7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş
7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş Skor : Kayseri Erciyesspor 3-2 Beşiktaş ( Kerim Frei , Kerim Frei ) Tarih : 27 / 10 / 2014 Saat : 20:00 Stadyum : Kadir Has Hakem :  İLKER

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 75783 defa] 7.Hafta / Kayseri Erciyesspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Türkay

moralinizi bozmayın arkadaşlar yeniliyorsak boyle yenileliim sorun yok.  :ebebe:

Aynen katılıyorum yenildik evet ama nasıl yenildik o önemli. 10 kişiyken geri döndük hatalardan gol yedik. Burda tek üzülmemiz gereken Töre'nin kırmızı kartı.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Deniz

Ben takıma güveniyorum 1 yenilgiyle sırtımızı dönecek değiliz .Desteğe devam ama haftaya fener maçında da bu fenerasyon ve lick tv rahat durmayacak 3 puan bence imkansız.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Salih A.

sen bu kafayla bu yaşına kadar iyi gelmişsin.helal olsun gerçekten
boş konuşma işine bak
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı ilhan mansız

İhaleyi kimse bir kişiye bırakmasın.

Töre küfür etti takımı yaktı.

Veli resmen oynamadı ortashayı düşürdü.

Ersan bir kafa topu alamadı.

Tolga kapattığı köşelerden yedi.

Ba çok formsuzdu.

Cenk hiç hazır değildi.

Pedro Ersan kötüyken soumluluk almadı.

Motta çok kötüydü.

Necip inanılmaz hatalar yaptı.

Bilic oyuna hakim olamadı.

TÜM TAKIM OLARAK KAZANMIŞTIK , TÜM TAKIM OLARAK KAYBETTİK.
Çağrı işte buna zaten rotasyon yapamamak diyorum ben. Sakatlar ve kadronun yeterince derin olmaması bu maçta sıkıntı yarattı. bir de Atiba ve veliyle başlamamalıydık. Adamlar zaten ortasahayı kullanmadılar. Motta da oynamamalıydı. Çünkü o da çok yorgun olduğunu belli etti. Bilic bence bu maçı biraz farklı kurgulamalıydı. Bu oyuncular bu kadar sık maçı kaldıramazlar.

Çevrimdışı ZEKI

İhaleyi kimse bir kişiye bırakmasın.

Töre küfür etti takımı yaktı.

Veli resmen oynamadı ortashayı düşürdü.

Ersan bir kafa topu alamadı.

Tolga kapattığı köşelerden yedi.

Ba çok formsuzdu.

Cenk hiç hazır değildi.

Pedro Ersan kötüyken soumluluk almadı.

Motta çok kötüydü.

Necip inanılmaz hatalar yaptı.

Bilic oyuna hakim olamadı.

TÜM TAKIM OLARAK KAZANMIŞTIK , TÜM TAKIM OLARAK KAYBETTİK.

@Çağrı olayi ozetlemissin cok dogru bir tespit kazanabilirdik kazanamadik ne bu hal boyle sampiyonluk gitmis gibi hepiniz dagilmissiniz.
Kaldirin kafanizi sevindirmeyin renklileri, takim yorgundu olur boyle kazalar, fenere yenilseydik konusacaklari biz sizi ilk..... diye bosverin.
Hırslandikmi tabiki hırslandik
uzulduk mu evet uzulduk
ama biz besiktasliyiz..ayaga kalkariz yururuz gunese...takima simdi sahip cikmak gerek hatta gidebilecek varsa umraniyeye gidip destek vermek lazim.

Çevrimdışı eski inönü

10 kişi maçı çevirebildik biraz da pozitif taraftan bakın. Ben alkışlıyorum oyuncularımızı hatalardan ders cıkarsınlar hic sorun yok :super: Bilic'i eleşricektim ama boşver o da hatalarını gorur duzeltir inanıyorum.  :ok:

Çevrimdışı Türkay

Her yenilgiden veya kötü futboldan sonra buralar hep böyle oluyor. Asalım keselim yok necip kötü yok tolga bitmiş ba yok sağ bek almazsan böyle olur falan. Saçma ve sinirle yazılmış  mesajlar bunlar yapmayın Allah aşkına ya.

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Ben takıma güveniyorum 1 yenilgiyle sırtımızı dönecek değiliz .Desteğe devam ama haftaya fener maçında da bu fenerasyon ve lick tv rahat durmayacak 3 puan bence imkansız.
şu maçı kazansak fb tedirgin gelecekti şimdi daha moralli gelecekler bizi yeneceklerine daha çok inanarak sahaya çıkacaklar g.töre de yokken işimiz çok zor ve bence en fazla 1 puan çıkarırız maalesef.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimiçi Samet Ç

ah marul ah iyi hayır dualarımı aldın bu gece umarım yerini bulmuştur. Bu arada takıma güveniyorum. Hala lideriz bugün takımda yorgunlukdan çok bence biraz fazla havaya girmişlerdi bu mağlubiyet hareketlendirir çocukları.

Çevrimdışı sallapati

Azizin ...ği hakem seni attırıyorsa sende 2-1 ken yerden kalkmayacaksın .. ama bizimkiler bunları beceremiyor...

Çevrimdışı ilhan mansız

Bakın tek sebep yeterince rotasyon yapamamış olmamız, takım genel olarak kötü oynadı zaten Oğuzhan hariç. Bir tek Kerim iyiydi o da zaten yorgun değildi. Arkadaşlar görmediniz mi Veli ayakta duramıyordu. Bence Bilic rotasyon konusunda eksik kaldı. Sakatlarda tabi etkiledi

Çevrimiçi Samet Ç

boş konuşma işine bak
dayı harbiden sen boş konuşuyorsun yok özür dilerim yok onu yaparım adam sövüyorsan başarılı olduğu zaman da söveceksin kızacaksın beni burda bilen bilir olcaya kıl olurum gol atsada söverim kızarım atmasada farketmez

Çevrimdışı ALI RIZA

Yenilginin tek sorumlusu Necip... Başka izahı yoktur 1 yenilgimizi aldık artık dengeler değişti bakalım gökhan kırmızı neden yedi acaba _? yada bülent oguzhana s...tir git dediğinde hakem nerdeydi acaba _?

Çevrimdışı Türkay

Ben bu takımla gurur duyuyorum. Helal olsun aynen böyle devam...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2014, 22:22:54
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Şu küfür olayına bir standart getirmeleri gerekiyor artık.

Çok ahlaklı bir ülkeymişiz gibi tribün küfür edince shaa kapat futbolcu edince kırmızı kart.

Premier ligde fuck'lar havada uçuşuyor. Edilmesin tabi ki ama bu böyle olmamalı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Fatih

@sallapati Tore kufur ediyorsa hakemlik bir olay yok... Fuck off dedi Gokhan.. Kameradan net anlasiliyor...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi MUSTAFA_

6 renklinin arasında tek kartal olarak maç izledim  :akuma: :akuma: Sinirime nasıl hakim olabilirim? @Çağrı

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Salih A.

dayı harbiden sen boş konuşuyorsun yok özür dilerim yok onu yaparım adam sövüyorsan başarılı olduğu zaman da söveceksin kızacaksın beni burda bilen bilir olcaya kıl olurum gol atsada söverim kızarım atmasada farketmez
kardeşim boş muhabbetin dibindesin şuan biz beşiktaşı tutuyoruz biliç i değil biliç td değil. bizimle olacak düzeldi diye de hatalarından döndü oyunu okumayı becerdi taktik anlayışını geliştirdi diye anca senin zihniyetinde kiler söver bknz serdar bilgili.... sapla samanı birbirine karıştırma
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimiçi Samet Ç

Yenilginin tek sorumlusu Necip... Başka izahı yoktur 1 yenilgimizi aldık artık dengeler değişti bakalım gökhan kırmızı neden yedi acaba _? yada bülent oguzhana s...tir git dediğinde hakem nerdeydi acaba _?
Fuck you demiş tabi bunu bizim hakemler direk küfür olarak algılıyor çok doğal ingilizce bilmiyorlar halbuki o kelimeni 7-8 tane daha farklı anlamı var bilic te gese maçında bu yüzden atılmıştı. Yemin ediyorum ülke olarak öyle çapsısız ki söyleyecek hiç bir şey bulamıyorum.

Çevrimdışı sallapati

@sallapati Tore kufur ediyorsa hakemlik bir olay yok... Fuck off dedi Gokhan.. Kameradan net anlasiliyor...

adam 1 dakika tacı attırmadı... sarı kart vermeyince bunlar oldu..

bu arada ..ne haken ibricic e 2 kez sarı gösterdi 20 saniye içinde

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Ekim 2014, 22:25:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş

Almanca etse ne olacaktı? Ya da Flemence? Yahu bunlar komik şeyler gerçekten artık. Her şeyimiz çok düzgün bir bunlar kaldı kırmızı verecek. Hem de direk kırmızı.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı eski inönü

Her yenilgiden veya kötü futboldan sonra buralar hep böyle oluyor. Asalım keselim yok necip kötü yok tolga bitmiş ba yok sağ bek almazsan böyle olur falan. Saçma ve sinirle yazılmış  mesajlar bunlar yapmayın Allah aşkına ya.
dostum tebrik ediyorum yaşına gore çok olgunsun  :ok: Şu an ihtiyacımız olan tam da Türkay'ın duruşu

Çevrimdışı Ayhan

Yine de bu futbolcular desteği hak ediyor.  Futbolcular fiziksel ve mental olarak yorgundu. Karşısındaki takım günlerdir bu maçı analiz ediyor, hazırlanıyor. Fenerbahçe maçı tekrar çıkışa geçeriz.

Etiketler: