7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş
7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş Skor : Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş ( Kerim Frei , Kerim Frei ) Tarih : 27 / 10 / 2014 Saat : 20:00 Stadyum : Kadir Has Hakem :  İLKER

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 75733 defa] 7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

kardeşim boş muhabbetin dibindesin şuan biz beşiktaşı tutuyoruz biliç i değil biliç td değil. bizimle olacak düzeldi diye de hatalarından döndü oyunu okumayı becerdi taktik anlayışını geliştirdi diye anca senin zihniyetinde kiler söver bknz serdar bilgili.... sapla samanı birbirine karıştırma
ya tamam dayı sen haklısın ben daha hiç birşey demiyorum. Eğer Beşiktaş'ı tutuyorsan yönetimede sahip çıkacaksın td ye de oyunculara da.

Çevrimdışı ALI RIZA

Fuck you demiş tabi bunu bizim hakemler direk küfür olarak algılıyor çok doğal ingilizce bilmiyorlar halbuki o kelimeni 7-8 tane daha farklı anlamı var bilic te gese maçında bu yüzden atılmıştı. Yemin ediyorum ülke olarak öyle çapsısız ki söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum.
Ne diyeyim o zaman hakemlere de Fuck off diyelim  :bandit:

Çevrimdışı Tolga

en çok sinir olduğum şey fbliler ve gslılar siz gene şampiyon olamazsınız gene düşüşe geçersiniz diyorlardı şimdi gene öyle olacağını düşünmeye başladılar bile
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Türkay

Ozzie: "...... 10 kişi kalmamıza rağmen çok iyi oynadığımızı düşünüyorum. BURADAN POZİTİF ŞEYLER DE ÇIKARIRIZ"

Takım etkilenmemiştir bizim forum kadar.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2014, 22:28:37
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Asıl analize dönelim. Ligin puan barajı 70'a kadar inecek belli oldu. Haftaya kazanırsak 17 puan oluyoruz.

54 puan daha lazım 18 galibiyet demek. 26 maçın 18'ini kazanmamız gerekiyor. Bunların ikisi derbi deplasmanı. Yani sadece 6 maçta puan kaybetme hakkımız var derbiler dışında.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

Almanca etse ne olacaktı? Ya da Flemence? Yahu bunlar komik şeyler gerçekten artık. Her şeyimiz çok düzgün bir bunlar kaldı kırmızı verecek. Hem de direk kırmızı.
Ayni fikirdeyim seninle hocam...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ilhan mansız

Yine de bu futbolcular desteği hak ediyor.  Futbolcular fiziksel ve mental olarak yorgundu. Karşısındaki takım günlerdir bu maçı analiz ediyor, hazırlanıyor. Fenerbahçe maçı tekrar çıkışa geçeriz.
Kesinlikle takım yorgundu, rotasyon yapmadan çıktık maça. Sadece Kerim dinlenmişti o da gayet iyiydi, onun dışında sadece iki şey beni düşündürdü.1-Savunmanın hiç kafa topu alamaması. 2- Bilicin bu maçta hiçbir taktiksel değişiklik düşünmemesi.
ben genel olarak oyuncuların performansındaki düşüşü normal karşılıyorum

Çevrimdışı Türkay

en çok sinir olduğum şey fbliler ve gslılar siz gene şampiyon olamazsınız gene düşüşe geçersiniz diyorlardı şimdi gene öyle olacağını düşünmeye başladılar bile

Öyle olmayacağını - İnşallah - Kerim 10 kişi kaldıktan hemen sonra gösterdi zaten.

Çevrimiçi Samet Ç

Oğuzhan Özyakup: Bülent Hoca hakeme giderek resmen Gökhan Töre'yi attırdı. Yukarıda Allah var Gökhan arkamdaydı, hiçbirşey demedi.

Çevrimdışı ilhan mansız

Çağrı, analiz yapmadan önce Kerim i bi kiraya gönderelim istersen  :D

Çevrimdışı Tolga

Asıl analize dönelim. Ligin puan barajı 70'a kadar inecek belli oldu. Haftaya kazanırsak 17 puan oluyoruz.

54 puan daha lazım 18 galibiyet demek. 26 maçın 18'ini kazanmamız gerekiyor. Bunların ikisi derbi deplasmanı. Yani sadece 6 maçta puan kaybetme hakkımız var derbiler dışında.
iç saha derbilerini kazanmak zorundayız çünkü 2.yarı da 3 derbiyi deplasmanda oynayacaz o yüzden ligin ilk yarısında ne kadar puan toplarsak toplamamız lazım
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

Ne diyeyim o zaman hakemlere de Fuck off diyelim  :bandit:
aynen ingiltere de fucklar Çağrı abinin de dediği gibi hava da uçuşuyor ama oradaki hakemler o fuckları Tanrı kahretsin diye algılıyor. yetersiz₁ bir tff var ve onun yetersiz₁ mhkesi ve hakemleri.

Çevrimdışı Türkay

Belki de bu mağlubiyetin olması gerekiyordu. Her maç Partizan maçı olmayacağını öğrenmemiz gerekiyordu. Olgunlaştık ve hırs kazandık. Lideriz ama tek kaybettiğimiz Töre oldu

Çevrimdışı Anil

Ayni fikirdeyim seninle hocam...
eğer fuck off dediyse de kötü bişey değilki..hakeme veya hocaya şahsi küfür yok.ilk okul öğretmeni mi bu küfür edeni sınıftan mı atıyor ?

Çevrimdışı manyak1903

4-0 etkisi maçta görüldü.adamlar yatarsak kazanamayız demiş, hiç ummadığım kadar ilk yarı pozisyon buldular.bana kalırsa bizde de gol bulana kadar 4-0 rehaveti vardı.ilk yarıdan belliydi az çok sonuç ancak bu şeklide olmamalıydı  :bawling:

ilk yarı oğuzhan bir tane çalım atıp deparla top sürdü o güzeldi.bir pozisyon atibadan çıktı korner çalmadı hakem.

maçta bando mu vardı ,bando varsa iyi ama maç boyunca mehter ve kaplanın gözleri çalıp durdu, rezaletti.motta ilk yarının sonunda gitti şut çekti,açacaksın arkadaş onu.motta diye demiyorum ismail de zaten aynısını yapıyor.

olcay'ın hastahaneye gitmemesini anlamıyorum.ona bir şey olmaz umarım ve şunun gibi bir şey olmaz, beşiktaşın maçı varken hastahaneye gitmeyi kabul etmeyen adam olcay şahan şok şok şok diye.

oğuzhan'ın savunması 0 0,0 0.0 sıfır , 4 2 3 1 deki 2 den atiba arkadan gelip önde basıyor , oğuzhan çıkayım da basayım demiyor.450bin€ su helal olsun.kalanını hakeder umarım.çok böyle, nasıl denir , başkasının ayağına basıyor bir şey yok diyor , kendine yapılınca hemen çene yapan karakterlerden diyelim.

gökhan töre pres yapıyor sarı kart yiyor , töre nin ayaklarına tekme atıp duranlara kart yok.

bu hakemler beynini kullanmıyor , taşıyor.elinde boya var.topa çek bir çizgi 9,15 say , oraya da çek.eliyle buraya gel gel diyor,gelmeyince oldukları yere çizgiyi çekiyor.kullanmıyor abi yok.bunların içi boş.elindeki köpüğü bile otoriter şekilde kullanamıyorsan sen nasıl sarı kart göstereceksin , nasıl maça ağırlığını koyacaksın.

bugün yine 1-0 oldu , tepki vermeye başladık.10 kişi kaldık , 1-1'i bulduk ardından 2-1 bulduk.çıldırdık , titredik heyecandan ,ondan sonra yine skor aldık diye gömüldük yedik.çok da güzel oldu.düşünürler nerede hata yaptık.aynı şekilde saldır yenil zaten laf eden olmaz.ama sen her seferinde bunu yaparsan ben nasıl durayım milletin önünde.bugün 3 puan kaybettik 1 puan iyi olurdu, bu kadar moral bozulmazdı ama umarım bu maçın diğer kazanımları çok olur.

şu an daha forumu okumadım , kırmızı uyarılar var.neden böyle olduğunu söyleyeyim sevinmeyi de üzülmeyi de bilmiyoruz.renkliler bizi ilgilendirmiyor derken gs maçlarını buradan takip ediyoruz , 4 atıyoruz çılgına dönüyoruz , hemen bu başkana mâl ediliyor.kişiler üzerinden ve diğer küçük gruplaşmalarla takım tutulursa kazandığında birileri kaybettiğinde birileri çıkar.

bülent korkmaz utan.töre kırmızı görsün diye bir tarafını yırttın.2-1 olunca şiştin kaldın.beraberlikte de oturdun yenince ayağa kalktın anca.

sana da federasyona da düzeninize de pasonuza da , topunuza haram zıkkım olsun ,cebimizden kaç kuruş giriyorsa sonuna kadar haram olsun helal etmiyorum düzenin adamlarıma benden çıkanları.

bu arada bizim yönetimde sezon bitmeden stattan başka şeyler konuşur inşallah kameralara.

bu hafta bir kere daha gördük ki ,bu ligde hakemi de yeneceksin ,yeniyorduk da, kendi kendimize verdik maçı , az kaldı hepinizin köküne kibrit suyu sıkacağız.senin rakibini hakemle kurtarırlar seni hakemle yakarlar.düzenin adamları ve karşı düzenin azizleri gitmedikçe ,türkiye'de futbol bu.

değirmene su taşıyıp değirmene karşı olunmaz.

kerim yetenekli ama kafasını kaldırdığında pası bir türlü veremiyor.ama şunu söyleyebilirim kerim için ,kendini fiziksel olarak geliştirdi tek ama tek yapması gereken topu ayağından daha çabuk çıkarmak.

cenk tosun da çok güzel oynuyor bana kalırsa.hep ver-kaç yapıyor.şöyle 2-0 olduğunda hatta 1-0 dakika 70 gibi ikili forvet ile cenk yakar rakibi bence.
bugün kerim beni sevindirdi.topu ayağında neredeyse hiç tutmadı , beni okumuş demekki  :bandit: şaka bir yana iyi bir fırça yemiş ya da öz eleştiri yapmış sanırım.ikili forvet ile etkimizi sonunda gösterdik.sadece sonuç istediğimiz gibi olmadı.partizan maçında bugün yapılan değişikliklerin bir örneğini yazmıştım.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2014, 22:33:11
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Çağrı, analiz yapmadan önce Kerim i bi kiraya gönderelim istersen  :D

:biggrinking: Tek maçlık yorum yapmayalım 5-6 maç sonra yine kiralayalım diye konuşacağız burada çünkü bunları arada yapabilir o yüzden yetenekli diyoruz  :evillol:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Belki de bu mağlubiyetin olması gerekiyordu. Her maç Partizan maçı olmayacağını öğrenmemiz gerekiyordu. Olgunlaştık ve hırs kazandık. Lideriz ama tek kaybettiğimiz Töre oldu
Silkelenmek lazımdı takım çok havaya girmişti fark ettiyseniz her maç kompak oynuyorduk bu maç rehavetin etkisiyle rakibe baya baya top oynattık. Bilic uyaracaktır oyuncuları.

Çevrimdışı Anil

ya tamam dayı sen haklısın ben daha hiç birşey demiyorum. Eğer Beşiktaş'ı tutuyorsan yönetimede sahip çıkacaksın td ye de oyunculara da.
şu yaşına gelmiş seba dönemini bizden iyi görmüş olan adamın ettiği laflara bak..

Çevrimdışı ilhan mansız

Türkay, sana yaşına, olgunluğuna helal olsun. Bir maç kaybettik alt tarafı yok bunda büyütecek bir durum. Sadece 2 konu düşündürücüydü yukarıda bahsettiğim ama temel sorun yorgunluk ve rotasyon yapmamamız

Çevrimdışı ALI RIZA

Hala Biliç e sayan var kimi oyuna alsın 2-1 öne geçmişsin 10 kişisin Oğuzhan çıkacak son dk defans yapacaksın ama ne bilsin Necip arkasına adam kaçıracak ne bilsin necip Önündekine pas vermeyip yana alakasız pas verip yol yiyelim...
Bilic in zerre kadar hatası yok...

Çevrimdışı Salih A.

şu yaşına gelmiş seba dönemini bizden iyi görmüş olan adamın ettiği laflara bak..
hadi canım bak dalgana sen
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı eski inönü

haftaya derbide de puan kaybedebiliriz o da dunyanın sonu degil. Önemli olan camia olarak umutsuzluga kapılmayıp coşkumuzu devam ettirmemiz. Turkiye ligi pis bir lig sadece iyi oyunla başarı gelmeyebiliyor. Takım sendeledikçe biz destegi arttırmalıyız. Ama boyle bir iki maçla umutsuzluga kapılırsak kafada kaybederiz zaten.

Çevrimiçi Samet Ç

aynen yemin eiyorum böyle tipleri görünce moralıim bozuluyor ilk fırsatta sallamaya başlıyorlar ki ben fikret orman ve yönetimini bu kulüpte görmek istemediğim halde sırf Beşiktaş için katlanıyorum adamlar hemen Bilic'e oyunculara sallamaya başladı yazık.

Çevrimdışı Geovani

Bülent (Hakaret Yasak)₁ gs maçında bu kadar hırslı değildi bi taçı bibuçuk dk taç atmayan oyuncuyu uyarma kart gösterme....bu renkliler kötüyken asla arayı açmamıza izin vermez şeref yoksunu i...r...10 kişi kalmamıza rağmen takımın verdiği reaksiyon güzeldi...ve kesinlikle sosa nın iyileşmesi gerek ne korner ne duran top atamıyoruz....
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Etiketler: