34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş Skor : Gençlerbirliği - Beşiktaş Tarih : 25.07.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Bahattin Şimşek - Kemal Yılmaz -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 60160 defa] 34. Hafta Gençlerbirliği 0-3 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Gençlerbirliği maçından kaç puan alır?
3 puan
1 puan
0 puan

Çevrimiçi levitate

vida şl ihtimalini görünce çıldırdı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kiralıklardan bir tek Elnenye üzülüyorum

Çevrimdışı ProjectOrigin

Umarim Alanya bir gol daha atarda kedicikleri altlarina alirlar

Dediğin an Alanya 3'yü salladı  :D

Çevrimdışı worns

vida şl ihtimalini görünce çıldırdı :D

aynen vida reis çıldırdı şl parasını istiyor :D

Çevrimdışı murat

:kop: :kop:

Sakin ol abi takılıyorum sana seni sevdiğimden için inşallah saldırgan anlamamışsındır beni dicem ama yine anlamışsın mesajına bakacak olursak :D

Abim ne olur kırma bu güzel kardeşini bir doktora görün ne olur ya tıp cok ilerle de çaresi var her şeyin :D  :evillol:
tıp sandığın kadar ilerlemesi benim için evet ama senin için degil :D

Çevrimiçi kahyaoglueren

Göztepe ciddi anlamda iyi mücadele etti bugün. Beklemiyordum bu kadarını. Kaldı 9 10 dakika.

Çevrimiçi levitate

aynen vida reis çıldırdı şl parasını istiyor :D
maaşı 1.8'e indirsin kalsın ne diyelim :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Alanyada atti, gs'nin üstüne ciktilar, avrupayada gidemeyecek kediler :D
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı worns

Çevrimdışı haluk.m

Bugün alınan sonuçlardan sonra gece şöyle dolaşacağım  :D :D :D :D :D :D

Çevrimdışı murat

Ersin atletik bir kaleci değil ama duracağı yeri iyi biliyor.

Çevrimiçi sefaköykartali

Ersin gerçekten büyük takım kalecisi gibi kaleci. Oyuna olan odağı bir an olsun eksilmiyor. 3-0dan sonra bile tamamen oyunun içinde. Olacak bu çocuktan olacak.

Çevrimiçi levitate

Ersin gerçekten büyük takım kalecisi gibi kaleci. Oyuna olan odağı bir an olsun eksilmiyor. 3-0dan sonra bile tamamen oyunun içinde. Olacak bu çocuktan olacak.
+1903

nazar değmesin

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kura çekimi 10 ağustos. İlk maçımız 25 ağustos. Tam 1 ay var  :halay:

Çevrimiçi sefaköykartali

alanya zaten kupadan gidiyor avrupaya, ligde de gs gitmiyor mu ts cezalı olduğu için.

Çevrimdışı murat

Trabzon'un cezasına göre belli olacak galiba.

Çevrimdışı cursedofdragon

tıp sandığın kadar ilerlemesi benim için evet ama senin için degil :D

abi nasılsın abi hatrını soruyorum inşallah saldırgan anlamazsın :D

yavaş yavaş düzeltecez seni sıkma canını :D

Çevrimiçi mayguntr

diaby, boyd, nkoudu allahim hayatimda bu kadar yeteneksiz bi kanat hattina sahip oldugumuzu hatirlamiyorum.
akli biraz calisan bi iki adam olsa 7-0 falandi mac.

Çevrimdışı worns

ölçü olacak maç değil ama rıdvan'da iyiydi bugün. özellikle hücumda topsuz oyunda iyi işler yaptı, yaşına göre olgun görüntüsünü sürdürdü.

Çevrimdışı murat

alanya zaten kupadan gidiyor avrupaya, ligde de gs gitmiyor mu ts cezalı olduğu için.
kupayı kazanamayan gidemiyor kupadan.

Çevrimiçi levitate

necip yine kritik bir maçta hayvan gibi oynadı :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ligi 3. bitirdik  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Sezonu 3.cü kapattık.

Tebrikler ;

Sergen yalçın ve Ahmet nur çebiye  :claps: :claps: