2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 264 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2696917 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mrred

Geriden pasla çıkmamız için takımın tamamının hareketli olması lazım videosunu attım. Durarak geriden pasla çıkamazsın. Bize hareketli oyuncu gerek
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Milyar dolarların döndüğü bir endüstride müthiş taktikler diyorsun :D Yakar top taktiği yapalım ya :D

Hayır yani şimdi elimizde zaten dünyanın en iyi futbolcuları olduğu için öyle karmaşık sistemlere falan gerek yok. Bırakıcaksın takımı, özgürsünüz diyeceksin, onlar bir şekilde atar zaten.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mrred

Hayır yani şimdi elimizde zaten dünyanın en iyi futbolcuları olduğu için öyle karmaşık sistemlere falan gerek yok. Bırakıcaksın takımı, özgürsünüz diyeceksin, onlar bir şekilde atar zaten.
:D
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Beşiktaş, iki genç yıldız için bastırıyor https://www.fanatik.com.tr/besiktas-iki-genc-yildiz-icin-bastiriyor-2083517 #fanatikcomtr @fanatikcomtr aracılığıyla
The great gig in the sky

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş, iki genç yıldız için bastırıyor https://www.fanatik.com.tr/besiktas-iki-genc-yildiz-icin-bastiriyor-2083517 #fanatikcomtr @fanatikcomtr aracılığıyla

bekle bizi ptt 1.ci lig.

Çevrimiçi murat

bekle bizi ptt 1.ci lig.
aydınsor 3. ligde daha çok uzun yolunuz var :lol:

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Usain Bolt bi ara futbola başlamıştı onu transfer edelim belki forma satar aras'ın parayı çıkarırız kanatta da iyi kosu yapar pırpır kanat oynatırız :kop:

Çevrimdışı mrred

Usain Bolt bi ara futbola başlamıştı onu transfer edelim belki forma satar aras'ın parayı çıkarırız kanatta da iyi kosu yapar pırpır kanat oynatırız :kop:
:D
The great gig in the sky

Uçakkçı yorumcudan fotoğraf açıklaması  :)

Arkadaşlar fotoğraf geçek fotoshop felan da degil bana hiçbir yerde görünmesin dendi bende saygı duydum atmadım. Bana burda çok şeyde söylendi onları takmadım sadece bende olsam, görmek isterim dedim ve bu iş bitince atmayı kabul ettim. Yani burda nicklerle takılmıyoruz isim soyisim ve bu fotografı kimin attığında burda belli yani sizin için sıkıntı yok benim açımdan var. O yüzden fotoğrafı burada atmaya mecburmuşum gibi yapan arkadaşlar gördüm şimdi öyle Bi mecburiyetim yok o yüzden lütfen bekleyin zaten ben attığımda görürsünüz.
Bizim eski ofiste iyi fotosopcu bi genç var arada dışarıdan iş de alıyor. Lazım olursa söyleyelim ama parasına göre uğraşır 100 TL verirsen paintle yapar 1000 TL verirsen Vidal bile gerçek sanar :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş, sakatlık sorunu olduğu için Vincent Aboubakar'ın transferinden vazgeçti. (NTV)

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bizim eski ofiste iyi fotosopcu bi genç var arada dışarıdan iş de alıyor. Lazım olursa söyleyelim ama parasına göre uğraşır 100 TL verirsen paintle yapar 1000 TL verirsen Vidal bile gerçek sanar :D
Şu an linç yiyor paylaştığı yerde. Ben de çekirdek çintip izliyorum  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş, sakatlık sorunu olduğu için Vincent Aboubakar'ın transferinden vazgeçti. (NTV)
Zaten sakatlık probleminden dolayı vazgeçmemiş miydik  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

2 aydır bekliyoruz alınacak diye. Alınsın artık Mehmet Özcan bi zahmet ya. Sanki 5 milyon euro istiyorlar.

Şu an linç yiyor paylaştığı yerde. Ben de çekirdek çintip izliyorum  :D
Şunun linki falan yok mu ben de şok tan amigo fıstık alayim birayla okurum akşam :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

öhoö öhö   Ne dıyo  ya bu alper  :biggrinking: @MUSTAFA_
Güzel demiş. Yalan söylediği anlaşıldı zaten. Paylaştığı yerde uzun süredir linç yiyor. Siz istediniz diye paylaştım.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

Güzel demiş. Yalan söylediği anlaşıldı zaten. Paylaştığı yerde uzun süredir linç yiyor. Siz istediniz diye paylaştım.

Bunun için 1 ay beklemenize gerek yoktu. Size en başında söyledim yalan olduğunu. Siz beni linç ettiniz  :lol:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bunun için 1 ay beklemenize gerek yoktu. Size en başında söyledim yalan olduğunu. Siz beni linç ettiniz  :lol:
Ne linci biz hayal kuranları engelleme dedik sadece  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Duyum - duyumcu ilişkisini en güzel anlatan fotoğraf  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı sozkul

Bizim Premier ligden futbolcu almamız eşyanın tabiatına ters, piyasa o kadar yüksekki, orada ıskartaya çıkmışları bile bizim için pahalı.
Bizim Afrika ya da Fransa 2. liginden adam alıp premiyer lige satmamız lazım, tam tersini yapmalıyız..
[ Son Düzenleme: 21 Ağustos 2019, 19:16:33 sozkul ]

Çevrimdışı mrred

Oğuzhan Akgüne çok sevindim ama forma şansı bulabilir mi emin değilim . Çok fazla santraforları var
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Performansı geçen sene çok kötü olan ya da düşen takımlardan transfer bekliyorum.
Rebocho ve Ruiz böyle oldu Boyd kısmen bu kategoriye girer Boyd olmasa Ankaragücü düşerdi. Sadece Douglas bu stratejinin dışında kalıyor. O yüzden 5 büyük ligin düşen takımlarına bakmak lazım
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=20

Yılın transfer haberi!
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

merhaba arkadaşlar;

çok uzun zamandır yoktum ama o kadar içim bunaldı ki, biraz dertleşmek birazda doğru bilgi edinmek için soluğu yeniden burada aldım. bu Aras Özbiliz ile iki ay önce sözleşme uzatıldığı haberi doğru mu, bilgisi olan var mı?

Aras olayının aslı ortaya çıkmış @doctore  :tabe: Alper Bahadır retweet yapmış  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Size uçakçı duyumcudan haber getirdim  :busted_cop:

Arkadaşlar selam anca yazabildim kusuruma bakmayın.

Kono işinde yönetim içinde bir karışıklık var bana söylenen 2 yönetici bu işi çözemediği için başkan İngiltere ye gitmiş kono indirime girmiyor halen olma ihtimali varmış biten bişey yok ama başkan o rakamı verirse.

Vidal işi de barcelona ile sponsor görüşme yapıldı ödeme için ama başkan İngiltere den bonservis le oyuncu alır ise iş olmaz deniyor.

Artı olarak transfer komitesinden vaya yönetimde bu işi yürüten bir yönetici görevden alacak başkan diyorlar. Bu saatten sonra başkan herkes raporunu bana getirsin kimse transfer de yetkili olmayacak demiş. Yani bu saatten sonraki transferleri başkan yapacak ve kimse bilmiyor ne olacağını
Harbi gina geldi. Yonetimin rezil transfer politikasi sonuclari iste.

Parayi denklestiremiyorlar daha ama vidal transferi sizdiriliyor vs.

Milleti geriyorlar baska bsy degil.

Çevrimdışı mrred

?s=20

Umarım ne yaptığını biliyorsundur başkan
The great gig in the sky