Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 234 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1174315 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi Samet Demir

Bir transferin maddi yönünü niye taraftar düşünsün o işi de taraftar yapacaksa başkan seçmeyelim yöneticiler görevi bıraksın bize devretsinler bütün işleri her işte taraftar şu zihniyette taraftar bu zihniyette 10 senede taraftarı manyak yaptılar muhasebeci yaptılar. Başka herhangi bir kulübün taraftarı kendi oyuncusunun aldığı maaşı bildiğini mali işlere bu kadar kafa yorduğunu görmedim bu yüzden battığını da görmedim biz yıllardır kafa yoruyoruz bir kuruş borcun düştüğünüde görmedim.

Sen taraftar olarak düşünmez yeri geldiği zaman tepkini koymazsan yönetimde alır eline sazı istediğini çalar. Yanlış anlama beni.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Buradan şampiyonluk verirlerse önce yönetim sonra hoca istifa etsin.

Hoca niye istifa ediyormuş kardeşim takımın burada olması öncelikle onun sayesinde. Ligin en iyisi, adamın geldiği günden beri aldığı puanlar belli. Hatası var mıdır elbette ama altı üstü bir tane çalışan santrafor istedi arada fazlasını değil, gittiler çolak Cenk'i aldılar. Taraftarda buna çanak tuttu, şimdi birçoğu da Everton sözleşme yenilemez biz alırız falan diye saçmalıyor sosyal medyada. Bizim memleket insanı böyledir, sakatlandı ya vefa borcu ödeyecekler.

Bu takım yönetimin amatörlüklerine rağmen yarışta, konjonktürel değişim sonrası tutumlu olma çabalarını kimse bana başarı diye anlatmasın. Kendi oyuncunu taraftarın önüne atmadan tut kulüpler birliği başkanlığına kadar 40 tane faydasız, zararlı işleri yazıldı burada.

Yönetim giderse - hoca kalır. Eğer şampiyonluk kaçar da yönetim kalmaya devam ederse bence Sergen'in gitmesi hayrımıza olur. Bana göre yeni sözleşme imzalamama sebebi de bu. Çünkü hobi seviyesinde spor yönetimiyle ilgilenen bir yönetimle bile bizi başarıdan başarıya koşturabilecek bir profil. Aksi halde önümüzdeki sezon bu kadar tutunamayız da yarışa, böyle içimizden bir değeri yok etmiş oluruz. Sergen hoca sonrası ne kadar başarılı olacakmış bu yönetim ve takım hep beraber görürüz. Bu takım hocasına inandığı, sevdiği için özveriyle geldi buralara kadar.

[ Son Düzenleme: 18 Nisan 2021, 18:20:02 Erman1903 ]

Çevrimiçi Samet Ç

Hoca niye istifa ediyormuş kardeşim takımın burada olması öncelikle onun sayesinde. Ligin en iyisi, adamın geldiği günden beri aldığı puanlar belli. Hatası var mıdır elbette ama altı üstü bir tane çalışan santrafor istedi arada fazlasını değil, gittiler çolak Cenk'i aldılar. Taraftarda buna çanak tuttu, şimdi birçoğu da Everton sözleşme yenilemez biz alırız falan diye saçmalıyor sosyal medyada. Bizim memleket insanı böyledir, sakatlandı ya vefa borcu ödeyecekler.

Bu takım yönetimin amatörlüklerine rağmen yarışta, konjonktürel değişim sonrası tutumlu olma çabalarını kimse bana başarı diye anlatmasın. Kendi oyuncunu taraftarın önüne atmadan tut kulüpler birliği başkanlığına kadar 40 tane faydasız, zararlı işleri yazıldı burada.

Yönetim giderse - hoca kalır. Eğer şampiyonluk kaçar da yönetim kalmaya devam ederse bence Sergen'in gitmesi hayrımıza olur. Bana göre yeni sözleşme imzalamama sebebi de bu. Çünkü hobi seviyesinde spor yönetimiyle ilgilenen bir yönetimle bile bizi başarıdan başarıya koşturabilecek bir profil. Aksi halde önümüzdeki sezon bu kadar tutunamayız da yarışa, böyle içimizden bir değeri yok etmiş oluruz. Sergen hoca sonrası ne kadar başarılı olacakmış bu yönetim ve takım hep beraber görürüz. Bu takım hocasına inandığı, sevdiği için özveriyle geldi buralara kadar.
Sonunu getiremezse benim için pek bir önemi yok bugüne kadar yaptıkları. Şartlara bakılıyorsa bu işlerde 2000'den bu yana en başarılı hocalar arasında Bilic ilk üçe girer o rezil kadro ile statsız şampiyonluk yarışı verdi üstüne avrupada Liverpool falan eledi o yüzden sonunu getiremiyorsa hele buradan verecekse benim için en az yönetim kadar suçludur hele fener maçından bu yana yaptığı saçma işleri konuşmaya hiç gerek yok.

Çevrimdışı Erman1903

Sonunu getiremezse benim için pek bir önemi yok bugüne kadar yaptıkları. Şartlara bakılıyorsa bu işlerde 2000'den bu yana en başarılı hocalar arasında Bilic ilk üçe girer o rezil kadro ile statsız şampiyonluk yarışı verdi üstüne avrupada Liverpool falan eledi o yüzden sonunu getiremiyorsa hele buradan verecekse benim için en az yönetim kadar suçludur hele fener maçından bu yana yaptığı saçma işleri konuşmaya hiç gerek yok.

Bana göre bu kadro 2. 3. bile olsa TD ve Takım başarılıdır. Biliç'in bizdeki puan ortalaması 1,82.

13-14 kişi ile top oynuyoruz ve 3 günde bir maç var, Sergen şu anda bir mucize yaratıyor, bu kadroyu kimse öyle yarışa falan sokamazdı ki sonunu getirsin. Bu iyi gibi gözüken oyuncular 2 senedir piyasada yoktu, şimdi adamlar iyi oynuyor diye kadro iyi zannediliyor.

Saçma işleri yapmayan bir teknik direktör ben daha hayatımda görmedim, Fener maçı hariç diğerlerinde santraforumuz yoktu. Yönetimin zaten gideceği yok, adamlar şov peşinde. İşimiz gücümüz yokmuş gibi bir de kulüpler birliği başkanı olduk bu yüzden eğer şampiyon olamazsak ve bu yönetim devam ederse zaten hoca gitse daha iyi olur. O zaman herkes görecek bu kadrodaki oyuncular iyi miymiş, yönetim iyi miymiş.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bana göre bu kadro 2. 3. bile olsa TD ve Takım başarılıdır. Biliç'in bizdeki puan ortalaması 1,82.

13-14 kişi ile top oynuyoruz ve 3 günde bir maç var, Sergen şu anda bir mucize yaratıyor, bu kadroyu kimse öyle yarışa falan sokamazdı ki sonunu getirsin. Bu iyi gibi gözüken oyuncular 2 senedir piyasada yoktu, şimdi adamlar iyi oynuyor diye kadro iyi zannediliyor.

Saçma işleri yapmayan bir teknik direktör ben daha hayatımda görmedim, Fener maçı hariç diğerlerinde santraforumuz yoktu. Yönetimin zaten gideceği yok, adamlar şov peşinde. İşimiz gücümüz yokmuş gibi bir de kulüpler birliği başkanı olduk bu yüzden eğer şampiyon olamazsak ve bu yönetim devam ederse zaten hoca gitse daha iyi olur. O zaman herkes görecek bu kadrodaki oyuncular iyi miymiş, yönetim iyi miymiş.
Yönetim ematen duruyor şu anda. Yapması gerekenlerin bir kısmını yapıyorlar diye övgü bekliyorlarsa daha çok beklerler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Şampiyon olmadıktan sonra geri kalan sıralamada nerede olduğumuzun pek bir önemi yok. Bu durumda hata hocasından, oyuncusuna ve en başta yönetime yazar. Salt sportif bir mesele değil bu. Kazanacağın deli gibi bir para var ve bu parayı son dakika rakibine verirsen eleştiriyi dibine kadar hak etmiş olursun. Son maçlarda çok saçma bir şekilde iştahımızı kaybetmiş bir görüntü veriyoruz.

Son söz Sergen'e. Hiçbir takım 8'de 8 yapamaz dedin ama burası Türkiye. Gerekirse bir şekilde yaptırırlar. Sen eşeği sağlam kazığa bağlayacaksın. Son haftalarda bu tip şeylerden sık bahseder oldun.

Çevrimdışı Orhan_

Yönetim ematen duruyor şu anda. Yapması gerekenlerin bir kısmını yapıyorlar diye övgü bekliyorlarsa daha çok beklerler.

ANÇ taş üstünde taş bırakmam dedikten sonra üstümüze dikilmeyen taş kalmadı. Hele bir tanesi var ki yönetici demeye dilim varmıyor. Futbol değil opera yöneticisi arkadaş. Kurtulmamız lazım bu tip adamlardan.

Çevrimdışı can1903

Sergen hoca, büyük hoca mı yoksa standart hoca mı yarış belirleyecek. Bir şeyleri değiştiricek, her şeyi denicek gerekirse ama vermicek burdan.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı murat baltacı

Cildirmamak elde değil başka takımlardan medet umuyoruz çıkıp Sivas'ı çatır çatır yenmezsek şampiyon falan olmayalım Aykut emre yanyana izliyor maçı Cüneyt zaten üzerine düşeni yaptı cisca gibi ayağı iyi adam kalecinin üzerine vuruyor biz neyi izliyoruz kendi elimizle fırsat veriyoruz adamlara.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi levitate

umarım hoca ve takım maçı bizim kadar ciddiye alıyordur
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı GreenBook

7 puan öndesin diye gevşersen en yakın rakibine 4.yıldızı taktırdığınla kalırsın. Herkes aklını başına devşirmeli..
ciddiyet elden gitmemeli

Çevrimdışı mrred

@mrred abiye sormak lazım, bir şeyler çıkar mı böyle davalardan ?
Dosyayı görmeden bir şey demem zor dernekler hukuku da benim alanım değil bir şey söyleyemem.
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

Cildirmamak elde değil başka takımlardan medet umuyoruz çıkıp Sivas'ı çatır çatır yenmezsek şampiyon falan olmayalım Aykut emre yanyana izliyor maçı Cüneyt zaten üzerine düşeni yaptı cisca gibi ayağı iyi adam kalecinin üzerine vuruyor biz neyi izliyoruz kendi elimizle fırsat veriyoruz adamlara.

Aynen dedigin gibi iste, niye medet umuyoruz ki Basaksehir'den? Adamlar kendi sahalarinda oynadigi 16 macin sadece 4'unu kazanabilmis kume dusmemeye oynuyorlar. 2-0 one gectigin macta gotu boklu Ankara'yi yeneceksin, lami cimi yok.

Çevrimdışı Orhan_

Şampiyonluk türkülerini kesin kesmemiz lazım. Laubalilik yakışmıyor. Ligin sonundayız artık dar kadroymuş, geniş oyuncuymuş anlamaz taraftar.

Çevrimdışı MUSTAFA_

7 puan öndesin diye gevşersen en yakın rakibine 4.yıldızı taktırdığınla kalırsın. Herkes aklını başına devşirmeli..
ciddiyet elden gitmemeli
Haftalardır bunu söylüyoruz. Herkes puan kayıplarından sonra bu noktaya geldi. Rakiplerden çok bizim ne yapacağımız önemli. Bu noktadan sonra rakiplerden beklentiye girersen bulunduğun noktada kalırsın. Maçlara rakiplere bakarak çıkamazsın. Bütün maçları önce yaptığımız için rakipler bizim puan kaybımız veya kazancımızdan çok etkilenecekler. Daha ilk haftada rakiplerin ekmeğine yağ sürdük. Sadece önümüzdeki maçları kendi adımıza zorlaştırdık. Düşen grafiğimiz var. Umarım bir an önce toparlanırız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Sinan23

Al işte. Şimdi Rıza ligin en şerefli hocası kesilir. Medya gazı verecek. Aykuta saz vermişler.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bugün de emin oldum biz şampiyonluğu verdik. Artık bundan sonra hiç bir maça bakmam.İzleyecek herkese başarılar diliyorum.

Yönetim: En büyük suçlu, forvet bile vermedi takıma.Hakem konusuna girmiyorum bile.Meteroseksüel ve kulüpler birliği başkanı gitsin Koç ile kutlasın.

Oyuncular: Rosier poligonlara falan gitmeye devam etsin, ghezzal en kritik lig maçlarında antremanlarda oruçlara falan tamam, Aboubakar saçma sapan kabile maçlarına devam, nkodou denen neyse hayvan gibi gülmeye devam etsin. Takım ruhu diye şişirdiler, transfer döneminde bas bas bağırdım uyutuyorlar diye. Aşırı gazladılar bu boş oyuncu kadrosunu, sanki bayern munichlerde böyle laubalilikler falan. Bu son haftalarda bütün emeklerini çöpe attılar.

Hoca: Hataları var mı var ama bence en suçsuz adamlardan biri o. Bu elindeki kadronun burda olması bir mucize. Tebrik ediyorum kendisini, seneye devam edilmeli.

Taraftar: Gereksiz gazlamalara devam, şampiyonuz 2.kim falan filan derken 3.sıradaki yerimizi alırız. Erkenden büyük konuşursan böyle olur. Hatırlatırlar sana 2.sırada kimin olup olmayacağını.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ankaragücü ve fener maçlarını son dakikada verdik. İki maçta da 5 dakika daha dayansak 4 puan fazlamız olacaktı. Puan farkı çok olacaktı. Şimdi nerelere geldi iş...

Fenerbahçe kaleci ve duran toplarla geldi buraya kadar. Kalan maçlarından en az 3 tanesinde puan kaybedecekler bakın görün.

Gs daha çok ürkütüyor beni. Biz ve fener ölüm-kalım maçına çıksak ölürüz çünkü. Gs ise kaostan beslenir. Derin gs falan devreye girerse onlarda hava yakalayabilir.

Sivas maçı çok ama çok kritik.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Sivas maçı devam yada tamam maçı olacak gibi duruyor, herkes çok gergin.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yönetimden açıklamayı şampiyonluk gidince göreceğiz herhalde. O da bu gidişle veda konuşması olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı GreenBook

Haftalardır bunu söylüyoruz. Herkes puan kayıplarından sonra bu noktaya geldi. Rakiplerden çok bizim ne yapacağımız önemli. Bu noktadan sonra rakiplerden beklentiye girersen bulunduğun noktada kalırsın. Maçlara rakiplere bakarak çıkamazsın. Bütün maçları önce yaptığımız için rakipler bizim puan kaybımız veya kazancımızdan çok etkilenecekler. Daha ilk haftada rakiplerin ekmeğine yağ sürdük. Sadece önümüzdeki maçları kendi adımıza zorlaştırdık. Düşen grafiğimiz var. Umarım bir an önce toparlanırız.
Her maça final gözüyle bakılması bu açıdan çok mühim.
Visca müstakbel takımına penaltıyı kaçırarak göz kırptı.
Büyük oyunlar dönüyor Beşiktaş acımadan sırasıyla vurup geçmeli

Çevrimdışı mayguntr

Ankaragücü ve fener maçlarını son dakikada verdik. İki maçta da 5 dakika daha dayansak 4 puan fazlamız olacaktı. Puan farkı çok olacaktı. Şimdi nerelere geldi iş...

Fenerbahçe kaleci ve duran toplarla geldi buraya kadar. Kalan maçlarından en az 3 tanesinde puan kaybedecekler bakın görün.

Gs daha çok ürkütüyor beni. Biz ve fener ölüm-kalım maçına çıksak ölürüz çünkü. Gs ise kaostan beslenir. Derin gs falan devreye girerse onlarda hava yakalayabilir.

Sivas maçı çok ama çok kritik.
Trabzonla oynayacaklar bu hafta, ben GS'nin orda puan kaybedecegini dusunuyorum. Fenerde bu kaleciyle cok gidemez.

Havaya girmekle rehevati karistirdigimiz icin tokezledik iki uc haftadir.
Sampiyonluk havasina girdiginde maca 1-0 onde baslarsin, rakip takim bunlar beni zaten yenecek psikolojisiyle maca cikar. Biz tam tersi su an rakiplere ne olursa olsun gol yesek de gol atabiliriz bu takima havasi verdik. Umarim Josef, Wellington,Vida kendine gelir Sivas maciyla birlikte.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Trabzonla oynayacaklar bu hafta, ben GS'nin orda puan kaybedecegini dusunuyorum. Fenerde bu kaleciyle cok gidemez.

Havaya girmekle rehevati karistirdigimiz icin tokezledik iki uc haftadir.
Sampiyonluk havasina girdiginde maca 1-0 onde baslarsin, rakip takim bunlar beni zaten yenecek psikolojisiyle maca cikar. Biz tam tersi su an rakiplere ne olursa olsun gol yesek de gol atabiliriz bu takima havasi verdik. Umarim Josef, Wellington,Vida kendine gelir Sivas maciyla birlikte.
Abdullah Avcı' nın bu dünyadaki amaçlarından birisi Beşiktaş' a zarar vermek olduğu için pek ümitli değilim o maçtan. Ama fb çok maçta puan kaybedecek buna da eminim.

Çevrimdışı mayguntr

Abdullah Avcı' nın bu dünyadaki amaçlarından birisi Beşiktaş' a zarar vermek olduğu için pek ümitli değilim o maçtan. Ama fb çok maçta puan kaybedecek buna da eminim.
Dogru gerci unuttum Avci faktorunu. Rahat alir gs.

Çevrimdışı Alper1903

Alanya maçında önce attığım son postta Alanya ve Erzurum maçlarında puan kaybı lüksümüz yok demiştim, eksik söylemişim. Ankaragücü maçında da puan kaybı lüksümüz yoktu. Herhalde alırlar diye düşünmüştüm nereden bileyim sırıta sırıta penaltı kaçıracaklarını. Sivas deplasmanda puan kaybı lüksümüz vardı artık yok. Ankaragücü maçında o lüks kullanıldı çünkü. Şimdi orada burada toto gezdiren topçu efendiler Çalımbay'ın Sivas'ını Sivas'ta yenmeye mecburlar.