Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 68 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5078711 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı mesahan

Fikret Orman : Haftaya netleşip netleşmeyeceği önümüzdeki hafta belli olur  :steamed:
"İyi insan olmadan iyi Beşiktaşlı olunmaz" (Süleyman Seba)

Çevrimdışı cadavra

Baskan en guzelini yapio tarih vermeyerek mebran bitsin doga sartlarina gore insaatin gidisi son bulsun öle tarih versin bi firtina olsa insaat duruyo adam nasil tarih versin yahu kucuk mebranlar bitene kadar susmasi hepimizin hayrina insaatin durma gibi bi durumu söz konusu olmadiginda soyler isler aksamaz zaten.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Erdem Çözer

şu forumun adını genel sohbet yapın da herkes rahatlasın :)
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı tangaz

muhtemelen eski açıkta pikselleri aşağı doğru süzdürelim bir de öyle görelim daha güzel olursa diğer tribünlere de uygularızın denemesi yapıldı. şuanki durumun başka açıklamasını bulamıyorum...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

forumun adı içten içe vodafone arena yapı denetim a.ş. aslında  :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ahmetx

muhtemelen eski açıkta pikselleri aşağı doğru süzdürelim bir de öyle görelim daha güzel olursa diğer tribünlere de uygularızın denemesi yapıldı. şuanki durumun başka açıklamasını bulamıyorum...
eski açığın kısa olmasıyla ilgili olduğunu düşünüyorum böyle sündürülmüş bir görüntü ortaya çıktı.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı YunusEmre

[ Son Düzenleme: 02 Mart 2016, 12:56:09 YunusEmre ]

Çevrimdışı Emre Keşküş

Sanırım kolon ve kirişlerin kaplanmasına başlanacak. Piksellerim arttırılması da güzel olmuş sponsor isimleri çok dikkat çekmiyor.

Not: Stad dışında atılan mesajların silinmesini rica ediyorum 2-3 sayfa sadece başka konular konuşulmuş.

Çevrimdışı osman1903

Sabah olaya anında müdahale eden yöneticiler hiçbirşey yapmıyor görüyorumda

Çevrimdışı tangaz

eski açığın kısa olmasıyla ilgili olduğunu düşünüyorum böyle sündürülmüş bir görüntü ortaya çıktı.

bilemedim açıkcası  :alala: yeni açıkda üst kat uzundu pikseller çok göründü ama buna rağmen piksellerin alt  ve üstte başlangıç bitiş sınırları kapalı ve numaralı ile bütünlük içerisindeydi. bu eski açık garip oldu ama ben bu alt katı diğer alt katlardan daha çok beğendim  :D

ysariusta

• Ziyaretçi

Sanırım kolon ve kirişlerin kaplanmasına başlanacak. Piksellerim arttırılması da güzel olmuş sponsor isimleri çok dikkat çekmiyor.

Not: Stad dışında atılan mesajların silinmesini rica ediyorum 2-3 sayfa sadece başka konular konuşulmuş.
Mobildeyim onun için silemiyorum.

Çevrimdışı mehmetthedum

Başkan açıklamasında, stad açılışında metin oktay, lefter küçükandonynis gibi futbol değerlerine de değinileceğini söyledi.
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Erdem Çözer

Başkan açıklamasında, stad açılışında metin oktay, lefter küçükandonynis gibi futbol değerlerine de değinileceğini söyledi.

bize de bu yakışırdı.. belli ki çok özel bir açılış olacak..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı TayfurU

Yıllardır beklediğimiz stadın açılış tarihini hele şükür 7 gün sonra öğreneceğiz

Çevrimdışı aoguzd

Kamyonlar sürekli giriş çıkış yapamadığı için hem gitmesi gereken hafriyat, hemde borular üzerine gelen çakıl o bölgede geceleri getirilerek yığın yapıldı
Bu yüzden en sona kaldı kısım
Sağ üstte ki hafriyat temizlenince dünden bu yana o kısım işaretlenip kazıldı
Bugün veya yarında sağ alttaki çakıl azalmış görünüyor orası hazırlanıp kazılır

bilgilendirme için teşekkürler :)

Çevrimdışı Oktay

bu arada konu dışı mesajlar 2-3 sayfa sonra siliniyor ..bazı arkadaşlar devamlı hatırlatmada bulunmasına gerek yok

Çevrimdışı Deadam

Numaralı ya Işıklar monte edilmeye başlanmış
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

bu arada konu dışı mesajlar 2-3 sayfa sonra siliniyor ..bazı arkadaşlar devamlı hatırlatmada bulunmasına gerek yok
Deli oluyorum yok bilgi alamiyoruz yok surekli konu disi oluyor diye cocuk gibi mizmizlananlara

Yahu arkadasim burası Resmi sitemi burasi forum forum yani tartisma platformu Turkce bilmeyenler icin aciklamasinida yapayim..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erhan

@orhanbjkorhan twitter hesabından alıntıdır.

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı Erhan

Ayrıca membran da 22 olmuş galiba akşam 24ü görücez inşallah

Edit:Üstte Faruk yazmış :ok:
[ Son Düzenleme: 02 Mart 2016, 13:18:27 Erhan ]

Çevrimdışı GörkemGörkem

Deli oluyorum yok bilgi alamiyoruz yok surekli konu disi oluyor diye cocuk gibi mizmizlananlara

Yahu arkadasim burası Resmi sitemi burasi forum forum yani tartisma platformu Turkce bilmeyenler icin aciklamasinida yapayim..

+1

Çevrimdışı sozkul

SIS ne zaman bitiriyor arkadaşlar.
70 gün demişlerdi, 20 gündür sahada olsalar (tahmini), 20 Nisan'a çim hazır diyebilir miyiz?

Çevrimdışı SDemirsoy

Güncel
Membran 22 oldu
yeni takılanlar belli oluyor daha beyaz kirlendi mi bunlar ya :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

SIS ne zaman bitiriyor arkadaşlar.
70 gün demişlerdi, 20 gündür sahada olsalar (tahmini), 20 Nisan'a çim hazır diyebilir miyiz?
70 günü serme çim için mi demişlerdi abi? O kısmı unuttum ben yoksa ekme çim için mi 90 gündü?
Korku akıl katilidir.