Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (6) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5501173 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 6 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı empisayn

önceki kontroller gibi değil elde somut bir sonuç var . çatının 30 cm kalktıktan sonra civataların sıkılacağı , sonra da her gün 3 er metre havalanacağını süreç başlamadan önce söylemişti zaten mabet abi . 1 ay gecikmeli de olsa gerçekleşiyor çatının kaldırılması .

ilk defa açıklamalardan tatmin oldum , dillere destan pazartesi bu olacak sonunda   :claps:
İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı Efe

teşekkür ederim @Efe
bisey degil bu arada bjk.com da catiyla ilgili aciklama yapti resmi aciklama artik kasim ayinin ilk 10 gunu bu isi bitirirler diye dusunuyorum
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı FARUK

Çevrimdışı FARUK

firmaların olduğu panoyu isteyen bir arkadaş vardı
şöyle bir foto var broadcast için firma eklenmiş sanırım

Çevrimdışı cadavra

bu videoda gelen buyuk ses sdandat jacklerın sesımıydı ?

Çevrimdışı ALBATROS

firmaların olduğu panoyu isteyen bir arkadaş vardı
şöyle bir foto var broadcast için firma eklenmiş sanırım

evet ben istemiştim tşkler  :)  bu firmanın referansları arasında başakşehir ve sinan erdem varmış

Çevrimdışı kral_bjk

operasyon odamız galiba :)
fotograftaki mühendisi tanıyan çıkmıştı ulaşamadık mı ona :)
yok vallaha hala ulaşmaya çalışıyorum

Çevrimdışı Altuğ

Vodafone Arena 30 Ekim 2015 (16:00) çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı eagleizm

Vodafone Arena 30 Ekim 2015 (16:00) çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @keremfrat1  'e teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çok güzel resimler.Ayakta çalışanın olduğu resimden net şekilde kaç çm yükseldiği görülebiliyor.Göz yanılması olayı da bitmiştir   :eyes
BEŞİKTAŞ..

Çevrimdışı toedeyou

fotoğraflar iyi geldi şu vidalar hemen sıkılmaya başlanmış haftaya havada olması gerekiyor artık
yarınada iskeleleri toplasalar süper olur

Çevrimdışı empisayn

İTÜ Asırlardır BEŞİKTAŞLI !

Çevrimdışı cursedofdragon

fotoğraflar için teşekkürler çatı resmen uçuyor :)

Çevrimdışı sallapati

:bandit: :bandit: çatı havada... 7000 civata 4 günde kontrol edildikten sonra yukarıya  kaldırma devam edecekmiş..

Çevrimdışı SerhanÖzdemir

Sabahtan beri giremedim hayırlı olsun tekrar bu sefer herkes ikna oldu  :halay: :halay:

Çevrimdışı sallapati

bu videoda gelen buyuk ses sdandat jacklerın sesımıydı ?

broadcast firması

http://www.atempo.com.tr/tr/ne_yapiyoruz

sanırım güvenlik kameraları ve güvenlik izleme odası yapacaklar

Çevrimdışı CanEmre

• a.k.a. sadomi
  • Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2015, 17:52:47
  • İstanbul (Kurtuluş)
  • Şerefinle oyna, Hakkınla kazan...
Yaklaşık 1 aydır gözle takip edilebilecek değişiklik olmuyordu

Bu da ister istemez daha karamsar bir ruh haline sokuyordu herkesi

Son günlerde başlayan küfeki çalışmasını da hesaba katınca bundan sonra gözle görünen gelişmeler olacaktır ( diye umut ediyorum )
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Alt taraflar yani Cerceveyede Kufekiler takildikca daha da Efsane Gözüküyor Dis Cephe.
O Sasali Ledli Dis CEphelerden cok daha Hos ve Kaliteli duruyor Kesinlikle :tabe:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Alt taraflar yani Cerceveyede Kufekiler takildikca daha da Efsane Gözüküyor Dis Cephe.
O Sasali Ledli Dis CEphelerden cok daha Hos ve Kaliteli duruyor Kesinlikle :tabe:

küfekiler sararmış :D

Çevrimdışı ahmetx

çatı kaldırılana kadar yazmayayım dedim , kaldırmışlar şükür . @Efe teşekkürler bilgiler için @keremfrat1 sana da fotolar için  :ok:
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı ahmetx

broadcast firması

http://www.atempo.com.tr/tr/ne_yapiyoruz

sanırım güvenlik kameraları ve güvenlik izleme odası yapacaklar

sadece o değil tv yayınları için gerekli ekipmanlar ve ses sistemlerini de bu elemanlar yapacak.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Sezer

tamamdır doğru hatırlıyormuşum  :)

@FARUK bayadır görmesemde forumda biri daha var onu tanıyan, üçümüzde aynı şehirde büyüdük.  :)

o zaman cumartesi-pazar vida sıkma pazartesi tekrar yükseliş :)

Çevrimdışı celiker1

@bjk_mabet müsahit bir zamanında paylaşabildiklerin dahilinde aydınlatabilir misin bizi?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı sallapati

@bjk_mabet   maç sonu gece bir bilgilendirme bekliyoruz reyiz :D  :bandit:  ince işler , çatı , koltuk vs