2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 275 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11456659 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı BlackEagle26

Eto Anzhi'de dünyanın parasını aldı 7 sülalesine ömür boyu yetecek parayı 1 senede aldı paranın lafını şu zamanda yapacağını sanmıyorum

Çevrimiçi Necmi

gomez gelmezse eto'o balotelli de ayni sekilde sandasyonel olur  :poke:

katılıyorum etoo balotelli paketide iyi sonuç verir
ama gomez etoo gibi iş ahlakı üst seviyede profesyonellerle
dadından yenmez :acim:

Çevrimdışı murat baltacı

Eto gelse 20-30 gol sallasa bitmediğini gösterse seneye çinden katardan yüksek bedelli bi teklif gelirmi 36 yaşındaki eto ya ?
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı atalay

Takımda sol ayaklı stoper yok. Tandemde sağ-sol dengesini kurmak önemli.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2016, 03:49:41 atalay ]

Çevrimdışı cagdas44

Eto gelse 20-30 gol sallasa bitmediğini gösterse seneye çinden katardan yüksek bedelli bi teklif gelirmi 36 yaşındaki eto ya ?

Şampiyonluk ve 25+ gol durumunda güzel bir teklif gelir

Çevrimdışı alimm

cenk için gomez ve eto'o ile birlikte antrenman yapmak muhteşem bi fırsat olur..... Ders23:santraforluğun ince detayları :D :D
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı dkn_34

oh be şu twitterdan kurtuldum..
görünen şu ETO'O yu alacağız bu garanti.
Gomez tatmin edici bir teklif gelmez ise gelmek isteyecektir.fiorentina satamazsa yada kiralayamazsa 2-3 milyon euroya biter
balotelli şuan liverpool yedek takımı ile antremana çıkıyor ve hiç kimse onu istemiyor biraz zaman geçsin o da gelmek isteyecektir.

Çevrimdışı alimm

barça'ya transfer olduğu süreçte hiç istememiştim ama gerçekleşti, şu an ise ilk stoper adayım tabi ki Beşiktaş için umarım gerçekleşir...
rhodolfo/marcelo - mathieu/tosiç  hiç fena durmuyor...
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı atalay

Teknik ekibin shortlist'ini merak ediyorum. Bakalım, pratikte görebilecek miyiz?

Bekliyoruz. Bilhassa scout ekibinin kazandıracağı cevherleri(!) 2,5 ay oldu.

Çevrimiçi Necmi

Eto'o 36 yaşında değil 10 Mar 1981 doğumlu yani
önümüzdeki sene mart ayında 36 olacak yüksek bedelli olmasına gerek varmı
Eto'o ticari yatırım olarak alınmıyorki. direk sonuca gitmek için alıyorsun gelsin
bir sene oynasın gol yükünü kaldırsın zaten aldığını hak eder zarar etmemiş olursun
insan sizin düşündüğünüz gibi bir senede yerin dibine girmez öylesine fiziksel düşüş
yaşamaz hızlı düşüşler genelde psikolojik olur. RVP de olduğu gibi
çevresi sağlam olduğu sürece Eto'o gibi son vuruş ustaları her zaman iş yapar.

Çevrimdışı atalay

Planlama Eto'o - Cenk - Null olacaksa, bu maç temposunda o gemi büyük olasılıkla su alır. Ayrıca Eto'o konusunda Adriana benzetmem halen geçerli. İşler iyi giderse 35 yaşında halen güzel ve çekici denir. İşler kötü giderse selülitlerinden kırışıklıklarına kadar eleştirilir. + Eto'o planlaması varsa direkt oynar, alternatif olmaz.   
[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2016, 03:12:32 atalay ]

Çevrimiçi Kapkarakartal

Ahh ahh Gomez dönse Vida - Boyko takas olsa Sosa kalsa çokmu şey istiyorum be.  :ebebe:

Yazdığımı bi okudumda çok şey istemişim    :by2:

Çevrimiçi Necmi

Şampiyonluk ve 25+ gol durumunda güzel bir teklif gelir
biz Eto'o için alırsak son durağız teklif elbette gelirde eto'o gitmez.
jübilesini büyük ihtimal bizde yapar. Bir şeyi atlıyoruz hep eğer bize gelecekse
emin olun Beşiktaşın formasını giymek için gelecek çok uzun zamandır onunla Beşiktaş taraftarı arasında
bir bağ kuruldu zaten geçen sene Beşiktaşı ağzından düşürmüyordu. Yoksa neden zaten iyi bir anlaşması olduğu
ve çok rahat bir ortamda kral muamelesi gördüğü antalyayı bıraksın. Biz antalyada aldığından fazla vermeyiz
peki başka derdi ne zaten zirvelerde dolaşmış bir oyuncu yapmak istediği tek şey gönül bağı kurduğu
bir takımda final yapmak bence.

Çevrimiçi Necmi

Bekliyoruz. Bilhassa scout ekibinin kazandıracağı cevherleri(!) 2,5 ay oldu.
bence boşuna bekliyorsun @atalay
senin gibi işi bilen biri bu transfer sezonunda genç isme yatırım yapılamayacağını
hesap etmeli bonservis kısıtlaman var harcayabileceğin çok az parayıda yatırım içinmi harcarsın
genç istikbal vadeden oyuncuyu bedava alamazsın. Bu sene sana sonuç verecek oyuncu gerekiyor
birde scout demek genç yetenekleri bulup çıkartmak demek değildir. aynı zamanda takıma uyum sağlayacak profesyonelleride
tahlil eder. Nihayi kararı yönetim ve hoca verir.
kesinlikle bilemezsin şu anda buldukları onlarca oyuncu olup olmadığını atladığın şey scout
bulur ama satın alma yetkisi yok sadece tavsiye eder alma kararını yönetimler verir mali durumlarına göre
o nedenle böyle kınayeli konuşman çok yanlış ve tanımadığın insanlara haksızlık.

Çevrimdışı atalay

50 maçlık planlamada Atiba'ya back up olacak gerektiği zaman merkez ikilide oynayabilecek bir oyuncunun halen düşünülmüyor olması inanılır gibi değil. Şayet varsa Ağustos oldu.

Çevrimiçi Kapkarakartal

50 maçlık planlamada Atiba'ya back up olacak gerektiği zaman merkez ikilide oynayabilecek bir oyuncunun halen düşünülmüyor olması inanılır gibi değil. Şayet varsa Ağustos oldu.

Geçen senede elzemken yapılmadı.

Çevrimiçi Necmi

düşünsen ne olur paramı var almaya.
önceliğin boş olan bölgeyi doldurmak. önce asılları koysunlarki yedekleri düşünebiliyorlarsa
ondan sonra düşünsünler. şu anda acil olan stoper ve forvet ve bunun içinde elde 2.9 M€ var.
gerçek hayat bazen düşündüklerinle örtüşmüyor malesef

Çevrimdışı atalay

bence boşuna bekliyorsun @atalay
senin gibi işi bilen biri bu transfer sezonunda genç isme yatırım yapılamayacağını
hesap etmeli bonservis kısıtlaman var harcayabileceğin çok az parayıda yatırım içinmi harcarsın
genç istikbal vadeden oyuncuyu bedava alamazsın. Bu sene sana sonuç verecek oyuncu gerekiyor
birde scout demek genç yetenekleri bulup çıkartmak demek değildir. aynı zamanda takıma uyum sağlayacak profesyonelleride
tahlil eder. Nihayi kararı yönetim ve hoca verir.
kesinlikle bilemezsin şu anda buldukları onlarca oyuncu olup olmadığını atladığın şey scout
bulur ama satın alma yetkisi yok sadece tavsiye eder alma kararını yönetimler verir mali durumlarına göre
o nedenle böyle kınayeli konuşman çok yanlış ve tanımadığın insanlara haksızlık.

İşi bilen dedin, tereciye tere sattın. Nasıl olacak şimdi? Zaten paranın olmadığı yerde, akıl devreye girer. O yüzden bu tarz transferlere tam olarak şimdi ihtiyaç var. Ayrıca ortada kinaye yada haksızlık yok. Yıllardır olan bi' ekibin realitede gözle görülebilen bir başarısızlığı var. İsterlerse binlerce oyuncu filtrelesinler pratik konuşur. @Necmi

Çevrimdışı atalay

düşünsen ne olur paramı var almaya.
önceliğin boş olan bölgeyi doldurmak. önce asılları koysunlarki yedekleri düşünebiliyorlarsa
ondan sonra düşünsünler. şu anda acil olan stoper ve forvet ve bunun içinde elde 2.9 M€ var.
gerçek hayat bazen düşündüklerinle örtüşmüyor malesef

Birincisi €2,9 M'dan fazlası var. Ayrıca bütçelerinin ve ihtiyaçlarının yeni mi farkındalar? Şampiyonluğun üzerinden 2,5 ay geçti, süreci normalleştirebilirsin fakat ortada normal olan bir şey yok. Bundan sonra tıpkı geçen sezonlardaki gibi doğru hamleler yapabilirler fakat işin düsturu bu olmamalı. 

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ulan tam "istenilen kulüp" olduk ülke "istenmeyen ülke" oldu iyi mi :bandit:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

İşi bilen dedin, tereciye tere sattın. Nasıl olacak şimdi? Zaten paranın olmadığı yerde, akıl devreye girer. O yüzden bu tarz transferlere tam olarak şimdi ihtiyaç var. Ayrıca orta da kinaye yada haksızlık yok. Yıllardır olan bi' ekibin realitede gözle görülebilen bir başarısızlığı var. İsterlerse binlerce oyuncu filtrelesinler pratik konuşur. @Necmi
ben başarısızlık göremiyorum ama, biz oyuncu yetiştirme fabrikası değiliz
o amaçla organize olmuş bir takımda değiliz. Bizim yarışmacı takım kimliğimiz var
ve bu yönetim geldiğinden beri takım sürekli üstüne koyuyorsa genç oyuncuların pazar buluyorsa
kulüp tarihimizde kazanmadığımız kadar bonservis kazanmışsak ortada başarısızlık yoktur.
bu takım aynı zamanda yarışmacı kimliğini tekrar kazandıysa bu sene şampiyonluk ipini göğüslemiş ve gelecek senenin en büyük
adayıysa evet başarılıdır. Bunları yapan ekipte başarılı bir ekiptir. Genç oyuncu alsan ne olur daha yeni oziye şans veriyorsun
arkada kerim var daha doğru dürüst şans bulamayan anca yavaş yavaş sindirirsin iki üç senede bir oyuncu katabilsen
zaten yeterli başarı sağlanmış olur. Bunuda sportif başarının önüne geçmeden yapman gerekiyor.
kulüp vardır gelirini transferden elde eder ama Beşiktaş öyle bir kulüp değil olmamalıda
bizim gelirlerimizi kazanılan şampiyonluklar sağlar. Bu tip konuşmaları yapmadan önce Beşiktaşı nerde görmek istediğin
önemli tabi bunu yapabilen kulüpler var ama onların seviyesine biz gelemeyiz coğrafya şartlarımız bile
buna müsade etmiyor. Bizim yapabileceğimiz anca dortmunt örneğidir oda parayla oluyor. çünkü almanya alt yapısı gibi bir alt yapıda yok ülkede
anca Mor gibi oyuncuları para vererek alırız yoksa kulüp bazında scout ekibiyle oyuncu bulmak şans işidir.
çünkü senin yapabileceğini daha iyi yapabilen kulüpler var. hep senden önce davranıyorlar onların seviyesine gelebilmek
ekonomik olarak bayağı güçlü olmayı gerektiriyor.

Çevrimdışı atalay

Yazdıklarımla cevaplandırdıkların arasında en ufak bağlantı yok. Kulübün transferlerdeki genel başarısını yada futbol takımının gelişim sürecini eleştirmedim. Sözde izleme komitesini ve pratikteki sonuçlarını eleştirdim. Halen Önder Özen'in listesini referans alıyorlar. Ayrıca buradaki bunca yazımdan sonra bana bunları yazman ayrı absürt. @Necmi 

Çevrimiçi Necmi

Birincisi €2,9 M'dan fazlası var. Ayrıca bütçelerinin ve ihtiyaçlarının yeni mi farkındalar? Şampiyonluğun üzerinden 2,5 ay geçti, süreci normalleştirebilirsin fakat ortada normal olan bir şey yok. Bundan sonra tıpkı geçen sezonlardaki gibi doğru hamleler yapabilirler fakat işin düsturu bu olmamalı. 
o para töreden geldi gelmese hamle yapabilme şansın varmıydı
yani dediğin gibi 2,5 ay falan olmadı. 2,9 dan fazlası varmı bilemiyorum bildiğim
ve inanmam gereken başkanın ancak satarsak giren para kadar harcama yapma imkanımız olduğunu
söylemesi ve ben bu sözü dikkate alırım. Geri kalan her söz benim için hayal mahsulüdür.
fazlası vardır bilemem Yönetimin sıtratejisini tartışacak değilim ortada görünen gerçeklerden konuşmak gerekiyor.

Çevrimiçi Necmi

Yazdıklarımla cevaplandırdıkların arasında en ufak bağlantı yok. Kulübün transferlerdeki genel başarısını yada futbol takımın gelişim sürecini eleştirmedim. Sözde izleme komitesini ve pratikteki sonuçlarını eleştirdim. Halen Önder Özen'in listesini referans alıyorlar. Ayrıca buradaki bunca yazımdan sonra bana bunları yazman ayrı absürt. @Necmi 
önder özenin bir listesimi var ben bilmiyorum
onun liste yapacak kapasitede biri olduğunuda düsünmüyorum
aslında absürt değil anlamak istemezsen absürt görürsün
ortada yarışmacı bir kulüp varsa yarışmacı bir takım kurulduysa
ve sonucunda başarı geliyorsa arka planda çalışan ekipler başarılıdır.
ben neticeye bakarım detaylara bakmam. eğer biz yetiştiren bir kulüp olsaydık o zaman bakardım
hiç oyuncu yetiştirmiyoruz demekki başarılı değiliz yani bu kulüp için senin dediğin yetenek avcısı scout
ekiplerini bünyesinde barındırmak tüm dünyaya yayılmak pek yapabileceği bir şey değil
ben videolardan oyuncu bakılacağına pek inanmıyorum. şurda bizim stadda izlediğimiz olcayı çok beğenirken
tv den izleyenlerin hiç beğenmemesi en basitinden örnek oluşturuyor.

Çevrimdışı murat baltacı

Eto'o 36 yaşında değil 10 Mar 1981 doğumlu yani
önümüzdeki sene mart ayında 36 olacak yüksek bedelli olmasına gerek varmı
Eto'o ticari yatırım olarak alınmıyorki. direk sonuca gitmek için alıyorsun gelsin
bir sene oynasın gol yükünü kaldırsın zaten aldığını hak eder zarar etmemiş olursun
insan sizin düşündüğünüz gibi bir senede yerin dibine girmez öylesine fiziksel düşüş
yaşamaz hızlı düşüşler genelde psikolojik olur. RVP de olduğu gibi
çevresi sağlam olduğu sürece Eto'o gibi son vuruş ustaları her zaman iş yapar.
Etoyu isteyen biriyim zaten Necmi abi 36 yaşında derken bu seneyi kastetmedim bu sezon güzel performans sergilerse seneye 36 yaşında olacak çinden katardan iyi bi teklif gelirse gençleşme operasyonumuz için güzel bütçe oluşur töreden 13 etodan 10 g7 den 7 milyon bonservis alırsak 30 milyon euro ya hem kaliteli hem genç oyuncular alabiliriz başarıyı sürdürmek istiyosak ufak ufak genç oyuncuları monte etmeliyiz.
[ Son Düzenleme: 29 Temmuz 2016, 04:12:24 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Etiketler: