Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372642 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu konuda haklısın kardeşim Karadenizli olmayan bir vatandaş olarak bu konuda bazı Mesajlar beni de oldukça rahatsız etti.Biraz hassasiyet ve empati lütfen!
Abi Karadeniz insani cok farkli , karadeniz insani kendi icinde bile ayriliyor-Bölunuyor

Bende Aslen Karadenizliyim

Simdi birisi bana nerelisin diye soruyor , bende Karadenizliyim diyorum , Neresinden diyor , Sinopluyum diyorum , Sinop Karadenizmi.diyor adam bunu cok yaşadım

Yani karadeniz diyince illa Trabzonlu - Rizeli - Artvinli veya Gumushaneli olacan , diger Karadeniz illerini karadenizden saymiyor bir cok insan :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

maçtan önce ts taraftarının absürd yorumlarına sinirlenip anlık duygusal tepki veren arkadaşları anlıyorum, hak veriyorum.

fakat dün akşam maç sonu itibariyle bir kiş organize şekilde yükleniyor. dün maç başlığında tahrik edici hamsi-hamsik söylemleri ve bugün devam eden hamsideki omega 3 eksikliği ve zeka geriliği arasında ilişki kurma çabaları öyle her babayiğidin sakin kalabileceği türden yorumlar değil.
Ben kime diyorsun diye dusunuyordum banaymis, tahrik olma kardesim, tahrik olacak bisi yok.

Mac sonlari boyle takilmalar olur. Eski mesajlari kaldirip bakiyorsan git trabzonspor camiasi icin yazdimlarima da bak. Futbolcu olsam oynamak isteyecegim camiadir diye yazdigim 100 tane entri bulursun. Trabzonspor macina derbi dedigimi, buyuk camia kabul ettigimi, karadeniz insanini nasil sevdigimi de okursun.

Afedersin ermeni sozu, topluma mal olmustur artik, ermeni arkadaslarima bile takiliyorum afedersin ermeni diye kimse alinmiyor.

Maclardan sonra takilmalar olur, kimseyi rencide etmek istemem. Trabzon kazansa bize karga diye takilacaklardi onlara da kizmayacaktim.

Eski entri okumayi cok seviyorsan otur oku 11k entri var, trabzonspor camiasinin nasil yuceltildigini anlarsin.

Kimse yazdimlarimda kotu niyet aramaz o yuzden, kotu niyet arayanin niyeti kotudur yada beni tanimiyordur. Trabzonspora cilalama guzelleme yaparken beni burda @cursedofdragon trollukle suclamisti yahu

Alinacak ne var hamsiyse hamsi yahu, ne tahammulsuz bir toplum olduk ciktik. Herkes kutuplasmis en ufak seyde alinma, kimse senin ailene falan laf etmiyor. Edilen laflar futbol icin futbolcular icin ts takiminda laz oyuncu da yoktur kesin.

Bir de bana bisi yaziyorsan mention denen bi mekanizma var, ozel mesaj var

Herkes niyetimi bildiginden kimse dalasmadi, niyet kotu degil, alinacak bisi yok.

Maclar 50/50 ken yapardik hamsi tezahurati, hamsi bitti palamut verelim diye bagirmisti trabzonlular bir sefer beraber gulmustuk. Trabzonlu arkadaslarimizla inonuye gider karsi tribunlere gecerdik sonra eve beraber donerdik ayni fbliler gibi.

Takilma hep olur. Hamsi diyorsak futbol takimina trabzon sehrine insanina degil yahu sembolu hamsi bizim icin. Futbol icin yazilani alip kisisel olarak alinirsan buyuk yanlis yaparsin.
Aynisi olmustu burda
Arap takimiyla oynuyoruz ulan araplar ne sert oynuyonuz, tekmelemeyin lan falan demistik ozamanda besiktasli arap arkadas alinmisti.

Ilginc

Eski mesajlara bak, trabzon camiasini ne kadar sevip, saydigimi gorursun. Yahu trabzonspor efsanesi unal karamani tasidim buraya 2 hafta millet birbirine girdi

Çevrimiçi Necmi

Bu arada biz Vodafoneda ilk mağlubiyetimizi AZ Alkmaardan aldık Fenerden değil.
Tarihe böyle not edilsin  :ebebe:
4 tane yedik :bandit:

Çevrimdışı Mahmut

Ben kime diyorsun diye dusunuyordum banaymis, tahrik olma kardesim, tahrik olacak bisi yok.

Mac sonlari boyle takilmalar olur. Eski mesajlari kaldirip bakiyorsan git trabzonspor camiasi icin yazdimlarima da bak. Futbolcu olsam oynamak isteyecegim camiadir diye yazdigim 100 tane entri bulursun. Trabzonspor macina derbi dedigimi, buyuk camia kabul ettigimi, karadeniz insanini nasil sevdigimi de okursun.

Afedersin ermeni sozu, topluma mal olmustur artik, ermeni arkadaslarima bile takiliyorum afedersin ermeni diye kimse alinmiyor.

Maclardan sonra takilmalar olur, kimseyi rencide etmek istemem. Trabzon kazansa bize karga diye takilacaklardi onlara da kizmayacaktim.

Eski entri okumayi cok seviyorsan otur oku 11k entri var, trabzonspor camiasinin nasil yuceltildigini anlarsin.

Kimse yazdimlarimda kotu niyet aramaz o yuzden, kotu niyet arayanin niyeti kotudur yada beni tanimiyordur. Trabzonspora cilalama guzelleme yaparken beni burda @cursedofdragon trollukle suclamisti yahu

Alinacak ne var hamsiyse hamsi yahu, ne tahammulsuz bir toplum olduk ciktik. Herkes kutuplasmis en ufak seyde alinma, kimse senin ailene falan laf etmiyor. Edilen laflar futbol icin futbolcular icin ts takiminda laz oyuncu da yoktur kesin.

Bir de bana bisi yaziyorsan mention denen bi mekanizma var, ozel mesaj var

Herkes niyetimi bildiginden kimse dalasmadi, niyet kotu degil, alinacak bisi yok.

Maclar 50/50 ken yapardik hamsi tezahurati, hamsi bitti palamut verelim diye bagirmisti trabzonlular bir sefer beraber gulmustuk. Trabzonlu arkadaslarimizla inonuye gider karsi tribunlere gecerdik sonra eve beraber donerdik ayni fbliler gibi.

Takilma hep olur. Hamsi diyorsak futbol takimina trabzon sehrine insanina degil yahu sembolu hamsi bizim icin. Futbol icin yazilani alip kisisel olarak alinirsan buyuk yanlis yaparsin.
Aynisi olmustu burda
Arap takimiyla oynuyoruz ulan araplar ne sert oynuyonuz, tekmelemeyin lan falan demistik ozamanda besiktasli arap arkadas alinmisti.

Ilginc

Eski mesajlara bak, trabzon camiasini ne kadar sevip, saydigimi gorursun. Yahu trabzonspor efsanesi unal karamani tasidim buraya 2 hafta millet birbirine girdi

Herkes seni tam olarak tanımıyor ki, ben bile 2 sene oldu neredeyse forumdayım, tarzını falan tam bilmiyorum belki mesajları üstünkörü okudugumdandır ki niyetini bileyim. Ha iyi niyetlisindir o ayrı konu. Bir de yeni gelenleri düşün sen.

Yani bu din, siyaset, milliyet vs. takılmalar heleki forumlarda bence olmamalı, ben 10 yıllık arkadaşıma bile genel bir konuda takılırken iki kez düşünüyorum. Niyet ne kadar iyi olsa da insan üstüne alınıp üzülüyor, bence gerek yok böyle şeylere.

Çevrimdışı abdusta

Q7 nin yokluğunda kanatların alternatifi Gökhan Töre olacak.
umarım gerekli tecrübeyi Kazanmış,takım oyununa dahil olabilecek oyunu ve sakatlıkdan kurtulmuş
formuyla takıma geri döner.
Bakalım kaç numaralı formayı alacak? westham numarası 17 de Ömer Şişmanoglunda
Ne şanski Ömer muhtemelen sezon sonunda ayrılacak

merakla bekliyorum

saygılar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

kalecinin bulunduğu köşeye o hızda frikik golü.
uzun zamandır bu kadar güzel frikik golü izlememiştim, resmen kaleciye çaresizliği yaşattı.

Atiba kadar profesyonel bir oyuncumuz olduğu için çok şanslıyız.
Futbolu bizde bıraktıktan sonra da mutlaka yönetim kadrosunda bu büyük profesyonelden yararlanmalıyız.

Bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama cincon üzerinde baskı kurabilmesi için bugün febenin kazanması lazım.
febe kazanırsa, cicncon yarın ki maçta mutlaka puan alır.

umarım gerekli tecrübeyi Kazanmış,takım oyununa dahil olabilecek oyunu ve sakatlıkdan kurtulmuş

merakla bekliyorum

saygılar
Tore den ne koy olur ne de Kasaba :bandit:

Çevrimdışı Onur Küçük

@ardiles ben de Karadenizliyim .Yunus Emre gibi Karadeniz'in ortasından da değil doğusundan  :) . @mylife1903 'ün binlerce mesajını okumuşumdur forumda . Yazarken asıl amacı karşı tarafı aşağılamak, rencide etmek değil gırgır yapmak biraz. Sadece Fener ve G.S.'ye biraz hardcore gidiyor.Azcık da Barcelona. O da normaldir. Aynı sözü iki farklı kişi söylese iki farklı anlam da çıkabilir aslında. Söyleyen kişinin amacı , niyeti önemli. Bunu anlamak için de o kişiyi tanımak lazım. O da zamanla oluyor.

Çevrimiçi Necmi

uzun zamandır bu kadar güzel frikik golü izlememiştim, resmen kaleciye çaresizliği yaşattı.

Futbolu bizde bıraktıktan sonra da mutlaka yönetim kadrosunda bu büyük profesyonelden yararlanmalıyız.

Bunu söyleyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama cincon üzerinde baskı kurabilmesi için bugün febenin kazanması lazım.
çok uzağa gitme geçenlerde muslera yemişdi. kapattığı köşeden :D

94 Numaralı formasiyla ANDERSOOOOOOOONNNNN :halay: :halay:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bence Başakşehir'in kazanması gerekiyor yarın.Neden mi çünkü Başakşehir 2. olmayı garantilesin ki şampiyonlar liginde ön eleme oynasın.Bu nedemek onların büyük ihtimal elenmesi demek.Cebimize fazladan 10 milyon euro'ya yakın para girmesi demek.Galatasaray Fenerbahçe hatta Trabzonspor bile ikinci olsa onlarında eleme ihtimali az bunda hem fikiriz ama bu 4lü takım arasında eleme ihtimali bize paranın gelmesi ihtimali sıralamaya göre şöyle olur
1-Başakşehir
2-Trabzonspor
3-Galatasaray
4-Fenerbahçe

İhtimalleri düşük olsada dediğim gibi ne kadar düşük o kadar iyi.Çünkü biz zaten Galatasaray maçından sonra şampiyon olduk ve formaliteden maçlar oynanıyor bizde Uefa maçları için antreman maçına çıkıyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

@ardiles ben de Karadenizliyim .Yunus Emre gibi Karadeniz'in ortasından da değil doğusundan  :) . @mylife1903 'ün binlerce mesajını okumuşumdur forumda . Yazarken asıl amacı karşı tarafı aşağılamak, rencide etmek değil gırgır yapmak biraz. Sadece Fener ve G.S.'ye biraz hardcore gidiyor.Azcık da Barcelona. O da normaldir. Aynı sözü iki farklı kişi söylese iki farklı anlam da çıkabilir aslında. Söyleyen kişinin amacı , niyeti önemli. Bunu anlamak için de o kişiyi tanımak lazım. O da zamanla oluyor.
Barselonaya cok girmiyoruz yahu ya da giriyor muyuz. Ben kendim hatirlayamadim simdi. Sehrini de sevmem barselonanin. Takimini da sevmem, hirsiz herifler her gittigimde bisileri caldiriyorum katalunyada. Hirsiz desem alinmazlar, gulerler bunlar.

Tam ispanya mutfagina girecektim ki oyle bir mutfak olmadigini hatirladim.
Payella diye bisileri var ulan boyle bulamac gibi bisi ne bulursa atiyoar pilavin icine.

Karadenizin hamsili pilavi 5 ceker. Ama reklam konusunda iyiler bah, bizim besiktas ilcesinden kucuk sehirdir yilda 20 milyon turist cekiyorlardir. Gorecek de bisi yok ha iki tane yamuk yumuk binaya gturuyorlar, abuk sabuk bi mimari bi de bitmeyen bi kilise var daha da bitmez boyle kumdan kaleye benziyo ha bi tane de park var gaydi maydi bir mimar varmis o mal yapmis bunlari yamik hepsi

Çevrimiçi Necmi

merakla bekliyorum

saygılar
al birini vur ötekine :alala:
ama töre olacaksa quaresmayı yüz kere tercih ederim :bandit:

Çevrimdışı abdusta

Mahmut,

Rahmetli Babam tarafından aslen Trabzonluyuz,ama Ailecek her ferdiyle Beşiktaşlıyız
Soyadımdan da kimin le akrabalık ilişkim olduğunu anlayacaksın ama MedicalPark a her gittiğimizde
bizede normal tarife uyguluyorlar
Karadeniz insanı çabuk alevlenir,zekidir,hazır cevapdır ama kendiyle barışık ve dalga geçen yapısı vardır

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Mahmut,

Rahmetli Babam tarafından aslen Trabzonluyuz,ama Ailecek her ferdiyle Beşiktaşlıyız
Soyadımdan da kimin le akrabalık ilişkim olduğunu anlayacaksın ama MedicalPark a her gittiğimizde
Karadeniz insanı çabuk alevlenir,zekidir,hazır cevapdır ama kendiyle barışık ve dalga geçen yapısı vardır

saygılar
Medikalparka sadece bevliyeciye git abi ozaman

Çevrimdışı Onur Küçük

Barselonaya cok girmiyoruz yahu ya da giriyor muyuz. Ben kendim hatirlayamadim simdi. Sehrini de sevmem barselonanin. Takimini da sevmem, hirsiz herifler her gittigimde bisileri caldiriyorum katalunyada. Hirsiz desem alinmazlar, gulerler bunlar.

Tam ispanya mutfagina girecektim ki oyle bir mutfak olmadigini hatirladim.
Payella diye bisileri var ulan boyle bulamac gibi bisi ne bulursa atiyoar pilavin icine.

Karadenizin hamsili pilavi 5 ceker. Ama reklam konusunda iyiler bah, bizim besiktas ilcesinden kucuk sehirdir yilda 20 milyon turist cekiyorlardir. Gorecek de bisi yok ha iki tane yamuk yumuk binaya gturuyorlar, abuk sabuk bi mimari bi de bitmeyen bi kilise var daha da bitmez boyle kumdan kaleye benziyo ha bi tane de park var gaydi maydi bir mimar varmis o mal yapmis bunlari yamik hepsi
Barcelona taraftarı alınmış yazdıklarından. Kız gibi oynuyorlar. Kız takımı gibiler tarzında şeyler yazmışsın . Şehrini de hiç begenmezmişsin. Valencia ile karşılaştırmana alınıyorlarmış hep.
Zevkler ve renkler tartışılmaz . Karadeniz'in hamsili pilavı, mıhlaması , pidesi , lahana çorbası ve daha birçok yiyeceği karşılaştırılamaz İspanya'nın yiyecekleri ile bence de. Karadeniz'in doğal güzellikleri de anlatılmaz yaşanılır. Gezmek görmek lazım.

Mahmut,

saygılar
Kesinlikle katiliyorum abi

Bende oyleyim , Karadeniz insaninin profili bu

Cabuk alavlenir sinirlenirim ama Sakinleşince de pisman olurum

Bir Karadenizliyim bununlada Gurur duyuyorum ama Benimde Ts ile Hamsi diye dalga gectigim oluyor bunlar normal seyler aslinda , alinacak bisey yok @abdusta

Rizeli arkadaslarim var Laz usak diye hitap ederim.
[ Son Düzenleme: 09 Nisan 2017, 18:51:28 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı mylife1903

Barcelona taraftarı alınmış yazdıklarından. Kız gibi oynuyorlar. Kız takımı gibiler tarzında şeyler yazmışsın . Şehrini de hiç begenmezmişsin. Valencia ile karşılaştırmana alınıyorlarmış hep.
Zevkler ve renkler tartışılmaz . Karadeniz'in hamsili pilavı, mıhlaması , pidesi , lahana çorbası ve daha birçok yiyeceği karşılaştırılamaz İspanya'nın yiyecekleri ile bence de. Karadeniz'in doğal güzellikleri de anlatılmaz yaşanılır. Gezmek görmek lazım.
Testeronu yok adamlarin yahu halbuki valensiya oyle mi. Valencianin suyunu degismem agua de valensiya offf. Vallahi kiz takimi bir suru kiz taraftari var az kapismadik onlarla. Lahana corbasi dedin simdi canim kara lahana dolmasi cekti. Yaz sonu hanima yaptiracam

Çevrimiçi Özgür Gültekin

çok uzağa gitme geçenlerde muslera yemişdi. kapattığı köşeden :D

Abi bu frikik gibi değildi.
Sadece o noktadan o hızda geçecek bir top gol olabilirdi.
Normalde barajın kapattığı kalecinin uzak olduğu köşeye vurulur ama Talisca tam tersini yaptı.
Bu yüzden bana göre son yılların en güzel frikik golü.

Trabzonspor balondu.Hakemler şansı ile falan böyle iyi puanlar toplayan bir takımdı.Bizden başka iyi oynayan bir takım arandığı için Trabzonspor deniliyor.Yoksa bizim oynadığımız oyun karşısında falan Trabzonspor falanda rakibimiz olamaz.Dün bakmayın dağıtıyorduk Trabzonspor'u farklı bir mağlubiyet yaşayacaklardı amaçları denildiği gibi söylendiği gibi oynamak değil oynatmamaktı resmen faullerle durdular bizi hakemde bu sertliğe pek bir şey demediği için böyle oldu.Diyeceksiniz ki 3 gol niye yedik o zaman.Kısmetsizlikten başka birşey değildi Okay o topa 10 kere vursa 9'u gol olmazdı gitti bu maç gol oldu ayrıca Castillo'da o şekil.Adamların attığı her uzaktan şut gol oldu.Rodallega'nın golü normaldi cenk'in kötü çevirmesiyle oldu ama bu olağan şeyler fakat diğer 2 golleri tamamen kısmet golleri.
Ayrıca burası Trabzon burdan çıkış yok olayları komikti.Bir yerleri kalkmış yani karşısında kim olduklarını bilmiyorlardı.Fakat iyi bir ders verdik ve balonu patlattığımız için çok mutluyum.Ama şimdi şöyle birşey var doğru yoldalar.Bir kaç yıl sonra bizden sonra ligin iyi takımlarından biri olabilirler.Ama öncelikle çabuk gaza gelmemeleri ve hadlerini bilmeleri lazım.Yoksa sonları Konyaspor'a benzer.

Konyaspor'da bizim biri formalite şampiyonluk maçı diğer bir kaç maç şanssızlığımızdan yenemediğimiz için daha açılalı  yeni olan stadyumunda
kaptanları Ali Çamdalı'nın "Bu statta Beşiktaş'ın bizi ne zaman yendiğini hatırlamıyorum" tarzı komik ve saçma yorumlarda ve haraketlerde bulunursa daha emeklemeden koşmaya çalışırsa taraftar, camia,teknik heyet için kötü olur.Burası Trabzon burdan çıkış yok gibi komik yorumlarda bulunmaması gerekir.

Çevrimdışı abdusta

Medikalparka sadece bevliyeciye git abi ozaman
Umarım işim düşmez,Parmakla prostat testi her erkeğin kabusu

saygılar

Çevrimdışı mylife1903

Abi bu frikik gibi değildi.
Sadece o noktadan o hızda geçecek bir top gol olabilirdi.
Normalde barajın kapattığı kalecinin uzak olduğu köşeye vurulur ama Talisca tam tersini yaptı.
Bu yüzden bana göre son yılların en güzel frikik golü.
Sergenin denizliye attigina benziyir aslinda ama sergeninki daha bi doksana gitmisti

Çevrimdışı mylife1903

Umarım işim düşmez,Parmakla prostat testi her erkeğin kabusu

saygılar
Yahu @abdusta abi konuyu hemen nereye getirdin ille prostat edecen bizi, belki idrar yolu iltihaplanmasi var, titreme geldi bak

Çevrimdışı mylife1903

Trabzonspor balondu.Hakemler şansı ile falan böyle iyi puanlar toplayan bir takımdı.Bizden başka iyi oynayan bir takım arandığı için Trabzonspor deniliyor.Yoksa bizim oynadığımız oyun karşısında falan Trabzonspor falanda rakibimiz olamaz.Dün bakmayın dağıtıyorduk Trabzonspor'u farklı bir mağlubiyet yaşayacaklardı amaçları denildiği gibi söylendiği gibi oynamak değil oynatmamaktı resmen faullerle durdular bizi hakemde bu sertliğe pek bir şey demediği için böyle oldu.Diyeceksiniz ki 3 gol niye yedik o zaman.Kısmetsizlikten başka birşey değildi Okay o topa 10 kere vursa 9'u gol olmazdı gitti bu maç gol oldu ayrıca Castillo'da o şekil.Adamların attığı her uzaktan şut gol oldu.Rodallega'nın golü normaldi cenk'in kötü çevirmesiyle oldu ama bu olağan şeyler fakat diğer 2 golleri tamamen kısmet golleri.
Ayrıca burası Trabzon burdan çıkış yok olayları komikti.Bir yerleri kalkmış yani karşısında kim olduklarını bilmiyorlardı.Fakat iyi bir ders verdik ve balonu patlattığımız için çok mutluyum.Ama şimdi şöyle birşey var doğru yoldalar.Bir kaç yıl sonra bizden sonra ligin iyi takımlarından biri olabilirler.Ama öncelikle çabuk gaza gelmemeleri ve hadlerini bilmeleri lazım.Yoksa sonları Konyaspor'a benzer.

Konyaspor'da bizim biri formalite şampiyonluk maçı diğer bir kaç maç şanssızlığımızdan yenemediğimiz için daha açılalı  yeni olan stadyumunda
kaptanları Ali Çamdalı'nın "Bu statta Beşiktaş'ın bizi ne zaman yendiğini hatırlamıyorum" tarzı komik ve saçma yorumlarda ve haraketlerde bulunursa daha emeklemeden koşmaya çalışırsa taraftar, camia,teknik heyet için kötü olur.Burası Trabzon burdan çıkış yok gibi komik yorumlarda bulunmaması gerekir.
Trabzon kotu bir donemden geciyor, biz 8 sene yd donemi yasadik ustelik son 20 yil facialarla gecti
Trabzon bi 25 senedir zorda ama toparlanirlar buyuk camiadir. Kendi sabirsizliklarinin tahammsuzluklerinin cezasini cekiyorlar. Onlar da esaretin bedelini odedi.

Trabzon bizim icin degil ama fb icin mesela cok zor deplasmandi eskiden son senelerde fb rahat cikmaya basladi ordan. Bizimle ugracaklarina fb ile ugrassalar daha iyi olur onlar icin.

Balon benzetmesine fazla katilmiyorum kotu bir kadrosu yok trabzonsporun, gsden iyi fbden buyuk esit

Ayrıca Beşiktaş'ın Beşiktaş'tan başka dostu yoktur.Bunu hiç birimiz unutmayalım.En yakın zamanda yaşadığımz olay Karabük'ten yediğimiz darbe unutulmasın.Adamlara kardeş dedik noldu bi yendiler kendi evinde Beşiktaş kümeye tarzı komik yorumlarda bulundular.Trabzonda bizim kardeş kulübümüz dost kulübümüz falan değil Olcay'ı yok pahasına sattık.Sadece Trabzonspor ile ilişkilerimiz iyi o kadar ne dost ne kardeş ne de hiçbir akrabalık bağımız yok sadece ilişkilerimiz iyi bu kavramı anlamamız ve Beşiktaş'ın hakemler lobi süper lig takımları kısacası herşeyde tek başına olduğunu unutmamalıyız.
Dün sözde dostluğumuz(!) bozulmasın diye kimse hakeme sallamadı.
Dün doğrandık doğrandık yine bizi gömmeye çalıştılar! Penaltımız verilmedi yusuf'a kırmızı verilmedi gereksiz sertliğe izin verildi.Herkeste dalga geçer gibi iyi hakem dedi.Ne iyi hakemi yenilseydik ne olacaktı veya puan kaybetseydik?
Geçiniz bu dostluk olaylarını hakkımızı savunalım yoksa bugün bu maç olmassa diğer maç olucak.Hakemler artniyetli bulanacağı zaman hakemler hata yapabilir diyen kötü yönettiği maçtan sonra bile iyi maç yönetti diyen takıma Beşiktaş'ın aleyhine veriyor.
Takımda bir karadeniz lobisi oluşmasına izin vermemeliyiz.Benim için ırk din falan önemli değil istiyosa hepsi karadenizli olsun beni ilgilendirmez ama pozitif ayrımcılığı falan bırakalım.Bizim için önemli olan Beşiktaş geri kalan herşey önemsiz.

Etiketler: