2015/16 Transfer Sezonu
2015/16 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2015/16 Transfer Sezonu 2015/16 Transfer Sezonu ile ilgili tüm paylaşımları bu başlıkta yapacağız.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2015/16 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11700833 defa] 2015/16 Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

sağ bek alternatifini atlamayalım serdar kurtuluşu kimse takımda tutmayı düşünmüyor değil mi?
Adam benden daha ağır. Sivas maçını onun yüzünden kaybettik..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet K

Caneri napacaz Allah aşkına , onun yerine Hadiseyi alalım saçları dün O ses i gördüğüm kadarıyla aynı .

Abi çirkef falan ama iyi oyuncu. Ayrıca saha dışında yaşadığı şeyleri sağa içine taşımıyor konsantrasyonu bozulmuyor.

Çevrimdışı tangaz

Caner taş gibi sol bek bonservisi elinde böyle bir adamı değil dünyada galaksi de bile bulamayız, kişiliğini boşverin Şenol hocanın tezgahından geçtimi rahatlar  :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sarp

@atalay Değerlendirme teşekkürler!
 :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı Doğukan E.

@atalay abi Marcelo hakkında az buz fikrmiz oldu Teşekkürler  :claps:

Çevrimdışı tangaz

Marcelo hakkında ilave bilgi (Şenol Hoca TS'deyken de çok istiyordu kendisini, sene başında da verdiği 4 stoper adayı arasında ismi ilk sıradaymış. Kaynak: Ali Ece)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Koa_lAA

şu sosa nın maçlarda formanın içine giydiği siyah veya beyaz sweat ler var... başparmak delikli.. bulamadım arkadaş bitürlü... markası adidas onlarında ama yok bulamadım.. kendimi yırtıyo orayı nedir.. varmı bilen eden alan gelen...

Çevrimdışı LuceGel

Caner taş gibi sol bek bonservisi elinde böyle bir adamı değil dünyada galaksi de bile bulamayız, kişiliğini boşverin Şenol hocanın tezgahından geçtimi rahatlar  :icool:
Yıllardır gs da fenerde çirkeflik yaptı hakemle rakiple dialogları berbat,yıllardır küfür ettiğimiz nefret ettiğimiz bir adamın herşeyini unutup Şenol hocadan medetmi umalım yani.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı Çağatay

Şenol Hoca'yı da iyice CNC tezgah yaptık iyi mi :D
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

Yıllardır gs da fenerde çirkeflik yaptı hakemle rakiple dialogları berbat,yıllardır küfür ettiğimiz nefret ettiğimiz bir adamın herşeyini unutup Şenol hocadan medetmi umalım yani.

neden olmasın? bonservissiz olması nedeniyle bir proje gibi görülebilir. endüstriyel futbolda duygulara yer yok. burada pek çok arkadaş Quaresmaya neler diyordu ama Şenol hoca onu adam eder die medet umup getirdik...

Çevrimdışı sosyalkartal

serdara üzülüyorum bu adamın mevkisi bek değil ki adamı alışık olmadığımız bir pozisyona soktuk harcadık da harcadık  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı tangaz

serdara üzülüyorum bu adamın mevkisi bek değil ki adamı alışık olmadığımız bir pozisyona soktuk harcadık da harcadık  :lol:

Serdar'ın alt yapı eğitimi sağ bek bize de sağ bek olarak gelmiştir ama Tigana onu ön liberoya devşirmiştir. hatta ertesi sene Eduard Cisse transfer edilirken ne gerek var daha iyisi Serdar varken gibi laflar etmiştir medyada. aslında yetenekli bir çocuk ama neyin kafasını yaşıyor maç içinde anlamlandıramıyorum :)

Çevrimdışı brkntcnr

Sene sonu bi orta saha , Beck'e alternatif sağ bek, 11 de oynayacak sol bek, giderse Ersan ve Sosa yerine 2 ilk11 oyuncusu almamız lazım. Töre giderse bir de onun yerine lazım olacak tabi.

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı LuceGel

neden olmasın? bonservissiz olması nedeniyle bir proje gibi görülebilir. endüstriyel futbolda duygulara yer yok. burada pek çok arkadaş Quaresmaya neler diyordu ama Şenol hoca onu adam eder die medet umup getirdik...
Taraftarla arasında kan uyuşmazlığı olur,yeni stadda çizgiye 6 metrede oynayacak heleki.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı brkntcnr

.  Atiba yaşlanıyor diyoruz ama reyis gayet fit :D

TURKCELL T60 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ONUR KOLCU

İsmail'in adam kaçırmasının en büyük nedeni mevkisini sürekli terketmesi ve adamına uzak mesafede durması. Bunu da hızıyla bi nebze idare ediyor ama her zaman değil.
Hız dedinde aklıma olimpiyat stadinda buragin arkasından yetisemedigi pozisyon aklıma geldi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

Taraftarla arasında kan uyuşmazlığı olur,yeni stadda çizgiye 6 metrede oynayacak heleki.

ilk 3 maçta 2 asist yaparsa değil kan uyuşmazlığı ciddi bir kan bağı da oluşabilir  :D

Çevrimdışı tangaz

İsmail'in adam kaçırmasının en büyük nedeni mevkisini sürekli terketmesi ve adamına uzak mesafede durması. Bunu da hızıyla bi nebze idare ediyor ama her zaman değil.

hız ve İsmail aynı cümlede yan yana  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı karakartalım

sol beke bize deli biri lazım ibrahim üzülmezin beyendiği biri varsa onun gibi yapıştırmak lazım :D :D
Varsın olsun üstümüzden gitmesin keder
Siyah beyaz f. orman bize bir ömür yeter
Senin aşkın uğruna ölmeye değer
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Senin sevgin uğruna tüm stadlarda
Aç kaldık susuz kaldık deplasmanlarda
Doyduk senin aşkının o sıcaklığıyla
Beşiktaşım sevmişiz seni...

Çevrimdışı ismail

sol beke bize deli biri lazım ibrahim üzülmezin beyendiği biri varsa onun gibi yapıştırmak lazım :D :D
Üzülmez ismail için Beşiktaşın 10 yıl sol bek sorunu olmaz diyordu

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Anıl1903

Şenol Hoca'yı da iyice CNC tezgah yaptık iyi mi :D

Hocamızın maşallahı var her derde deva  :kop: :kop: :kop:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ali Ece :

Marcelo oynadigi takimin uzerinde bir oyuncu..

Ali Ece boyle diyorsa dogrudur :tabe:

Bu arada @atalay tesekkurler değerlendirme icin :ok:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet K

Hız dedinde aklıma olimpiyat stadinda buragin arkasından yetisemedigi pozisyon aklıma geldi.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
hız ve İsmail aynı cümlede yan yana  :kop: :kop: :kop:

Abi hız dediysek Marcelo da demedik tamam vurmayın artık öldüm :evillol:

Çevrimdışı BlueTix

İnanamıyorum ya şu takımla Avrupa Ligi'ne devam edemiyoruz  :bawling: :bawling: :bawling:

Allah nasip ederse şampiyon olup şampiyonlar ligi göreceğiz.

Çevrimdışı murat_

Şu çocuğu nasıl göremediler bugünkü maçta?

O çocuğu görüp yanıma alır vipte maç izletirdim yönetici olsaydım.
resimdeki cocuk icin ridvan akar paylasim yapmisti dun aksam cocugu goren taniyan varsa bizimle irtibata gecsin diye insallah bulunmustur benimde icim cız etti cocugun bu duvar dibinde cokmus haline .buradanda duyuralim izmirdeki arkadaslara cocugun taniyan kluple irtibata gecsin lutfen