Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5500577 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ahmetx

Uefa kriterinden kasıt uefa finali için loca hariç 40 bin  kapasite sınırı var .
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ZEKI

o 40.582 loca vip vs dahil sayı olmasında ben şimdiden söyleleyim başlarım uefa kriterine kriter diye diye 30 bine indirecekler sayıyı :bandit:
Bu saatten sonra inmez, baskan saflair siklasitiriyoruz demedi mi? Artik 45 binin altini dusunmuyorum. Ama sorarlarsa 41903 orasi ayri.

Çevrimdışı Efe

Bu saatten sonra inmez, baskan saflair siklasitiriyoruz demedi mi? Artik 45 binin altini dusunmuyorum. Ama sorarlarsa 41903 orasi ayri.
aynen öyle dememiz gerekiyor ne olur ne olmaz :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Üst katta korkuluklardan dolayı koltukları sıfır yaklaştıramıyoruz onun için benim tahminim 45 bin hayal.Üst 1sırayla 44 bin olabilir.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Efe

Üst katta korkuluklardan dolayı koltukları sıfır yaklaştıramıyoruz onun için benim tahminim 45 bin hayal.Üst 1sırayla 44 bin olabilir.
zaten başkanda 43 binlere yaklaşmaya çalışıyoruz diyor 38-39 bin seyirci kotuğu olacak gibi stadta 40 bini bulursa seyirci koltuğu gayet yeterli
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ZEKI

merdivenleri daralttilar ama cataldan vaz gecildi, bence 45 bin hayal degil
kaldiki korkuluklarin olacagi hep belliydi.

Çevrimdışı karakartalım

bende öyle oldunu düşünüyorum vib ve loca haciricinde çok güzel bi rakam bide ileri doğru bi arttırım olur misafir vib loca hariç 40bini geçeriz :D
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

40 bin kılçıksız taraftar koltuğumuz olsun loca + vip filan pek umurumda değil 40 bin inanmış Beşiktaş'lı bu stada girerse rakip çıkamaz. :boxin: :boxin:
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı ahmetx

Vipler kapasitede seyirci koltuğuna dahil edilir.
40582 seyirci koltuğu +158 engelli ve refakatçi +152 basın+1847 loca koltuğu +668 (1903 locası)=43 407
[ Son Düzenleme: 19 Aralık 2015, 22:50:08 ahmetx ]

Çevrimiçi Kartal Ç

Keşke şu stadın açılışında başkan Demba ba'nın takımıyla bi maç ayarlasa bize. Hem Çin pazarına adım atmış oluruz, reklamımız olur hem de o kadar olimpiyat stadının çilesini çeken demba ba Vodafone arenada Beşiktaş seyircisinin karşısında oynama mutluluğunu yaşar.

Çevrimdışı ALBATROS

inşaat araçlarının diecast ve plastik maketlerini vodafone arena yazılı olarak üretip satışa çıkarılsaydı iyi olmazmıydı? mesela fore kazık makinesi iyi satardı  :icool:

Çevrimiçi Necmi

Belki korkulukları ona göre yapmışlardır sık sık :D

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi yok inanmadimda biliyorum durumu ama beşiktaş yöneticisi deyip isim verince yinede paylasayim dedim bi fikir almak için paylaştım buraya.
Boşver her kafadan bir söz çıkıyor sallamamak lazım en doğrusunu tek tek koltukları sayarak öğreneceğiz :evillol:

Çevrimdışı quentine83

Yatakta stadı düşünüp uyuyayım dedim.kafama bişey takıldı.maç gunleri bu küfekileri spreylerle yada yabancı cismilerle tahrip ederlerse nasıl olacak.acaba insan boyunun yetiştiği yerleri reklamla falan kapatırlarmı.valla uyurken geldi aklıma.sanırım sıyırdım.yatakran kalkıp telefonu açtım .yazdım paylaştım.rahatladım. :busted_cop: :busted_cop:
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimiçi Necmi

Yatakta stadı düşünüp uyuyayım dedim.kafama bişey takıldı.maç gunleri bu küfekileri spreylerle yada yabancı cismilerle tahrip ederlerse nasıl olacak.acaba insan boyunun yetiştiği yerleri reklamla falan kapatırlarmı.valla uyurken geldi aklıma.sanırım sıyırdım.yatakran kalkıp telefonu açtım .yazdım paylaştım.rahatladım. :busted_cop: :busted_cop:
yapacak bir şey yok olana çare yok olursa olur. Ama eskisi gibi olmayacak sürekli güvenlik olacak
öyle zarar verip kaybolup gidemez kimse güvenlik kameralarına yakalanırlar.

Çevrimdışı campeon2015

Temizleyici madde vardır.Bu taşı kullanan bu olasılıkları hesap etmiştir.

Çevrimdışı quentine83

Hadi yine biz kendi taraftarımızı bilinçlendiririz de deplasman tarafını düşünmek bile istemıyorum.
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı ers1903

Taş daha simdiden pas leke icinde kalmis  ozellikle kapali yeni acik tarafina dogru bir bolumde tepeden pas akmis,umarim elden gecirilir..

Çevrimdışı cursedofdragon

Taş daha simdiden pas leke icinde kalmis  ozellikle kapali yeni acik tarafina dogru bir bolumde tepeden pas akmis,umarim elden gecirilir..

değiştirmesi kolay iş en son bittikten sonra kırık olan küf pas olan yıpranan küfekileri değiştirirler.

Çevrimdışı ers1903

Vipler kapasitede seyirci koltuğuna dahil edilir.
40582 seyirci koltuğu +158 engelli ve refakatçi +152 basın+1847 loca koltuğu +668 (1903 locası)=43 407

Aynen ,bu hesap daha mantikli geldi.

Çevrimdışı ers1903

değiştirmesi kolay iş en son bittikten sonra kırık olan küf pas olan yıpranan küfekileri değiştirirler.

Insallah

Koltukların montajına ne zaman başlanılcak bir bilgi var mı ? raylardan korkuluklardan bahsetmiyorum koltukları takmaya ne zaman başlıyacaklar ?

Çevrimdışı Eyüp Emir

bu stadı sadece gõrevliler degil bizde koruyacağız bu forrumdaki arkadaşlar başta olmak üzere binlerce Beşiktaşlı maddi olanakları ölçüsünde alışveriş yapıyor ben son aylık bursdan son kalan parasıyla forma alan kardeş gördüm binlerce BEŞİKTAŞLI VE YETİM HAKKI VAR kim sizin bahsetiğiniz hibi boya yazı kullankırsa derhal müdahele ederek güvenliğe haber vereceğiz başka yolu yok

Çevrimdışı BlackEagle26

Metin Albayrak: "Vodafone Arena'daki Kartal Yuvası stadın açılışından önce olacak. Sürpriz yapılacakmış, öyle duydum."

Metin Albayrak: "Çatıya pleksiglas da konduktan sonra çime geçeriz."

@tribundergi

Metin Albayrak: "Vodafone Arena'daki Kartal Yuvası stadın açılışından önce olacak. Sürpriz yapılacakmış, öyle duydum."

Metin Albayrak: "Çatıya pleksiglas da konduktan sonra çime geçeriz."

@tribundergi

neymiş ki acaba  :alala: