Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6646709 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Orhan

Bencede bu gs yi kurtarma operasyonu Cüneyt gs nin aleyhine düdük çalmaz
hatırlayın trabzon maçında trabzonu nasıl doğradığını.
Abi zaten fenerin sampiyonluk ihtimali yok cuneytinde ic saha performanslarini biliyoruz bence bizim aleyhimize hata yapip intihar etmeyecektir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

.Bu arada kartal yuvasinda 30 tl ye bayrak aldim baya baya guzel tavsiye ederim almayi dusunen varsa.
Ebati nasil ? Ne buyuklukte ? Bende alayim hemen

Ben 100 tl olarak gördüm Kartal yuvasinda oyuzden disardan aldim 20 Tl ye ama baya baya buyuk hemde orjinalin bire biri şeklinde..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı nusretaslanturk

Ben 100 tl olarak gördüm Kartal yuvasinda oyuzden disardan aldim 20 Tl ye ama baya baya buyuk hemde orjinalin bire biri şeklinde..
çakma ürün alacağına hiç alma daha iyi be kardeşim
sen ben almaya devam ettikçe üretimi daha da artacak..

Çevrimdışı Hasan Tahsin

yok bizimki iyimserlik değil @Hasan Tahsin  :D
adamlar bitik son kurşunu geçen yaz sıktılar sponsor bulamıyorlar kaç yıldır.
bütün gelirlerini kaybettiler bu iş forma satarak olmuyor.
zaten bu sene büyük ülçüde feneryum gelirlerinide kaybedecekler Aziz düzgün giden
feneryumada çomak soktu. Transfer politikalarıda çok kötüydü ve çöktü adamların tek politikası
Beşiktaşın ilgilendiği oyunculara salça olmak oldu ve hiç birinden verim alamadılar :D
Bu sene sağolsun Aziz herkeside karşısına aldı baksana son dönem ölümüne destekleyenler bile kehren desteklemeye başladı
Yani nani ve rvp nin 30 u bile kurtarmaz bunları diyorsun. Ben bunları 30 a bile okutsalar mecburen yerlerine aynı paralara alacakları adamların adaptasyon sıkıntısı çekeceklerini düşünüyordum. Yazdıkların beni daha da mutlu etti  :D  Bu arada hep düşünürdüm vodafone neden bizi seçti yatırım yaptı diye. Oysa cevabı o kadar açıkmış ki. Adamlar dünya devi kolay kolay boşa yatırım yapmazlar. Biz ki en tutkulu taraftarı olan takımız, başarıya açız, fedakarlık demek biz demek . Kaldı ki bunları ben, biz her yerde savunuruz buna rağmen bu adamların dışarıdan gördüğü şeyi biz bildiğimiz halde algılayamadık. Maalesef bu ters algıyı öyle bir yerleştirdiler ki içimize 3 - 0 olan maçların son yarım saatinde laylaylom yapamıyoruz. Son maçlarda yaşananları, kadıköyde Beşiktaş forması ile gezenleri gördükçe, hatta forumda yazılanları okudukça anladım ki algı devri bitti. Artık bize havada, karada, denizde ölüm yok  :halay:
Tek Büyük Beşiktaş

çakma ürün alacağına hiç alma daha iyi be kardeşim
sen ben almaya devam ettikçe üretimi daha da artacak..
Yok be ben Cakma urun almam normalde..

Butun formalarim orjinal 12 tane , Evde Belki 30 tane belkide daha fazla lisansli Tisortum var , Atki , Bere , eldiven bileklik vs vs hepsi orjinal ..

Yillardir ilk defa korsan urun aldim simdi uzuldum bi tane de Orjinal alicam kartal yuvasindan..

EssiLor

• Ziyaretçi

İçerden alınan net bilgiyi söylüyorum; "Osmanlı maçı sonrası Fiorentina - Beşiktaş ve Gomez üçlüsü biraraya gelip konuşacak. Gomez kalmaktan yana ama "önce şampiyon olalım" demiş
[ Son Düzenleme: 12 Mayıs 2016, 20:49:38 Erdem Ayaz ]

Çevrimdışı Orhan

80 e 160 olabilir tam olcuyu veremiyorum metre olmadigi icin .Zaten fotograftan anlasiliyor ebatlari.

80 e 160 olabilir tam olcuyu veremiyorum metre olmadigi icin .Zaten fotograftan anlasiliyor ebatlari.
Cok iyi boyutu falan bende alayim bi tane..

Çevrimdışı onder23

80 e 160 değildir abi o kadar büyük gözükmüyor 70x105 dir büyük ihtimal
galiba bu
https://www.kartalyuvasi.com.tr/urunler/aksesuar/bayrak/bjk-bayrak-b556-70105-yeni/62735/detay

Çevrimdışı Orhan

80 e 160 değildir abi o kadar büyük gözükmüyor 70x105 dir büyük ihtimal
galiba bu
https://www.kartalyuvasi.com.tr/urunler/aksesuar/bayrak/bjk-bayrak-b556-70105-yeni/62735/detay
yok hayir 2 tane bayrak var birisi 20 tl birisi 30 tl. Her zaman oldugu gibi kartal yuvasindaki urunler internet sitesinde gorunmuyor. Yani 1.75 boyundayim fotografta da goruldugu gibi 15-20 cm falan mesafem kaliyor.

Çevrimdışı Orhan

Simdi metre bulup olctum.30 tl olan 150x95 cm. :tabe:

Çevrimdışı onder23

Simdi metre bulup olctum.30 tl olan 150x95 cm. :tabe:

o zaman baya iyi hem fiyatı hem de boyu  :icool:

Çevrimdışı Anıl

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

#VurPençeniŞampiyonluğa

Simdi ben yazacaktim bildirim geldi :bandit:

Acayip seyler yapiyor ya bu adam eline koluna saglik gercekten

Üstteki bizim

Alttaki de fenerin kupasi :kop:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Alper1903

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

:kop: :kop:

730850285904642048[/tweet]](Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)[/url]
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı cursedofdragon

2 gün kaldı 2 gün sonra bütün sokaklar sanal alem siyah beyaz olacak  :D

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2016, 23:11:39
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
2 gün kaldı 2 gün sonra bütün sokaklar sanal alem siyah beyaz olacak  :D

Zaman geçmiyor..
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Bekrakn

Sana katılıyorum ve defalarca yazdım bunu. Sürekli ıslık çalarken ani ses çıkışı yapamıyorsun. Halbuki bazen sessize alıp pozisyona göre ani çıkışlar yapmak daha etkili oluyor. Ama gel gör ki bursa ve kayseri maçlarını statta seyreden biri olarak rakiplerin önlerindeki topu alamadıklarını ve bize kaptırdıklarını görünce fikrim değişti birden. Şampiyon olalım da seneye ortasını buluruz çünkü herkeste inanılmaz stres var mesela ben kayseri maçında 4 - 0 dan sonra bile ıslıklıyordum hatta kendimi kaptırmışım beş beş diye bağırıyordum  :)

abi bu ıslığın baskısı doksan dakikaya yayılıyor mu bari. maç sırasında ambiyans illa ki güzeldir ama atıyorum yirmi dakika geçmeden rakip alışmaya başlıyorsa sıkıntı.

güney amerikadaki maçlarda görmüştüm sanırım adamlar kalecileri out atışı kullanacakken bağırıyordu mesela. bildiğin tüm stad, bir saniyelik bir gürültü... tabi top gelen oyuncu o gazla daha bir zıplıyor rakibe aldırmayayım diye :D top bizdeyken stop edip rakibe geçtiğinde bir anda ıslık gelse mesela gök gürültüsü gibi çöker resmen rakibin üzerine.

zamanla düzen oturacak ama başka baskı unsurları da bulmamız gerekir bence ileride. alışılmadık bir tepkiyle rakibi de şaşırtmak gerekir.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 12 Mayıs 2016, 23:16:25
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
abi bu ıslığın baskısı doksan dakikaya yayılıyor mu bari. maç sırasında ambiyans illa ki güzeldir ama atıyorum yirmi dakika geçmeden rakip alışmaya başlıyorsa sıkıntı.

güney amerikadaki maçlarda görmüştüm sanırım adamlar kalecileri out atışı kullanacakken bağırıyordu mesela. bildiğin tüm stad, bir saniyelik bir gürültü... tabi top gelen oyuncu o gazla daha bir zıplıyor rakibe aldırmayayım diye :D top bizdeyken stop edip rakibe geçtiğinde bir anda ıslık gelse mesela gök gürültüsü gibi çöker resmen rakibin üzerine.

zamanla düzen oturacak ama başka baskı unsurları da bulmamız gerekir bence ileride. alışılmadık bir tepkiyle rakibi de şaşırtmak gerekir.

Top bizdeyken zaten duruyor o kadar da değil :D Top rakipteyken ve hakemin düdüklerinde ıslık oluyor.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli