NBA ve Euroleague
NBA ve Euroleague

Beşiktaş Forum|NBA ve Euroleague NBA ve Euroleague'i bu konu çatısı altında değerlendireceğiz.

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NBA ve Euroleague  [Okunma sayısı 561571 defa] NBA ve Euroleague

Çevrimiçi levitate

tobias harris zu philadelphia

5 yıl 180 milyon $
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

julius randle zu knicks

3 yıl 63 milyon $
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Philadelphia 76ers, Tobias Harris ile 5 yıl, 180 milyon dolarlık kontrat için anlaşmaya vardı. (@wojespn)

Philadelphia 76ers, Mike Scott ile 2 yıl, 9.8 milyon dolar için anlaşmaya vardı. (@ShamsCharania)

New York Knicks, aşil sakatlığı sonrasındaki endişeleri nedeniyle Kevin Durant'e max kontrat vermekten kaçındı. (ESPN)

Kevin Durant'in Golden State Warriors ile imzalayıp, Brooklyn Nets'e takaslanarak bir sign-and-trade anlaşmasını gerçekleştirme ihtimali bulunuyor. (@ChrisBHaynes)

Nerlens Noel, Oklahoma City Thunder ile anlaşmaya vardı. (@wojespn)

DeMarre Carroll, San Antonio Spurs ile anlaşmaya vardı. DeMarre Carroll'ın kontratı 2 yıl için 12 milyon dolar. (@ShamsCharania)

Golden State Warriors, şu anda Kevon Looney ile görüşüyor ve oyuncuyla yeniden anlaşmak istiyorlar. (Yahoo)

Los Angeles Clippers, Danny Green ile görüştü. (LA Times)

Julius Randle, New York Knicks ile 3 yıl, 63 milyon dolarlık kontrat için anlaşmaya vardı. (@wojespn)

George Hill, Milwaukee Bucks ile 3 yıl-29 milyon dolarlık kontrat için anlaşmaya vardı. (@ShamsCharania)

Taj Gibson, New York Knicks ile 2 yıl-20 milyon dolar için anlaşmaya vardı. (@wojespn)

Knicks Başkanı Steve Mills'ten açıklama: "Bazı Knicks taraftarlarının bu geceki haberlerden sonra hayal kırıklığına uğradığını anlıyor olsak da, şampiyonluk için mücadele edecek bir Knicks yaratmak için Draft ve 2. hedef listemizdeki serbest oyuncu planımıza güveniyoruz."

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Miami ve Philadelphia da iddalı takımlar oldular

Miami Heat, Jimmy Butler'ı kadrosuna kattı. (@wojespn)

Sign-and-trade sonucunda Miami Heat, Josh Richardson'ı Philadelphia 76ers'a gönderecek. (The Athletic)

Jimmy Butler'ın kontratı 4 yıl-142 milyon dolar. (@ShamsCharania)

Al Horford, Philadelphia 76ers ile 4 yıl-109 milyon dolarlık kontrat için anlaşmaya vardı. (@wojespn)

Horford'ın kontratının 97 milyon doları garantili, kalan 12 milyon dolar ise şampiyonluk bonusunda devreye girecek. (@wojespn)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

DeAndre Jordan, Brooklyn Nets ile 4 yıl-40 milyon dolarlık kontrat için anlaşmaya vardı. (@wojespn)

Ed Davis, 2 yıl-10 milyon dolarlık kontrat için Utah Jazz ile anlaşmaya vardı. (@wojespn)

Milwaukee Bucks, Brook Lopez'in ikiz kardeşi Robin Lopez ile ilgileniyor. (@ShamsCharania)

Oklahoma City Thunder, Mike Muscala'yı kadrosuna kattı. (@wojespn)

New Orleans Pelicans, Derrick Favors'ı kadrosuna katmaya yakın. (@ZachLowe_NBA)

JaVale McGee, Detroit Pistons ile görüşmeyi planlıyor. (@ChrisBHaynes)

Mario Hezonja, Portland Trail Blazers ile anlaşmaya vardı. (@wojespn)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

GSW kafayı yemiş. Curry - Clay - D'Angelo Russell üçlüsü ile devam edecekler. Bu üçlü nasıl yan yana oynayacak

Klay Thompson, 5 yıl-190 milyon dolarlık kontrat için Golden State Warriors ile yeniden anlaşmaya vardı. (@TheSteinLine)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk gün yapılan tüm anlaşmalar

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lakers büyük risk almış. Demek Kawhi geliyor. Bu risk sonucu elleri boş kalacak yoksa  :tabe:

Kawhi Leonard'ın Lakers'a gitme ihtimali gittikçe güçleniyor. Iguodala, Danny Green ve Seth Curry de Lakers'a yakın. Ayrıca LA Lakers, Rondo'ya minimum veteran kontratı sundu ve 33 yaşındaki oyuncuya karar vermesi için 24 saat verdi. (@Chris_Broussard)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

GSW kafayı yemiş. Curry - Clay - D'Angelo Russell üçlüsü ile devam edecekler. Bu üçlü nasıl yan yana oynayacak

Klay Thompson, 5 yıl-190 milyon dolarlık kontrat için Golden State Warriors ile yeniden anlaşmaya vardı. (@TheSteinLine)
minnesotalı olarak russell'a iyi sövüyorum şu an

Çevrimdışı MUSTAFA_

minnesotalı olarak russell'a iyi sövüyorum şu an
Takımlar çok kötü kontratlar verdi bazı oyunculara. Bazı takımlar sırf yıldız olsun diye sistem uymayan oyuncuları aldı. Acayip bir free agent dönemi geçiriyoruz. Daha en fazla merak eden Kawhi'nin takımı belli olmadı  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Magic Johnson, Uncle Dennis Kawhi üçgeninde gerçekleşen konuşmanın perde arkası basına düştü.

KAWHI: Spurste oynarken beni takaslamayı denediniz mi?

MAGIC: "Evet denedik ama Popovich ve Spurs yüzünden gerçekleşmedi, bu konuda oldukça ısrarlıydık fakat çok fazla draft hakkı ve oyuncu isteyerek bizi zora soktular."

UNCLE DENNIS: Yönetimde neler oluyor, söylenildiği gibi bir işlevsizlik mevcut mu?

MAGIC: "Bazı sorunlarımız oldu ama bunu aştık, biz büyük bir aileyiz. Her ailede olduğu gibi biz de tartıştık ama bu geçmişteydi. Şimdi Lakers'ın şampiyon bir takım olmasını istiyorum. Kawhi bizi tercih ederse bu gerçekleşebilir. Burada benim için ya da Jeanie için oynamayacaksın, bu köklü  takım için oynayacaksın. Kareem için, Chamberlain için ve Kobe için. Sende Lebronla birlikte olarak bunlardan biri olabilirsin, daha fazla yüzük kazanabilirsin. Ayrıca bunu yaparken eskisi kadar kendine yük bindirmene gerek kalmayacak, seninle bir takım olacak 2 yıldız daha kadromuzda mevcut."

KAWHI: Lakers'a kendi ekibimi getirmem konusunda bir problem olur mu?

MAGIC: Herhangi bir problem olmayacak, LeBron geldiğinde de kendi sağlık görevlilerini ve antrenörlerini getirmişti.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Takımlar çok kötü kontratlar verdi bazı oyunculara. Bazı takımlar sırf yıldız olsun diye sistem uymayan oyuncuları aldı. Acayip bir free agent dönemi geçiriyoruz. Daha en fazla merak eden Kawhi'nin takımı belli olmadı  :tabe:
çok saçma anlaşma gsw'de iş yapmaz

rubio, barnes, bogdanovic ve randle aynı şekilde inanılmaz paralar aldılar. hakkını vereceklerini düşünmüyorum

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lakers'da oyuncu da yok. Kawhi gelmezse çok canları yanacak   :tabe:

AN İTİBARİYLE EN FAZLA maaş boşluğu olan 4 takım:
💸 Clippers: 41 milyon $
💸 Lakers: 32 milyon $
💸 Mavericks: 29 milyon $
💸 Knicks: 18 milyon $

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Lakers Kawhi gelmezse D-League oyuncuları ile şampiyonluk challenge yapacak herhalde  :alala:

Adı şu sıralar Los Angeles Lakers ile anılan Seth Curry, 4 yıl 32 milyon dolar karşılığında Dallas Mavericks ile anlaştı. (@wojespn)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

:steamed:

💸 Clippers: 41 milyon $
💸 Lakers: 32 milyon $
💸 Mavericks: 29 milyon $
💸 Knicks: 18 milyon $

Yahu mustafa kac para bu heriflerin butceleri
Bons falan da vermiyorlar
Ne paralar arkadas
Ya biz izlerken bi adam 10 sene ayni takimda oynardi nasi bi sirkulasyona girmisler
Benim takim nyk besiktastan beter sampiyonluk goremeden geberecez 18 milyon kalmis kimlere ne paralar veriyorlar nivyirkta

Çevrimiçi levitate

Ne paralar arkadas
Ya biz izlerken bi adam 10 sene ayni takimda oynardi nasi bi sirkulasyona girmisler
Benim takim nyk besiktastan beter sampiyonluk goremeden geberecez 18 milyon kalmis kimlere ne paralar veriyorlar nivyirkta
aynı pozisyondan 3 adam aldılar reyiz :D

Çevrimiçi levitate

Clippers: 41 milyon $
Lakers: 32 milyon $
Mavericks: 29 milyon $
Knicks: 18 milyon $
tam tersi kawhi gelince yanmaz mı

şimdiki parayla en azından tj mcconnell falan alırsın iş görür

Çevrimiçi levitate

ligin dengeleri bayağı değişti bakalım ne olacak

Çevrimdışı MUSTAFA_

tam tersi kawhi gelince yanmaz mı

şimdiki parayla en azından tj mcconnell falan alırsın iş görür
NBA de bildiğin bütçeler geçerli değil  :tabe: Max, mid ve min kontratlar var. Lakers Kawhi'yi alırsa ellerinde 1 tane mid (vergilerle 8.5 milyon dolar) ve minimum veteran kontratlar  kalıyor  :tabe: Sallary capi aşarsa takımlar lüks vergisi ödüyorlar. Yani min kontratlarla isterlerse bütçeyi aşabilirler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ne paralar arkadas
Toplam bütçeleri eşit takımların. Bu sene 109 milyon dolara yakın maaş bütçeleri var  :tabe: Bütçeyi aşarlarsa lüks vergisi ödüyorlar  :tabe: Tabi yıldızları tek takımda toplanmasın diye takımlara bazı kıstaslar koymuşlar. Şu an bütçeler maksimum 3 yıldız almaya müsade ediyor. Ancak yıldızların yanlarına veteran ve düşük maaşlı oyuncularla doldurabiliyorsun. Baya ayrıntılı ama basit şekilde genel hatlarıyla böyle  :tabe:

New York bir 4-5 senesi daha var tüm işleri doğru yaparlarsa  :tabe: Şu an hala doğru oyuncuları alamıyorlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Portland için mantıklı değil bu takas  :tabe:

TAKAS GERÇEKLEŞTİ! (@wojespn)

Miami Heat - Mo Harkless, Meyers Leonard
Portland Trail Blazers - Hassan Whiteside

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Kawhi beklerken benche adam geldi  :ebebe:

Los Angeles Lakers, Troy Daniels ile 1 yıllığına anlaşmaya vardı. (@ShamsCharania)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Free Agent'ta 2. gün  :)

New York Knicks, Elfrid Payton ile 2 yıl-16 milyon dolarlık kontrat için anlaşmaya vardı. (@ShamsCharania)

Atlanta Hawks, 10. sıradan seçtikleri Cam Reddish ile sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

Dallas Mavericks, Maxi Kleber ile 4 yıl-35 milyon dolarlık kontrat için anlaşmaya vardı. (@TheSteinLine)

76ers, Lakers, Heat, Grizzlies, Suns, Wizards, Pacers ve Timberwolves, TJ McConnell ile ilgileniyor. (@DWolfsonKSTP)

JJ Barea, 1 yıl-veteran minimum değerindeki kontrat için Dallas Mavericks ile yeniden anlaşmaya vardı. (@ShamsCharania)

Dallas Mavericks, Delon Wright ile ciddi şekilde ilgilenen ekiplerin arasında. (@IanBegley)

Richaun Holmes, Sacramento Kings ile 2 yıl-10 milyon dolarlık kontrat imzalayacak. (The Athletic)

Toronto Raptors, Matt Thomas ile 3 yıllık sözleşme için anlaşmaya vardı. (Eurohoops)

Russell'ı sign-and-trade yoluyla kadrosuna katan Warriors, Brooklyn Nets'e korumalı 1. tur hakkı gönderdi. Nets ise Shabazz Napier ve Treveon Graham'ı Warriors'a gönderdi. Russell, Warriors'tan 4 yıl için 117 milyon dolar kazanacak. (@wojespn)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Portland için mantıklı değil bu takas  :tabe:

TAKAS GERÇEKLEŞTİ! (@wojespn)

Miami Heat - Mo Harkless, Meyers Leonard
Portland Trail Blazers - Hassan Whiteside
portland cap space aldı başını gidiyo

damian lillard'a yıllık 45 bağladılar daha dün nereden buluyoruz bu paraları ya

Çevrimiçi levitate

Kawhi beklerken benche adam geldi  :ebebe:

Los Angeles Lakers, Troy Daniels ile 1 yıllığına anlaşmaya vardı. (@ShamsCharania)
veteran mı bu ilk kez duydum :D