28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor
28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Beşiktaş Forum|28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor Skor : Beşiktaş - Karabük Tarih : 27 Nisan 2015 (Pazartesi) Saat : 20.00 Stadyum : Ankara Osmanlı Stadı Hakem : Bülent Yıldırım Yayın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor  [Okunma sayısı 138638 defa] 28.Hafta / Beşiktaş - Karabükspor

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 14 Kasım 2016, 11:22:31 atalay ]

Çevrimdışı f_madida

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı talha

kesinlikle katılıyorum. bu tür eleştiriler ligin başı için faydalı olur. ligin sonlarında artık oynanan futbolun önemi kalmaz. 6.haftada değilizki futbol önemli olsun. son 6 haftadayız.. önemli olan her maç kaleyi bulan 18 şut, kullanılan 18 korner değil alınan 18 puan...  :ok:

Aynen öyle. Bizimkiler Olcay'ında değerini bilmiyorlar mesela. Ama böyle zamanlarda onun gibi adamlar lazım. Bize ne adam eksiltemiyormuş yok çizgiye inip orta açamıyormuş. Yok 3 kişinin arasına girip çıkamıyormuş. Falan filan boş işler. Olcay girsin tek gölünü atsın hem de en saçma şekilde benim gözümde değerlidir.
Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı GÖRKEM

Gökhan Töre acik ara Sahanin en kötüsüydü.

Çevrimdışı Ersan

ben biliçle beraber demba ba nında gönderilmesi gerekildiğini düşünüyorum ayakta duracak hali yok adamın bala şansa boş kaleye atıyot dripring özelliği yok adam eksiltme özelliği yok hava toplarında iyi değil patlayıcı gücü yok fizik olarak hantal her omuzda gidiyor bence bizim için çok yetersiz ve 3 küsür mil euro+maç başları+bonuslar o adam için çok fazla

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı GÖRKEM

ben biliçle beraber demba ba nında gönderilmesi gerekildiğini düşünüyorum ayakta duracak hali yok adamın bala şansa boş kaleye atıyot dripring özelliği yok adam eksiltme özelliği yok hava toplarında iyi değil patlayıcı gücü yok fizik olarak hantal her omuzda gidiyor bence bizim için çok yetersiz ve 3 küsür mil euro+maç başları+bonuslar o adam için çok fazla

:claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı talha

Beyler çoştunuz gene bakıyorum da. :kop:

Çevrimdışı acan07

demba ba futbolcu falan değil zaten .

Çevrimdışı Attila

Senol Gunes

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Trabzon maçına Demba Ba ile değilde Cenk Tosun ile başlasak ne kaybederiz ?  Cenk gol attığı için söylemiyorum. Cenk Tosuna yeterince şans vermiyoruz bence. Demba Ba vazgeçilmezimiz değil şu haliyle.
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Deniz

Beyler çoştunuz gene bakıyorum da. :kop:
bugün kimseye laf deme bence kardeşim, bilici de savunma bugün maçı aldıysak bilicin 0 katkısıyla aldık  :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı fore_kazık

demba ba pırıl pırıl çocuktur tanırım kendisini   :lol: :lol:

Çevrimdışı Ersan

biliçin şu korkak futbolu ile renkliler puan kaybeder de gs maçına 4 puan farkla falan girersek şampiyon oluruz ancak onun dışında imkansız
Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı fore_kazık

bugün kimseye laf deme bence kardeşim, bilici de savunma bugün maçı aldıysak bilicin 0 katkısıyla aldık  :)

cenk tosunu malzemeci süreyya soktu zaten oyuna  :D

Çevrimdışı eski inönü

şöyle bir gerçek var ki Demba ba gol atmadıgı her maçtan sonra eleştirilecektir haklı olarak. Çünkü gol haricindeki alanlarda oyuna katkısı çok düşük malesef.

Çevrimdışı talha

Ya ona değil Demba Ba'ya dediklerine diyorum. Bugünkü takımı ben de beğenmedim.  :evillol:

Çevrimdışı Deniz

cenk tosunu malzemeci süreyya soktu zaten oyuna  :D
Valla o bile sokmuş olabilir.85 dk şu cenk tosunu oyuna sokmayan aklına şaşıyorum :icool:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Deniz

Ya ona değil Demba Ba'ya dediklerine diyorum. Bugünkü takımı ben de beğenmedim.  :evillol:
BABA iyidir,candır.Sadece bu aralar biraz formsuz her oyuncunun başına gelebilir bu dönemler.Her türlü toparlar o  :)

Çevrimdışı Ersan

ne cenk ne mustafa ne de demba ba bizim forvetimiz olacak kalibrede adamlar değil ba ve mustafa'dan bir cacık olmaz cenk iyi yedek olur 2 li forvette iyi bir yardımcı olur. ba daha ofsaytta olup olmadığını kontrol edemiyor gelmiş bizde yıldız oluyor. bizim taraftar da çok şımartıyor portekizlilerde öyle oldu nouma da öyle oldu ba'da da aynısı oldu. kendileri vazgeçilmez sanmasınlar. bir taraflarını kaldırmanın lüzumu yok atacaklar tutacaklar asgari ücrete çalışan kulüp personeli daha ekim maaşını alamamışken milyonlarca euro alıyor bu adamlar.

Çevrimdışı talha

BABA iyidir,candır.Sadece bu aralar biraz formsuz her oyuncunun başına gelebilir bu dönemler.Her türlü toparlar o  :)

Adam yapacağını yaptı be. Gerisini diğerleri tamamlasın. Biz de istiyoruz ki adam gelsin 34 gol atsın. :lol:

Çevrimdışı Deniz

Adam yapacağını yaptı be. Gerisini diğerleri tamamlasın. Biz de istiyoruz ki adam gelsin 34 gol atsın. :lol:
Aynen valla.Ba seneye Vodafone Arenada 25i rahat görür  :bandit:

Çevrimdışı eski inönü

Cenk Tosun'un golü bana İlhan Mansız'ı hatırlattı. Galibiyete olan inanç, başarı hırsı, vuruş yeteneği ve isyan.. Her şey vardı o golde. Aynı inancı ve hırsı kaleci Günayda da goruyorum. Şampiyonluk tam da bu tip futbolcularla gelir Beşiktaşa. Çok uzaklarda aramaya gerek yok.

Çevrimdışı Neco

Yalnız bugün Töre'nin mimiklerini hiç beğenmedim. Oynanan kötü oyundan mı bilmiyorum ama çok mutsuz bir yüz ifadesi vardı. Hiç anlaşamadı arkadaşlarıyla.  :akuma:

Çevrimdışı Ersan

Aynen valla.Ba seneye Vodafone Arenada 25i rahat görür  :bandit:

@Deniz benim de temennim inşallah o da biliçle beraber vodafone arenayı görmez  :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 27 Nisan 2015, 23:26:35
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ba'yı sallayın ama yıkmayın bıçağı saplarım  :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: