Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 199 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174481 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı MUSTAFA_

hiç eskimez
Kör göze parmak sokuyorlar artık. Biz enayi değiliz, biz taraftarız. Ve siz arkada çevirdiklerinizi görmüyoruz sanıyorsunuz. Size göre trollüz. Ama sizin de yoldan geçen herhangi birinden fazlanız yok. Yönetemediğinizi kabul edin. Hatayı kabul etmek de bir erdemdir. Eğer beceremiyorsanız başkalarının önünü açın. Daha ne kadar rezalet yaşamamız lazım bir şeyleri kabul etmeye başlamanız için?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Geçen maç 100 dakika Lens oynatan hoca, bu maç neden Atakan ile başladı ?  (Hasic yedek)

Beşiktaş, Sergen Hocanın kariyerinden daha mı önemsiz ?  (Önemli olsa Welinton'u keserdi.)

Sezon sonunda 3'üncülük mü başarı, 4'üncülük mü ?

Daha böyle onlarca soru yazılır da ama bıktık, bıktırdılar.
Vida daha çok hata yaptı bu hafta. Wellinton kesilir mi hiç? Vidayı keser..

Çevrimiçi murat

Sadece futbolcuların beden diline bakın. Bu Beşiktaş takımının sezonu kapattığının ilanıdır.
Geçen maç 100 dakika Lens oynatan hoca, bu maç neden Atakan ile başladı ?  (Hasic yedek)

Beşiktaş, Sergen Hocanın kariyerinden daha mı önemsiz ?  (Önemli olsa Welinton'u keserdi.)

Sezon sonunda 3'üncülük mü başarı, 4'üncülük mü ?

Daha böyle onlarca soru yazılır da ama bıktık, bıktırdılar.
bu gn welintondan daha rezili vardı.ayrıca defans hattı komple sakar ortasahada çökünce sonuç normal.

Çevrimiçi levitate

Kör göze parmak sokuyorlar artık. Biz enayi değiliz, biz taraftarız. Ve siz arkada çevirdiklerinizi görmüyoruz sanıyorsunuz. Size göre trollüz. Ama sizin de yoldan geçen herhangi birinden fazlanız yok. Yönetemediğinizi kabul edin. Hatayı kabul etmek de bir erdemdir. Eğer beceremiyorsanız başkalarının önünü açın. Daha ne kadar rezalet yaşamamız lazım bir şeyleri kabul etmeye başlamanız için?
bi facebook instagram'da gezin bu haberleri nasıl yutuyor millet

millet alışmış boyun eğmeye herşeyi kabullenmeye
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

bunlar giderse kim gelir ve bu saaten sonra gelse ne olur.

Çevrimdışı Egos

en iyi ihtimal kimsenin gelmemesi, bir de öyle deneyelim.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Zaten bu yüzden ülke de bu halde. Seçime gidilse aday çıkar. Ama bir şey yapılamaz bu saatten sonra tabi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Belki kendi kendini yönetir olmayan sistem  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi underworld

Yatıp kalkıp dua etsinler seyirci yok diye

Çevrimiçi Samet Ç

Beşiktaş taraftarının hak ettiği Beşiktaş kulübü tam olarak budur. Bir gram fazlası değil.
Özümüze döndük gelecek 10 yılda bir Türkiye kupası ve lig şampiyonluğu alırsak şükretmek lazım. Başlarlar bir kaç yıla sevinmek için sevmedik biz seni gibi romantizm zırvalıklarına.
[ Son Düzenleme: 27 Eylül 2020, 18:15:48 Samet Ç ]

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yatıp kalkıp dua etsinler seyirci yok diye
Bir an önce maçlar seyircili olmalı. Yoksa bunlar yaptıklarına devam edecekler taraftara troll deyip.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı kahyaoglueren

Bir an önce maçlar seyircili olmalı. Yoksa bunlar yaptıklarına devam edecekler taraftara troll deyip.
Tweet hazırliyorlardir belki de şimdi. Taraftara atarli giderli bir şeyler.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
mantıklı
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mrred

Takımda kim nerde duracağını bilmiyor. Yediğimiz ilk gol fıkra gibi. 2.gol desen göstere göstere attılar. O kadar canım sıkkın ki oyun anlamında bir plan görsem sabrelim dicem de anadolu takımı zihniyetinde oynuyoruz. Topu 3.bölgeye zar zor getiriyoruz. Geçen sene bunu çok daha kolay yapıyorduk. Atibanın ciddi eksikliği hissedildi. Dorukhandan 6 falan olmayacağı taa hazırlık maçında belliydi. Adamın en önemli özelliği temposu zaten 6 falan oynayamaz. Hocanın bu sevdadan vazgeçmesi gerek.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mellfred

nsakala ile welinton transferlerine göz yuman yönetimden başlanmalı temizlik
burası hatayspor değil ne welintonu diyemedi mi biriniz ?
sergen’in kardeşi ile bağını kesmeli yönetim
kasaba takımı değil burası şu bu nemalansın diye kurulan paravan şirket değil burası

Çevrimiçi murat

bir kadroda ısrar edersin en fazla maçtan maça 2 değişiklik yaparsjın. bizde rotasyon tutn bir şey değil.

Çevrimiçi levitate

bi nebze katılıyorum takım özgüvensiz pısırık oyuncularla dolu

bunları dolduranlar belli gerçi

Çevrimiçi levitate

nsakala ile welinton transferlerine göz yuman yönetimden başlanmalı temizlik
burası hatayspor değil ne welintonu diyemedi mi biriniz ?
sergen’in kardeşi ile bağını kesmeli yönetim
kasaba takımı değil burası şu bu nemalansın diye kurulan paravan şirket değil burası
+1903

Çevrimiçi Sinan23

Elinde llajic ve Oğuzhan var kullanamiyorsun. Aidiyet tanımıyorsun. Mensah ta gitsin deniz kenarında saat satsın. Parasını anca çıkartır.

Çevrimdışı ALDENYX

Maç sonu yine Sergen hocaya güveniyoruz falan derler geçiştirirler nasıl olsa boşver. Bu takıma hoca lazım başkan lazım.
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı mrred

Takımda kalite sorunu var olmasına da aynı sorun geçen sene de vardı ? Rio ave için ne kalitesi gerekiyor arkadaşlar ne diyorsunuz ? Takımın maaş bütçesi 6 milyon euro zaten. Bizim takım 10 kat daha değerli hala kalite falan diyip de kimse hocayı falan aklamaya çalışmasın. Hocanın bir planı yok. Net şekilde sahada görülen bu.
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ne yaptığımız belli değil. İstanbul geceleri de yok ne yapıyor bu teknik ekip  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

:tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Ağzın bal yesin. Bundan kötü olmaz eminim. En azından konuşacak kimse olmaz medyaya...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu ipleri bırakan yönetime yazar. Hiç sorumluluk almıyorlar. Sergen'i getirdiler, kalkan yaptılar. Açıklama yapan bile yok.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★