2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 576 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11334387 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Ç

L'Equipe özel haber yapmış Samir Nasri gelecek sezon Beşiktaş forması giyecek diye. İşte bu olmadı.

Çevrimdışı aspireless

Bir yıldır bişeyler yazmadım günlük girip okurum ama. Bir selam vereyim dedim merhabalar herkese.

Çevrimdışı COB

Mbokan'i tipten kaybediyor, malum bizim taraftarin ortalamasi Brad Pitt. Yoksa bizim takimda net 20'den fazla atar.

Samir Nasri gelmesin ya. (Linc etmeyin). Gelmesin cunku Kuzey-Afrika kokenli oldugu icin surekli sorun cikaracak gibime geliyor.

Talisca'nin numarasi da 11 olsun. (Subliminal Mesaj icerir).

Mangala, Indi falan derken birisi gelsin artik. Sosa'nin numarasini alsinlar.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İngiltere'de tek tük çıkan haberler de Türk basını referans alınarak yapılmış, misal:

Fransız basını için de benzer bir hikaye söz konusu olabilir.

@artena_condari Aleyküm Selam kardesım =) Hosgeldin ...  :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Disipline sevkedilme olayı tamamen psikolojik harp tekniğidir. Bi cacık olmayacağı açık. Akıllarınca kamuoyunda algı yaratıp psikolojimizi bozmayı amaçlıyorlar. Ama artık yemezler. Yalnız şu var kiminle dans etmeye çalıştıklarını hatırlatma zamanı gelmiş. Sıkıntı değil imzalar gelsin onlarıda aradan çıkartırız.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bir yıldır bişeyler yazmadım günlük girip okurum ama. Bir selam vereyim dedim merhabalar herkese.
Aleyküm selam.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı cursedofdragon

L'Equipe özel haber yapmış Samir Nasri gelecek sezon Beşiktaş forması giyecek diye. İşte bu olmadı.

tamam sen kerim'i izle biz nasri'yi izlicez :D

Çevrimdışı artena_condari

@artena_condari Aleyküm Selam kardesım =) Hosgeldin ...  :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking: :biggrinking:

selamlar :)

fransızcam olmadığından Lquipe'teki haber hakkında bir fikrim yok - doğru olabilir elbette; sadece İngiliz basınında kıyıda köşedeki bir iki haber dışında alakalı bir şeye denk gelmediğimi belirttim ben. :) ayrıca nasri'ye verilecek kiralama parası+maaşla "kralından" bir stoper alınması yanlısıyım ben.
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 17:54:16 artena_condari ]

Çevrimiçi Necmi

Başkan futbolcu transfer ederken karakterine de bakıyoruz diyordu. Mümkünse hanımköylüleri seçmesin bundan sonra  :)
o zaman oyuncu bulamayız :D

Çevrimiçi Samet Ç

766648190863085572[/tweet]][/url]

766648616622653440[/tweet]][/url]
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 17:51:50 Samet Ç ]

Çevrimiçi Necmi

@sosyalkartal birazcık adamsan bidaha buraya bişey yazmazsın..
bu ne biçim bir yazı @ONUR KOLCU

Çevrimdışı MUSTAFA_

o zaman oyuncu bulamayız :D
Abi Adriano nun eşi iyi. Onun kafa yapısında eşi olan oyuncu bulsak yeterli

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Çevrimdışı ONUR KOLCU

haydin etvallah iyi kötü 2 3 sene geçirdik burda. hakkınızı helal edin..

Çevrimdışı MrtBlgc

Boyko Malagaya opsiyonlu kiralanmış

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

böyle giderse transfer felan yapamayacak yönetim .  :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20: :s20:

@linux, mümkün olduğunca gelişen olayların olumlu tarafını görmek lazım, mesela ben bu transfer sürecinde iştahım kaçtığı için biraz kilo verdim. Diyet yapmama gerek kalmadı.  :icool:

Çevrimdışı tuncaboylu

Antalyaspor başkanı DHA'ya yeni açıklama yapmış, Eto'nun bonservisinde klübün payı % 20, % 30 menajer, % 50 firma diye...

E bu yavru kanarya satarsak 3 milyon EUR falan diyordu, esas pay firmanınmış, nasıl olacak bu işler...

Bu Hukuk Kurulu'ndaki gevşekler neye dayanarak kulübü disipline sevk edebiliyorlar...

Görüşme kanıtlansa ve itiraf edilse bile; Menajer "Oyuncu üzerindeki haklarımı satmak için Beşiktaş'la görüştüm" derse, dava başlamadan düşer.
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2016, 17:55:41 tuncaboylu ]

Çevrimiçi sozkul

çift giriş yüzünden silindi.

Çevrimiçi sozkul

Görüşme kanıtlansa ve itiraf edilse bile; Menajer "Oyuncu üzerindeki haklarımı devretmek için Beşiktaş'la görüştüm" derse, dava başlamadan düşer.

Bu daha iyi bir savunma.

Çevrimdışı cursedofdragon

Boyko Malagaya opsiyonlu kiralanmış

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 yabancı kaleciden birinden vazgeçmemiz gerekiyordu boyko'dan vazgeçtik.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Boyko da giderse bir yabancı kontenjanı daha açılmış oluyor. Bakalım kim gelecek

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Tolga

2 yabancı kaleci zaten fazlaydı.

Fabri yeni geldiği için gitmeyeceğine göre Boyko'nun gitmesi daha mantıklı.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Nartallo

Görüşme kanıtlansa ve itiraf edilse bile; Menajer "Oyuncu üzerindeki haklarımı devretmek için Beşiktaş'la görüştüm" derse, dava başlamadan düşer.

Bu yavru kanaryanın dediğine göre kulübünün oyuncu üzerinde hakkı yok neredeyse. En büyük hak sponsor firmada...

Buna rağmen hukuk kurulundaki tetikçiler disipline sevk ediyor.

Süper kupa maçındaki hakem faciası, üzerine bu komedi, bu sene başımız çok ağrıyacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

2 yabancı kaleci zaten fazlaydı.

Fabri yeni geldiği için gitmeyeceğine göre Boyko'nun gitmesi daha mantıklı.

Yalnız gitmesi gereken herkesi göndermiş oluyoruz neredeyse, acayip bir temizlik oldu.

Etiketler: