7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş
7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş Skor : Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş ( Kerim Frei , Kerim Frei ) Tarih : 27 / 10 / 2014 Saat : 20:00 Stadyum : Kadir Has Hakem :  İLKER

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 75783 defa] 7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2014, 22:37:27
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bu maçı gömeceğiz beyler. Derbiye hırslı çıkacağımıza eminim derbi dönüşüde Töre kendini affettirmek için hırslı dönecektir.

Biz devreyi lider , Uefa grubunu da lider kapatacağız. Devre arasında da takıma Linnes dışında 2 tane tecrübeli adam daha getirmek yönetimin işi.

Bir STOPER bir ORTASAHA.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı manyak1903

biliç in 2 senedir ne oyuncu değişikliklerinde isabeti var nede 11 seçiminde hadi geçen sene tamam dedik ama yetti artık ya sırf gitar çalıyor iyi hoş adam diye tahammül edilmez uğur boralı sildi attı ismail yok atınç yedek klübesinin bir parçası gibi neyi nerde yapacağını bilmeyen adam bu mağlubiyetin sebebi biliç tir kimsede yok hocamız vs falan diye hikaye okumasın.
maç 2-1 olduğunda duygu ve düşüncelerini ,evdeki ruh halini yazarsan

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Salih A.

Hala Biliç e sayan var kimi oyuna alsın 2-1 öne geçmişsin 10 kişisin Oğuzhan çıkacak son dk defans yapacaksın ama ne bilsin Necip arkasına adam kaçıracak ne bilsin necip Önündekine pas vermeyip yana alakasız pas verip yol yiyelim...
Bilic in zerre kadar hatası yok...
ali rıza sen bari deme dön bir yedek klübesine bak atınç ismail, uğur yetmezmi atınç ersan dan defalarca iyidir, ismail varsa mottanın adı anılmaz demba ba yı alır yerine uğuru koyarsın maçın başından beri veli atiba ikilisi zerre iş yapamadı belli ki yorunluk bastırdı fakat bunu biliç düşünmeliydi
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı ilhan mansız

:biggrinking: Tek maçlık yorum yapmayalım 5-6 maç sonra yine kiralayalım diye konuşacağız burada çünkü bunları arada yapabilir o yüzden yetenekli diyoruz  :evillol:
Abdullah nerede Abdullah yedim onu  :D . Şaka bir yana maalesef rotasyon yapamadığımız için kaybettik ama Bilicin taktiksel zaafı da vardı bugün onun dışında takımın yorgunluğa rağmen iyi oynadığını düşünüyorum.

Çevrimdışı Anil

Türkay, sana yaşına, olgunluğuna helal olsun. Bir maç kaybettik alt tarafı yok bunda büyütecek bir durum. Sadece 2 konu düşündürücüydü yukarıda bahsettiğim ama temel sorun yorgunluk ve rotasyon yapmamamız
aynen öyle.takımımızla övünürken genç takım diye övünüyorsak tecrübesikliklerine de katlanacağız.gayet iyi oynuyoruz Allah bozmasın.ama necipe ayrı parantez açmamız lazım.yaptığı şeylerin tecrübeyle alakası bile yok.tamamen akılsızlık..

Çevrimiçi Samet Ç

Bu maçı gömeceğiz beyler. Derbiye hırslı çıkacağımıza eminim derbi dönüşüde Töre kendini affettirmek için hırslı dönecektir.

Biz devreyi lider , Uefa grubunu da lider kapatacağız. Devre arasında da takıma Linnes dışında 2 tane tecrübeli adam daha getirmek yönetimin işi.

Bir STOPER bir ORTASAHA.
Aynen abi bu yazının altına imzamı atarım. Haftaya fbyi yenince burdaki karamsar arkadaşlar bu sefer ne diyecekler çok merak ediyorum.

Çevrimdışı Türkay

İnşallah takım ve taraftar büyük hırs kazanır. Olimpiyatta 50 60 bin taraftar olursa takım için muazzam olur, çim zaten yenilendi. Töre de olaydı iyiydi.  :s20:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı blackeagle35

Takım olarak kötüydük falan bence bunları bir kenara koyalım..Alınan galibiyetlerin hepsi Partizan maçı gibi ya da takım olarak iyi oynanan oyunlarla gelmeyecek..Şampiyonluk böyle maçlarla gelir zaten..Geçtiğimiz sezonki Fenerbahçe'yi hatırlayın kaç defa son anlarda maçı aldılar..Bu şekilde maç verilmez çok net..Senin sağ bekin olacak kişi 2 tane gol yediriyorsa eleştirilir..Senin teknik direktörün bu takımın 2.5 yıldır kronikleşen son anlarda maç verme problemini çözemiyorsa tabiki eleştirilir kimse kusura bakmasın..Tabiki hiçbir şey bitmedi ancak bu tarz mağlubiyetlerden endişe duymamak için 2004 yılının 25 Ocak'ından sonra gelişen süreci yaşamamış olmak gerekir..Neyse haftaya artık çok kritik..Belki puan anlamında değil ama mental anlamda çok önemli..En azından yenilmemek zorundayız..

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2014, 22:40:06
  • Beşiktaş / Bodrum
Abdullah nerede Abdullah yedim onu  :D . Şaka bir yana maalesef rotasyon yapamadığımız için kaybettik ama Bilicin taktiksel zaafı da vardı bugün onun dışında takımın yorgunluğa rağmen iyi oynadığını düşünüyorum.

:kop: :kop:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Togay_1981

Hala Biliç e sayan var kimi oyuna alsın 2-1 öne geçmişsin 10 kişisin Oğuzhan çıkacak son dk defans yapacaksın ama ne bilsin Necip arkasına adam kaçıracak ne bilsin necip Önündekine pas vermeyip yana alakasız pas verip yol yiyelim...

İnsanlar Bilic'e bu söylediklerinden dolayı değil ligin 17. sıradaki takımına halen veli atiba maça başlıyor diye ,10 kişi iken yapabildiklerini 0 - 0 iken takım neden yapamıyor diye kızıyor. Bende o yüzden kızıyorum nitekim. Benim anlam ve hak veremediğim tek şey vardır yorgunluk hikayesi. Madem uzunca bir zamandan sonra bir Avrupa maçına çıkıp hemen 3 gün sonra lig sonuncusuna kaybedecek kadar yoruluyoruz o zaman gitmeyeceğiz UEFA'ya yada B takım ile gideceğiz. Bu mazeret hakkını futbolcuya verirsek bu sene ligi yine 3. sırada bitiririz dostlar. Hem UEFA hem lig oynamasını ya öğreneceğiz ya da bir beklentiye girmeyeceğiz.

Çevrimdışı Deniz

Kerim her hafta böyle oynasın ben kiralanmalı lafımı geri almaya hazırım hocam  :ok:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Salih A.

maç 2-1 olduğunda duygu ve düşüncelerini ,evdeki ruh halini yazarsan
o zaman forumda biraz geriye git forumda kerim e edilmeyen küfürn haddi hesabı yok o nasıl olacak?  arkadaş biliç cilik yapmayın beşiktaş var gerisi yalan
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı Türkay

Şimdi takım resmen küme düşmüş muamelesi oldu. - İnşallah - Feneri yenersek de şampiyon muamelesi olur herhalde.

Çevrimdışı manyak1903

olcay darbeyi aldıktan sonra uyuşmuş falan , işte o sırada olcayın ruhu kerime kaçtı  :kop: :kop:

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Anil

Bu arada maç sonu yaşadıklarımız bana göre şanssızlık.85 den sonrasını 10 kere oynasak bence 8 tanesi böyle bitmezdi.Kesinlikle bilicin demba ba yerine sivoku alması gerekirdi ama o dakikalar zaten taktik/teknik üstü olayların geliştiği dakikalar.Haftaya gene iyi oyunla fenere üstünlük kurarız.şanslı olursakta yeneriz.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2014, 22:43:03
  • Beşiktaş / Bodrum
olcay darbeyi aldıktan sonra uyuşmuş falan , işte o sırada olcayın ruhu kerime kaçtı  :kop: :kop:

:kop: :kop: :kop:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı eski inönü

Çevrimdışı Türkay

Türkay, sana yaşına, olgunluğuna helal olsun. Bir maç kaybettik alt tarafı yok bunda büyütecek bir durum. Sadece 2 konu düşündürücüydü yukarıda bahsettiğim ama temel sorun yorgunluk ve rotasyon yapmamamız

dostum tebrik ediyorum yaşına gore çok olgunsun  :ok: Şu an ihtiyacımız olan tam da Türkay'ın duruşu

Sağolun gerçekten mağlubiyetlerden sonra sadece sağlıklı düşünülmeli

Çevrimdışı Fatih

Oguzhan yerine %100 Ba cikmaliydi... Zaten Veli'yi cikarmissin gobekten... Oguzhan'i da cikarirsan Kayseri'ye alin ortasaha sizin olsun demek...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Yoksul Esat Kekeç

Naçizane eski bir futbolcu olarak görüşlerimi açıklayayım.

1-2 öndeyiz ve 10 kişiyiz. Oyundan kimi çıkarırsınız? dakika 80. 2 forvetin var biri yeni girmiş diğeri  yorgun.. top tutman gerekiyor.yapılacak tek bir şey var.Demba ba yı çıkarmak.Çünkü top saklayıp kullanabilecek rahatlacak pozisyonda sadece Oğuzhan var..
Bilic in burda hatalı davrandığını düşünüyorum.hatta oyuna müdahale etmek zorunda değilsin ki..maöın bir momentumu vardır.Oyuncu değişikliği Allah kelamı değil ki..bırak gittiği yere kadar gitsin..
Ayrıca çok acil 2 stoper bir sağbek ve kim ne derse desin bir kaleci almamız lazım..
Bu yenilginin bu maçta olmasıda  belki iyi olabilir,fb maçında yenilmek daha zor olabilir..Şimdi akıllar başada gelmiştir..

Moraller bozuk umarım yarın @bjk_mabet moralleri düzeltici bir şeyler bulur.Ve son olarak @sallapati sana katılıyorum...

Çevrimdışı Türkay

Sosa derbiye yetişir mi acaba ?

Takımdan ayrı çalışmaya başlamıştı herhalde. Ertuğrul Karanlık, Bilic ve Sosa bu maçtan sonra işi daha sıkı tutar

Çevrimdışı ilhan mansız

aynen öyle.takımımızla övünürken genç takım diye övünüyorsak tecrübesikliklerine de katlanacağız.gayet iyi oynuyoruz Allah bozmasın.ama necipe ayrı parantez açmamız lazım.yaptığı şeylerin tecrübeyle alakası bile yok.tamamen akılsızlık..
Anıl, bence kadro derinliğimizin olmaması bizi bugün çok zorladı. Veli,Atiba,Motta,Gökhan,Olcay çok zorlandılar. Ben kesinlikle kendilerini suçlamıyorum Keşke rotasyon yapabilsydik. Takım mali durumdan dolayı eksikleri yeterince kapatamadı. Senede belki de 50 maç yapacağız. Bu oyuncular her maç aynı performansı gösteremez. İnşallah mali durum elverirse devre arası transfer yaparız. Aksi halde çok zorlaanırız. Bize aynen Çağrının yazdığı gibi aslında stoper, sağ bek ve ortasaha şart. Eğer iki oyuncu alacaksak sağbek ve ortasaha bence şart

Çevrimdışı ALI RIZA

ali rıza sen bari deme dön bir yedek klübesine bak atınç ismail, uğur yetmezmi atınç ersan dan defalarca iyidir, ismail varsa mottanın adı anılmaz demba ba yı alır yerine uğuru koyarsın maçın başından beri veli atiba ikilisi zerre iş yapamadı belli ki yorunluk bastırdı fakat bunu biliç düşünmeliydi
2-1 olunca hepimiz yere yatın kalkmayın dedik... Ba topu at ilerde top tutsun uğur veya ismail hayatta yapmaz İsmaile gelince Necip nasılsa benim için ismailde odur ismail geldiğinden beri iyi oynadığı 10 maç sayamazsınız... onun yaptıgını biz sahada kanatta olalım aynısını yaparız bize extrası yok... Veli Formsuz bu sene çok hatalı ayrıca rakibi küçümsedik... gol yeyince aklımız başımıza geldi

Çevrimdışı Türkay

Slaven Bilic: "Derbi için stresimiz yok. En iyi şekilde o maça hazırlanacağız. Unutulmasın ki halen zirvedeyiz"

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah takım ve taraftar büyük hırs kazanır. Olimpiyatta 50 60 bin taraftar olursa takım için muazzam olur, çim zaten yenilendi. Töre de olaydı iyiydi.  :s20:
üzülme dostum. Sosa ve pektemek iyileşirse hiç sorun olmaz

Etiketler: