten boşa ümit oldu.
15 lik adama 4-5m teklif edip ölücük yaparsak olacağı bu zaten :)

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Emre Bol Aziz  Yildirimin  Gokhan Gonule   haksiz yere  sahtekar  demesinden dolayi iplerin kotugunu soyluyor  asporda  ..
Yorgo

Çevrimdışı Bishamon

15 mi ödememiz gerekiyordu adama ? Doğru şeyi yaptık ama parası olan adam bastı verdi

Çevrimdışı TANERCAN

15 mi ödememiz gerekiyordu adama ? Doğru şeyi yaptık ama parası olan adam bastı verdi
15 vermek imkansız ama 7-8 verilebilirdi.

Çevrimdışı Bishamon

15 vermek imkansız ama 7-8 verilebilirdi.

Veremeyiz hagi parayla vereceğiz?

Çevrimdışı Emre S. Sönmez

Gene sorayim,belki goren,bilen olur,aly cissokko aston villa'dan, nedir, ne degildir?? Herkes goruyor burayi diye rahat yazmiyorum.
Edirne koprusu tastan var mi buyuk BESİKTAS'tan ! BJK:16251

Çevrimdışı Berat

Çevrimiçi Necmi

Gene sorayim,belki goren,bilen olur,aly cissokko aston villa'dan, nedir, ne degildir?? Herkes goruyor burayi diye rahat yazmiyorum.
bence sol bekte büyük balık peşinde koşuyorlar.
yoksa Beşiktaş taraftarına fabriyi sindirtemezler. :evillol:

Çevrimdışı Tolga

Kolarov zor da gelirse çok güzel olur :icool:
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Necmi

şu an 4-5 e verselerde alamayacağımızın farkındamısın @TANERCAN

Çevrimiçi Necmi

Ali aydın iyi götürüyor emre bolu :)

Çevrimdışı Bishamon

Oo Marcelo zu Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Kolarov zor da gelirse çok güzel olur :icool:
zor tabide neden hiç sol bek haberi düşmüyor her yere bir sürü oyuncu adı geçiyorda
sol beke hiç oyuncu adı geçmiyor.bir ismaillemi girecekler lige :) sence
ya öyle olacak yada güvendikleri bir şey var.

Çevrimdışı Bishamon

Bu arada şu Macar adam Nagy fena olmaz mıydı Atibaya yedek

Çevrimdışı Tolga

zor tabide neden hiç sol bek haberi düşmüyor her yere bir sürü oyuncu adı geçiyorda
sol beke hiç oyuncu adı geçmiyor.bir ismaillemi girecekler lige :) sence
ya öyle olacak yada güvendikleri bir şey var.
Abi Kolarov ile uğraşılması güzel de sonuçta olacağı da kesin değil ki :)

O olmazsa başka oyuncu alternatifleri de vardır.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı OrhanAker

Emanuel mas gelecek bence.Töreyi sattığımız an gustavo gomezle beraber açıklanır. :)

Çevrimdışı talha

Emanuel mas gelecek bence.Töreyi sattığımız an gustavo gomezle beraber açıklanır. :)
Mas ligde götürür gerisi sıkıntılı İsmailin maç yapamayınca garip bir şekilde futbolu unutma huyu var yani Mas limite ulaşınca güven vermeyebilir

En temizi fizikli bir savunma beki almak aslında

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Etiketler: