2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 465 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11361141 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

kaç defa söyleyeceğiz o para şehir efsanesi diye :bandit:
Bu gomezden gelen de o ben arfa isine benzemesin

Çevrimiçi Necmi

Taa 20 temmuzda yazmışım,bugün konuşuluyor.Gidişatın buraya varacağı belliydi.Bunda medyadan çok hoca ve yönetimin suçu var.Şenol Güneş dün çıkıp oyuncular gidiyorsa önce ben bırakayım dedi,Sosa'yı televizyondan duyduğunu söyledi.Böyle bir iletişim kopukluğu tek kapıyı açar,maalesef
hiç hayal kurma bence :D

Çevrimiçi Gökhan Kurt

PES 2017 de Türk takımı olarak sadece BEŞİKTAŞ var :)

https://www.konami.com/wepes/2017/eu/en/license/

Not : Other European Teams'da :)

@cursedofdragon renkliler yok sanırım ? göremedim ben ama .

Çevrimdışı mylife1903

Yarın nur topu gibi td sorunumuz da olmaz umarım.
Bir dogum sancisi var ama ne olacagini hep birlikte gorecegiz. Alanyaspor maci iyice kritik oldu camia olarak maca odaklanamadik, hocanin dediklerinden anladigim takim da hazir degil. Hep korkmusumdir bu lige yeni yukselen takimlardan ustelik bizim taraftar ne zaman uj bej sallayacaz, demeye basladi mi iki yakamiz bir araya gelmiyor.

Insallah fbnin yasadigi aydinspor faciasi gibi birsey yasanmaz.

Çevrimiçi Necmi

Abi iyi gazetecidir düzgün adamdır bence sadece Ozan tufanda yanıldı ama onda da herkes yanıldı.
bjk tv nin başına kadar ulaşabildiğine göre illaki vasıflıdır.
söylediğim o değildi transferlerden imza atlıana kadar bjk tv dende kimse bilmiyor emin ol
haber istemedikleri sürece basına sızmaz  @ekrembaser

Çevrimiçi Necmi

Bir dogum sancisi var ama ne olacagini hep birlikte gorecegiz. Alanyaspor maci iyice kritik oldu camia olarak maca odaklanamadik, hocanin dediklerinden anladigim takim da hazir degil. Hep korkmusumdir bu lige yeni yukselen takimlardan ustelik bizim taraftar ne zaman uj bej sallayacaz, demeye basladi mi iki yakamiz bir araya gelmiyor.

Insallah fbnin yasadigi aydinspor faciasi gibi birsey yasanmaz.
doğum sancısı varda bunu kimin çekeceği belli değil bizmi renklilermi :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Taa 20 temmuzda yazmışım,bugün konuşuluyor.Gidişatın buraya varacağı belliydi.Bunda medyadan çok hoca ve yönetimin suçu var.Şenol Güneş dün çıkıp oyuncular gidiyorsa önce ben bırakayım dedi,Sosa'yı televizyondan duyduğunu söyledi.Böyle bir iletişim kopukluğu tek kapıyı açar,maalesef
Kapı açık, çıkarken kapat.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Bishamon

Şampiyonlar Ligi PES'te oldugu icin biz varız sadece

Çevrimdışı mylife1903

O degilde @tangaz reis nerelerde hic yazmiyor iki gundur, simdi iyi geyik yapar, konu degistirirdik.
Su elmali telefonlardan bulamadi bi tane feystaym yapardik simdi.

Çevrimdışı cursedofdragon

yok sadece biz varız :D  :evillol:

Çevrimdışı Bishamon

Milan Sosayi acikladi

Sent from my HTC One_E8 using Tapatalk

Çevrimdışı linux

HaberKartali
SON DAKİKA: Milan, Sosa transferini resmen açıkladı. https://t.co/6P0nm5byo4

Çevrimdışı Ceeyyhun

Herkese merhaba,
hiçbir transfer, imzalar atılmadan kesin değildir ama yönetimden tanıdığım bir kişiden aldığım bilgiye göre kiralık 3 isim geliyor. (bana söylediği bu, doğrudur ya da değildir bilemem) sizinle paylaşayım.

Nasri  (city)
Mangala (city)
Abubakar (porto)
4. isimle ilgili de bazı şeyler söyledi; talisca (benfica) ya da lens (sunderland) olabilir dedi.

Çevrimdışı Ersoy

Sosa da gitti artık bizde transfer yaparız herhalde 2-3 güne.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı OrhanAker

Bir hayal kurayım :D (duyum filan yok aman ha)
Jonathan Soriano..

Çevrimdışı linux

Herkese merhaba,
hiçbir transfer, imzalar atılmadan kesin değildir ama yönetimden tanıdığım bir kişiden aldığım bilgiye göre kiralık 3 isim geliyor. (bana söylediği bu, doğrudur ya da değildir bilemem) sizinle paylaşayım.

Nasri  (city)
Mangala (city)
Abubakar (porto)
4. isimle ilgili de bazı şeyler söyledi; talisca (benfica) ya da lens (sunderland) olabilir dedi.

Yok artık :bandit:

Çevrimdışı RevivaL

Çevrimdışı Sarp

Çevrimdışı Orhan_

Artık paramız da var. Transferleri bitirmeye başlarız kısa zaman içinde. Sosa'da gittiği yerde başarılı olsun. Bizden gidenin faydalı olması sonraki hamleler için işimize gelir.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Herkese merhaba,

Nasri  (city)
Mangala (city)
Abubakar (porto)

Bunlar gelirse lige çıkmayalım direk kupayı versinler ama zor bence aynanda bunların gelmesi ayrıyetten geldiler diyelim bunların hiçbirine alabileceğimiz bir opsiyon koyduramayız yani seneye gene aynı şeyleri yaşarız.

Çevrimdışı OrhanAker

HaberKartali
SON DAKİKA: Milan, Sosa transferini resmen açıkladı. https://t.co/6P0nm5byo4
oha yalnız adamlar münih zamanındaki fotoyu kullanmışlar
neyse 7,5 milyon saf parası iyi oldu :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

:nerd:  bari olsunmu dostum onun üstü messi falan oluyor
Bentekeyi bir iki sene önce 45 M almışlar :bandit:  @gokhan_kurt
Bunu daha oncede dedim @Necmi abi

O adama bu parayi ancak Liverpool gibi aptal bur kulüp verebilirdi zaten Zira benim gözümde maksimum 12 milyon € luk bir adam

Liverpool İngilterenin Fenerbahcesidir futbolculara ederinin 3 katini verip sene sonunda da rezil olurlar her sene..

Live = Fb Cok NET :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Sarp

City'de oynayan oyuncuların haftalıkları 120 bin paund  :D

Çevrimdışı COB

Nasri olsa fena olmaz ama o adamin halen piyasasi var. Kaldi ki City'den hem Nasri hem Mangala gelse, kalite ciddi bir sekilde artar. Bir de kalburutu forvet geldi mi, ozaman kalitemiz artar.

Çevrimdışı atalay

Sosa'ya emekleri ve kazandırdıkları için teşekkürler. Yolu açık olsun...

Etiketler: