2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 463 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11336466 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı fatihbjk

Talisca cok iyi olacak. Kiralik mi geliyor, satin alma opsiyonu olacak mi?

Çevrimdışı caner.eryigit

portoda aldığı ücretle burda aldığı ücrete bakmak lazım.
Eyvallah abi haklısın para konusuda olabilir ama Adam samimi be abi gerçekten seviyor burayı sadece bence para da dememek lazım...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

:D Kısa ve fırtınalı bir birliktelik oldu, o değil de kim gelirse gelsin bu adamı bence apey bi arayacağız. Şu an kalburüstü bi forvet gelse bile sanki o etki olmayacak.

Bobolardan- Almeidalardan sonra gelince farklı bir etki oldu. Yıl sonunda şampiyon biz olalımda isterse Umut Bulut gelsin

Çevrimdışı talha

Bakalım başkan sözlerinin ne kadarında dürüst gomez de para gelmezse eleştirdiğimde algı yapıyorsun diye çıkışmayın bana

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı linux

SafakSina1903
Sonuç olarak Erdal Torunoğulları #10 Hakim Ziyech için girişimlere başlıyor. Olur ya da nasıl sonuçlanır göreceğiz

Yok artik

Çevrimdışı MUSTAFA_

Stres yapan arkadaşlar Güntekin ONAY'ı dinledin.
Terapi yapıyor şu an :D
Ben de tam onu yazacaktım   Çok iyi konuştu

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Anıl1903

Var mı böyle bi başkan be 30 yaşındayım son iki yıldır sadece futbolcu satışından elde edilenler 30 yıl toplam nda edilmedi helal olsun sana başkan seni asla ve asla renklilere onların yandaş muhabirlerine yedirmeyeceğizzzzzzz
Budur!!

Çevrimdışı talha

Bu arada nasri ve mangala isimleri düştüyse geçmiş olsun kimseler gelmez daha en son böyle havadan oyuncu ismi yağmaya başladığı zamanı iyi hatırlıyorum veli çıktı röportaj yaptı :)

Protest eylem düşüncüleri genişletir.
İnsanlar tekil fikirlerle diğer canlılardan farkı kalmaz.

Aynı masal bu sefer farklı olacak diye tekrar tekrar okunmaz.
Eğer bir tesadüf birden fazla nüksediyorsa asla tesadüf olamaz.
Subjektif savunma topluma ve bireye zarar getirir.

Çevrimdışı Kalyoncu

Ben de tam onu yazacaktım   Çok iyi konuştu
Ne dedi?

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Samet Ç

Kulübün eline para geçti ya duyumcular sallamaya başlar o geliyor bu geliyor diye transfer döneminin en zevkli bölümündeyiz şu an o isimlerden bir tanesinin bile gelmeyecek olması da en kötü yanı :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu hafta ortalık karışacak belli oldu

Nasri-Mangala'nın yıllık ücretini nasıl karşılayacağız,imkansız bu transferler.13 milyonun tamamını bunlara ayıracaklar ancak böyle olur

Çevrimdışı Mahmut

O gün de belirttim; oyuncunun niyetini okuyamam fakat bu arkadaş 1 yıllık mı kontrat yaptı? Ayrıca oyuncu ŞL şartı koymadı; hedef ne? dedi.

O zaman bunu wfl nin bu sezonki hamlelerinden anlayabiliriz göreceğiz bakalım, bana kalırsa kendine daha iyi kulüp bulamadı bizden de malum durumdan dolayı vazgeçti, kalan seçenek buydu diye düşünüyorum. Ek olarak gomezin yaşı da handikap, kendisi ne kadar üst seviye oynayacak ki uzun vadeli bir vizyon istiyor.

Ayrıca sezon sonu wfl ye gitme durumu vardı sanki haberler falan geçmişti ne kadar doğrudur bilemem, wfl yi bizden daha vizyonlu görseydi bence daha önce anlaşırdı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu arada nasri ve mangala isimleri düştüyse geçmiş olsun kimseler gelmez daha en son böyle havadan oyuncu ismi yağmaya başladığı zamanı iyi hatırlıyorum veli çıktı röportaj yaptı :)

Nasıl bu kadar emin ve olumsuz konuşabiliyosunuz =) Gecen bütçe ile şuandaki arasında dağlar kadar fark var elimizdeki kozlar daha iyi hersey oturdu, evet belki o isimler olmucak ama en az onlar kadar kaliteli iyi adamlar gelecek .

Çevrimdışı caner.eryigit

Nasri-Mangala'nın yıllık ücretini nasıl karşılayacağız,imkansız bu transferler.13 milyonun tamamını bunlara ayıracaklar ancak böyle olur
13 milyon harcayabileceğimiz bonservis yıllık ücretle alakası yok...

Çevrimdışı 38life

Talisca'yı nasıl bilirsiniz?

İkinci kez soruyorum kimse sallamıyor beni. Ama istemeseniz de fikrinizi yazmak zorunda kalacaksınız sanırım :)

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Bishamon

Uymak zorunda oldugumuz bir maas siniri ve total zarar sinirimiz var

Çevrimdışı Hamahakki

2 adam çalımlayamıyor  artık, kendini yere atıyor sürekli... Ben istemiyorum bu adamı.. Oyunu yavaşlatmaktan ve trivelalarından bıktım valla.. 33 yaşına gelmiş adamı çin kulübüde bile almıyor artık.. Elde kaldı resmen.

Yunus Emre Dökmeci Mod ON

Çevrimdışı Culpable

bu yazilanlarin  yarisi dogru ise o zaman  federasyon direk kupayi gondersin
mac oldugu gunlerde   stad da konser yapsinlar rakip takim ve bizimkilerle halay cekelim :) :halay: :halay: :halay:

Kedidir o Kedi
 sabah suratindan dusen bin parca olan taraftar   isimleri duyunca simdiden halaya basladi

Evet yok ancak yıllık ücretler de klüp kasasından çıkıyor,yani bu oyuncuları alacaksan da hesabını yapacaksın.Bizim bu hesabı yapacak bir maddi durumumuz olduğunu düşünmüyorum.Kiralık alıp yıllık ücretin yarısını City ödese olur belki

Çevrimdışı atalay

Vizyon ve winner kelimelerinin içi boşaltıldı. Anlamını karşılayamayan şekilde kullanılıyor bu ifadeler.

Çevrimdışı onurt

Var mı böyle bi başkan be 30 yaşındayım son iki yıldır sadece futbolcu satışından elde edilenler 30 yıl toplam nda edilmedi helal olsun sana başkan seni asla ve asla renklilere onların yandaş muhabirlerine yedirmeyeceğizzzzzzz

aynen kardeşim. ve demirörencilere.
"Beşiktaş için birşeyler yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın."
Süleyman Seba

Çevrimdışı Librarius

Bu hafta kaliteli oyuncular aciklanmazsa dibe vurmus bir psikolojiyle baslayacagiz lige. FB ve GS'li taraftarlarin sampiyonluk umitleri yoktu; bu yuzden kombinelere ragbet etmediler. Fakat simdi 2 camia da bizden daha moralli. GS'yi Senol hocamizin kerameti kendinden menkul vefa anlayisiyla biz iteledik, FB'de loser Vitor'u yollayarak uzerindeki negatif enerjiyi bertaraf etti.

Evet bize gelince, gecen yilin en kilit 2 oyuncusunu kaybettik, super kupayi kaybettik, Senol hoca yaptigi aciklamalarla moral bozdu, yonetimde transferlerde gec kalarak bunlarin ustune tuy dikti.

Evet bu hafta en az bir kaliteli transfer bitirilmelidir.

[ Son Düzenleme: 17 Ağustos 2016, 21:55:47 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Jukebox

Abi iki dakika bırak mutlu olalım sonra gerçeklerle yüzleşiriz. :lol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: