Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 104 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8372482 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Necmi abinin dediği gibi Beck-GG yaparız daha iyi olur.
Dünden beri aklımda benim de.

Zaten ideal 11'imizi o tarz bir deplasman için çok ofansif.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sarışınları korku gittikçe sarıyor Fenerbahçede oynamak istiyorum cevaplarından sonra artık Lens biraz daha politik cevaplar vermeye başladı. :lol:

Yayıncı kuruluşun "Türkiye'de başka kulüpte oynar mısın?" sorusuna yıldız futbolcu, "Umarım Fenerbahçe'de devam ederim, ama gelecek ne getirir, bilemiyorum" cevabını verdi.

Çevrimdışı Gokhan-

Aslinda agresif sekilde kopekbaligi taktigi de yapilabilir seneye.
Mesela osmanlidan musa, kayseriden deniz, trabzonspordan okay, yusuf gibi futbolcularin pesine dusersin, avrupadan forma sattiracak iki eleman alip govde gosterisi de yaparsin, moralman cokertirsin.
Iki renkliye kombine darbesi de vurur bu islem.

Ama bizim yonetim daha sakin bir sekilde yuruyor. Trabzon ve ibbye salca olmayacaklar gibi hatta eldeki futbolculari bunlara daha kolay verecekler gibi duruyor.

Guclu trabzonspor camiasi olursa zaten lobisi guclu bir ibb ile beraber renklilere sira gelmez iki seneye ortasira takimi olurlar. Ruzgar suan arkamizdan esiyor, hata yapmadan yelkenleri doldurmak laZim

Deniz Türüç'ü hemen paket yapalım oradan diğerleri o kadar da elzem değil.
İyi kararlar tecrübeden gelir ama tecrübe kötü kararlardan oluşur..

Çevrimdışı cagdas44

Sarışınları korku gittikçe sarıyor Fenerbahçede oynamak istiyorum cevaplarından sonra artık Lens biraz daha politik cevaplar vermeye başladı. :lol:

Yayıncı kuruluşun "Türkiye'de başka kulüpte oynar mısın?" sorusuna yıldız futbolcu, "Umarım Fenerbahçe'de devam ederim, ama gelecek ne getirir, bilemiyorum" cevabını verdi.

Kadıköylülerin foruma baktım biraz bizim maça dair olarak

-Seyir zevki
- Hak edilen puan
- Şampiyonluğun ayak sesi ve
- Atiba ve Talisca ağızlarından düşmemiş

Çevrimiçi mellfred

unutulmasın. Hayırlı geceler 
790948667255562240[/tweet]][/url]
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 00:56:45 mellfred ]

Çevrimdışı BeJeKe

Kadıköylülerin foruma baktım biraz bizim maça dair olarak

-Seyir zevki
- Hak edilen puan
- Şampiyonluğun ayak sesi ve
- Atiba ve Talisca ağızlarından düşmemiş

Beşiktaş Allah'a bin şükür her maçını hak ederek kazanıyor. Onlar gibi şike ile şüke ile işimiz olmaz  :)
KARA KARTAL HEP YÜKSEK UÇAR, RAKİPLERE KORKU SALAR
Aşık Oldum ♥

Çevrimiçi Necmi

Abi kusura bakma ama cok zorlama bir yorum. Penaltiyi veremedigi icin frikik verdi orda. Penalti oldugunu net gordu, hatta Ridvan'in da dedigi gibi aslinda penalti calacak gibi oldu ama vazgecti. Iste o tereddur var ya o tereddut, o icinin elvermemesinden. Ac macin son 10 dakikasina bak, sadece hakemi izle ve kararlarina bak. Topun TS'de kalmasi icin kicini yirtti. Veya Atiba'nin golunden sonra hakemi izle. resmen coktu.  O kadar kolay gecistirmissin ki Yazici'ya kirmiziyi ve penaltiyi. Hatirlatirim, o penalti olsa 3. gol olmayacakti. Penalti vermedi pozsiyon dondu bizim kalemize gol oldu.

Soru su: bu Palabiyik neden her Besiktas macinda Besiktas aleyhine bu hatalari yapiyor da FB ve GS maclarinda bu iki renkli aleyhine hic bu olmuyor? Veya nasil oluyorda yonettigi son 5 FB macinda rakiplere 4 kirmizi vermis bir eleman.
@Librarius  hiç zorlama falan değil ben hakem Beşiktaşın çocuğu demiyorum düdüğünü bizim lehimize çalarda demiyorum ilk mesajıma bir bak bekliyordum dedim ama bu maça cüno veya bülonun atanmasına tercih ederim dedim bunun en tetikçi hali onların normal yönetimi kadar olur.
çarptıra çarptıra bir hal oldunuz sen bugüne kadar hangi maçta tartışmalı bir kararın Beşiktaş lehine çalındığını gördün palabıyıkta diğerlerinden farklı değil tek farkı daha yeni olması ve şu anda amiral gemisi olan Beşiktaşa onlar kadar bariz tavır koyamaz cüno ile bülo bu işi öyle yaparlarki maçı senden alır ts ye verirler sen tartışmalı bir pozisyon bulamazsın maçta işte esas eyyam odur. mesela eyyammı arıyorsun cünonun bu hafta başak gs maçına atanması gibi seyredersin maçı maçta tartışmalı pozisyon göremezsin
ts maçına atanacak hakemler belliydi onların içinde palabıyığı tercih ederim dedim halada aynı fikirdeyim. En azından taraftardan etkilenmeyen bir hakem daha toy kaşar olmamış ince ince doğrayamaz nitekimde doğrayamadı. Beşiktaş oyuncularıda buna prim tanımadı bir ozi zorladı ondada fırçayı yedi oturdu demek hoca oyuncuların kulağını çekmiş. sahada oyunculara bakacaksın hakem yüzünden gerilmediler. maç bitimi gidip elini sıktılar. buda maçta maçta hakem baskısı yemediklerini gösterir bende tv karşısında öyle bir baskı hissetmedim kötü niyetli değildi ama Beşiktaş lehinede düdük çalmaktan imtina ediyor yoksa daha maçın başında cenke kırmızıyı gösterir fişimizi çeker sonra işine bakardı. o gösterdiği sarı turuncu gibiydi giriş şeklinden kırmızıyada dönerdi sarıyada dönerdi sarıya döndü. Yazıcıyı ikinci sarıdan atmalıydı ama sarı göstermeyince neden göstermedin denecek bir durumda değil öyle o kadar çok pozisyon oluyorki maçlarda bu sefer ts nin hakeme sığınamayacağı bir maç kazandık tadını çıkartın olsun böyle pozisyonlar bizde hakeme karşıda oynamayı öğrenelim kievdeki gibi dağılmayalım. hakem lehimize değildi ama Beşiktaşı doğradı denecekte bir durum yoktu. Halisde karabük maçında penaltımızı vermedi seyret maçı sonra iki hakemi karşılaştır bak bakalım hangisi maçı etkilemiş yada antalya maçında meteyle karşılaştır.
Beşiktaş artık hakem konuşmayı bıraktı. lideriz açık ara farka gidiyoruz kendinize sorun yaratmayın Hakenlerin ne kadar çok üstüne gidersen o kadar onları sana karşı tavır almaya itersin. Senin hakkını kapalı kapılar arkasında arayacak bir yönetimin var zaten. Esas çıbanın başı namoğlu ona karşı tavır alsan buda fenerin ekmeğine yağ sürmek olur. namoğlunun tavrı gs ye yarar ama bu saatten sonrada gs ye yarayacak bir tutum içinde olamaz. şu anki durum bizim için en ideal durum öyle veya böyle çarkı döndürüyoruz. Son dönemler alttan yukarı çıkarılan hakemler içinde çok fazla Beşiktaşlı hakem var. herşey bir yılda düzelmez bırakın anlık tepkileri bütünün tadını çıkarın. Türk futbolu artık renklilerin yarattığı çirkinliği değil sahadaki futbol güzelliklerini konuşuyor ve renkliler dışlanarak kendilerine çeki düzen vermeye zorlanıyor. Türk futbolu değişiyor ve başıda biz çekiyoruz. o nedenle bu hakem bize karşı kötü diye konuşmamız yanlış bir şeyi işleyeceksek bu hakem kötü bir hakem diye algı yapmak gerekiyor bunuda Beşiktaş maçları dışındada sürekli deşifre ederek yaparsın. Yoksa ben iki yıldır sahaya Beşiktaşı doğramak için çıkmış bir hakem hatırlamıyorum. kötü yöneteni oldu  ama.

Çevrimiçi Necmi

soares tuttuğuna göre abu için çok istekli olacaklarını düşünmüyorum.(gerçi biz almayız)
+ abu'nun bonservisi 2 fon şirketinde diye biliyorum.

deli gibi istiyorlar 10 M opsiyon yaptıklarınada pişmanlar. devre arası geri istediler biz olmaz dedik.
sanırım isteyen takım var şu anda gözü kapalı EPL ye 20 ye satarlar. tam epl tarzı bir oyuncu. Bizdede değer kattı kendine
kimse senin ligine bakmaz abou çıktığı her avrupa maçında skora etki etti.

Çevrimiçi Necmi

Aslinda agresif sekilde kopekbaligi taktigi de yapilabilir seneye.
Mesela osmanlidan musa, kayseriden deniz, trabzonspordan okay, yusuf gibi futbolcularin pesine dusersin, avrupadan forma sattiracak iki eleman alip govde gosterisi de yaparsin, moralman cokertirsin.
Iki renkliye kombine darbesi de vurur bu islem.

Ama bizim yonetim daha sakin bir sekilde yuruyor. Trabzon ve ibbye salca olmayacaklar gibi hatta eldeki futbolculari bunlara daha kolay verecekler gibi duruyor.

Guclu trabzonspor camiasi olursa zaten lobisi guclu bir ibb ile beraber renklilere sira gelmez iki seneye ortasira takimi olurlar. Ruzgar suan arkamizdan esiyor, hata yapmadan yelkenleri doldurmak laZim
ts den oyuncu peşine düşmezler güçlü ts bizim işimize gelir. Bize yetişmelerine imkan yok ama renklilerin önünde dursunlar.
gs ye iyi darbe vurdular bu sene seneye bu fenere karşıda olacak ama bizim gidip orda sakin maçlar oynamamızda bir avantaj olacak
trabzon bize hiç bir zaman renklilere olduğu kadar zor deplasman olmadı.
Biz rotamızı çizdik bunun için yanımıza alacağımız kulüpleri belirledik. Beşiktaşın Beşiktaşdan başka dostu yoktur kartallar yanlız uçar
teranelerini bırakmak lazım. ne demişler yanlızlık Allaha mahsustur. Tek başına güçlü olamazsın arkandan birilerinin gelmesi gerekiyor
işte burda durumun önemi ortaya çıkıyor arkadan gelen dostunmu olsun düşmanınmı? Elbette rekabet olacak seni geçmeye çalışacak
Bunu düşmanlık seviyesindemi yapmaya çalışsın yoksa dost rekabetimi olsun. ts maçında tribünler düşmanca değildi. Sen nasıl Başakla
burda oynarken yarıştığın takım olduğu halde hırçınlaşmıyorsun aynı durum yoksa sosyal medyada ergenler şunu demiş bunu demiş
geçmek lazım bizimkilerde neler söylüyor önemli olan tribündür. Kulübün bakış açısıdır. Bizim tek rakibimiz var oda fener iki senede onları
tarumar ettik diğerleri yarıştığımız takımlar olur ancak asla rakibimiz olamaz. Şartlarımız hiç bir zaman eşit değildir. Eşitleyemezlerde.
o nedenle sıkıntıya girmeye gerek yok.

Çevrimdışı ardiles

Ben kime diyorsun diye dusunuyordum banaymis, tahrik olma kardesim, tahrik olacak bisi yok.

Mac sonlari boyle takilmalar olur. Eski mesajlari kaldirip bakiyorsan git trabzonspor camiasi icin yazdimlarima da bak. Futbolcu olsam oynamak isteyecegim camiadir diye yazdigim 100 tane entri bulursun. Trabzonspor macina derbi dedigimi, buyuk camia kabul ettigimi, karadeniz insanini nasil sevdigimi de okursun.

Afedersin ermeni sozu, topluma mal olmustur artik, ermeni arkadaslarima bile takiliyorum afedersin ermeni diye kimse alinmiyor.

Maclardan sonra takilmalar olur, kimseyi rencide etmek istemem. Trabzon kazansa bize karga diye takilacaklardi onlara da kizmayacaktim.

Eski entri okumayi cok seviyorsan otur oku 11k entri var, trabzonspor camiasinin nasil yuceltildigini anlarsin.

Kimse yazdimlarimda kotu niyet aramaz o yuzden, kotu niyet arayanin niyeti kotudur yada beni tanimiyordur. Trabzonspora cilalama guzelleme yaparken beni burda @cursedofdragon trollukle suclamisti yahu

Alinacak ne var hamsiyse hamsi yahu, ne tahammulsuz bir toplum olduk ciktik. Herkes kutuplasmis en ufak seyde alinma, kimse senin ailene falan laf etmiyor. Edilen laflar futbol icin futbolcular icin ts takiminda laz oyuncu da yoktur kesin.

Bir de bana bisi yaziyorsan mention denen bi mekanizma var, ozel mesaj var

Herkes niyetimi bildiginden kimse dalasmadi, niyet kotu degil, alinacak bisi yok.

Maclar 50/50 ken yapardik hamsi tezahurati, hamsi bitti palamut verelim diye bagirmisti trabzonlular bir sefer beraber gulmustuk. Trabzonlu arkadaslarimizla inonuye gider karsi tribunlere gecerdik sonra eve beraber donerdik ayni fbliler gibi.

Takilma hep olur. Hamsi diyorsak futbol takimina trabzon sehrine insanina degil yahu sembolu hamsi bizim icin. Futbol icin yazilani alip kisisel olarak alinirsan buyuk yanlis yaparsin.
Aynisi olmustu burda
Arap takimiyla oynuyoruz ulan araplar ne sert oynuyonuz, tekmelemeyin lan falan demistik ozamanda besiktasli arap arkadas alinmisti.

Ilginc

Eski mesajlara bak, trabzon camiasini ne kadar sevip, saydigimi gorursun. Yahu trabzonspor efsanesi unal karamani tasidim buraya 2 hafta millet birbirine girdi

kaşıyıp uzatma forumu meşgul etme taraftarı değilim fakat bazı itham sayılabilecek yerlere cevap yazmam gerekiyor. sonrada unutalım gitsin... uyandım hala ayılamadım anlatım bozukluğu vs. olursa idare ediver.

- yorumunu alıntılayıp mentionladım cevapta yazdım ama necmi abi yorumdaki bazı sözleri siyasi algıladı ve sildi.

- profillere girip eski mesajları karıştırmıyorum kim uğraşır bununla. işin aslı gördüğümü duyduğumu okuduğumu asla unutmam fil hafızam var. bu şekilde yazınca da megalomanca oluyor kısa kesip "geçmişine bakıyorum" diyorum. birkaç ay önce osmanlı konusunda forum karışmıştı konuyla alakalı tüm yorumlar hemen silindi orada senin mesajında vardı rusların yayılmacı politikasını destekliyor rus ülküsünden bahsediyordun. yorum geçmişinde olmayan bu mesajına dahi bugün cevap yazmıştım. yani kimsenin geçmişine bakmıyorum aklımda kalıyor. forumda 2.kez oluyor bi arkadaşta fi tarihte yazdığı yoruma bakıp cımbız yaptığımı söylemişti. bu konu yanlış anlaşılmasın  kin haset değil sadece "unutmuyorum"

- afedersin ermeni konusunda forumdan biri yorumuna alınmıştı. bende cevaben senin mesajlarında bolca hiciv ironi olduğunu alınmaması gerektiğini yazmıştım. dün yazdıklarında ise iyi niyet yoktu. spontane olur içinde mizah olur hepimiz güleriz. seninki bu sefer ne mizahiydi ne de rastgeleydi. bilinçli ve organizeydi kasten yaptın.

iyi niyetlisin iyisin hoşsun "kimse yazdıklarımda kötü niyet aramaz" diyorsun. belki sorun buradadır. her yorumunun iyi niyet çuvalına atılmasını beklemek.

Çevrimdışı Kuntz

Kulislerde, Aziz Başkan'ın önceden Fenerbahçe kadrosunda yer almış en fazla iki oyuncunun süper ligdeki diğer takımlarda, aynı anda kadroda olması gerektiğine dair öneri verdiği konuşuluyor. Kuralın adı da Geçmişte Fenerbahçe kadrosunda bulunan futbolcu sınırı olacak. Türk futbolunu ileriye taşıyacak bu hamle yakında Rıdvan hoca tarafından ekranlarda dile getirilmeye başlanır. Fenerbahçe camiası kadar Türk futbolunun istikbalini düşünen bir başka camia bulamayız  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

Kulislerde, Aziz Başkan'ın önceden Fenerbahçe kadrosunda yer almış en fazla iki oyuncunun süper ligdeki diğer takımlarda, aynı anda kadroda olması gerektiğine dair öneri verdiği konuşuluyor. Kuralın adı da Geçmişte Fenerbahçe kadrosunda bulunan futbolcu sınırı olacak. Türk futbolunu ileriye taşıyacak bu hamle yakında Rıdvan hoca tarafından ekranlarda dile getirilmeye başlanır. Fenerbahçe camiası kadar Türk futbolunun istikbalini düşünen bir başka camia bulamayız  :evillol:
sorun değil alır kulübede oturturuz olmadı tribünde oturturuz oda olmadı fenere kiralarız :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

sorun değil alır kulübede oturturuz olmadı tribünde oturturuz oda olmadı fenere kiralarız :evillol:

en sonda ki en güzeli :D

Herkese iyi geceler :)

Çevrimdışı Librarius

soares tuttuğuna göre abu için çok istekli olacaklarını düşünmüyorum.(gerçi biz almayız)
+ abu'nun bonservisi 2 fon şirketinde diye biliyorum.

Abou'yu almamak buyuk bir saflik olur bizim adimiza. Elemani oyle veya boyle parlattik, vitrine koyduk. Almazsak Porto onu bir sekilde 20'ye okutur bir yerlere. Ben gozumu kirpmadan Abou - Cenk veya Abou - Demba Ba forvetlerine guvenirim seneye. Bence Cenk'i iyi bir paraya satacagiz sezon sonu ve Abou'yu takimda tutacagiz.

Gomez biz icimizde bir yara, ama artik unutmamiz gerekir. Sosa ve Gomez yerine Talisca ve Abou'yu koyduk – genc ve ozel oyuncular. Bu cocuklar ilk senelerinde zorluk yasasalarda artik uyum surecini atlattilar ve seneye takimda kalirlarsa cok buyuk katki vereceklerinden hic kuskum yok. Bu iki genc yetenek bize buyuk paralar kazandiracaktir.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

@Librarius  hiç zorlama falan değil ben hakem Beşiktaşın çocuğu demiyorum düdüğünü bizim lehimize çalarda demiyorum ilk mesajıma bir bak bekliyordum dedim ama bu maça cüno veya bülonun atanmasına tercih ederim dedim bunun en tetikçi hali onların normal yönetimi kadar olur.
çarptıra çarptıra bir hal oldunuz sen bugüne kadar hangi maçta tartışmalı bir kararın Beşiktaş lehine çalındığını gördün palabıyıkta diğerlerinden farklı değil tek farkı daha yeni olması ve şu anda amiral gemisi olan Beşiktaşa onlar kadar bariz tavır koyamaz cüno ile bülo bu işi öyle yaparlarki maçı senden alır ts ye verirler sen tartışmalı bir pozisyon bulamazsın maçta işte esas eyyam odur. mesela eyyammı arıyorsun cünonun bu hafta başak gs maçına atanması gibi seyredersin maçı maçta tartışmalı pozisyon göremezsin
ts maçına atanacak hakemler belliydi onların içinde palabıyığı tercih ederim dedim halada aynı fikirdeyim. En azından taraftardan etkilenmeyen bir hakem daha toy kaşar olmamış ince ince doğrayamaz nitekimde doğrayamadı. Beşiktaş oyuncularıda buna prim tanımadı bir ozi zorladı ondada fırçayı yedi oturdu demek hoca oyuncuların kulağını çekmiş. sahada oyunculara bakacaksın hakem yüzünden gerilmediler. maç bitimi gidip elini sıktılar. buda maçta maçta hakem baskısı yemediklerini gösterir bende tv karşısında öyle bir baskı hissetmedim kötü niyetli değildi ama Beşiktaş lehinede düdük çalmaktan imtina ediyor yoksa daha maçın başında cenke kırmızıyı gösterir fişimizi çeker sonra işine bakardı. o gösterdiği sarı turuncu gibiydi giriş şeklinden kırmızıyada dönerdi sarıyada dönerdi sarıya döndü. Yazıcıyı ikinci sarıdan atmalıydı ama sarı göstermeyince neden göstermedin denecek bir durumda değil öyle o kadar çok pozisyon oluyorki maçlarda bu sefer ts nin hakeme sığınamayacağı bir maç kazandık tadını çıkartın olsun böyle pozisyonlar bizde hakeme karşıda oynamayı öğrenelim kievdeki gibi dağılmayalım. hakem lehimize değildi ama Beşiktaşı doğradı denecekte bir durum yoktu. Halisde karabük maçında penaltımızı vermedi seyret maçı sonra iki hakemi karşılaştır bak bakalım hangisi maçı etkilemiş yada antalya maçında meteyle karşılaştır.
Beşiktaş artık hakem konuşmayı bıraktı. lideriz açık ara farka gidiyoruz kendinize sorun yaratmayın Hakenlerin ne kadar çok üstüne gidersen o kadar onları sana karşı tavır almaya itersin. Senin hakkını kapalı kapılar arkasında arayacak bir yönetimin var zaten. Esas çıbanın başı namoğlu ona karşı tavır alsan buda fenerin ekmeğine yağ sürmek olur. namoğlunun tavrı gs ye yarar ama bu saatten sonrada gs ye yarayacak bir tutum içinde olamaz. şu anki durum bizim için en ideal durum öyle veya böyle çarkı döndürüyoruz. Son dönemler alttan yukarı çıkarılan hakemler içinde çok fazla Beşiktaşlı hakem var. herşey bir yılda düzelmez bırakın anlık tepkileri bütünün tadını çıkarın. Türk futbolu artık renklilerin yarattığı çirkinliği değil sahadaki futbol güzelliklerini konuşuyor ve renkliler dışlanarak kendilerine çeki düzen vermeye zorlanıyor. Türk futbolu değişiyor ve başıda biz çekiyoruz. o nedenle bu hakem bize karşı kötü diye konuşmamız yanlış bir şeyi işleyeceksek bu hakem kötü bir hakem diye algı yapmak gerekiyor bunuda Beşiktaş maçları dışındada sürekli deşifre ederek yaparsın. Yoksa ben iki yıldır sahaya Beşiktaşı doğramak için çıkmış bir hakem hatırlamıyorum. kötü yöneteni oldu  ama.

Ali Palabiyik'in Besiktas dusmani Bir tetikci oldugundan hic suphem yok zira yonettigi buyuk takim maclarinin hepsini bu gozle izlerim 2 yildir. Cuneyt caktirmaz diyorsun da ball gibi de caktiriyor. Gecen yil FB derbisinde cakma faulle sonumuzu getirdi. Delgado'ya gosterdigi sari, GS macinda Veli'yi atmasi... Caktirmiyor dedigin ince kiyimlari Cin Ali Palabiyik da harika yapiyor. Istersen ac son 10 dakikayi izle ve verdigi kararlara bak. Erman Toroglu bu islerin piri oldugu icin iyi bilir: hakemlerin kafasinda ki cinligi topun yonunu nereye cevirdiklerinden anlarsin der hep. Dun son 10 dikika bizi oynattirmadi. Dun bu tetikci yuzunden 3 puan bile gidebilirdi. Her zaman boyle sansli olmayiz ki kupa macinda fisimizi cekti. Yonetim de cikip iyi mac yonetti diyerek, bu tetikcinin bizi baska bir macta yakmasinin onunu acti.

Taraftarin mactan onceki 2 gun social medyadan yuruttukleri kampanya olmasaydi Cin Ali daha yurekli olacakti. Fakat dun ANC'nin cikip iyi mac yonetti demesi cin Ali'ye muthis bir ozguven vermistir. Iddia ediyorum ki atanacagi ilk Besiktas macinda ki hep kritik maclara ataniyor, bizi dograyacak. Buraya not dusuyorum.

Gelelim Cem Satman denen yardimci hakeme. Cem satman ve bu Ali Osmanlispor macinda nizami golumuzu ofsayt diye iptal ettiler. Ayni Cem Satman dun ilk yarida Abou'nun bir pozisyonunu yine ofsayt diye kesti. Ayni herif bu sefer TS'nin ayni pozisyonuna devam dedi. Kim ne derse desin, Ali Palabiyik ve ekibi Besiktas dusmani birer tetikcidir. Besiktas maclarindan uzak tutulmalidirlar.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimiçi Necmi

Ali Palabiyik'in Besiktas dusmani Bir tetikci oldugundan hic suphem yok zira yonettigi buyuk takim maclarinin hepsini bu gozle izlerim 2 yildir. Cuneyt caktirmaz diyorsun da ball gibi de caktiriyor. Gecen yil FB derbisinde cakma faulle sonumuzu getirdi. Delgado'ya gosterdigi sari, GS macinda Veli'yi atmasi... Caktirmiyor dedigin ince kiyimlari Cin Ali Palabiyik da harika yapiyor. Istersen ac son 10 dakikayi izle ve verdigi kararlara bak. Erman Toroglu bu islerin piri oldugu icin iyi bilir: hakemlerin kafasinda ki cinligi topun yonunu nereye cevirdiklerinden anlarsin der hep. Dun son 10 dikika bizi oynattirmadi. Dun bu tetikci yuzunden 3 puan bile gidebilirdi. Her zaman boyle sansli olmayiz ki kupa macinda fisimizi cekti. Yonetim de cikip iyi mac yonetti diyerek, bu tetikcinin bizi baska bir macta yakmasinin onunu acti.

Taraftarin mactan onceki 2 gun social medyadan yuruttukleri kampanya olmasaydi Cin Ali daha yurekli olacakti. Fakat dun ANC'nin cikip iyi mac yonetti demesi cin Ali'ye muthis bir ozguven vermistir. Iddia ediyorum ki atanacagi ilk Besiktas macinda ki hep kritik maclara ataniyor, bizi dograyacak. Buraya not dusuyorum.

Gelelim Cem Satman denen yardimci hakeme. Cem satman ve bu Ali Osmanlispor macinda nizami golumuzu ofsayt diye iptal ettiler. Ayni Cem Satman dun ilk yarida Abou'nun bir pozisyonunu yine ofsayt diye kesti. Ayni herif bu sefer TS'nin ayni pozisyonuna devam dedi. Kim ne derse desin, Ali Palabiyik ve ekibi Besiktas dusmani birer tetikcidir. Besiktas maclarindan uzak tutulmalidirlar.
Beşiktaşı sevmediği konusunda hemfikirim ama ön yargıların hangi sebeple olursa
olsun adalet duygunu köreltmesin bu senide aynı teraziye koyup tartar.
Beşiktaşı doğramak için sahaya çıkıyor demek ve bunlarıda haklı olduğu kararlar üzerine oturtmaya çalışmak
haklı olduğun bir konuda haksız duruma düşmeni sağlar. Ligin ikinci yarısından sonra oynadığımız hiç bir maçta
leyhimize tek bir karar çıkmadı bir çok penaltımız verilmedi verilen verilmeyen ofsaytlar. verilen verilmeyen kırmızılar
ne yani bütün hakemlermi Beşiktaşı doğramak için çıkıyor. baktığında bize avantaj sağlayacak hiç bir hata yapılmadı.
ama hala lideriz büyük ihtimallede şampiyon olduk. bakarsan en yakın rakibimiz başak ikinci yarı hakemler yüzünden çok yandı
şu bu hakemi Beşiktaş maçlarından uzak tutamazsın bunu yapacak gücün olsa bile yapmazsın şu dönemde herşey
yolundayken neden birilerini karşına alacak hal ve tavır içinde olasın düzgün yürüyen çarka neden çomak sokasın.
ANÇ hakemi beğenmiş en azından akıllı insanlar yönetiyor Beşiktaşı gaza gelmiyorlar ne zaman ne söylemesi gerektiğini biliyorlar.
[ Son Düzenleme: 10 Nisan 2017, 07:06:38 Necmi ]

Çevrimiçi underworld

deli gibi istiyorlar 10 M opsiyon yaptıklarınada pişmanlar. devre arası geri istediler biz olmaz dedik.
sanırım isteyen takım var şu anda gözü kapalı EPL ye 20 ye satarlar. tam epl tarzı bir oyuncu. Bizdede değer kattı kendine
kimse senin ligine bakmaz abou çıktığı her avrupa maçında skora etki etti.
Porto dayken de Avrupa maçlarında golleri vardı.

Çevrimiçi Necmi

Porto dayken de Avrupa maçlarında golleri vardı.
evet vardı ne olmuş

Çevrimiçi underworld

evet vardı ne olmuş
Orda görüpte almayan avrupalilar bizdeki gördüğü kırmızı kartlara mi tahrik oldu acaba ?

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

abuya madem uçuk teklifler var 10 verip hemen alalım 1 sene sonra 20'ye okuturuz, futbol aklını ve bitiriciliğini geliştirebilirse çok acayip noktalara gelebilir, adamın en büyük sorunu bitiricilik.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bu arada atiba bir gün gidecek ve biz o gün tükeneceğiz  :bandit: :bandit:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Günaydın :)

Beşiktaş stadı yokken evliya Çelebi gibi gezdi
Ankarada full çekti
Konyada full çekti
Hiçbir zaman renklilerin şu stadı kadar boş kalmadı tribünler
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı caner.eryigit

Hayırlı sabahlar hayırlı İşler hayırlı haftalar...Ve Vodafone Arena 1 yaşında nice seneler olsun...

Etiketler: